Νέα

Οι περιπέτειες του Christos Savvidis του Ρωσοπόντιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νταης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Savvidis γενικά ψιλοκαλά τα λες αλλά με έχεις μπερδέψει λίγο.. Από τη μία μας ελεγες να είμαστε ο εαυτός μας από την άλλη μας "προτρέπεις" να είμαστε αλήτες με τις γυναίκες γιατι αυτό γουστάρουν και ας μην το δείχνουν...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.098
Like
21.113
Πόντοι
5.506
Το ξέρεις ότι τρώς μπάν με αυτά τα τεράστια γράμματα.


Δε νομίζω να το απαγορεύουν οι κανόνες του σαιτ, γι αυτό άλλωστε υπάρχει η δυνατότητα αυτή. Φυσικά υπάρχει και η άλλη δυνατότητα των ΤΡΥΠΙΩΝ ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ, το γνωστό ρουφιανόκουμπο.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Δε νομίζω να το απαγορεύουν οι κανόνες του σαιτ, γι αυτό άλλωστε υπάρχει η δυνατότητα αυτή. Φυσικά υπάρχει και η άλλη δυνατότητα των ΤΡΥΠΙΩΝ ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ, το γνωστό ρουφιανόκουμπο.
κανε λιγο πλακοπουτσια με  τον κικιλια θελω να δω κατι ..
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Δε νομίζω να το απαγορεύουν οι κανόνες του σαιτ
Κανόνες λειτουργίας του forum
4. Απαγορεύεται αυστηρά η ΜΟΝΙΜΗ ΧΡΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ. Κινδυνεύετε να δείτε τη δημοσίευσή σας να εξαφανίζεται. Τα κεφαλαία τα χρησιμοποιείτε για να ΤΟΝΙΣΕΤΕ κάτι μέσα στο υπόλοιπο κανονικό κείμενο. Διαφορετικά είναι σα να ΦΩΝΑΖΕΤΕ επί μονίμου βάσεως.
6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)-Δημόσια Πρόσωπα -Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Γενικα, οταν φερθεις ομορφα-σωστα σε εναν αντρα, αυτοματα αυτος το λαμβανει οτι του δινεις αξια. Το τι θα κανει στη συνεχεια μαζι σου, δεν εχει καμια σχεση με καυλα-ερωτα απο πλευρας του ασχετα με αυτα που θα λεει και θα προσπαθει να πεισει.

Κανενας αντρας δεν ερωτευεται καποια που του εδωσε αξια και τον εβαλε πιο πανω απο τη δικη της αξια. Κανενας.

Εχετε μεγαλωσει εντελως διαφορετικα, ετσι μαθατε, δεν φταιτε εσεις. Αυθορμητα σας βγαινει αυτο που σας βγαινει ως συμπεριφορα. Ειστε μαλθακες γενικα σαν γυναικες. Δινετε αξια σε κατι που δεν θα επρεπε να δωσετε τιποτα.

Υπαρχουν βεβαια και εξαιρεσεις, υπαρχουν και καλα παιδια που θα εκτιμησουν το καλο κοριτσι και θα πανε καλα ολα. Σπανια ομως, πολυ σπανια. Ακομα και σε αυτες τις περιπτωσεις δεν ξερουμε αν το παιδι οντως ειναι καυλωμενο ή απλα ειδε τη καταντια γυρω του και φερθηκε εξυπνα και βολευτηκε.

Δεν βγαινει καυλα απο καλοσυνες και ξενερωτα πραγματα.

Η καυλα και ο ερωτας υπαρχει οταν σταματα να υπαρχει η λογικη. Οταν βλεπεις οτι ο αλλος δεχεται κατι που δεν θα δεχοταν ποτε απο καμια. Τοτε καταλαβαινεις οτι καυλωνει με τη παρτη σου. Οταν τις παταει ολες και τις εχει στη σειρα και απο εσενα δεχεται τα παντα.

Εσεις οι πιο πολλες απλα ειστε στη σειρα καποιου, δεν ειναι κακο αυτο. Ετσι μαθατε απο μικρες, ετσι ειδατε γυρω σας , ετσι και εσεις φερθηκατε.

Ποσα καλα και αξια κοριτσια χαλασαν τη ζωη τους για εναν καριολη;

Ακομα και οι ιδιοι το λενε αλλα δεν λετε να το καταλαβετε, αρνειστε την αληθεια.

Αλητεια θελουν σε ολα τα επιπεδα, τερμα μαλακο εντελως.

ή το εχεις και απλα το βγαζεις γνησια ανοθευτο ή δεν το εχεις και πας να το παιξεις (εδω σπανε τα πουτρα τους με χιλιαδες τροπους και καταληξεις) ή αραζεις στα αυγα σου και βολευεσαι με οτι σου κατσει και ειναι συμβατο. Οχι με αυτο που θελεις, με οτι σου κατσει και ειναι συμβατο.

Πολλα τα θεματα, ειρωνευεστε ομως οποτε δεν υπαρχει κλιμα για σοβαρη κουβεντα. Τελος απο εμενα.

Καλη συνεχεια σε οτι κανει η καθεμια σας.

(είναι η κάτωθι απάντηση του Christos Savvidis ως να την διατυπώνει ΄΄η ελλεηνίδα Χριστίνα Σαββίδη΄΄ σε γυναικείο φορουμ)

Γενικα, οταν φερθεις ομορφα-σωστα σε μια γυναικα, αυτοματα αυτη το λαμβανει οτι της δινεις αξια. Το τι θα κανει στη συνεχεια μαζι σου, δεν εχει καμια σχεση με καυλα-ερωτα απο πλευρας της ασχετα με αυτα που θα λεει και θα προσπαθει να πεισει.

Καμια γυναικα δεν ερωτευεται καποιον που της εδωσε αξια και την εβαλε πιο πανω απο τη δικη του αξια. Καμια.

Εχετε μεγαλωσει εντελως διαφορετικα, ετσι μαθατε, δεν φταιτε εσεις. Αυθορμητα σας βγαινει αυτο που σας βγαινει ως συμπεριφορα. Ειστε μαλθακοι γενικα σαν ανθρωποι. Δινετε αξια σε κατι που δεν θα επρεπε να δωσετε τιποτα.

Υπαρχουν βεβαια και εξαιρεσεις, υπαρχουν και καλα κοριτσια που θα εκτιμησουν το καλο παιδι και θα πανε καλα ολα. Σπανια ομως, πολυ σπανια. Ακομα και σε αυτες τις περιπτωσεις δεν ξερουμε αν η κοπελα οντως ειναι καυλωμενη ή απλα ειδε τη καταντια γυρω της και φερθηκε εξυπνα και βολευτηκε.

Δεν βγαινει καυλα απο καλοσυνες και ξενερωτα πραγματα.

Η καυλα και ο ερωτας υπαρχει οταν σταματα να υπαρχει η λογικη. Οταν βλεπεις οτι η αλλη δεχεται κατι που δεν θα δεχοταν ποτε απο κανεναν. Τοτε καταλαβαινεις οτι καυλωνει με τη παρτη σου. Οταν τους παταει ολους και τους εχει στη σειρα και απο εσενα δεχεται τα παντα.

Εσεις οι πιο πολλοι απλα ειστε στη σειρα καποιας, δεν ειναι κακο αυτο. Ετσι μαθατε απο μικρα, ετσι ειδατε γυρω σας , ετσι και εσεις φερθηκατε.

Ποσσα καλα και αξια παλικαρια χαλασαν τη ζωη τους για μια καριολα;

Ακομα και οι ιδιες το λενε αλλα δεν λετε να το καταλαβετε, αρνειστε την αληθεια.

Αλητεια θελουν σε ολα τα επιπεδα, τερμα μαλακας εντελως.

ή το εχεις και απλα το βγαζεις γνησια ανοθευτο ή δεν το εχεις και πας να το παιξεις (εδω σπανε τα πουτρα τους με χιλιαδες τροπους και καταληξεις) ή αραζεις στα αυγα σου και βολευεσαι με οτι σου κατσει και ειναι συμβατο. Οχι με αυτο που θελεις, με οτι σου κατσει και ειναι συμβατο.

Πολλα τα θεματα, ειρωνευεστε ομως οποτε δεν υπαρχει κλιμα για σοβαρη κουβεντα. Τελος απο εμενα.

Καλη συνεχεια σε οτι κανει ο καθενας σας.
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Κανόνες λειτουργίας του forum
4. Απαγορεύεται αυστηρά η ΜΟΝΙΜΗ ΧΡΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ. Κινδυνεύετε να δείτε τη δημοσίευσή σας να εξαφανίζεται. Τα κεφαλαία τα χρησιμοποιείτε για να ΤΟΝΙΣΕΤΕ κάτι μέσα στο υπόλοιπο κανονικό κείμενο. Διαφορετικά είναι σα να ΦΩΝΑΖΕΤΕ επί μονίμου βάσεως.
6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)-Δημόσια Πρόσωπα -Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site

Καλα ασε τυπε μην μιλησουμε για τους κανονες γιατι ολοι μας τους εχουμε  γραψει κανονικα και ισως σε αυτο να φταιει και οτι οι mod αφηνουν το site λιγο ποιο free.
Και αν διαβασες καλα το τι εγραψες .....( Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)-Δημόσια Πρόσωπα -Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.)
Σοβαρα τωρα το ειδες αυτο και το εγραψες?
Εδω ο sav εχει πει τα χιλια μυρια για μουνοδουλους για μαμακηδες  για για για. Αυτο τι ειναι? Δεν ειναι ομαδα ατομων που εχουν μαθει ειτε να ζουνε ετσι ειτε γουσταρουν να ζουνε ετσι ειτε το οτιδιποτε? Δεν ειναι προσβολη? Η για να μην το πουμε προσβολη το ονομαζουμε γνωμη και ειμαστε οκ? Οπως υπαρχει και η αλλη ομαδα ατομων που γουσταρουν να συμπεριφερονται οπως ο sav και που και εκει ειμαι αντιθετος στο να προσβαλει καποιος.
Ο καθε ενας την ζωη του και το πως θα συμπεριφερεται το επιλεγει μονος του.
Δεν χρειαζεται κανενας σαββιδης και κανενας τρεχαχυρευοπουλος να γραφει δεκα χιλιομετρα σεντονια προσπαθωντας να δειξει οτι η δικια του γνωμη ειναι η σωστη και οτι πρεπει ολοι οι αλλοι που ανηκουν σε αλλων τροπο ζωης να αλλαξουν και να ακολουθησουν τον δικο του δρομο. Θες να πεις την γνωμη σου? Οκ πες την και ειναι σεβαστο. Αλλα αλλο να την λες και αλλο να προσπαθεις να την επιβαλεις σας την ποιο σωστη.
Σε καποια που εχει γραψει και εγω συμφωνω μαζι του σε αλλα οχι. Σε καποια αλλα φασκει αντιφασκει. Σε καποια αλλα γιενεται ακραιος σε μεγαλο βαθμο ειδικα οταν υποστιριζει ο ιδιος οτι αν καποια εχει πιασει παιδι απο αυτον στα @@ του και το οτι εκοψς συνεργασια επαγγελματικη με καποιον επειδη αυος ο καποιος εχει επειλεξει την σεξουαλικη του ζωη να την κανει οπως γουσταρει αυτος. Δηλαδη τους συνεργατες μου στην δουλεια μου θα τους επιλεξω με βαση το πως γουσταρουν να γαμανε και αν ειναι μουνοδουλοι οι καψουριδες?
Ημαρτον και θελει να τον παρουμε στα σοβαρα?

Αλλα ειναι πολυ κουραστικο να μπενεις σε ενα site που σου προσφερει χαβαλε πληροφοριες και αλλα πολλα και αντι να εισαι χαλαρος να εχεις σε ποσα ποστ το ιδιο μπλαμπλαρισμα ακριβως με τα ιδια λογια copy paste Ημαρτον.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.009
Like
1.421
Πόντοι
216

Ημερομηνία εγγραφής: 23/12/18, 11:11 :S :S

Πήξαμε στα κλωνάρια, μουνοπροσκυνάκηδες, καληνυχτάκηδες, λοιποί συνασπισμένοι με την τρύπα. :S

Το φόρουμ δέχεται εισβολή :S :S

Σοβαρευτείτε,  θα κατέβει ο πορνομετανάστης από τη στέπα και θα σας κάνει μαύρο το κωλί σας.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Ημερομηνία εγγραφής: 23/12/18, 11:11 :S :S

Πήξαμε στα κλωνάρια, μουνοπροσκυνάκηδες, καληνυχτάκηδες, λοιποί συνασπισμένοι με την τρύπα. :S

Το φόρουμ δέχεται εισβολή :S :S

Σοβαρευτείτε,  θα κατέβει ο πορνομετανάστης από τη στέπα και θα σας κάνει μαύρο το κωλί σας.
Και μετά θα τους χέσει κιόλας, αυτό το ξέχασες τύπε..
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Καστράτος ονομαζόταν κατά το παρελθόν ο άνδρας ερμηνευτής της εκκλησιαστικής μουσικής και της όπερας, ο οποίος είχε υποστεί ευνουχισμό κατά την παιδική ηλικία, ώστε η φωνή του να διατηρήσει την ικανότητα να αποδίδει πολύ υψηλές νότες. Ως όρος προέρχεται από το λατινικό castratus που σημαίνει τον ευνουχισμένο -
Οι καστράτοι έχουν ταυτιστεί με τους πρωταγωνιστικούς ρόλους της αναγεννησιακής και της μπαρόκ μουσικής
:2funny: :2funny: Ελα ρε τυπε.....και είχα μια ψιλοφαγουρα να το πω....μια απορία να το πω.. (αφού δεν κοιμόμουν τα βράδυα)με το τι σημαίνει το nickname μου!Ουφ μου έφυγε ένα βάρος!Να είσαι καλά ρε Νιο.Ευχαριστω.  :helpplea: :new_shocked: :wowmouth:  :bounce-glasses:


 
ποσο μαλλον  οταν εχει παραδεχτει πως μπηκε στο δημοσιο με βυσμα  του πασοκ ..
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σε ευχαριστώ και εσένα ρε  παίκτη Souker για την υπενθύμιση.Επειδη το είχα ξεχάσει και δεν ήξερα τι να ψηφίσω στις εκλογές.  :jerking: :jerking: :jerking: :vomit: :vomit: :headbang: :uglystupid:

:happy:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Καλα ασε τυπε μην μιλησουμε για τους κανονες γιατι ολοι μας τους εχουμε  γραψει κανονικα και ισως σε αυτο να φταιει και οτι οι mod αφηνουν το site λιγο ποιο free.
Και αν διαβασες καλα το τι εγραψες .....( Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)-Δημόσια Πρόσωπα -Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.)
Σοβαρα τωρα το ειδες αυτο και το εγραψες?
Εδω ο sav εχει πει τα χιλια μυρια για μουνοδουλους για μαμακηδες  για για για. Αυτο τι ειναι? Δεν ειναι ομαδα ατομων που εχουν μαθει ειτε να ζουνε ετσι ειτε γουσταρουν να ζουνε ετσι ειτε το οτιδιποτε? Δεν ειναι προσβολη? Η για να μην το πουμε προσβολη το ονομαζουμε γνωμη και ειμαστε οκ? Οπως υπαρχει και η αλλη ομαδα ατομων που γουσταρουν να συμπεριφερονται οπως ο sav και που και εκει ειμαι αντιθετος στο να προσβαλει καποιος.
Ο καθε ενας την ζωη του και το πως θα συμπεριφερεται το επιλεγει μονος του.
Δεν χρειαζεται κανενας σαββιδης και κανενας τρεχαχυρευοπουλος να γραφει δεκα χιλιομετρα σεντονια προσπαθωντας να δειξει οτι η δικια του γνωμη ειναι η σωστη και οτι πρεπει ολοι οι αλλοι που ανηκουν σε αλλων τροπο ζωης να αλλαξουν και να ακολουθησουν τον δικο του δρομο. Θες να πεις την γνωμη σου? Οκ πες την και ειναι σεβαστο. Αλλα αλλο να την λες και αλλο να προσπαθεις να την επιβαλεις σας την ποιο σωστη.
Σε καποια που εχει γραψει και εγω συμφωνω μαζι του σε αλλα οχι. Σε καποια αλλα φασκει αντιφασκει. Σε καποια αλλα γιενεται ακραιος σε μεγαλο βαθμο ειδικα οταν υποστιριζει ο ιδιος οτι αν καποια εχει πιασει παιδι απο αυτον στα @@ του και το οτι εκοψς συνεργασια επαγγελματικη με καποιον επειδη αυος ο καποιος εχει επειλεξει την σεξουαλικη του ζωη να την κανει οπως γουσταρει αυτος. Δηλαδη τους συνεργατες μου στην δουλεια μου θα τους επιλεξω με βαση το πως γουσταρουν να γαμανε και αν ειναι μουνοδουλοι οι καψουριδες?
Ημαρτον και θελει να τον παρουμε στα σοβαρα?

Αλλα ειναι πολυ κουραστικο να μπενεις σε ενα site που σου προσφερει χαβαλε πληροφοριες και αλλα πολλα και αντι να εισαι χαλαρος να εχεις σε ποσα ποστ το ιδιο μπλαμπλαρισμα ακριβως με τα ιδια λογια copy paste Ημαρτον.

Οταν εχεις τη δυνατοτητα της επιλογης συνεργατων, ναι τοτε κοβεις ολους τους μουνοδουλους και ευνουχισμενους μαλακες. Δεν τους θελω απλα στη ζωη μου, με εκνευριζει η παρουσια τους και δεν θελω κανενα παρε δωσε μαζι τους.

Ας παει να βρει καποιον ομοιο του να συνεργαστει και να προσκυνανε τις βρωμοτρυπες παρεα.

Στο θεμα του παιδιου, δεν με απασχολει. Δεν θα κατσω να με τυλιξει η καθε γαμιολα επειδη εχυσα στο μουνι της. Ας παει να κανει οτι θελει, ενηλικας ειναι. Ουτε φυσικα θα προτρεψω για εκτρωση. Ας το κρατησει και ας κανει οτι θελει μακρυα απο εμενα. Αν χρειαστει βοηθεια στην αρχη που θα ειναι ακομα μωρο, ναι θα της δωσω. Εως εκει ομως. Δεν θα αφησω τη πορεια μου για να ειμαι διπλα τους. Θα φροντισω να μη πεινασουν εως να μεγαλωσει λιγακι το παιδι και μετα ας παει να δουλεψει η γαμιολα. Αν γουσταρει να παιξουμε με δικηγορους κτλπ ας παιξουμε, στα αρχιδια μου.

Καμια εως τωρα δεν μου εχει πει οτι εχει παιδι απο εμενα. Ισως επειδη ξερουν οτι ματαια θα προσπαθουσαν το τυλιγμα. Ξερουν αυτες που τα κανουν, δεν πανε τυχαια οπου να ναι.

 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Οταν εχεις τη δυνατοτητα της επιλογης συνεργατων, ναι τοτε κοβεις ολους τους μουνοδουλους και ευνουχισμενους μαλακες. Δεν τους θελω απλα στη ζωη μου, με εκνευριζει η παρουσια τους και δεν θελω κανενα παρε δωσε μαζι τους.

Ας παει να βρει καποιον ομοιο του να συνεργαστει και να προσκυνανε τις βρωμοτρυπες παρεα.

Στο θεμα του παιδιου, δεν με απασχολει. Δεν θα κατσω να με τυλιξει η καθε γαμιολα επειδη εχυσα στο μουνι της. Ας παει να κανει οτι θελει, ενηλικας ειναι. Ουτε φυσικα θα προτρεψω για εκτρωση. Ας το κρατησει και ας κανει οτι θελει μακρυα απο εμενα. Αν χρειαστει βοηθεια στην αρχη που θα ειναι ακομα μωρο, ναι θα της δωσω. Εως εκει ομως. Δεν θα αφησω τη πορεια μου για να ειμαι διπλα τους. Θα φροντισω να μη πεινασουν εως να μεγαλωσει λιγακι το παιδι και μετα ας παει να δουλεψει η γαμιολα. Αν γουσταρει να παιξουμε με δικηγορους κτλπ ας παιξουμε, στα αρχιδια μου.

Καμια εως τωρα δεν μου εχει πει οτι εχει παιδι απο εμενα. Ισως επειδη ξερουν οτι ματαια θα προσπαθουσαν το τυλιγμα. Ξερουν αυτες που τα κανουν, δεν πανε τυχαια οπου να ναι.


Δυνατοτητα επιλογης εχεις και εχει ο καθε ενας δεν μιλησα γι αυτο και μην πετας την μπαλα στην εξεδρα για να αποφευγεις απαντησεις.
Ειπα ξεκαθαρα οτι αν η επιλογη σου με τους συνεργατες εχει να κανει με την σεξουαλικη ζωη του αλλου και οχι με την καθαρα επαγγελματικη και το ποσο επαγγελματιας ειναι αυτο και μονο δειχνει πολλα.

Στο θεμα παιδιου λες απλα εχυσα?

Απλα μεχρι τωρα εισαι τυχερος που δεν ετυχε γιατι και εαν τυχει και το κρατησει ακομα και ετσι με ενα test dna θα σε ξεσκισει πατοκορφα.
Ψαξου πρωτα και μην γραφεις οτι παπαρια θες εδω μεσα απλα και μονο για να δειξεις οτι εχεις σωας τα φρενα γιατι δυστυχως δεν εχεις καν φρενα και δεν γνωριζεις.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Savvidis γενικά ψιλοκαλά τα λες αλλά με έχεις μπερδέψει λίγο.. Από τη μία μας ελεγες να είμαστε ο εαυτός μας από την άλλη μας "προτρέπεις" να είμαστε αλήτες με τις γυναίκες γιατι αυτό γουστάρουν και ας μην το δείχνουν...
ο τυπος sav προτρεπει να εισαι ο εαυτος αν ο εαυτος σου δεν ειναι πυρφορος
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Δυνατοτητα επιλογης εχεις και εχει ο καθε ενας δεν μιλησα γι αυτο και μην πετας την μπαλα στην εξεδρα για να αποφευγεις απαντησεις.
Ειπα ξεκαθαρα οτι αν η επιλογη σου με τους συνεργατες εχει να κανει με την σεξουαλικη ζωη του αλλου και οχι με την καθαρα επαγγελματικη και το ποσο επαγγελματιας ειναι αυτο και μονο δειχνει πολλα.

Στο θεμα παιδιου λες απλα εχυσα?

Απλα μεχρι τωρα εισαι τυχερος που δεν ετυχε γιατι και εαν τυχει και το κρατησει ακομα και ετσι με ενα test dna θα σε ξεσκισει πατοκορφα.
Ψαξου πρωτα και μην γραφεις οτι παπαρια θες εδω μεσα απλα και μονο για να δειξεις οτι εχεις σωας τα φρενα γιατι δυστυχως δεν εχεις καν φρενα και δεν γνωριζεις.

Οταν ενας αντρας ειναι μαλακας-μουνοπροσκυνητης δεν τον θελω ουτε για συνεργατη. Θα δωσω καπου αλλου τα λεφτα μου και οχι σε καποιον που ξερω τι μαλακας ειναι. Μου τη βαραει και μονο που τον βλεπω, δεν γουσταρω ουτε να τον βλεπω.

Δεν θα χρειαστει να μου κανει τεστ, σαφως απο τη πρωτη στιγμη θα αναγνωρισω το καθε παιδι που ειναι δικο μου. Οντως ειναι ετσι οπως τα λες, δεν εχω καν φρενα. Για αυτο και θα μου κλασει τα αρχιδια η καθε γαμιολα. Τα καλα και σωστα παλικαρια ξεπατωνουν οπως λες, οχι ανθρωπους σαν εμενα. Μην αγχωνεσαι.

Καμια γαμιολα δεν θελει να χασει την ησυχια της για να ξεπατωσει εναν αντρα που ξερει οτι θα της γαμησει οτι εχει και δεν εχει, νομικα κυριως.

Το να ξεσκισεις μια γυναικα μεσω του νομου, αυτο ειναι οτι χειροτερο για αυτη. Απλα βρισκουν και κανουν τις μαλακιες τους και τις μαγκιες τους σε αυτους που τις παιρνει και εχουμε μετα να ακουμε για τη καταντια του χ ψ μαλακα.

Εκει που ξερουν οτι θα καταληξουν σε ψυχιατρικη κλινικη να τρωνε τα σκατα τους απο το πατωμα, δεν κανουν μαλακιες. Μιλανε και φερονται ομορφα και λενε και ευχαριστω σε οτι τους δωσεις και τελος.

Ο νομος ειναι ο καλυτερος συμμαχος του αντρα απεναντι στην οποια γυναικα του ζαλιζει τα αρχιδια. Φτανει να εχεις τους σωστους ανθρωπους και το χρημα για να τη στιψεις τη γαμιολα με το νομο, γρηγορα και ομορφα. Ουτε που θα προλαβει να καταλαβει τι την βρηκε και τα σοκ θα ειναι αλλεπαλληλα.

Σωστες γνωριμιες και χρημα. Ας κουνηθει μετα να δεις τι γαμησι τρωει η καθε γαμιολα που θελει να παιξει με τη ζωη σου και το μελλον σου.

Οσο σεβεται και φερεται ομορφα, ομορφα θα περναμε ολοι μας. Οσο κανει μαγκιες και αλητειες, ηρθε στο σωστο ανθρωπο να τις κανει.

Κατι που δεν θα γινει ποτε διοτι οι γυναικες δεν ειναι χαζες. Ξερουν τι κανουν και σε ποιον το κανουν. Δεν ειναι ηλιθιες.

Θα ειναι ευγενικη, καλη, ανθρωπος, σωστη και θα παρει αυτα που πρεπει ως βοηθεια να μεγαλωσει το παιδι της και τελος. Καμια δεν θελει να χασει την ησυχια της και να μπλεξει σε μαλακιες. Απο τη φυση τους ειναι ανασφαλη και φοβικα οντα. Οταν ξερουν οτι δεν τους παιρνει, μια χαρα κοριτσακια ειναι.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Ποσό καμμενος εγκέφαλος.

Μακάρι να συνεχίσεις τις παπαριες σου σε αυτό το νήμα οσο θες και να μας αφήσεις χρόνους από τα υπόλοιπα νήματα μπας και γλυτώσουμε μερικές τρίχες από την ψωλη μας ....εεεεε, κεφαλή μας ήθελα να πω.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Το να ξεσκισεις μια γυναικα μεσω του νομου, αυτο ειναι οτι χειροτερο για αυτη. Απλα βρισκουν και κανουν τις μαλακιες τους και τις μαγκιες τους σε αυτους που τις παιρνει και εχουμε μετα να ακουμε για τη καταντια του χ ψ μαλακα.

 

Ο νομος ειναι ο καλυτερος συμμαχος του αντρα απεναντι στην οποια γυναικα του ζαλιζει τα αρχιδια. Φτανει να εχεις τους σωστους ανθρωπους και το χρημα για να τη στιψεις τη γαμιολα με το νομο, γρηγορα και ομορφα. Ουτε που θα προλαβει να καταλαβει τι την βρηκε και τα σοκ θα ειναι αλλεπαλληλα.
για αναλυσε το μας αυτό το περι νομου.
πως μπορει ενας αντρας να κυνηγησει νομικα μια γυναικα?
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Θα ειναι ευγενικη, καλη, ανθρωπος, σωστη και θα παρει αυτα που πρεπει ως βοηθεια να μεγαλωσει το παιδι της και τελος. Καμια δεν θελει να χασει την ησυχια της και να μπλεξει σε μαλακιες. Απο τη φυση τους ειναι ανασφαλη και φοβικα οντα. Οταν ξερουν οτι δεν τους παιρνει, μια χαρα κοριτσακια ειναι.
:thumbsup:
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Οταν ενας αντρας ειναι μαλακας-μουνοπροσκυνητης δεν τον θελω ουτε για συνεργατη. Θα δωσω καπου αλλου τα λεφτα μου και οχι σε καποιον που ξερω τι μαλακας ειναι. Μου τη βαραει και μονο που τον βλεπω, δεν γουσταρω ουτε να τον βλεπω.

Δεν θα χρειαστει να μου κανει τεστ, σαφως απο τη πρωτη στιγμη θα αναγνωρισω το καθε παιδι που ειναι δικο μου. Οντως ειναι ετσι οπως τα λες, δεν εχω καν φρενα. Για αυτο και θα μου κλασει τα αρχιδια η καθε γαμιολα. Τα καλα και σωστα παλικαρια ξεπατωνουν οπως λες, οχι ανθρωπους σαν εμενα. Μην αγχωνεσαι.

Καμια γαμιολα δεν θελει να χασει την ησυχια της για να ξεπατωσει εναν αντρα που ξερει οτι θα της γαμησει οτι εχει και δεν εχει, νομικα κυριως.

Το να ξεσκισεις μια γυναικα μεσω του νομου, αυτο ειναι οτι χειροτερο για αυτη. Απλα βρισκουν και κανουν τις μαλακιες τους και τις μαγκιες τους σε αυτους που τις παιρνει και εχουμε μετα να ακουμε για τη καταντια του χ ψ μαλακα.

Εκει που ξερουν οτι θα καταληξουν σε ψυχιατρικη κλινικη να τρωνε τα σκατα τους απο το πατωμα, δεν κανουν μαλακιες. Μιλανε και φερονται ομορφα και λενε και ευχαριστω σε οτι τους δωσεις και τελος.

Ο νομος ειναι ο καλυτερος συμμαχος του αντρα απεναντι στην οποια γυναικα του ζαλιζει τα αρχιδια. Φτανει να εχεις τους σωστους ανθρωπους και το χρημα για να τη στιψεις τη γαμιολα με το νομο, γρηγορα και ομορφα. Ουτε που θα προλαβει να καταλαβει τι την βρηκε και τα σοκ θα ειναι αλλεπαλληλα.

Σωστες γνωριμιες και χρημα. Ας κουνηθει μετα να δεις τι γαμησι τρωει η καθε γαμιολα που θελει να παιξει με τη ζωη σου και το μελλον σου.

Οσο σεβεται και φερεται ομορφα, ομορφα θα περναμε ολοι μας. Οσο κανει μαγκιες και αλητειες, ηρθε στο σωστο ανθρωπο να τις κανει.

Κατι που δεν θα γινει ποτε διοτι οι γυναικες δεν ειναι χαζες. Ξερουν τι κανουν και σε ποιον το κανουν. Δεν ειναι ηλιθιες.

Θα ειναι ευγενικη, καλη, ανθρωπος, σωστη και θα παρει αυτα που πρεπει ως βοηθεια να μεγαλωσει το παιδι της και τελος. Καμια δεν θελει να χασει την ησυχια της και να μπλεξει σε μαλακιες. Απο τη φυση τους ειναι ανασφαλη και φοβικα οντα. Οταν ξερουν οτι δεν τους παιρνει, μια χαρα κοριτσακια ειναι.

Τι μπουλινκ πρεπει να εχεις φαει στην ζωη σου δεν λεγεται.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.009
Like
1.421
Πόντοι
216
Τύποι χαλαρώστε, ο Σαββίδης γράφει όσα γράφει καλοπροαίρετα θεωρώ άσχετα που σε πολλά γίνεται υπερβολικός. Πάντως αυτο με το νόμο που είναι υπέρ του άντρα είναι πέρα για πέρα μαλακια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Τύποι χαλαρώστε, ο Σαββίδης γράφει όσα γράφει καλοπροαίρετα θεωρώ άσχετα που σε πολλά γίνεται υπερβολικός. Πάντως αυτο με το νόμο που είναι υπέρ του άντρα είναι πέρα για πέρα μαλακια.

Πηγαιντε σε ενα δικηγορο που ειναι "καλο παιδι" να σας πει πως γινεται και ποσο κοστιζει.

Το θεμα ειναι να εχεις γνωριμια με τους σωστους δικηγορους και να εισαι φορτωμενος με μαρουλι. Ο νομος ειναι εναντιον του αντρα οταν εχει κανει μαλακιες που μπορουν να αποδειχθουν στο δικαστηριο με στοιχεια. Οταν εισαι κυριος στα παντα, δεν μπορει να σταθει κανενα κατασκευασμα που θα σου στησει η απεναντι πλευρα.

Χιλιαδες ανθρωποι θα επρεπε να ειναι φυλακη και δεν ειναι λογω γνωριμιας με το σωστο δικηγορο. Χιλιαδες ανθρωποι ειναι στη φυλακη ενω ειναι αθωοι επειδη δεν ειχαν το σωστο δικηγορο.

Το ιδιο και στα οικονομικα θεματα και με τους λογιστες.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom