Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ωπα ρε παιδες ειπαμε, αν βαλουμε και την ακριβεις ωρα που παμε και γαμαμε χαθηκαμε! ο νοων νοειτω ;)
στο τελος θα βαζουμε και την υπογραφη μας σε ενα τεφτερι που θα υπαχει διπλα απο την πουτανα και θα γραφουμε και το ονομα μας :grin:
γινομαστε στοχος ετσι κυριοι...
 

Επισκέπτης
Για τον Αnti το λεγα Lion  αλλα τελικα ταιριαζε και σε σενα! :2funny: :2funny:

Οσον για την ωρα θα ηταν να αναφερεται η πρωινη ή η απογευματινη βαρδια καλυτερα.
Αποψη μου οτι δεν χρειαζονται περισσοτερες λεπτομερειες..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
ωπα ρε παιδες ειπαμε, αν βαλουμε και την ακριβεις ωρα που παμε και γαμαμε χαθηκαμε! ο νοων νοειτω ;)
στο τελος θα βαζουμε και την υπογραφη μας σε ενα τεφτερι που θα υπαχει διπλα απο την πουτανα και θα γραφουμε και το ονομα μας :grin:
γινομαστε στοχος ετσι κυριοι...
Οκ καταλαβα...θα καταλαβαινουν στο γαμαζι ποιος εγραψε την κριτικη..
Βασικα τη βαρδια εννουσα οχι την ωρα ακριβως..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Το είπα ρε σεις θα το φτιάξουμε καλά. Σιγά μη βάλουμε ακριβή ώρα. Βάρδια θα βάλουμε.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
λοιπον προτεινω στους διαχειριστες να φτιαξουν

σε ηλεκτρονικη μορφη .pdf εντυπο που θα συμπληρωνουμε

κατα την διαρκεια του γαμησιου και να την υποβαλουμε επειτα εδω........ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Εχω κανει μια αρνητικη κριτικη απο το απογευμα για τη Βανεσσα στο Συγγρου 144. Ακομα δεν εχει εμφανιστει. Θελω να πιστευω οτι δεν υπαρχει θεμα λογοκρισιας μιας και οι κριτικες ειναι moderated
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Πέντε λέξεις ήταν η κριτική σου - προφανώς και δεν έστεκε. Θυμίζω:
σύντομες και άνευ ουσίας κριτικές (π.χ. "Άπαιχτη γκόμενα, τρέξτε να προλάβετε") θα απορρίπτονται. Είναι καλό να είμαστε όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικοί και λεπτομερείς - έτσι βοηθάμε και τους "συναθλητές"
Ξαναγράφτην πιο αναλυτικά. :)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
υπάρχει και κάτι άλλο...κριτικές και σχόλια στις κριτικές που μπορούν να γίνουν?...γιατί κάποια πράγματα που γράφονται είναι πολύ αστεία και άλλα πολύ παράξενα ή αντιφατικά πχ ο ένας λέει η κοπέλα είναι 30 χρονών και ο άλλος 55...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Μπορείς πολύ απλά να τις σχολιάσεις στο φόρουμ. ;)
 

demonologos

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε πουτανγαμων αφου εισαι τοσο μεγαλος γαμιας ανοιγεις μεγιστα θρεντς εισια τοπ αξιολογητης και γω δεν κσερω τι αλλο γιατι εχεις 100 μηνυματα =ανυπαρκσια =μηδεν βοηθεια στο κοινο = 500 κριτικες απο πορνιδια ε και κανα 2  απο cg's σαν τον αλλον τον μπινε τον zuninho  = "που δεν τον ξερει η μανα του" = εισαι χεστης και φοβασαι να πας με επικινδυνες πουτανες = cg's σαν αυτην που φημολογειτε οτι ποτισε και απηγαγε εναν κακομοιρη γαμια σε ξενοδοχειο της βουλιαγμενης.

καλημερα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ρε πουτανγαμων αφου εισαι τοσο μεγαλος γαμιας ανοιγεις μεγιστα θρεντς εισια τοπ αξιολογητης και γω δεν κσερω τι αλλο γιατι εχεις 100 μηνυματα =ανυπαρκσια =μηδεν βοηθεια στο κοινο = 500 κριτικες απο πορνιδια ε και κανα 2  απο cg's σαν τον αλλον τον μπινε τον zuninho  = "που δεν τον ξερει η μανα του" = εισαι χεστης και φοβασαι να πας με επικινδυνες πουτανες = cg's σαν αυτην που φημολογειτε οτι ποτισε και απηγαγε εναν κακομοιρη γαμια σε ξενοδοχειο της βουλιαγμενης.

καλημερα.
Μπαίνω στο τριπάκι να σου απαντήσω, κακώς βέβαια γιατί αν κρίνω από τον τρόπο που γράφεις (πλήρης ανυπαρξία στοιχειώδους ορθογραφίας και γνώσης της ελληνικής) είσαι η ζωντανή απόδειξη ότι ο Αυστραλοπίθηκος ο κοινός δεν εξαφανίστηκε , αλλά υπαρχει ακόμα και στις μέρες μας.
1. Δεν το παίζω γαμιάς, ουτε τοπ αξιολογητής. Από πού το συμπεραίνεις αυτό ? Εγω απλά έγραψα ένα ποστ (πριν κάτι μήνες , τώρα το είδες ?) στο οποίο παρότρυνα τους συναγωνιστές να γράφουν αναλυτικές κριτικές . Και όχι "πέρασα ωραία και δεν λέω λεπτομέρειες". Το βρίσκεις λάθος ?
2. Δεν άνοιξα εγώ το θρεντ όπως μπορείς εύκολα να δεις . Κοίτα τί θα κάνεις. Θα πας το βελάκι που κουνιέται εκεί που έχει το κόκκινο "1"  Θα κάνεις αριστερό κλικ να πας στην πρώτη σελίδα. Θα δεις ότι άλλος το έχει ανοίξει
3. Το πόσο μπαγλαμάς ξεκούρδιστος είσαι φαίνεται από το γεγονός ότι μου τη λες εσύ ότι έχω 100 ποστ ενώ εσύ  έχεις 68 ποστ. Λες και ο αριθμός των ποστ δηλώνει κάτι. Βέβαια τί να περιμένω από εσένα... Ουγκ ουγκ
4. Η απόλυτη επιβεβαίωση της  :jerking: :jerking: σου έρχεται από το ότι λες (αν μεταφράζω καλά τα αυστραλοπιθηκιανά...)
"εισαι χεστης και φοβασαι να πας με επικινδυνες πουτανες = cg's σαν αυτην που φημολογειτε οτι ποτισε και απηγαγε εναν κακομοιρη γαμια σε ξενοδοχειο της βουλιαγμενης.
"
Κατ'εσένα δηλαδή μια κοπελα που πότισε και απήγαγε έναν πελάτη , δεν πρέπει να αποφεύγεται? Πρέπει να την πάρουμε όλοι ...και αν τυχόν κάποιος δεν την πάρει είναι χέστης? Ωραία λοιπόν, θα κάτσω να με απαγάγουν και να με ποτίσουν για να μην είμαι χέστης. Βέβαια εσύ δεν την πήρες.
Το γεγονός ότι δεν παίρνω cg για να μην γίνω σαν τον "κακομοίρη γαμια" του παραδείγματος δεν το σκέφτηκες ?
Τέλος , γιατί αρκετά ασχολήθηκα ξεκίνα να βοηθάς εσύ το κοινό΄και άσε με εμένα.
Υ.Γ. Μεταξύ του γράμματος Ν , και του Ο , η ελληνική γλώσσα έχει το ωραιότατο γράμμα [size=15pt]Ξ[/size] . Καλό είναι να το χρησιμοποιείς πού και πού , αντί του "ΚΣ" , γιατί εγώ όταν ακούω ΚΣ πάει το μυαλό μου στις Κανονικές συνθήκες πίεσης και θερμοκρασίας της Φυσικής (τί σου είπα τώρα , ε????)
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
ρε πουτανγαμων αφου εισαι τοσο μεγαλος γαμιας ανοιγεις μεγιστα θρεντς εισια τοπ αξιολογητης και γω δεν κσερω τι αλλο γιατι εχεις 100 μηνυματα =ανυπαρκσια =μηδεν βοηθεια στο κοινο = 500 κριτικες απο πορνιδια ε και κανα 2  απο cg's σαν τον αλλον τον μπινε τον zuninho  = "που δεν τον ξερει η μανα του" = εισαι χεστης και φοβασαι να πας με επικινδυνες πουτανες = cg's σαν αυτην που φημολογειτε οτι ποτισε και απηγαγε εναν κακομοιρη γαμια σε ξενοδοχειο της βουλιαγμενης.

καλημερα.
φιλε μου ποιος ο λογος που με βριζεις χωρις να με ξερεις?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
Και πολύ σημασία του δώσαμε φίλε. Αν δεις και από τα ποστ του είναι απο ψηλλλλλά .... Μακριά
ναι και που του απαντησα ηδη το μετανιωσα.Θα τον αφησω να με βριζει οσο θελει γιατι ειμαι σιγουρος οτι παλι αυτο θα κανει.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Υ.Γ. Μεταξύ του γράμματος Ν , και του Ο , η ελληνική γλώσσα έχει το ωραιότατο γράμμα [size=15pt]Ξ[/size] . Καλό είναι να το χρησιμοποιείς πού και πού , αντί του "ΚΣ" , γιατί εγώ όταν ακούω ΚΣ πάει το μυαλό μου στις Κανονικές συνθήκες πίεσης και θερμοκρασίας της Φυσικής (τί σου είπα τώρα , ε????)
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yiannis12345

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Για αρχή τα συγχαρητηριά μου για το site. Ποτέ μα ποτέ δεν βρήκα ή περίμενα να βρω κάτι τόσο διασκεδαστικό και ευχάριστο. Εξαιρετική δουλειά.

Το μόνο που ως νέος θα μπορούσα να προσθέσω είναι η ταξινόμηση των εκάστοτε ομάδων κατά βαθμολογία. Αντί δηλαδή κάθε φορά να ψάχνω να βρω τη ψηλότερη βαθμολογία να υπάρχει η επιλογή να βγαίνει η λίστα κατά βαθμολογία (μερική η γενική).

Προς το παρών την καλημέρα μου και για μιά ακόμα φορά μπράβο.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Το κείμενο www.bourdela.tv/content/view/670/1/]ανανεώθηκε[/url] και επίσης οι κανόνες-οδηγίες για τις κριτικές μπήκαν ως εισαγωγικό κειμενάκι πριν απ' το πεδίο των κριτικών. Όποιος πάει να γράψει κριτική, το βλέπει. ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Ξαναδιαβάστε τους κανόνες-οδηγίες παίδες. Έρχονται πολλές κριτικές που δεν μπορούν να μπουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom