Νέα

Ομάδα δράσης για παρτούζες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mpourdeliarisss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Απο τα λεγομενά σας πειστηκα να κλεισω το θέμα και να μην ξανα ασχολιθω!

Ευχαριστω παντως για τις απαντήσεις σας και το ενδιαφέρον μερικών!
Μόνο για αρχηγός δεν κανείς τυπε,με την πρώτη δυσκολία το έβαλες στα πόδια  :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Απο τα λεγομενά σας πειστηκα να κλεισω το θέμα και να μην ξανα ασχολιθω!

Ευχαριστω παντως για τις απαντήσεις σας και το ενδιαφέρον μερικών!
θα συνεχισουμε χωρις εσενα τυπε :S :S :S
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
θα συνεχισουμε χωρις εσενα τυπε :S :S :S

Ρε Νασο εσυ ησουν ο πρωτος που κοροιδευες...

Με το παραμικρο το θεμα εκτροχιαζεται και απαντατε σαν 15 χρονα. Οσοι το βρισκουν υπερβολικο το θεμα το λογικο ειναι να μην σχολιαζουν. Εγω στην θεση σας ανετα θα εκανα παρτουζα
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Χάθηκε ο γονικός έλεγχος από το ίντερνετ  :2funny:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Λέτε να παίξει τελικά η φάση παρτύζα όνειρο;

:zombie: :zombie:
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
  Καλημέρα  δεν χριαζεται  να το κανεις αυτό απλα εδώ μπωρουμε να ανταλασουμε αποψεις για το θεμα αυτό, που η παρτουζα σημερα  περιορίζεται  μονο  στα κλαμπ ανταλαγης συντροφων και σπανια σε σινεμά ερωτικών προβολων, βαβαια  παρτουζες  γινωνται και σε σπιτια  και χοτελ  και μπωρει να και σε αλλα μερη,απλα το στανταρ  είναι τα δυο πρωτα μερη που ανεφερα , καλο είναι να βρεθει ενας χωρος  που θα είναι μονο για παρτουζοματα γιατι ολοι μας το εχουμε αναγκη ασχέτος αν μερικοι/ες  ντρεπονται η προσβαλονται στην λεξη  Παρτουζα
Τακη, καλα το λες ...ακουγεται οτι εχεις πλρη γνωση του τι συμβαινει.
Ως προς το σινεμα, δυστηχως εκει κατανταει...δεν φταιει κανεις, καθοτι ο ..καθενας πορευεται με οτι εει/θελει.Εσυ βεβαια, εμφανος παικτης και με καλο διδυμο...εετε βρει το κλαμπακι σας...και κανετε το παιχνιδι σας.Για αυτους οι οποιοι ειτε δεν εχουν συντροφο ειτε ο συντροφος τους δεν ειναι για αυτη τη φαση...δυστηχως κρατουν καρτερι...μοας και τυχει και συναντησουν το αναλογο σε κοινωνικη γνωριμια.Για τους μπουρδελιαρηδες, θεωρω οτι θα ηταν ευκολο...νοικιαστε ενα δωματιακη και δωστε αμοιβη με τηνωρα σε μια Τανα...και....απειρες μαλακιες και χυσιματα.
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Προβλεπεται να πεσει πολυ τρενακι Μυστη. Ποιος θα ειναι το πρωτο βαγονι και ποιος το τελευταιο, θα ειναι το μπερδεμα. Πολυ τσαφ-τσουφ η υποθεση, με πολυ καπνο. Ομιχλωδες το τοπιο.
Ο αρχηγός τυπε θα είναι ο μπροστινός που είναι και χοντρός. Στο τρένο το πιο βάρη βαγόνι η αμαξοστοιχια πάντα μπροστά. Αλλιώς θα εκτροχιάσουν  :2funny:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.157
Like
10.412
Πόντοι
2.256
Τι εγινε; ξαναγυρισε η eva6969 στην αθηνα απο την ηπειρο και σε εβαλε να στησεις ξωβεργες;

...και να 'ταν και καμμιά άξιογάμητη. Φαντάσου πόσο υπερμπάζο θα 'ναι τώρα που κοντεύει να 60αρίσει...
 

Επισκέπτης
Τακη, καλα το λες ...ακουγεται οτι εχεις πλρη γνωση του τι συμβαινει.
Ως προς το σινεμα, δυστηχως εκει κατανταει...δεν φταιει κανεις, καθοτι ο ..καθενας πορευεται με οτι εει/θελει.Εσυ βεβαια, εμφανος παικτης και με καλο διδυμο...εετε βρει το κλαμπακι σας...και κανετε το παιχνιδι σας.Για αυτους οι οποιοι ειτε δεν εχουν συντροφο ειτε ο συντροφος τους δεν ειναι για αυτη τη φαση...δυστηχως κρατουν καρτερι...μοας και τυχει και συναντησουν το αναλογο σε κοινωνικη γνωριμια.Για τους μπουρδελιαρηδες, θεωρω οτι θα ηταν ευκολο...νοικιαστε ενα δωματιακη και δωστε αμοιβη με τηνωρα σε μια Τανα...και....απειρες μαλακιες και χυσιματα.
Η παρτουζα με μια Ταναπου  φιλε μου,ναι είναι μια εμπειρια αλλα εδώ μιλαμε  για μια φαση  με γνωριμα ατομα  και με την συμμετοχη  αγνωστον σε λογικα πλαισια  παντα,εγω κανω αυτή την φαση αρκετο καιρο  αρχικα μονος μου με 2 ζευγάρια και μια τρανς σε ένα χωρο που ειχα φτιαξει εγω, και ηταν μονο για αυτό το θεμα , και εκει εμεινα απλα σημερα πεζω φαση με την γυναικα μου και μια φιλη μας.Η παρτουζα σημερα  είναι μια φαση που την βρίσκεις  σε ένα κλαμπ ανταλλαγης συντροφων και δεν ξερεις τον αλλον  και είναι κατι σαν να είναι ζωα μεσα σ ένα κλουβι, για εμενα δεν είναι αυτό ο τροπος ο σωστος πρεπει να υπαρχει χυμεια  και παρεα η βασικη να είναι στανταρ και τοτε δεν χριαζονται τα κλαμπ  ανταλλαγης  γιατι και 10 ζευγάρια μπωρουν να μαζευτουν σε ένα σπιτη  και να περασουν καλητερα από το κλαμπ 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Ρε Νασο εσυ ησουν ο πρωτος που κοροιδευες...

Με το παραμικρο το θεμα εκτροχιαζεται και απαντατε σαν 15 χρονα. Οσοι το βρισκουν υπερβολικο το θεμα το λογικο ειναι να μην σχολιαζουν. Εγω στην θεση σας ανετα θα εκανα παρτουζα
με απαξιωσες τυπε :S :S :S
 

airmanxXx

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες,

Θα Ονομάζομαι Αρχηγός και θα φτιάξω σύντομα blog για παρτουζώματα γυναικών.

Ψάχνω άτομα (περιπου 6 βασικοί και 4 αναπληρωματικοί) που θα γίνουν ιδρυτές του κλάμπ και θα μπορούν να συμετέχουν στις παρτούζες. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει:

1oν Να είναι ελέυθεροι.
2ον Να έχουν χρόνο μεταξύ 1 το βράδυ εως 6 τα ξημερώματα
3ον Να μπορούν να φωτογραφιθούν γυμνοί με την βασική ομάδα δράσης (για τις αναγκες του μπλοκ και των αγγελιών, χωρις προσωπο φυσικά).
4ον Να γουστάρουν τις παρτούζες και να ειναι εχέμυθοι και διακριτικοί.
5ον Να έχουν χώρο (Οι παρτούζες θα γίνονται κάθε φορά σε χώρο των μελών της ομάδας δράσης, μια στο σπιτι μου, μια στου αλλου κ.ο.κ.)
6ον Να σέβονται ο ένας τον άλλον

Φανταστείται οτι το όνειρο κάθε γυναίκας στην σύχρονη εποχή που ζούμε είναι :
1ον Να κάνουν παρτούζα με πολλούς άντρες.
2ον Να γαμηθεούν με μαύρο.

Οπότε!!!!

Ευπρόδεκτος είναι και μαύρος στην παρέα.


Για αρχή θα γίνει συνάντηση σε καφε Ν.Προαστίων με εμέναν προσωπικά που θα με αποκαλείται αρχηγό και θα σέβεστε και με 6 ατομα που θα επιλέξω για βασικούς!

Επειδή εχω συμετάσχει σε αρκετές παρτούζες θα σας πώ οτι δεν είναι εύκολη η διοργάνωση τους μιας και οι περισσότεροι είναι
κότες και μόνο ρωτάνε και στο τέλος λακίζουν με αποτέλεσμα να μένουν 2-3 μαλάκες για να ικανοποιήσουν με ξεκωλιάρα που δεν χορταίνει πούτσες.

Οπότε θα υπάρχουν κανόνες και αποκλεισμού απο την ομάδα δράσης οποιουδήποτε ακυρώνει τους κανόνες


Ευχαριστώ εκ των προτέρω
ενδιαφερομαι φιλε ..στειλε email σε pm ή οτι αλλο θες για να ξεκινησουμε
 

parpar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
6
Like
363
Πόντοι
281
Δηλώνω μάχιμος στα Νότια Προάστια με πλουραλισμό γυναικών ... Στείλε μου pm τι άλλο χρειάζεται
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Η παρτουζα με μια Ταναπου  φιλε μου,ναι είναι μια εμπειρια αλλα εδώ μιλαμε  για μια φαση  με γνωριμα ατομα  και με την συμμετοχη  αγνωστον σε λογικα πλαισια  παντα,εγω κανω αυτή την φαση αρκετο καιρο  αρχικα μονος μου με 2 ζευγάρια και μια τρανς σε ένα χωρο που ειχα φτιαξει εγω, και ηταν μονο για αυτό το θεμα , και εκει εμεινα απλα σημερα πεζω φαση με την γυναικα μου και μια φιλη μας.Η παρτουζα σημερα  είναι μια φαση που την βρίσκεις  σε ένα κλαμπ ανταλλαγης συντροφων και δεν ξερεις τον αλλον  και είναι κατι σαν να είναι ζωα μεσα σ ένα κλουβι, για εμενα δεν είναι αυτό ο τροπος ο σωστος πρεπει να υπαρχει χυμεια  και παρεα η βασικη να είναι στανταρ και τοτε δεν χριαζονται τα κλαμπ  ανταλλαγης  γιατι και 10 ζευγάρια μπωρουν να μαζευτουν σε ένα σπιτη  και να περασουν καλητερα από το κλαμπ 
Συμφωνώ απόλυτα!!
 

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Η επιλογή θα γίνει απο μέναν προσωπικά μιας και θα ασχολούμαι αρκετές ώρες με τις αγγελίες τις ενδιαφερόμενες που τυχόν υπάρχουν κτλ.

Προσοχή!!!

Το μεγαλύτερο ατού δεν είναι να είσαι ψωλαράς για μέναν. Έχω τύχη σε παρτούζωμα τις Eva6969 με μαυρο και παχουλούς! Και εγώ παχουλός είμαι. Τυποι με 20cm ψωλή
κτλ δεν ήρθαν ποτέ.  Καταλήξαμε να την γαμαμε εγω ο Δημήτρης (καλή του ώρα) και ενας μαύρος, και ο Θανάσης να τραβάει φωτογραφίες!

Το μεγαλύτερο ατού είναι να κανονίζουμε τάδε ώρα και να είμαστε παρόντες τάδε ώρα.

Αλλος ένας κανονισμός λοιπόν θα είναι να αποκλείονται άτομα που είπαν οκ στην συμετοχη και δεν ήρθαν ποτε! Δεν υπάρχει δικαιολογία!

Που χαθηκε η Εύα? Ηξερα για Ηπειρο οτι ηταν και απο εκει έλειπε/λείπει εξωτερικο...γυρισε μύστη μου? Στειλε inbox αν θες, να τα πουμε!
 

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Αντε μύστες φτιάξτε την ομάδα και στειλτε να οργανωθουμε με κονε (οχι τον παναγιωτη) για μπετουλα σαλονικια!
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
και γω μεσα για παρτουζα παιδια μονο να εχουμε και καμια γκομενα μην ειμαστε μονο ψωλες
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Οι παρτούζες δεν έχουν ποτέ καλή κατάληξη τύπε. Το λιγότερο που μπορείς να πάθεις είναι να αρπάξεις HIV
Η παρτούζα όνειρο δεν εκπληρώνεται ποτέ!
:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom