Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

fournaris21

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
39
Like
1.372
Πόντοι
2.390
googlare το θα βρεις το site της, στείλε μέιλ
Παραθέτω και δώ την εμπειρία μου αφού ζητήθηκε από κάποιους και γιατί το νήμα πρέπει να βρει ξανά το ενημερώτικό του νόημα. Συνάντηση με Λόλα επιτέλους και κατάλαβα γιατί δεν γράφονται κριτικές ή γιατί ήταν σίγουροι κάποιοι συναγωνιστές πως αποκλείτεται να μην περάσει κανείς καλά μαζί της. 'Εχοντας δοκιμάσει όλες τις Αφέντρες του χώρου στην Ελλάδα, απορώ με τον εαυτό μου γιατί δεν είχα συναντηθεί ποτέ με την Λόλα. Μεγάλο λάθος, αλλά από την άλλη μου δίνει μέτρο σύγκρισης. Απλά δεν υπάρχει! Είναι σε άλλο επίπεδο και σε ταξιδεύει και σένα στον κόσμο της. Ζει αυτό που κάνει, δεν προσποιείται. Είναι Κυρίαρχη με όλη την σημασία της λέξης. Η Λόλα δεν μπαίνει σε καλούπια, για εκείνη δεν χωράνε ετικέτες. Συνοψίζει και κλείνει το κεφάλαιο υποταγή στην Ελλάδα με τον καλύτερο τρόπο. Ιερό τέρας, απίστευτη. Δεν έχω λόγια! Εμφάνιση που ξεπερνά κάθε προσδοκία, νομίζω ότι οι φωτογραφίες την αδικούν κατάφορα. Πανέμορφη, γεμάτη φρεσκάδα, αισθησιακή, ερωτική. Πεντακάθαρη, μοσχοβολάει και δε θα ξεχάσω ποτέ την μυρωδιά από τις υπέροχες τρύπες της. Νομίζω ότι μπορείς να την γλείφεις και να την γεύεσαι για ώρες. Η απόλυτη ψυχολόγος, αφού καταλάβει τι σου αρέσει θα δημιουργήσει όλες τις συνθήκες για να ζήσεις τα φετίχ σου με τρόπο μοναδικό, αξεπέραστο. Σε οποιονδήποτε αρέσει το bdsm, αν δεν ζήσει την εμπειρία Λόλα δεν έχει ζήσει απολύτως τίποτα! Ευτυχώς ήμουν τυχερός να το ζήσω και θα το επαναλάβω. Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες της συνάντησης γιατί ο καθένας το ζει με τον τρόπο του, αλλά παραθέτω στοιχεία που ενδιαφέρουν όλους.
Επίσης αξιόλογες περιπτώσεις είναι MIra May και Ραμόνα. Οι πρώτες συναντήσεις μαζί τους πήγαν πολύ καλά αλλά θέλω να τις συναντήσω ξανά για να τις αξιολογήσω πλήρως για να παραθέσω κριτικές σχετικά.
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Παραθέτω και δώ την εμπειρία μου αφού ζητήθηκε από κάποιους και γιατί το νήμα πρέπει να βρει ξανά το ενημερώτικό του νόημα. Συνάντηση με Λόλα επιτέλους και κατάλαβα γιατί δεν γράφονται κριτικές ή γιατί ήταν σίγουροι κάποιοι συναγωνιστές πως αποκλείτεται να μην περάσει κανείς καλά μαζί της. 'Εχοντας δοκιμάσει όλες τις Αφέντρες του χώρου στην Ελλάδα, απορώ με τον εαυτό μου γιατί δεν είχα συναντηθεί ποτέ με την Λόλα. Μεγάλο λάθος, αλλά από την άλλη μου δίνει μέτρο σύγκρισης. Απλά δεν υπάρχει! Είναι σε άλλο επίπεδο και σε ταξιδεύει και σένα στον κόσμο της. Ζει αυτό που κάνει, δεν προσποιείται. Είναι Κυρίαρχη με όλη την σημασία της λέξης. Η Λόλα δεν μπαίνει σε καλούπια, για εκείνη δεν χωράνε ετικέτες. Συνοψίζει και κλείνει το κεφάλαιο υποταγή στην Ελλάδα με τον καλύτερο τρόπο. Ιερό τέρας, απίστευτη. Δεν έχω λόγια! Εμφάνιση που ξεπερνά κάθε προσδοκία, νομίζω ότι οι φωτογραφίες την αδικούν κατάφορα. Πανέμορφη, γεμάτη φρεσκάδα, αισθησιακή, ερωτική. Πεντακάθαρη, μοσχοβολάει και δε θα ξεχάσω ποτέ την μυρωδιά από τις υπέροχες τρύπες της. Νομίζω ότι μπορείς να την γλείφεις και να την γεύεσαι για ώρες. Η απόλυτη ψυχολόγος, αφού καταλάβει τι σου αρέσει θα δημιουργήσει όλες τις συνθήκες για να ζήσεις τα φετίχ σου με τρόπο μοναδικό, αξεπέραστο. Σε οποιονδήποτε αρέσει το bdsm, αν δεν ζήσει την εμπειρία Λόλα δεν έχει ζήσει απολύτως τίποτα! Ευτυχώς ήμουν τυχερός να το ζήσω και θα το επαναλάβω. Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες της συνάντησης γιατί ο καθένας το ζει με τον τρόπο του, αλλά παραθέτω στοιχεία που ενδιαφέρουν όλους.
Επίσης αξιόλογες περιπτώσεις είναι MIra May και Ραμόνα. Οι πρώτες συναντήσεις μαζί τους πήγαν πολύ καλά αλλά θέλω να τις συναντήσω ξανά για να τις αξιολογήσω πλήρως για να παραθέσω κριτικές σχετικά.
Τι να κλάσει ρε η Λόλα μπροστά στην 60αρα μπεκροκανάτα απ την Καλλιθέα :2funny:
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
καλησπερα.Ειδα αυτο το domsecret dungeon και εχει την miss enfer που αν δε κανω λαθος ηταν παλιοτερα στο χωρο και ενα διαστημα χορευε σε κλαμπακια.Φενεται πολυ καλη.Εχει παει κανεις μαζι της?Εχει πολυ σαδιστικο βλεμμα και φενεται πολυ καλη...Και κορμαρα..Εμενα με ενδιαφερει περισοσοτερο υποταγη ποδολαγνεια χαστουκια φτυσιμο και γενικα αγριαδα...Απο οτι βλεπω στο σαιτ κανει και ουρολαγνεια που με αυτην το φαντασιωνομαι να το κανω αν και κολαω...οποιος εχει πληροφοριες ας πει.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Η λολα η ερικα και η μσελ είναι οι καλύτερες ,έχουν κανει πολλά χιλιομετρα στο bdsm,εμπειρες εχεμυθες και καθαρές
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
67
Like
136
Πόντοι
0
Η πέρσα είναι του αισθησιακού σε καμία περίπτωση Αφέντρα στον κωστόπουλο κάθισε και της έριξε και ξυλιές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η καλύτερη Αφέντρα για πάρτυ μου είναι η έρικα, φοβερό γαμήσι μου κάνει και fisting, μπορεί να είναι σκληρή αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, το καλύτερο bondage k cbt, πολύ δυνατή και στο ballbusting, μου έχει κάνει σχεδόν τα πάντα, στο σταυρό ballbusting και ταυτόχρονα μου είχε κάνει και έλενχο οργασμού, κατούρημα στο ειδικό έπιπλο που έχει και μετά καθάρισμα στο μουνί της, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο, χτες μου φόρεσε και αισθησιακά γυναικεία εσώρουχα και μετά με γάμησε,πολύ καθαρη και η ίδια και ο χώρος, μου έδωσε οδοντοβούρτσα μιας χρήσης, παντόφλες μιας χρήσεως, έκανα το μπάνιο μου και όταν μπήκα και μετά που τελείωσε το session, πετσέτες σεντόνια όλα πεντακάθαρα, φοβερή επαγγελματίες και μπράβο της
Και σε εμένα έκανε ballbusting στον Σταυρό η έρικα
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Και σε εμένα έκανε ballbusting στον Σταυρό η έρικα
τα έχω γράψει πριν από εσένα
Έρικα η Αφέντρα που δεν κολώνει σε τίποτα, την προηγούμενη βδομάδα την ξαναεπισκέφτηκα τέλειο session στην βεράντα καθόταν στην μπαμπού καρέκλα και εγω φορώντας το λουρί μου της έγλυφα τα πόδια, φτύσιμο και σφαλιάρες όταν δεν σάλιωνα καλά τις πατούσες της, μετά αλογάκι της ανέβηκε πάνω μου και με πήγε στην άλλη βεράντα στο αγαπημένο μου σκυλόσπιτο μπήκα μέσα και εκείνη ήρθε πίσω μου και με στράπαρε, είχε και συνέχεια στον Σταυρό ballbusting δυνατό και έλεγχο οργασμού δεν με άφηνε να χύσω όταν με έβγαλε από τον σταυρό ξάπλωσα κάτω με κατούρησε και μόνο τότε με άφησε να χύσω ενώ είχε κάτσει ανάποδα εγώ την καθάριζα ανάποδο facesitting και μου τον έφτυνε, τι να πρώτοπεριγραψω μία κατηγορία μόνη της
 

Simone1997

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2024
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει πμ
 

gauvain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
588
Like
3.037
Πόντοι
446

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.825
Πόντοι
456
Φτηνό ντύσιμο, από μένα όχι.
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
σε καραξεφτυλισε εντελώς
Για να πετύχει ενα καλο αυταρχικο μολις φύγεις θα πρέπει να αισθανεσαι το απόλυτο μηδενικό και να ποναει σωμα και κωλοτρυπα.

σε καραξεφτυλισε εντελώς
Για να πετύχει ενα καλο αυταρχικο μολις φύγεις θα πρέπει να αισθανεσαι το απόλυτο μηδενικό και να ποναει σωμα και κωλοτρυπα.
Κάνει το καλύτερο αυταρχικό Αφέντρα είναι τι θέλεις να μου κάνει αγκαλίτσες?μόνο μηδενικό δεν αισθάνομαι μόνο καύλα ,για πάρτυ μου η έρικα είναι η μόνη που μπορεί και με υποτάσσει όσο για τον κώλο μου ακόμα θυμάμαι το στραπάρισμα της το καλύτερο
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
σε καραξεφτυλισε εντελώς
Για να πετύχει ενα καλο αυταρχικο μολις φύγεις θα πρέπει να αισθανεσαι το απόλυτο μηδενικό και να ποναει σωμα και κωλοτρυπα.
Μου αρέσει που με ξεφτιλίζει ακόμα και αν πονάει ο κώλος μου νοιώθω και καύλα στο σταπάρισμα έχει καταφέρει να με κάνει να τελειώνω και από πίσω με μασάζ προστάτη και φίστινκ
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Έχει κανείς εμπειρία από dom secrets?
Εάν εννοεις τό χωρο που διεξαγονται τα session ειναι πραγματικά πολύ ωραίος , εάν τωρα θες να μαθεις κατι για αυτες που συνεργαζονται καποιες είναι ήδη γνωστές όπως για παραδειγμα η Ισιδα , η Ολγα , η Μισελ , η Trixie απο τα show στα SPANK. Αν έχω καταλάβει καποιος που δε θέλει να παει στο χωρο καποιας κυρίας πηγαινει μαζί της εκει στο castle de pari
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
489
Κριτικές
23
Like
1.581
Πόντοι
1.071
Εάν εννοεις τό χωρο που διεξαγονται τα session ειναι πραγματικά πολύ ωραίος , εάν τωρα θες να μαθεις κατι για αυτες που συνεργαζονται καποιες είναι ήδη γνωστές όπως για παραδειγμα η Ισιδα , η Ολγα , η Μισελ , η Trixie απο τα show στα SPANK. Αν έχω καταλάβει καποιος που δε θέλει να παει στο χωρο καποιας κυρίας πηγαινει μαζί της εκει στο castle de pari
Έχω μία απορία αν θυμάται κάποιος. Η Trixie είναι η ίδια Trixie που έκανε shows στο Baby O πριν 15-20 χρόνια;
 

SonOfTheGod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους.
Αρχικά θέλω να πώ οτι δεν είμαι fun του bdsm και τον παιχνιδιών υποταγής .
Όμως έχω τρελή κάυλα να σκίσω την Nansy από το Domsecret.
Είναι trans αλλά εγώ την βρίσκω με την θυλικότητα της.
Έχει κανένας εμπειρία απο την Mistress Nansy.???
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Εάν εννοεις τό χωρο που διεξαγονται τα session ειναι πραγματικά πολύ ωραίος , εάν τωρα θες να μαθεις κατι για αυτες που συνεργαζονται καποιες είναι ήδη γνωστές όπως για παραδειγμα η Ισιδα , η Ολγα , η Μισελ , η Trixie απο τα show στα SPANK. Αν έχω καταλάβει καποιος που δε θέλει να παει στο χωρο καποιας κυρίας πηγαινει μαζί της εκει στο castle de pari
Ναι όντως έχει κάποιες γνωστές κυρίες αλλά έχει κάποιες νέες στον χώρο.. τουλάχιστον για μένα γιατί δεν τις ξέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom