Νέα

Ομάδα δράσης για παρτούζες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mpourdeliarisss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Προτείνω ως πρώτο μέλος να πάρεις τον giasou, ο οποίος στη συνέχεια θα μας περιγράφει με τον δικό του μοναδικό τρόπο τις περιπέτειές σας!  :rockon: :rockon: :rockon:


τυπε αν παει ο γιασου στην παρτουζα θα πρεπει να παει μαζι κι ενας αλλος χυστης για μεταφραστης      :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Η επιλογή θα γίνει απο μέναν προσωπικά μιας και θα ασχολούμαι αρκετές ώρες με τις αγγελίες τις ενδιαφερόμενες που τυχόν υπάρχουν κτλ.

Προσοχή!!!

Το μεγαλύτερο ατού δεν είναι να είσαι ψωλαράς για μέναν. Έχω τύχη σε παρτούζωμα τις Eva6969 με μαυρο και παχουλούς! Και εγώ παχουλός είμαι. Τυποι με 20cm ψωλή
κτλ δεν ήρθαν ποτέ.  Καταλήξαμε να την γαμαμε εγω ο Δημήτρης (καλή του ώρα) και ενας μαύρος, και ο Θανάσης να τραβάει φωτογραφίες!

Το μεγαλύτερο ατού είναι να κανονίζουμε τάδε ώρα και να είμαστε παρόντες τάδε ώρα.

Αλλος ένας κανονισμός λοιπόν θα είναι να αποκλείονται άτομα που είπαν οκ στην συμετοχη και δεν ήρθαν ποτε! Δεν υπάρχει δικαιολογία!



τυπε πιστευω να προσεξατε και να μη χυσατε και να του λερωσετε το κινητο του τυπου    :S :S :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
Γκαποιος πρεπει να παει τυπε.να ψηφισουμε ποιον θα πανε τρενακι :takethis: :S :S :S
Προβλεπεται να πεσει πολυ τρενακι Μυστη. Ποιος θα ειναι το πρωτο βαγονι και ποιος το τελευταιο, θα ειναι το μπερδεμα. Πολυ τσαφ-τσουφ η υποθεση, με πολυ καπνο. Ομιχλωδες το τοπιο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ο αρχηγός δεν μας απαντάει.  :-
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
παρτουζα με την Αννουλα του Μπιμπη και βασικη συμετοχη του giasou. Ονειρο ζω μην με ξυπναετεεεε
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
εσυ σαν αρχηγος δλδ τι αρμοδιοτητες θα εχεις; Εκτος απο το να γαμας δλδ.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
3
Like
524
Πόντοι
301
25αρηδες δεχεσαι ή θα υπάρχει όριο ηλικίας?
 

Επισκέπτης
Παρτουζα. Είναι μια φαση    που μου καθετε τακτικα καθως είμαι αρκετα τακτικος θαμώνας σε κλαμπ ανταλαγης  συντροφων, και ετσι  είναι για εμενα μια φαση τακτικη για εμενα και την φιλη μου  κανουμε γνωριμίες  όμως  και ανταλασουμε αποψεις  για μια μεγαλη παρτουζα  σε ανοικτο  και δημοσιο  μερος    με την στανταρ παρουσια και τον ματακηδων  χωρις βαβαια να ενωχλουν 
 
OP
OP
M

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
47
Like
43
Πόντοι
0


Απο τα λεγομενά σας πειστηκα να κλεισω το θέμα και να μην ξανα ασχολιθω!

Ευχαριστω παντως για τις απαντήσεις σας και το ενδιαφέρον μερικών!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Γιατί να κλείσεις το θέμα; :think:
 

Επισκέπτης
Απο τα λεγομενά σας πειστηκα να κλεισω το θέμα και να μην ξανα ασχολιθω!

Ευχαριστω παντως για τις απαντήσεις σας και το ενδιαφέρον μερικών!
  Καλημέρα  δεν χριαζεται  να το κανεις αυτό απλα εδώ μπωρουμε να ανταλασουμε αποψεις για το θεμα αυτό, που η παρτουζα σημερα  περιορίζεται  μονο  στα κλαμπ ανταλαγης συντροφων και σπανια σε σινεμά ερωτικών προβολων, βαβαια  παρτουζες  γινωνται και σε σπιτια  και χοτελ  και μπωρει να και σε αλλα μερη,απλα το στανταρ  είναι τα δυο πρωτα μερη που ανεφερα , καλο είναι να βρεθει ενας χωρος  που θα είναι μονο για παρτουζοματα γιατι ολοι μας το εχουμε αναγκη ασχέτος αν μερικοι/ες  ντρεπονται η προσβαλονται στην λεξη  Παρτουζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom