Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Συμφωνω μαζι σου σε ολα αλλα ξεχασες να πεις οτι ειναι θεα!!!!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.710
Κριτικές
2
Like
5.432
Πόντοι
1.056
Χαιρετω τους βτσιόζους συναγωνιστές , βλέποντας ότι καποιοι θέλουν να δοκιμάσουν πιο kinky πραγματα παραθέτω καi εγώ τις προσωπικές μου εμπειρίες και ελπίζω να φανουν χρησιμές. Να τονίσω εδώ ότι απόψεις ειναι καθαρά πρσσωπικές πραγμα που σημαινει περί ορεξεως κολοκυθόπιτα  :grin:

Domina Lola


Η Κυρία που έβγαλε το BDSM και το Kinky στην επιφάνεια , λογικά τώρα πρέπει να συμπληρωνει 10 χρόνια παρουσίας στο χωρο.Είναι ίσως η πιο διάσημη Ελληνίδα μίας και εχει κανέι πολλές εμφανίσεις σε show τόσο σε Ελλάδα όσο και εξωτερικό. Συστήνεται και σε αρχάριους οι παλιοί σίγουρα την ξέρουν. Εχει δικό της χώρο , δεχεται επιλεκτικά και το "δωράκι" της τριψήφιο και μη διαπραγματεύσιμο

Domina Errica

Σχεδόν όσα χρόνια υπάρχει BDSM σκηνή στην Ελλάδα υπάρχει και η Errica, για ένα διάστημα ήταν εκτός γιατί έδερνε κόσμο στο εξωτερικό :-) Την Errica θα τη συνιστούσα σε αυτούς που έχουν ήδη μυηθεί έστω και λίγο και όχι σε εντελώς αρχάριους. Είναι ένας πολύ αυθεντικός άνθρωπος απ όλες τις πλευρές. Καθόλου δήθεν , με αυθεντική μαγκιά ωραίο σωμα και σαδίστρια με τα όλα της. Είναι ευχάριστη και οποιος παει θα περάσει πολυ καλά και αν τον συμπαθήσει θα φύγει τρεκλίζοντας οχι από το ξύλο αλλά απο τις βότκες. Ναι η Ερρικα δεν ειναι με το ρολοι στο χέρι, άμα εχει κέφια μετά το session θα σε κεράσει και τα ποτά σου και θα συζητήσει μαζί σου ακομα και για μπαλα. Ναι ειναι ενημερη !!!!  :headbaning2:

Domina Secilia

Οταν είδα τις φωτό της δεν υπήρχε περίπτωση να μην κάνω μια επίσκεψη από τον γνωστο χώρο με τον οποίο συνεργαζεται. Υπο προυποθέσεις έχω μια ροπή προς τον "μεγάλο κυβισμό" άλλωστε. Η Σεσίλια είναι ψηλή έχει κάτι αερόσακους που θα αληθωρίσεις (φυσικούς όχι  ψευτικους) και όταν τη δείς λες "αυτη η γυναικάρα θέλω να με υποτάξει". Το σύνολο,  σωμα και πρόσωπο βγάζουν τουλάχιστον σε εμένα κάτι έντονα αυταρχικό. Ηλικιακά πρεπει να είναι γύρω στα 27-28, δεν θα την έλεγα 100% έμπειρη αλλά η εμπειρια μαζί της είναι μοναδική. :s&m_2:

Goddess Theano

Η προσωποποιηση του αριστοκρατικου και της κομψότητας. Η κυρία Θεανω μάλλον έχει δικιά της μπουτικ ! Εχει τα περισσότερα ψηλοτακουνα και sexy ντυσίματα που κυκλοφορούν. Δε θα ήταν υπερβολή να πουμε ότι έχει μόνη της όσα έχουν όλες οι άλλες Κυριες του χώρου. Μια ματια στις φωτογραφίες της και θα συμφωνησετε μαζί μου

Εχει μία μοναδική ευγένια η οποία ξεφεύγει από τα γνωστά κλισε του χωρου. Μη σας ξεγελά όμως αυτο γιατί την ωρα του session το γλυκό χαμόγελο της μεταμορφώνεται σε σατανικό και γίνεται μία άκρως σαδιστικη Αφέντρα εκτός φυσικά εάν εχετε από την αρχή πεί ότι είστε αρχαριοι οπότε θα έχετε μία υπέροχη εισαγωγη στο χώρο του BDSM. Οι ποδολάγνοι θα τη λατρέψουν εχει υπέροχα πόδια. Εαν σας αρέσει να ντύνεστε με γυνακεία έχει ειδικη καρνταρόμπα για να σας μεταμορφωσει σε κοριτσι των ονειρων σας. :2funny: :happy:

Κάτια & Μισέλ

Εμφανισιακά προσωπικά εμένα δε μου λένε κάτι,  όμως επειδή πάιζουν πάντα παρέα συμφέρουν απο οικονομικης άποψης. Το κατέχουν το αντικείμενο, αλλά εάν πάτε φροντίστε να έχετε ήδη εμπειρίες  :zfuck:


Αναστασία Βαρώνη

Εχει παψει να συνεργάζεται με γνωστο χώρο που συνεργαζόταν και έχει τώρα δικό της. Στο εμφανισιακό (πάντα κατά τη δική μου άποψη) νομίζω ότι σε σχέση με καποιες που προανέφερα υστερεί, εάν δεν είστε τόσο της ποδολαγνειας τραβάτε μια βόλτα εάν σας κάνει και καλή τιμή γιατί οχι :fuck1:

Αφέντρα Νανά

Δεν την έχω υπηρετήσει μεχρι στιγμης την έχω βάλει όμως στο πρόγραμμα μίας και από τς φωτό φάινεται πολύ καλή και εχω ακουσει πολύ θετικά σχόλια


Μαρια Παπασωτηριου- Κλεόπατρα Κυριακίδου  :thubsdown:

Εάν θέλετε να συναντησετε 2 ωραιες κοπέλλες αλλά να κλάψετε τα λεφτά σας τραβάτε άφοβα. Πολύ ψωνισμένες , εάν δεν υπήρχε το Facebook δε θα υπήρχαν και αυτές και απο εμπειρία καλύτερα να πάτε σε studio οπου στο τέλος θα ρίξετε και ενα τεμαχιο και θα σας εχει κοστίσει το μισό  :spam: :thubsdown:


Κλείνω εδώ, σίγουρα υπάρχουν και δεκάδες άλλες ομως περιορίζομαι μόνο οπου μπορώ να εκφέρω προσωπικη άποψη

Σε ευχαριστούμε
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Για θεα Θεανω μπορω να εχω καποιο τηλεφωνο ή υπαρχει μονο η σελιδα του fb για επικοινωνια ;
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Για θεα Θεανω μπορω να εχω καποιο τηλεφωνο ή υπαρχει μονο η σελιδα του fb για επικοινωνια ;
fb φίλε επικοινώνησε πρώτα και μετά θα στο δώσει ....δεν έχει αγγελία,αλλα πίστεψε με είναι μαζι με την Λολα γυναικάρες και οι καλυτερες στο χώρο για μένα
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
fb φίλε επικοινώνησε πρώτα και μετά θα στο δώσει ....δεν έχει αγγελία,αλλα πίστεψε με είναι μαζι με την Λολα γυναικάρες και οι καλυτερες στο χώρο για μένα

Κριμα ... δεν αφηνω "στοιχεια" μεσω fb επειδη ειμαι καχυποπτος. Η Λολα για να ειναι 10 χρονια στο χωρο πρεπει να ειναι μεγαλουλα εεε. 32-33 ( μεγαλη για το επαγγελμα)
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Κατι ακομα. Μeχρι τωρα εχω δοκιμασει μονο σε στουντιο και το 90% ειναι στο Φ104. Οι κοπελες εκει μεσα στο domination εχουν και σεξ/τσιμπουκι κλπ το οποιο απο οτι εχω καταλαβει ειναι κοκκινη γραμμη για τις αφεντρες. Η ερωτηση ειναι η εξης: τα χουφτωματα στο στηθος, στον κωλο κλπ επιτρεπονται ή οχι ;

Επισης δεδομενου οτι εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο την μπετυ του 104 (για οσους την ξερουν, καθαρα απο πλευρας υπηρεσιων γιατι εμφανισιακα μου ειναι αδιαφορη), ποια μου προτεινετε ;
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Κριμα ... δεν αφηνω "στοιχεια" μεσω fb επειδη ειμαι καχυποπτος. Η Λολα για να ειναι 10 χρονια στο χωρο πρεπει να ειναι μεγαλουλα εεε. 32-33 ( μεγαλη για το επαγγελμα)
Η Λόλα μπορεί να είναι και 35-37 τόσο εγώ υπολογίζω και κάνα 3αρα χρόνια παραπάνω η Θεανώ.,,,
Αλλά!!!! Βάλε οποία θες δίπλα σε αυτές!!! εάν δεν πέσουν τα σάλια σου κάτω όταν τις δεις εμένα να με φτυσεις... Είναι μακράν οι ομορφότερες σε πρόσωπο και πιο γυμνασμενες σε σώμα,,,
 
  • Like
Αντιδράσεις: Subis

Subis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Η Λόλα μπορεί να είναι και 35-37 τόσο εγώ υπολογίζω και κάνα 3αρα χρόνια παραπάνω η Θεανώ.,,,
Αλλά!!!! Βάλε οποία θες δίπλα σε αυτές!!! εάν δεν πέσουν τα σάλια σου κάτω όταν τις δεις εμένα να με φτυσεις... Είναι μακράν οι ομορφότερες σε πρόσωπο και πιο γυμνασμενες σε σώμα,,,

Ετσι οπως τα λες συναγωνιστή ! Κυριοι η ηλικία μιας γυναικας σημερα είναι κάτι πολύ σχετικό. Βλεπεις κατι 25αρες μπαζόλες τιγκα στις πατσές και βλεπεις κάτι 45αρες και σου φευγουν τα σαγονια . Ναι η Λολα πρεπει να ειναι γυρω στα 37 η Θεανώ κανά χρόνο μεγαλύτερη από τη Λόλα, βαριά δύο. Η Θεανω εχει κατι κοιλιακούς αλλο πράγμα και πολυ γυμνασμένα πόδια 

Κάτι ακόμα επειδη μου εχετε στειλει PM δε με αφήνει το site ακομα να απαντήσω οπότε να σας πω οτι δε γνωρίζω για καποιες Κυριες που με ρωτησατε. Οτι ήξερα απο προσωπικη εμπειρία και μόνο το κατέθεσα ήδη :-) :-)
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η Λόλα μπορεί να είναι και 35-37 τόσο εγώ υπολογίζω και κάνα 3αρα χρόνια παραπάνω η Θεανώ.,,,
Αλλά!!!! Βάλε οποία θες δίπλα σε αυτές!!! εάν δεν πέσουν τα σάλια σου κάτω όταν τις δεις εμένα να με φτυσεις... Είναι μακράν οι ομορφότερες σε πρόσωπο και πιο γυμνασμενες σε σώμα,,,
την λολα την εχω δει πριν 2 χρονια δεν τρελαθηκα και κοντουλα ειναι προσωπο εχει ωραιο αλλα ζηταει και πολλα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Κριμα ... δεν αφηνω "στοιχεια" μεσω fb επειδη ειμαι καχυποπτος. Η Λολα για να ειναι 10 χρονια στο χωρο πρεπει να ειναι μεγαλουλα εεε. 32-33 ( μεγαλη για το επαγγελμα)
τι σχεση εχει η ηλικια η μπετυ απο φυλης που λες ειναι πανω απο 40
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
με την ερικα εδεσα αμεσως αν και χρονια στον κινκι χωρο τωρα την γνωρισα απο αγγελια στο adoos η πιο εμπειρη οντως και εκφυλη γουσταρα πολυ
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
τι σχεση εχει η ηλικια η μπετυ απο φυλης που λες ειναι πανω απο 40

Δικιο εχεις. Δεν αντιλεγω απλα σκεφτομουν αλλο πραμα μαλλον και το διατυπωσα τελειως λαθος. Και προφανως η μπετυ δεν εχει κανα τρομερο σωμα.
 

Subis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Δικιο εχεις. Δεν αντιλεγω απλα σκεφτομουν αλλο πραμα μαλλον και το διατυπωσα τελειως λαθος. Και προφανως η μπετυ δεν εχει κανα τρομερο σωμα.

Κοιτα να δεις στα καθ αυτού αυταρχικά προγράμματα και οχι τα "στουντιακα" το σεξ δεν ειναι το ζητούμενο. Για αυτο και λεγεται "εναλλακτικός ερωτισμός" Και επειδή οπωσδηποτε γνωρίζεις τη φράση "μια  πετυχημένη μαλακία καλύτερη από ένα μέτριο γαμήσι" σε αυτά τα προγράμματα ο σκοπός είναι οι Αφέντρες να παίξουν και εγκεφαλικά μαζί σου και να σε φέρουν σε μία  τέτοια κατάσταση ώστε η εκτονωση ή οι εκτονώσεις που θα έχεις να σου δώσουν μια τετοια ικανοποιηση που να είναι εφάμιλλη με ένα σουπερ γαμήσι και ανώτερο απο μία πετυχημένη μαλακία !!!!!!!!

Υ.Γ Οπως έγραψα σε προηγούμενη ανάρτηση δε με αφήνει ακόμα το site να απαντήσω σε pm οπότε εάν θέλετε καποια επιπλεον πληροφορία αναφορικα με τις εμπειρίες μου αναγκαστικά θα απαντώ (στο βαθμό που ειναι δυνατό) δημόσια
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ετσι οπως τα λες συναγωνιστή ! Κυριοι η ηλικία μιας γυναικας σημερα είναι κάτι πολύ σχετικό. Βλεπεις κατι 25αρες μπαζόλες τιγκα στις πατσές και βλεπεις κάτι 45αρες και σου φευγουν τα σαγονια . Ναι η Λολα πρεπει να ειναι γυρω στα 37 η Θεανώ κανά χρόνο μεγαλύτερη από τη Λόλα, βαριά δύο. Η Θεανω εχει κατι κοιλιακούς αλλο πράγμα και πολυ γυμνασμένα πόδια   

Κάτι ακόμα επειδη μου εχετε στειλει PM δε με αφήνει το site ακομα να απαντήσω οπότε να σας πω οτι δε γνωρίζω για καποιες Κυριες που με ρωτησατε. Οτι ήξερα απο προσωπικη εμπειρία και μόνο το κατέθεσα ήδη :-) :-)

Η Λόλα θεωρώ οτι είναι υπερτιμημένη, πληρώνεις το γεγονός ότι είναι και performer. Απο κοντά που τις εχω δει και τις δυο σε ενα Spank (οχι οτι έχει ιδιαιτερη σημασία) η Θεανώ δειχνει πιο νέα οχι πάνω από 35 και σίγουρα αξίζει παραπάνω απο Λόλα και συμφέρει και καλυτερα τοσο απο τιμή όσο και από διάρκεια στο session το οποίο περνά τη μία ολοκληρη ωρα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Και τι μας νιαζει εμας?το ραντεβου πληρωνουμε,ειχα κανει με λολα πριν κανει χωρο ειχα περασει καλα αλλα οταν εκανε χωρο μου ζητησε συν 50 δεν την ξαναειδα,με την θεανω μια φορα ηταν στην αρχη ακομα μαθαινε,η λολα απο 100 ηθελε μετα 150 την ωρα πολλα.Ενα διωρο εκανα με την ερικα και περασα τελοια,και η λολα πολυ καλη αλλα ακριβη πολυ.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
26
Like
2.335
Πόντοι
6.955
Η Λόλα πρέπει να είναι ηλικιακά στα 38 και είναι βετεράνος στον χώρο. Δεν την έχω γνωρίσει.
Η Θεανώ θα είναι 40 κι έχει φανταστικό κορμί. Την έχω γνωρίσει σε ξενοδοχείο στις αρχές που μάθαινε απο εμάς. Λόγω μιας επικίνδυνης για την ασφάλεια μου πράξης που συνέβει με έχει στοιχείωσει εκείνη η συνάντηση.
Μπέτυ Φ104. Αρχιέρεια του χώρου καλώς ή κακώς όμως έχει μεγαλώσει πλέον για τα δικά μου κριτήρια.
Βανέσα Φ104. Ομορφη, σεξυ, επικοινωνιακή απλά συστήνεται.
Η πιο αυστηρή αφέντρα που έχω γνωρίσει είναι μια ψανθιά πουτανα που δούλευε ως Νάνσυ και τώρα το έχει γυρίσει ανεξάρτητη Ειρήνα και ζητάει 200 € την ώρα. Αυτή με έφτιαξε περισσότερο απο όλες εγκεφαλικά.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Η Λόλα πρέπει να είναι ηλικιακά στα 38 και είναι βετεράνος στον χώρο. Δεν την έχω γνωρίσει.
Η Θεανώ θα είναι 40 κι έχει φανταστικό κορμί. Την έχω γνωρίσει σε ξενοδοχείο στις αρχές που μάθαινε απο εμάς. Λόγω μιας επικίνδυνης για την ασφάλεια μου πράξης που συνέβει με έχει στοιχείωσει εκείνη η συνάντηση.
Μπέτυ Φ104. Αρχιέρεια του χώρου καλώς ή κακώς όμως έχει μεγαλώσει πλέον για τα δικά μου κριτήρια.
Βανέσα Φ104. Ομορφη, σεξυ, επικοινωνιακή απλά συστήνεται.
Η πιο αυστηρή αφέντρα που έχω γνωρίσει είναι μια ψανθιά πουτανα που δούλευε ως Νάνσυ και τώρα το έχει γυρίσει ανεξάρτητη Ειρήνα και ζητάει 200 € την ώρα. Αυτή με έφτιαξε περισσότερο απο όλες εγκεφαλικά.

Τις εφαγες χοντρά και ειδε τα σημάδια καποια που δεν επρεπε ;  Γι αυτό στοιχειωσες ; :-) :-) :-)  200 ζηταει η άλλη; Οπα τοσο σουπερ ειναι ;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η Λόλα πρέπει να είναι ηλικιακά στα 38 και είναι βετεράνος στον χώρο. Δεν την έχω γνωρίσει.
Η Θεανώ θα είναι 40 κι έχει φανταστικό κορμί. Την έχω γνωρίσει σε ξενοδοχείο στις αρχές που μάθαινε απο εμάς. Λόγω μιας επικίνδυνης για την ασφάλεια μου πράξης που συνέβει με έχει στοιχείωσει εκείνη η συνάντηση.
Μπέτυ Φ104. Αρχιέρεια του χώρου καλώς ή κακώς όμως έχει μεγαλώσει πλέον για τα δικά μου κριτήρια.
Βανέσα Φ104. Ομορφη, σεξυ, επικοινωνιακή απλά συστήνεται.
Η πιο αυστηρή αφέντρα που έχω γνωρίσει είναι μια ψανθιά πουτανα που δούλευε ως Νάνσυ και τώρα το έχει γυρίσει ανεξάρτητη Ειρήνα και ζητάει 200 € την ώρα. Αυτή με έφτιαξε περισσότερο απο όλες εγκεφαλικά.
Η Λόλα πρέπει να είναι ηλικιακά στα 38 και είναι βετεράνος στον χώρο. Δεν την έχω γνωρίσει.τι ζημια επαθες και γραφεις
Η Θεανώ θα είναι 40 κι έχει φανταστικό κορμί. Την έχω γνωρίσει σε ξενοδοχείο στις αρχές που μάθαινε απο εμάς. Λόγω μιας επικίνδυνης για την ασφάλεια μου πράξης που συνέβει με έχει στοιχείωσει εκείνη η συνάντηση.
Μπέτυ Φ104. Αρχιέρεια του χώρου καλώς ή κακώς όμως έχει μεγαλώσει πλέον για τα δικά μου κριτήρια.
Βανέσα Φ104. Ομορφη, σεξυ, επικοινωνιακή απλά συστήνεται.
Η πιο αυστηρή αφέντρα που έχω γνωρίσει είναι μια ψανθιά πουτανα που δούλευε ως Νάνσυ και τώρα το έχει γυρίσει ανεξάρτητη Ειρήνα και ζητάει 200 € την ώρα. Αυτή με έφτιαξε περισσότερο απο όλες εγκεφαλικά.
τι ζημια επαθες κσι εγραψες επικινδυνη για την ασφαλεια σου πραξη?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Τις εφαγες χοντρά και ειδε τα σημάδια καποια που δεν επρεπε ;  Γι αυτό στοιχειωσες ; :-) :-) :-)  200 ζηταει η άλλη; Οπα τοσο σουπερ ειναι ;
το εγραψα και εγω τοτε μαθαινε ακομα ουτε εγω ειχα μεινει ευχαριστημενος αλλα λογικο τοτε ξεκινουσε η θεανω οσο για φυλης εχω παει και εκει αλλα ουτε μια ωρα δεν κρατησε το ραντεβου δεν ξαναδινω τζαμπα λεφτα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η Κυρια Ερικα Κανει απο Ποδολαγνεια μεχρι και πολυ ξυλο.Εγω δεν εχω αρκετα χρονια στον χωρο μολις 1 αλλα εχω να πω οτι εχ ω κανει απο ποδολαγνεια μεχρι και το πιο σκληρο που υπάρχει και ολα αυτα με την κυρια Ερικα.Ειναι Παρα Πολυ καλη,επικοινω νιακη και το κυριότερο δεν δουλευει με το ρολοι.Καθε σεσσιον μαζι της αποτελει και μια φοβερη εμπειρια και ευχαριστηση.Ειν αι επικοινωνιακη και οντως μιλαμε και για μπαλα και παντα θα πιουμε και κατι.Καταπληκτική,Απιθανη!!!Την προτεινω σε πρωτα ρηδες ανεπιφυλακτα.Υ.Σ. Ειναι Πανεμορφη και Ξαναλεω οτι δεν δουλευει με ρόλοι και αρκετα εμπειρη για καθε νεο.Εγω Περναω καταπληκτικα μαζι της και Ειμαι Ευτυχης που Υπάρχει σε Αυτον.Τον χωρο.
Συμφωνω μαζι σου σε ολα αλλα ξεχασες να πεις οτι ειναι θεα!!!!
Συμφωνω μαζι σου σε ολα αλλα ξεχασες να πεις οτι ειναι θεα!!!!
ειναι θεα και κουκλαρα και οχι ψωνισμενη εσυ εχεις ενα χρονο στον χωρο εγω αρκετα αργησα να την γνωρισω δυστυχως δεν ξεκολαω με την παρτυ της,το στραπαρισμα της ειναι το κατι αλλο δεν αστειευτε η ερικα,περιμενω να γυρισει να την ξαναδω να με ξανατρελανει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom