Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Η Θεα Θεανώ από το fb. Είτε είσαι έμπειρος, είτε όχι θα λατρέψεις την τελειότητα της.
 

Snoop321Dog

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κάτι καινούργιο για ποδολαγνεια και light domination; Κάποια αφέντρα που έρχεται και Κύπρο;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Πριν λιγες μερες εκλεισα ραντεβου κσι πηγα με την ερικα η ευα η οπως την λενε,στην καλλιθεα στον τριτο οροφο στο διαμερισμα της,μια κατηγορια μονη της η γκομενα οχι μονο απο εμφανιση και ακρως σεξουαλικο ντυσιμο ψιλες μποτες και βινυλ συνολο,διεστραμενο μυαλο και πολυ παθος,μουναρος με βυζαρες φυσικες με πιασιματα ετσι οπως θελω την αφεντρα,το οτι ειναι εμπειρη και ακουραστη το διαπιστωσα σκετη καυλα αφεθηκα και ηταν απο τα καλυτερα ραντεβου μου νασαι καλα κοπελαρα μου :respect:
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Οντως ειναι παρα πολυ ομορφη η κυρια Εύα και θεαρα και παρα πο λυ καλη σε οτι κάνει
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Οντως ειναι παρα πολυ ομορφη η κυρια Εύα και θεαρα και παρα πο λυ καλη σε οτι κάνει
Οντως ειναι παρα πολυ ομορφη η κυρια Εύα και θεαρα και παρα πο λυ καλη σε οτι κάνει
και τι δεν μουκανε το διεστραμενο θυληκο αλλο που δεν ηθελα αχ με αδειασε η ξανθια
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η καλυτερη αφεντρα ειναι η Κυρια Αλεξανδρα. Πανεμορφη , επιβλητικη εμπειρη και με φοβερο dungeon.
ασφαλης επιλογη και η κυρια αλεξαντρα και το καλυτερο dungeon αλλα εγω εχω φαει κολημα με την ευα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Yπέπεσε στην αντίληψη μου ότι μας επισκέπτεται στην Αθήνα η Miss Kelly εκ Θεσσαλονίκης. Οι Θεσσαλονικείς συναγωνιστές ας μας δώσουν τα φώτα τους αν γίνεται.. Φαίνεται κόμματος η κυρία..
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Σε γενικες γραμμες, εχω σκεφτει να δοκιμασω στραπ-ον.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες!! Ειχα γραψει πριν καιρο οτι σαν πρωταρης ψαχνω για αφεντρα και ξαναγραφω για να σας πω για την εμπειρια μου , επειδη με ρωτησαν 2-3.Εκλεισα ραντεβου τελικα με την Θεα Θεανω, μετα απο πολυ φιλικη συζητηση και στο fb και μεσω τηλεφωνου, οπου μιας και πρωταρης μου ελυσε ολες τις αποριες μου.Γενικα της ειχα πει οτι ενδιαφερομαι για ποδολατρεια και να δοκιμασουμε και για στραπον , χωρις να το εχω ξανακανει. Η συναντηση με αφησε πολυ ευχαριστημενο , εχει απιστευτα σεξυ ποδια που τρελαθηκα να τα γλειφω , ενω οταν τα χρησιμοποιησε για να με χαιδεψει πραγματικα βρεθηκα σε νιρβανα.Στο κομματι του στραπον εδειξε να το κατεχει πολυ , αλλα επειδη εγω ποναγα αρκετα αποφασισα να το αφησουμε. Γενικα καναμε πολλα παιχνιδια, με εδεσε . ελαφρυ μαστιγωμα , υποταγη με προσβολες, με εντυσε κοριτσακι και διαφορα τετοια.Επειδη δεν ειχα αλλη εμπειρια δεν ξερω ποσο αντικειμενικος μπορω να ειμαι , αλλα πραγματικα μου αρεσε παρα πολυ και ενιωσα οτι σιγουρα αξιζε τα λεφτα μου.Η θεα θεανω ειναι παρα πολυ ομορφη και επιβλητικη , εχει απιστευτα σεξυ ποδια και παρα την αισθηση ανωτερωτητας και σεβασμου που σου αποπνεει διατηρει μια φιλικη κατασταση , που ειδικα για εμενα που ημουν πρωταρης με βοηθησε να μην αγχωθω σε κανενα σημειο.Σιγουρα θα επαναληφθει το ραντεβου!Αν ξεχασα κατι η θελετε να κανετε καποια ερωτηση ελευθερα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Κριτικές
2
Like
5.442
Πόντοι
1.056

Πρώτη μου εμπειρία με την κ. Domina Electra όσο βρισκόταν στη Θεσσαλονίκη. Πολύ επικοινωνιακή και με έκανε να αισθανθώ άνετα. Καθότι άπειρος και πρωτάρης στο χώρο δεν ξέρω αν έχει βαρύτητα η γνώμη μου αλλά εγώ πάντως πέρασα καλά μαζί της!
 

gekzy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
10
Ναι, κανει κυριως σεξ.Στο τηλεφωνο παντως μου ειπε οτι κανει κανονικα και αυταρχικο. Λες να παω σε καποια που να κανει μονο αυτο για πρωτη φορα ε ?
Μία πολύ καλή επιλογή για μένα είναι και αυτή !!!!!!!! Πολύ έμπειρη και συζητήσιμη με γνώση του αντικειμένου 
  Αγγελία στο kane sex
 

Subis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Χαιρετω τους βτσιόζους συναγωνιστές , βλέποντας ότι καποιοι θέλουν να δοκιμάσουν πιο kinky πραγματα παραθέτω καi εγώ τις προσωπικές μου εμπειρίες και ελπίζω να φανουν χρησιμές. Να τονίσω εδώ ότι απόψεις ειναι καθαρά πρσσωπικές πραγμα που σημαινει περί ορεξεως κολοκυθόπιτα  :grin:

Domina Lola


Η Κυρία που έβγαλε το BDSM και το Kinky στην επιφάνεια , λογικά τώρα πρέπει να συμπληρωνει 10 χρόνια παρουσίας στο χωρο.Είναι ίσως η πιο διάσημη Ελληνίδα μίας και εχει κανέι πολλές εμφανίσεις σε show τόσο σε Ελλάδα όσο και εξωτερικό. Συστήνεται και σε αρχάριους οι παλιοί σίγουρα την ξέρουν. Εχει δικό της χώρο , δεχεται επιλεκτικά και το "δωράκι" της τριψήφιο και μη διαπραγματεύσιμο

Domina Errica

Σχεδόν όσα χρόνια υπάρχει BDSM σκηνή στην Ελλάδα υπάρχει και η Errica, για ένα διάστημα ήταν εκτός γιατί έδερνε κόσμο στο εξωτερικό :-) Την Errica θα τη συνιστούσα σε αυτούς που έχουν ήδη μυηθεί έστω και λίγο και όχι σε εντελώς αρχάριους. Είναι ένας πολύ αυθεντικός άνθρωπος απ όλες τις πλευρές. Καθόλου δήθεν , με αυθεντική μαγκιά ωραίο σωμα και σαδίστρια με τα όλα της. Είναι ευχάριστη και οποιος παει θα περάσει πολυ καλά και αν τον συμπαθήσει θα φύγει τρεκλίζοντας οχι από το ξύλο αλλά απο τις βότκες. Ναι η Ερρικα δεν ειναι με το ρολοι στο χέρι, άμα εχει κέφια μετά το session θα σε κεράσει και τα ποτά σου και θα συζητήσει μαζί σου ακομα και για μπαλα. Ναι ειναι ενημερη !!!!  :headbaning2:

Domina Secilia

Οταν είδα τις φωτό της δεν υπήρχε περίπτωση να μην κάνω μια επίσκεψη από τον γνωστο χώρο με τον οποίο συνεργαζεται. Υπο προυποθέσεις έχω μια ροπή προς τον "μεγάλο κυβισμό" άλλωστε. Η Σεσίλια είναι ψηλή έχει κάτι αερόσακους που θα αληθωρίσεις (φυσικούς όχι  ψευτικους) και όταν τη δείς λες "αυτη η γυναικάρα θέλω να με υποτάξει". Το σύνολο,  σωμα και πρόσωπο βγάζουν τουλάχιστον σε εμένα κάτι έντονα αυταρχικό. Ηλικιακά πρεπει να είναι γύρω στα 27-28, δεν θα την έλεγα 100% έμπειρη αλλά η εμπειρια μαζί της είναι μοναδική. :s&m_2:

Goddess Theano

Η προσωποποιηση του αριστοκρατικου και της κομψότητας. Η κυρία Θεανω μάλλον έχει δικιά της μπουτικ ! Εχει τα περισσότερα ψηλοτακουνα και sexy ντυσίματα που κυκλοφορούν. Δε θα ήταν υπερβολή να πουμε ότι έχει μόνη της όσα έχουν όλες οι άλλες Κυριες του χώρου. Μια ματια στις φωτογραφίες της και θα συμφωνησετε μαζί μου

Εχει μία μοναδική ευγένια η οποία ξεφεύγει από τα γνωστά κλισε του χωρου. Μη σας ξεγελά όμως αυτο γιατί την ωρα του session το γλυκό χαμόγελο της μεταμορφώνεται σε σατανικό και γίνεται μία άκρως σαδιστικη Αφέντρα εκτός φυσικά εάν εχετε από την αρχή πεί ότι είστε αρχαριοι οπότε θα έχετε μία υπέροχη εισαγωγη στο χώρο του BDSM. Οι ποδολάγνοι θα τη λατρέψουν εχει υπέροχα πόδια. Εαν σας αρέσει να ντύνεστε με γυνακεία έχει ειδικη καρνταρόμπα για να σας μεταμορφωσει σε κοριτσι των ονειρων σας. :2funny: :happy:

Κάτια & Μισέλ

Εμφανισιακά προσωπικά εμένα δε μου λένε κάτι,  όμως επειδή πάιζουν πάντα παρέα συμφέρουν απο οικονομικης άποψης. Το κατέχουν το αντικείμενο, αλλά εάν πάτε φροντίστε να έχετε ήδη εμπειρίες  :zfuck:


Αναστασία Βαρώνη

Εχει παψει να συνεργάζεται με γνωστο χώρο που συνεργαζόταν και έχει τώρα δικό της. Στο εμφανισιακό (πάντα κατά τη δική μου άποψη) νομίζω ότι σε σχέση με καποιες που προανέφερα υστερεί, εάν δεν είστε τόσο της ποδολαγνειας τραβάτε μια βόλτα εάν σας κάνει και καλή τιμή γιατί οχι :fuck1:

Αφέντρα Νανά

Δεν την έχω υπηρετήσει μεχρι στιγμης την έχω βάλει όμως στο πρόγραμμα μίας και από τς φωτό φάινεται πολύ καλή και εχω ακουσει πολύ θετικά σχόλια


Μαρια Παπασωτηριου- Κλεόπατρα Κυριακίδου   :thubsdown:

Εάν θέλετε να συναντησετε 2 ωραιες κοπέλλες αλλά να κλάψετε τα λεφτά σας τραβάτε άφοβα. Πολύ ψωνισμένες , εάν δεν υπήρχε το Facebook δε θα υπήρχαν και αυτές και απο εμπειρία καλύτερα να πάτε σε studio οπου στο τέλος θα ρίξετε και ενα τεμαχιο και θα σας εχει κοστίσει το μισό  :spam: :thubsdown:


Κλείνω εδώ, σίγουρα υπάρχουν και δεκάδες άλλες ομως περιορίζομαι μόνο οπου μπορώ να εκφέρω προσωπικη άποψη
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Χαιρετω τους βτσιόζους συναγωνιστές , βλέποντας ότι καποιοι θέλουν να δοκιμάσουν πιο kinky πραγματα παραθέτω καi εγώ τις προσωπικές μου εμπειρίες και ελπίζω να φανουν χρησιμές. Να τονίσω εδώ ότι απόψεις ειναι καθαρά πρσσωπικές πραγμα που σημαινει περί ορεξεως κολοκυθόπιτα  :grin:

Domina Lola


Η Κυρία που έβγαλε το BDSM και το Kinky στην επιφάνεια , λογικά τώρα πρέπει να συμπληρωνει 10 χρόνια παρουσίας στο χωρο.Είναι ίσως η πιο διάσημη Ελληνίδα μίας και εχει κανέι πολλές εμφανίσεις σε show τόσο σε Ελλάδα όσο και εξωτερικό. Συστήνεται και σε αρχάριους οι παλιοί σίγουρα την ξέρουν. Εχει δικό της χώρο , δεχεται επιλεκτικά και το "δωράκι" της τριψήφιο και μη διαπραγματεύσιμο

Domina Errica

Σχεδόν όσα χρόνια υπάρχει BDSM σκηνή στην Ελλάδα υπάρχει και η Errica, για ένα διάστημα ήταν εκτός γιατί έδερνε κόσμο στο εξωτερικό :-) Την Errica θα τη συνιστούσα σε αυτούς που έχουν ήδη μυηθεί έστω και λίγο και όχι σε εντελώς αρχάριους. Είναι ένας πολύ αυθεντικός άνθρωπος απ όλες τις πλευρές. Καθόλου δήθεν , με αυθεντική μαγκιά ωραίο σωμα και σαδίστρια με τα όλα της. Είναι ευχάριστη και οποιος παει θα περάσει πολυ καλά και αν τον συμπαθήσει θα φύγει τρεκλίζοντας οχι από το ξύλο αλλά απο τις βότκες. Ναι η Ερρικα δεν ειναι με το ρολοι στο χέρι, άμα εχει κέφια μετά το session θα σε κεράσει και τα ποτά σου και θα συζητήσει μαζί σου ακομα και για μπαλα. Ναι ειναι ενημερη !!!!  :headbaning2:

Domina Secilia

Οταν είδα τις φωτό της δεν υπήρχε περίπτωση να μην κάνω μια επίσκεψη από τον γνωστο χώρο με τον οποίο συνεργαζεται. Υπο προυποθέσεις έχω μια ροπή προς τον "μεγάλο κυβισμό" άλλωστε. Η Σεσίλια είναι ψηλή έχει κάτι αερόσακους που θα αληθωρίσεις (φυσικούς όχι  ψευτικους) και όταν τη δείς λες "αυτη η γυναικάρα θέλω να με υποτάξει". Το σύνολο,  σωμα και πρόσωπο βγάζουν τουλάχιστον σε εμένα κάτι έντονα αυταρχικό. Ηλικιακά πρεπει να είναι γύρω στα 27-28, δεν θα την έλεγα 100% έμπειρη αλλά η εμπειρια μαζί της είναι μοναδική. :s&m_2:

Goddess Theano

Η προσωποποιηση του αριστοκρατικου και της κομψότητας. Η κυρία Θεανω μάλλον έχει δικιά της μπουτικ ! Εχει τα περισσότερα ψηλοτακουνα και sexy ντυσίματα που κυκλοφορούν. Δε θα ήταν υπερβολή να πουμε ότι έχει μόνη της όσα έχουν όλες οι άλλες Κυριες του χώρου. Μια ματια στις φωτογραφίες της και θα συμφωνησετε μαζί μου

Εχει μία μοναδική ευγένια η οποία ξεφεύγει από τα γνωστά κλισε του χωρου. Μη σας ξεγελά όμως αυτο γιατί την ωρα του session το γλυκό χαμόγελο της μεταμορφώνεται σε σατανικό και γίνεται μία άκρως σαδιστικη Αφέντρα εκτός φυσικά εάν εχετε από την αρχή πεί ότι είστε αρχαριοι οπότε θα έχετε μία υπέροχη εισαγωγη στο χώρο του BDSM. Οι ποδολάγνοι θα τη λατρέψουν εχει υπέροχα πόδια. Εαν σας αρέσει να ντύνεστε με γυνακεία έχει ειδικη καρνταρόμπα για να σας μεταμορφωσει σε κοριτσι των ονειρων σας. :2funny: :happy:

Κάτια & Μισέλ

Εμφανισιακά προσωπικά εμένα δε μου λένε κάτι,  όμως επειδή πάιζουν πάντα παρέα συμφέρουν απο οικονομικης άποψης. Το κατέχουν το αντικείμενο, αλλά εάν πάτε φροντίστε να έχετε ήδη εμπειρίες  :zfuck:


Αναστασία Βαρώνη

Εχει παψει να συνεργάζεται με γνωστο χώρο που συνεργαζόταν και έχει τώρα δικό της. Στο εμφανισιακό (πάντα κατά τη δική μου άποψη) νομίζω ότι σε σχέση με καποιες που προανέφερα υστερεί, εάν δεν είστε τόσο της ποδολαγνειας τραβάτε μια βόλτα εάν σας κάνει και καλή τιμή γιατί οχι :fuck1:

Αφέντρα Νανά

Δεν την έχω υπηρετήσει μεχρι στιγμης την έχω βάλει όμως στο πρόγραμμα μίας και από τς φωτό φάινεται πολύ καλή και εχω ακουσει πολύ θετικά σχόλια


Μαρια Παπασωτηριου- Κλεόπατρα Κυριακίδου   :thubsdown:

Εάν θέλετε να συναντησετε 2 ωραιες κοπέλλες αλλά να κλάψετε τα λεφτά σας τραβάτε άφοβα. Πολύ ψωνισμένες , εάν δεν υπήρχε το Facebook δε θα υπήρχαν και αυτές και απο εμπειρία καλύτερα να πάτε σε studio οπου στο τέλος θα ρίξετε και ενα τεμαχιο και θα σας εχει κοστίσει το μισό  :spam: :thubsdown:


Κλείνω εδώ, σίγουρα υπάρχουν και δεκάδες άλλες ομως περιορίζομαι μόνο οπου μπορώ να εκφέρω προσωπικη άποψη
Συμφωνώ στα περισσότερα που έγραψες,αν και ποδολάγνος-φετιχιστής-μποτολάγνος τα καλύτερα session τα έχω κάνει με την Έρικα έχει πάνω από 70 ζευγάρια γόβες και μπότες και πολλά φετιχιστικά ντυσίματα,είναι πανέμορφη και νοιώθεις άνετα μαζί της χωρίς να κρατάει ώρα,η πιό έμπειρη στην Ελλάδα,της αρέσει πολύ το στράπ ολόκληρη συλλογή έχει και να σε ντύνει γυναίκα αλλά και η Θεανώ είναι αστέρι και φιλική,για εμένα οι καλύτερες.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Η Κυρια Ερικα Κανει απο Ποδολαγνεια μεχρι και πολυ ξυλο.Εγω δεν εχω αρκετα χρονια στον χωρο μολις 1 αλλα εχω να πω οτι εχ ω κανει απο ποδολαγνεια μεχρι και το πιο σκληρο που υπάρχει και ολα αυτα με την κυρια Ερικα.Ειναι Παρα Πολυ καλη,επικοινω νιακη και το κυριότερο δεν δουλευει με το ρολοι.Καθε σεσσιον μαζι της αποτελει και μια φοβερη εμπειρια και ευχαριστηση.Ειν αι επικοινωνιακη και οντως μιλαμε και για μπαλα και παντα θα πιουμε και κατι.Καταπληκτική,Απιθανη!!!Την προτεινω σε πρωτα ρηδες ανεπιφυλακτα.Υ.Σ. Ειναι Πανεμορφη και Ξαναλεω οτι δεν δουλευει με ρόλοι και αρκετα εμπειρη για καθε νεο.Εγω Περναω καταπληκτικα μαζι της και Ειμαι Ευτυχης που Υπάρχει σε Αυτον.Τον χωρο.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Πάντως και εγώ έχω ακούσει ότι είναι έμπειρη. Ποσα έσκασες ;;
περισσοτερα απο αυτα που μου ζητησε της αφησα γιατι τα αξιζε.ημουν το τελευταιο ραντεβου της και σκεφτομουν μηπως ηταν κουρασμενη δεν την γνωριζα,το αντιθετο ακουραστη σε ολα,2 ωρες κατσαμε,η τυπισσα εχει ορεξη και καραγουσταρει αυτο που κανει,ακομα και στο στραπ ον που δεν ειναι και απο τα αγαπημενα μου περασα τελοια,ειχα ξαναδοκιμασει αλλα ειχα πονεσει δεν ηξεραν οι προηγουμενες που ειχα παει,δεν μου αρεσει ο βιασμος της τοπα,μου φορεσε ψηλοτακουνες γοβες κοκκινες με εντυσε,μουβαλε περουκα και μετα φορεσε γαντι πρωτα επαιξε με το γαντι πισω μου και μετα διαλεξε 2 στραπονια και με πηρε και με τα 2 εναλαξ,στην ερικα το στραπ ον ειναι σαν προεκταση του σωματος της,μετα μου εκανε μασαζ στον προστατη ενω με ειχε δεμενο καρακαυλωσα,μου κανε πολλα μεχρι που δεν με αφηνε να τελειωσω,τελοια και στο μαστιγιο και στον λεκτικο,ακομα και στην ποδολαγνεια με μπουκωσε με ολο της το ποδι,εχω παει με αρκετες τετοιο παιχνιδι δεν μου ειχαν ξανακανει,μου τρελανε το μυαλο η γκομενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom