Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Σημάδια μου έκανε στα καπούλια η Νάνσυ αυτη που τώρα ζητάει 200 €/ ώρα και ήμουν περήφανος να εχω σημάδια απο αυτην την αφέντρα. Βγηκα και σε παραλια και όταν με ρωτησαν που χτυπησα τους απάντησα οτι με μαστιγωσε μια γκομενα που γαμαω.

Της Θεανως της εκανα (κακώς) γλυφομούνι και γλυφοκώλι και ακόμα εχω ψυχολογικό πρόβλημα που παρασύρθηκα και δεχτηκα να το κάνω.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Γιατι πιστευεις οτι το γλειφομουνι/κωλι ειναι τοσο επικινδυνα;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
το εγραψα και εγω τοτε μαθαινε ακομα ουτε εγω ειχα μεινει ευχαριστημενος αλλα λογικο τοτε ξεκινουσε η θεανω οσο για φυλης εχω παει και εκει αλλα ουτε μια ωρα δεν κρατησε το ραντεβου δεν ξαναδινω τζαμπα λεφτα

Προφανώς κάνω χιουμορ και προφανώς κάτι άλλο εννοει ο jim, εγω πρώτη μου  φορά  με  τη Θεανώ ήταν πριν εναμισι χρόνο. Ηταν ιδιαιτερη φιλική και δε μου φάνηκε άπειρη, είχαμε μιλήσει στο facebook της ειπα τι μου αρεσει και τα ορια μου και ολα κύλησαν μια χαρά
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Να διευκρινησω λίγο τα πράγματα ώστε να μην υπάρχουν παρερμηνείες. Στο σεσιον μου με διέταξε να γλύψω μουνί και κώλο πράγμα το οποίο κι έκανα. Εχω μερίδιο ευθύνης που το έκανα δεν υπάρχει αμφιβολία, το σωστό είναι όμως να αποφεύογονται αυτα τα πράγματα. Είναι το μοναδικό κασκαντεριλίκι που έχω κάνει με επαγγελματία, καμία άλλη επικίνδυνη πρακτική δεν εχω κάνει τα τελευταία χρόνια που έγινα πουτανιάρης, μετά τα 35 δηλαδή.
Δεν λέω οτι άρπαξα κάτι, το ψυχολογικό πρόβλημα όμως που έχω (μήπως κι άρπαξα) είναι έντονο και δεν μου φεύγει.

..και δεν πάω φυλής κτλ μόνο με πουτάνες πολυτελείας και σε σοβαρά στούντιο παένω.
 

Subis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Να διευκρινησω λίγο τα πράγματα ώστε να μην υπάρχουν παρερμηνείες. Στο σεσιον μου με διέταξε να γλύψω μουνί και κώλο πράγμα το οποίο κι έκανα. Εχω μερίδιο ευθύνης που το έκανα δεν υπάρχει αμφιβολία, το σωστό είναι όμως να αποφεύογονται αυτα τα πράγματα. Είναι το μοναδικό κασκαντεριλίκι που έχω κάνει με επαγγελματία, καμία άλλη επικίνδυνη πρακτική δεν εχω κάνει τα τελευταία χρόνια που έγινα πουτανιάρης, μετά τα 35 δηλαδή.
Δεν λέω οτι άρπαξα κάτι, το ψυχολογικό πρόβλημα όμως που έχω (μήπως κι άρπαξα) είναι έντονο και δεν μου φεύγει.

..και δεν πάω φυλής κτλ μόνο με πουτάνες πολυτελείας και σε σοβαρά στούντιο παένω.
 

E προφανως θα το ειχες ζητήσει !!! Συνήθως οι Κυριες γενικότερα αυτή την εντολή την δίνουν ως ανταμοιβή και εφόσων εχεις πει εκ των προτερων ότι σε ενδιαφερει το ass worship η pussy worship εαν δεν κανω λαθος αυτοι ειναι οι οροι.  Τυχερο σε βρισκω εγω πάντως χα χα χα χα νομίζω οτι η πλειοψηφία θα εκανε κρα να ακουσει αυτή την εντολή ιδιως από τη συγκεκριμένη Κυρία !
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
:erection:
 

E προφανως θα το ειχες ζητήσει !!! Συνήθως οι Κυριες γενικότερα αυτή την εντολή την δίνουν ως ανταμοιβή και εφόσων εχεις πει εκ των προτερων ότι σε ενδιαφερει το ass worship η pussy worship εαν δεν κανω λαθος αυτοι ειναι οι οροι.  Τυχερο σε βρισκω εγω πάντως χα χα χα χα νομίζω οτι η πλειοψηφία θα εκανε κρα να ακουσει αυτή την εντολή ιδιως από τη συγκεκριμένη Κυρία !
Ακριβως αυτοι ειναι οι οροι αλλα οκ παω πασο εφοσον η ιδια τον διεταξε ετσι γραφει,εδω και χρονια που ασχολουμε οντως οι αφεντρες δινουν αυτη την εντολη μονο ως ανταμοιβη
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Να διευκρινησω λίγο τα πράγματα ώστε να μην υπάρχουν παρερμηνείες. Στο σεσιον μου με διέταξε να γλύψω μουνί και κώλο πράγμα το οποίο κι έκανα. Εχω μερίδιο ευθύνης που το έκανα δεν υπάρχει αμφιβολία, το σωστό είναι όμως να αποφεύογονται αυτα τα πράγματα. Είναι το μοναδικό κασκαντεριλίκι που έχω κάνει με επαγγελματία, καμία άλλη επικίνδυνη πρακτική δεν εχω κάνει τα τελευταία χρόνια που έγινα πουτανιάρης, μετά τα 35 δηλαδή.
Δεν λέω οτι άρπαξα κάτι, το ψυχολογικό πρόβλημα όμως που έχω (μήπως κι άρπαξα) είναι έντονο και δεν μου φεύγει.

..και δεν πάω φυλής κτλ μόνο με πουτάνες πολυτελείας και σε σοβαρά στούντιο παένω.
στο πρωτο ραντεβου χωρις να σε ξερει και σε διεταξε να την γλυψεις μπρος και πισω οποτε σκεφτεσε οτι θα το κανει με ολους γι αυτο εχεις φοβηθει,εγω μια φορα που ειχα ραντεβου μαζι της στις αρχες μουβαλε γυρω απο το σωμα μου ενα διαφανες κ μου το τυλιξε στο σωμα μου ξενερωσα,πηγε να μου κανει και στρσπ ον αλλα δεν ηξερε με πονεσε και γι αυτο δεν την ξαναειδα εμφανισιακα ομως μου αρεσε αλλα τι να το κανω μονο την εμφανιση,το τελοιο ειναι ναναι και ομορφη και εμπειρη
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Να διευκρινησω λίγο τα πράγματα ώστε να μην υπάρχουν παρερμηνείες. Στο σεσιον μου με διέταξε να γλύψω μουνί και κώλο πράγμα το οποίο κι έκανα. Εχω μερίδιο ευθύνης που το έκανα δεν υπάρχει αμφιβολία, το σωστό είναι όμως να αποφεύογονται αυτα τα πράγματα. Είναι το μοναδικό κασκαντεριλίκι που έχω κάνει με επαγγελματία, καμία άλλη επικίνδυνη πρακτική δεν εχω κάνει τα τελευταία χρόνια που έγινα πουτανιάρης, μετά τα 35 δηλαδή.
Δεν λέω οτι άρπαξα κάτι, το ψυχολογικό πρόβλημα όμως που έχω (μήπως κι άρπαξα) είναι έντονο και δεν μου φεύγει.

..και δεν πάω φυλής κτλ μόνο με πουτάνες πολυτελείας και σε σοβαρά στούντιο παένω.
ξεχασε το καλυτερα ψυχολογικο εναι
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Η Σεσίλια τι παίζει; Αθήνα βρίσκεται; Δε βρήκα ούτε αγγελία ούτε fb
 

tyrion lan

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
goddess theano πως θα τη βρω μαγκες? εστειλα fb και περιμενω! αλλα ποσο?
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
goddess theano πως θα τη βρω μαγκες? εστειλα fb και περιμενω! αλλα ποσο?

Τωρα κανει διακοπες νανε, περιμενε λιγο, πιες κανενα κρασακι μεχρι τοτε. Αν ησουν σοβαρος κι ευγενικος θα σου απαντησει.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εχουμε κανει (και μας εχουν κανει) γλειφοκωλια συννεφο!
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Πουτάνα που δεν μου στήνεται να της γλείψω το κωλοτρυπίδι δεν ξαναπάω.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
στο πρωτο ραντεβου χωρις να σε ξερει και σε διεταξε να την γλυψεις μπρος και πισω οποτε σκεφτεσε οτι θα το κανει με ολους γι αυτο εχεις φοβηθει,εγω μια φορα που ειχα ραντεβου μαζι της στις αρχες μουβαλε γυρω απο το σωμα μου ενα διαφανες κ μου το τυλιξε στο σωμα μου ξενερωσα,πηγε να μου κανει και στρσπ ον αλλα δεν ηξερε με πονεσε και γι αυτο δεν την ξαναειδα εμφανισιακα ομως μου αρεσε αλλα τι να το κανω μονο την εμφανιση,το τελοιο ειναι ναναι και ομορφη και εμπειρη

A Fotis_Freedom αυτό με τη ναυλον μεμβρανη ειναι καλή φάση και ιδίως για καλοκαιρι πέφτει το μαστιγιο και σημαδια δεν αφήνει χα χα χα χα . Αν και δεν ειμαι ο πλεον αρμόδιος περι στραπ νομίζω οτι ως προς τον πονο παιζει ρολο και το λιπαντικο και το μεγεθος του στραπ ,εγω που ειχα δοκιμάσει αλλα με πολύ μικρό μεγεθος και λιπαντικο ακριβό δεν ειχα θεμα μαζί της.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Σχετικα με το γλυφοκωλι/γλυφομουνι ειχα διαβασει μια ερευνα πριν κανα 6μηνο επειδη ειχα μια διαφωνια με ενα φιλο μου για τις πιθανοτητα να παρεις κανα παρασημο. Το πινακακι που ειχα δει ελεγε οτι η πιθανοτητα ειναι απο 0.001 - 0.02 τοις εκατο (δηλαδη αστεια νουμερα).

Η ερευνα αφορουσε μονο HPV . Δεν περιλαμβανε τoν ερπυ.
Οι πολυ ατυχοι πανε για 1) χλαμυδια στο λαιμο 2) γονορροια στο λαιμο 3) καρκινο στο λαιμο (Πολυ τυχεροι επειδη το ποσοστο ειναι κατω απο 0.5%
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Να ρωτησω και κατι που το εχω απορια καιρο αλλα δε το εχω δοκιμασει ποτε για να ξερω. Οταν φορας ζωνης αγνοτητας (chastity) μπορεις να καβλωσεις. Προφανως δε χωρας να καβλωσεις εκει μεσα αλλα το αισθημα της καβλας υπαρχει ή οχι.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
A Fotis_Freedom αυτό με τη ναυλον μεμβρανη ειναι καλή φάση και ιδίως για καλοκαιρι πέφτει το μαστιγιο και σημαδια δεν αφήνει χα χα χα χα . Αν και δεν ειμαι ο πλεον αρμόδιος περι στραπ νομίζω οτι ως προς τον πονο παιζει ρολο και το λιπαντικο και το μεγεθος του στραπ ,εγω που ειχα δοκιμάσει αλλα με πολύ μικρό μεγεθος και λιπαντικο ακριβό δεν ειχα θεμα μαζί της.
Σιγουρα το λιπαντικο πρεπει να ειναι ακριβο αλλα παιζει ρολο και η προετοιμασια δυστυχως αρκετες φορανε την ζωνη και αρχιζουν αμεσως το στραπ ον ενω η ερικα πρωτα φορεσε γαντι εβαλε λιπαντικο και αρχισε να με παιζει πισω  στην αρχη εξωτερικα και μετα μεσα μου μετα πηγε και πηρε τα 2 στραπ και πρωτα με πηρε με ενα μικρο και μετα με ενα μεγαλυτερο το οτι καυλωνε και η ιδια με τρελενε οσο για το μαστιγωμα μου αρεσει αλλα δεν μπορω να εχω σημαδια πανω μου ειμαι παντρεμενος και της τοπα πριν αρχισει το μαστιγωμα με ρωτησε σε ποσες ωρες η μερες δεν θα ηθελα να φαινοντε σημαδια πανω μου της απαντησα οτι για μια ημερα δεν θα με εβλεπε η γυναικα μου  και μετα με εδεσε και αρχισε το μαστιγωμα καταπληκτικο μετα απο μια ημερα οπως μου τοχε πει δεν ειχα σημαδια  πανω μου.Ηξερε πως θα τις ριχνει για να μην μεινουν μερες οσο για το μασαζ προστατη ειναι μεγαλη καυλα μου το εκανε και αυτο,ασχετο αλλα ξερεις καποιος γιατι σταματησε η περσα?μπορει να μην ηταν τοσο εμπειρη αλλα την συμπαθω πολυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom