Νέα

Οι περιπέτειες του Christos Savvidis του Ρωσοπόντιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νταης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Όσες Ρωσίδες κλπ εκ της τέως Σοβιετικής Ένωσης (Ουκρανία, Γεωργία, Λευκορωσία κλπ) έχω γνωρίσει εγώ στη ζωή μου (όχι μόνο εκδιδόμενες ή σε σχέση με το σεξ, αλλά και άλλων ασχολιών, νταντάδες, καθαρίστριες κλπ) μου έχουν πει ΟΛΕΣ όμως το ίδιο!
"Στη Ρωσία υπάρχουν και καλοί και κακοί άντρες. Οι κακοί δέρνουν τις γυναίκες τους, οι καλοί δεν τις δέρνουν!"

Από όσο καταλαβαίνω κάποιος επαίρεται γι' αυτό και μας εγκαλεί γιατί εμείς στην Ελλάδα ως άντρες δεν είμαστε έτσι. Όντως δεν είμαστε κι ούτε θα το θέλαμε! Δεν δέρνουμε τις γυναίκες μας "για να μας σέβονται", δεν τις βγάζουμε στη βίζιτα ούτε τις στέλνουμε να μεγαλώνουν ξένα παιδιά ή να ξεσκατίζουν γέρους για να τεμπελιάζουμε και μπεκρουλιάζουμε εμείς. Αν με αυτό του φαινόμαστε "φλούφληδες" ας μείνει μ' αυτήν την εντύπωση, εμείς λέμε πως ΕΤΣΙ (πρέπει να) είναι οι άντρες!!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
ο  σαββιδης  σας πειραξε ρε  μαλακες ;;;
εδω  εχει γεμισει αυτιστικα  το φορουμ σαν τον hellβλακερ 76 ,  iakovos , barock ,enduro και  ενα σωρο αλλες αποβολες...

tenor.gif
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Από όσο καταλαβαίνω κάποιος επαίρεται γι' αυτό και μας εγκαλεί γιατί εμείς στην Ελλάδα ως άντρες δεν είμαστε έτσι. Όντως δεν είμαστε. Αν με αυτό του φαινόμαστε "φλούφληδες" ας μείνει μ' αυτήν την εντύπωση, εμείς λέμε πως ΕΤΣΙ (πρέπει να) είναι οι άντρες!!!  "για να μας σέβονται"
Έτσι μας έχει διδάξει το σύστημα τύπε. Να είμαστε τα κορόιδα της υπόθεσης και να ζούνε στις πλάτες μας αυτές,
και τα παιδιά τους (όπως τα ονομάζουν..) Με αποτέλεσμα να αργοπεθαίνουμε εμείς μέρα με την ημέρα.
Όλα, μα όλα στην υπηρεσία του μ@υνιού. Όσο για τον 'σεβασμό' τα χοτέλια της μίας ώρας, με ξεπέτες των 'πιστών' συζύγων δουλεύουν..  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • single-single-bogs-married-married-the-boys-and-the-girls-13634476.png
    single-single-bogs-married-married-the-boys-and-the-girls-13634476.png
    172,6 KB · Εμφανίσεις: 41

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.096
Like
21.107
Πόντοι
5.506
Ωραία, εσείς που συμφωνείτε με τις μαλακίες του Χρήστου μπορείτε ελεύθερα να πηδάτε τις σλάβες.  :2funny: :2funny: :2funny:



URL]]
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736

Συνημμένα

  • 63054-e4.jpg
    63054-e4.jpg
    254,3 KB · Εμφανίσεις: 59

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Άλλοι πηγαίνουν με την παραπάνω..  :S   και άλλοι με την παρακάτω.. Ρωσοπόντια    ;)
Ο καθένας έχει τα γούστα του και τις επιλογές του.Δικαιωμα του καθένα να έχει ότι σεξουαλικα γούστα θέλει.Εγω πάντως ρε φίλε χίλιες φορές να μα...μούσα την πανω παρά τον λε-πα.Τωρα εσύ..... ότι θες. :happy: :happy:







 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.096
Like
21.107
Πόντοι
5.506
Ο καθένας έχει τα γούστα του και τις επιλογές του.Δικαιωμα του καθένα να έχει ότι σεξουαλικα γούστα θέλει.Εγω πάντως ρε φίλε χίλιες φορές να μα...μούσα την πανω παρά τον λε-πα.Τωρα εσύ..... ότι θες. :happy: :happy:


Σωστό ποστ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.096
Like
21.107
Πόντοι
5.506
Ήρθε και [size=30pt]ΚΑΡΑΤΡΥΠΙΟΣ[/size], τι σκατά, ραντεβού έχουν όλοι τους;
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Καστράτος ονομαζόταν κατά το παρελθόν ο άνδρας ερμηνευτής της εκκλησιαστικής μουσικής και της όπερας, ο οποίος είχε υποστεί ευνουχισμό κατά την παιδική ηλικία, ώστε η φωνή του να διατηρήσει την ικανότητα να αποδίδει πολύ υψηλές νότες. Ως όρος προέρχεται από το λατινικό castratus που σημαίνει τον ευνουχισμένο -
Οι καστράτοι έχουν ταυτιστεί με τους πρωταγωνιστικούς ρόλους της αναγεννησιακής και της μπαρόκ μουσικής
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Καστράτος ονομαζόταν κατά το παρελθόν ο άνδρας ερμηνευτής της εκκλησιαστικής μουσικής και της όπερας, ο οποίος είχε υποστεί ευνουχισμό κατά την παιδική ηλικία, ώστε η φωνή του να διατηρήσει την ικανότητα να αποδίδει πολύ υψηλές νότες. Ως όρος προέρχεται από το λατινικό castratus που σημαίνει τον ευνουχισμένο -
Οι καστράτοι έχουν ταυτιστεί με τους πρωταγωνιστικούς ρόλους της αναγεννησιακής και της μπαρόκ μουσικής

ποσο μαλλον  οταν εχει παραδεχτει πως μπηκε στο δημοσιο με βυσμα  του πασοκ ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom