Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 354
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τζίο

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς να μου πει γιατί διαγράφονται τα σχόλιά μου;
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Έστειλα μία κριτική χθες για τον νέο οίκο Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 αλλά δεν δημοσιεύθηκε.
Μήπως έγινε κάποιο λάθος και χρειάζεται να την ξαναστείλω?...
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Έστειλα και εγώ κριτική πριν μια βδομάδα σχεδόν για το φιλλιπιδου 11 αλλά δεν έχει ανέβει. Υπάρχει κάποιο θέμα; έχει νόημα να γράψω και για άλλα σπιτάκια ή θα ναι τσάμπα ο κόπος; ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Έστειλα και εγώ κριτική πριν μια βδομάδα σχεδόν για το φιλλιπιδου 11 αλλά δεν έχει ανέβει. Υπάρχει κάποιο θέμα; έχει νόημα να γράψω και για άλλα σπιτάκια ή θα ναι τσάμπα ο κόπος; ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ήταν αναμενόμενο (εκ των προτέρων) ότι θα έγραφες κριτική για το συγκεκριμένο κατάστημα...

Οπότε...

ΥΓ.Είσαστε δύο (και τελευταία έχει προστεθεί και τρίτο) άτομα που φτιάχνετε νυχθημερόν λογαριασμούς-και δεν φτάνει αυτό,κατόπιν "απορείτε" κιόλας αν και πως και τι και γιατί δεν "μπαίνουν" τα όσα γράφετε...

Καλά κρασ(ι)ά....

 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Ήταν αναμενόμενο (εκ των προτέρων) ότι θα έγραφες κριτική για το συγκεκριμένο κατάστημα...

Οπότε...

ΥΓ.Είσαστε δύο (και τελευταία έχει προστεθεί και τρίτο) άτομα που φτιάχνετε νυχθημερόν λογαριασμούς-και δεν φτάνει αυτό,κατόπιν "απορείτε" κιόλας αν και πως και τι και γιατί δεν "μπαίνουν" τα όσα γράφετε...

Καλά κρασ(ι)ά....
Αξιότιμε ναι ήταν, γιατί είχα γράψει ότι σκόπευα να πάω μετά από κάποιες κριτικές που ανέφεραν ότι η κοπέλα προσφέρεται για gfe κατάσταση. Και έτσι και πήγα, και έγραψα και τα καλά και τα κακά της επίσκεψης, όπως έχω γράψει και για άλλες κοπέλες σε σχόλια ενημέρωσης, αλλά και κριτικών. Ότι είναι μια μέτρια εμφανισιακά αλβανέζα με τέλειο τσιμπούκι και πολύ καλό social έγραψα. Κλάιν. Καλά κάνεις και είσαι προκατειλημένος από την μια, από την άλλη με στεναχωρεί γιατί όντως δεν είμαι κάποιος fake λογαριασμός. Αν χρειάζεται να χαράξω πορεία και να κάνω σχολιασμούς και κριτικές σωστές, θα το κάνω, αν πάλι υπάρχει γενική προκατάληψη από το site και τους υπόλοιπους, μπορώ να είμαι ενα καθαρά παθητικό μέλος που μόνο θα παίρνω. Έχω μάθει σε όλα τα φορουμ όμως να δινω όσο και παίρνω.
Με έχεις βοηθήσει αρκετά με τις ενημερώσεις σου, και μου είναι αδύνατο να σε παρεξηγήσω. Μπορώ να γράφω τις απόψεις μου για τις διάφορες κοπέλες και σε σχόλια. Δεν είναι αυτό το κόλλημα μου. Απλά κάτι που έχεις αφιερώσει χρόνο να το γράψεις (εσύ το γνωρίζεις καλύτερα) σε πονάει άμα πηγαίνει στο κάδο των αχρήστων. Και ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο site ή απλά είναι θέμα λογοκρισίας.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τα ίδια Παντελάκη μου,τα ίδια Παντελή μου...

Ίδια μηνύματα,ίδιου γενικού περιεχομένου,με ίδιες ειδικές αναφορές για ίδιο μαγαζί,για την ίδια συγκεκριμένη κοπέλα-όλα ίδια με αλήστου μνήμης λογαριασμό...

Ίδιες συγκινητικές δηλώσεις περί θέλησης για προσφορά στο φόρουμ ("να δίνουμε κι όχι μόνο να παίρνουμε") και γλειψιματικές παπαριές προς τον αξιότιμο που μάς έχει βοηθήσει αρκετά με τις ενημερώσεις του οπότε μας είναι αδύνατον να τον παρεξηγήσουμε-ω,τι μεγαλοψυχία σας χαρακτηρίζει κύριε Πρέσβη,μάς κακομαθαίνετε...

Το πρόβλημα λοιπόν δεν το έχει το site.

Το πρόβλημα το έχουν στον καμένο εγκέφαλό τους κάποιοι που φτιάχνουν καρμπόν λογαριασμούς,θεωρώντας τον εαυτό τους Αϊνστάιν και λογίζοντας αυτούς στους οποίους απευθύνονται ως εκπροσώπους υποτιμημένης νοημοσύνης-με έξτρα μπόνους την έκφραση (από μέρους τους) αμέτρητης δόσης οξείας θρασύτητας.

Λερναία Ύδρα δηλαδή αποτελούμενη από τους εν λόγω εγκεφάλους-και ύστερα "φαίνεται" ή "δείχνει" κακό το site που ή έχει πρόβλημα ή απλά λογοκρίνει...
Άλλο ενδεχόμενο δεν υπάρχει...

Ή-όπως θα έλεγε αν είχε φωνή το site-"το ομολογώ,εγώ τον σκότωσα" που φώναζε κι ο μακαρίτης...
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Δεν έχει κανένα απολύτως νόημα κατ'εμέ μια σύγκρουση με σένα, το αποτέλεσμα για τους συμφορουμίτες είναι de facto. Θα μπορούσες να μην προκαλείς έτσι πάντως, δε χρειάζεται...
Εγώ το μόνο που θα πω για να λήξει, είναι πως θεωρώ:
α)Πόσο ανεγκέφαλος μπορεί να είναι κάποιος για να ανοίξει ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ πολλαπλούς λογαριασμούς που να υποστηρίζουν συγκεκριμένο μαγαζί?
β)Δεν υποστηρίζω κάτι συγκεκριμένο
γ)Ο καθένας εδώ μέσα θέλω να πιστεύω πως είναι σε θέση να αξιολογήσει ένα σχόλιο ή μια κριτική αναλόγως. Άλλη βαρύτητα προφανώς έχει μια δικιά μου κριτική που είμαι νέο μέλος και τελείως διαφορετική ενός με 3.000 μυνήματα και σταθερή παρουσία.
Αυτά.

 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Όταν δεν ξέρεις να μη μιλάς πουστράκι του κερατά που το παίζεις και εξυπνόπουλος και μας γράφεις του κόσμου τις παπαριές-ακριβώς τις ίδιες με άλλο παλιό κλωνάρι

Τράβα γαμήσου λοιπόν μπάσταρδο κωλόβγαλμα που θα μου κάνεις υποδείξεις ή παρατηρήσεις για το αν και τι πρέπει να κάνω


 

duckyduck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
47
Κριτικές
9
Like
465
Πόντοι
280
μια ερωτηση επειδη ειμαι νεο μελος. πως κανω like σε κριτικες κ λοιπα.??
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
603
Πόντοι
3.230
Δεν μπορω να καταλαβω τη ακριβωϛ γινεται με τηϛ κριτικεϛ?Εχω γραψει τον τελευταιο διαστημα 4 κριτικεϛ και καμια δεν εχει ανεβει.Εστειλα μυνημα στον διαχειριστη αλλα απαντηση δεν πηρα.Ξερει κανειϛ τι παιζει? Τωρα που ειπα παιζει θυμηθηκα να δω το μπασκετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom