Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Δηλαδη να καταλάβω και εγω ρε μαγκες , θέλετε να με πειτε ότι μια σοβαρές και υπεύθυνες επαγγελματίες οπως η Ερικα και η Αλεξάνδρα καθονται και συζητάνε μαζί σας τι κανουν με άλλους πελάτες τους ή τι κάνουν με άλλες Αφέντρες ;; Λεει ο ενας εχω δει μηνυματα, λεει ο άλλος μ ειπε αυτό. Εάν όντως λέτε αλήθεια που προσωπικά δε το πιστεύω απλά τα γράφετε για να το παιζετε καμπόσοι τότε είναι σα να λέτε ότι είναι επικίνδυνες .
Η εχεμυθεια είναι το Α και το Ω σε μια επαγγελματία και δεν νομίζω να κάθονται να συζητάνε με τον καθε ψυχάκια τα επαγγελματικά τους . Αντε σοβαρευτείτε λιγάκι και αφήστε τις κατινιές.
Όπως έχω πει η σχέση που έχω με την Έρικα και με την Αλεξάνδρα είναι διαφορετική. Τα μηνύματα τα έχω δει γιατί ανά διαστήματα κανω κάποιες εργασίες στο laptop της όπως επίσης με την άδεια της έχω διαβάσει τα μηνύματα αυτά γιατί ήθελε τη γνώμη μου στο πως να διαχειριστεί τα άτομα αυτά. Αντίστοιχα με την Αλεξάνδρα ισχύει το ίδιο κάποια στιγμή μου ζήτησε τη γνώμη μου για κάτι και μετά από πολλές συζητήσεις διαφόρων πραγμάτων δημιουργήθηκε μια φιλική σχέση όπως και με την Έρικα. Για αυτό εξάλλου κρατάω ακόμα επαφές με την Αλεξάνδρα. Αν παρατηρήσεις έχω σεβαστεί την εμπιστοσύνη που μου έχουν δείξει και δεν έχω αποκαλύψει αυτά που γνωρίζω εν γνώση τους προειδοποιω τα άτομα που προσπαθούν να τις αμαυρώσουν ότι δεν ισχύουν αυτά που λένε χωρίς να εκθέσω προσωπικές λεπτομέρειες
 

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
82
Like
96
Πόντοι
0
Ώπα δε το είχα διαβάσει αυτό. Τώρα που το είδα θα τη συναντήσω σίγουρα :rockon:
Έλα ντε, και μένα μου άνοιξε την όρεξη ο αλήτης! Για την δε Μελίνα, 1.5 μήνα άπλυτα να είναι τα έτρωγα δίχως αύριο :humpleg:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Reuzel

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Δηλαδη να καταλάβω και εγω ρε μαγκες , θέλετε να με πειτε ότι μια σοβαρές και υπεύθυνες επαγγελματίες οπως η Ερικα και η Αλεξάνδρα καθονται και συζητάνε μαζί σας τι κανουν με άλλους πελάτες τους ή τι κάνουν με άλλες Αφέντρες ;; Λεει ο ενας εχω δει μηνυματα, λεει ο άλλος μ ειπε αυτό. Εάν όντως λέτε αλήθεια που προσωπικά δε το πιστεύω απλά τα γράφετε για να το παιζετε καμπόσοι τότε είναι σα να λέτε ότι είναι επικίνδυνες .
Η εχεμυθεια είναι το Α και το Ω σε μια επαγγελματία και δεν νομίζω να κάθονται να συζητάνε με τον καθε ψυχάκια τα επαγγελματικά τους . Αντε σοβαρευτείτε λιγάκι και αφήστε τις κατινιές.

Όπως έχω πει η σχέση που έχω με την Έρικα και με την Αλεξάνδρα είναι διαφορετική. Τα μηνύματα τα έχω δει γιατί ανά διαστήματα κανω κάποιες εργασίες στο laptop της όπως επίσης με την άδεια της έχω διαβάσει τα μηνύματα αυτά γιατί ήθελε τη γνώμη μου στο πως να διαχειριστεί τα άτομα αυτά. Αντίστοιχα με την Αλεξάνδρα ισχύει το ίδιο κάποια στιγμή μου ζήτησε τη γνώμη μου για κάτι και μετά από πολλές συζητήσεις διαφόρων πραγμάτων δημιουργήθηκε μια φιλική σχέση όπως και με την Έρικα. Για αυτό εξάλλου κρατάω ακόμα επαφές με την Αλεξάνδρα. Αν παρατηρήσεις έχω σεβαστεί την εμπιστοσύνη που μου έχουν δείξει και δεν έχω αποκαλύψει αυτά που γνωρίζω εν γνώση τους προειδοποιω τα άτομα που προσπαθούν να τις αμαυρώσουν ότι δεν ισχύουν αυτά που λένε χωρίς να εκθέσω προσωπικές λεπτομέρειες
Και πολύ καλά κάνεις για να σε εμπιστευτεί η ερικα να μπεις στο λαπτο της λεει πολλά,μίλησα χτες βραδυ μαζι της και κλεισαμε για σημερα οποτε θα ξαναγράψω
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από μένα έχω δηλώσει ότι είμαι μαζοχιστής και μου αρέσουν τα σκληρά, η μόνη αφεντρα που ικανοποιεί εδώ και πολλά χρόνια της μαζοχιστικ ες μου ορέξεις είναι η Ερικα, επειδή είναι γνήσια σαδιστρια
Είναι αυθεντική Αφέντρα η έρικα όπως και η λόλα που περιμένουμε όλοι να ξαναρχίσει
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
301
Like
353
Πόντοι
21
Γενικά μιλώντας, εγώ δε θα αισθανόμουν άνετα αν ήξερα ότι οτιδήποτε αφορά εμένα το έδειχνε μια αφέντρα σε κάποιον, ακόμα και αν αυτός ο κάποιος ήταν της απολύτου εμπιστοσύνης της.
Μπορεί 1% αυτός ο κάποιος να είναι κουμπάρος μου, ξάδελφός μου, φίλος μου, συνεργάτης μου κτλ. Για ποιο λόγο να εμφανιστεί ο αριθμός μου, το mail μου και διάφορα στοιχεία που φανερώνουν την ταυτότητά μου; Πρέπει να ξέρει οποιοσδήποτε άλλος (εκτός από την αφέντρα που έχω επιλέξει) να μάθει τι βίτσια έχω; Το να φανερωθεί το οτιδήποτε είναι δείγμα ότι δεν υπάρχει εχεμύθεια.
Δεν μιλώ για συγκεκριμένη αφέντρα, έτσι και αλλιώς εγώ φροντίζω να μην στέλνω μηνύματα από το κινητό μου ή το προσωπικό μου mail και έτσι προστατεύομαι από τυχόν κουτσομπόλες.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Γενικά μιλώντας, εγώ δε θα αισθανόμουν άνετα αν ήξερα ότι οτιδήποτε αφορά εμένα το έδειχνε μια αφέντρα σε κάποιον, ακόμα και αν αυτός ο κάποιος ήταν της απολύτου εμπιστοσύνης της.
Μπορεί 1% αυτός ο κάποιος να είναι κουμπάρος μου, ξάδελφός μου, φίλος μου, συνεργάτης μου κτλ. Για ποιο λόγο να εμφανιστεί ο αριθμός μου, το mail μου και διάφορα στοιχεία που φανερώνουν την ταυτότητά μου; Πρέπει να ξέρει οποιοσδήποτε άλλος (εκτός από την αφέντρα που έχω επιλέξει) να μάθει τι βίτσια έχω; Το να φανερωθεί το οτιδήποτε είναι δείγμα ότι δεν υπάρχει εχεμύθεια.
Δεν μιλώ για συγκεκριμένη αφέντρα, έτσι και αλλιώς εγώ φροντίζω να μην στέλνω μηνύματα από το κινητό μου ή το προσωπικό μου mail και έτσι προστατεύομαι από τυχόν κουτσομπόλες.
Γενικά η δουλειά που έκανα αφορά το λάπτοπ και εκαθαρρηση αρχείων που έπρεπε να μεταφερθούν. Επίσης μια συγκεκριμένη φορα μου είχε ζητήσει να αλλάξω κάποιες ρυθμίσεις στους λογαριασμούς της στο fb μιας και η ίδια δεν γνωρίζει από αυτά για την ακρίβεια δεν τα πάει καθόλου καλά με την τεχνολογία και αυτό το ξέρουν όλοι.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Και πολύ καλά κάνεις για να σε εμπιστευτεί η ερικα να μπεις στο λαπτο της λεει πολλά,μίλησα χτες βραδυ μαζι της και κλεισαμε για σημερα οποτε θα ξαναγράψω
Έχω γνώσεις υπολογιστών για αυτό μου το ζήτησε και από όσα έχω δει δεν έχω μεταφέρει τίποτα προς τα έξω και δεν πρόκειται σέβομαι την προσωπική ζωή του άλλου. Αυτα που γράφω όταν γράφω ξέρω πάντα το γιατί αλλά δεν πρόκειται από μόνος να εκθέσω κάποιο άτομο εκτός αν μου δωθεί η άδεια από κάποια κυρία που μου τα εμπιστευτικε
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Γενικά μιλώντας, εγώ δε θα αισθανόμουν άνετα αν ήξερα ότι οτιδήποτε αφορά εμένα το έδειχνε μια αφέντρα σε κάποιον, ακόμα και αν αυτός ο κάποιος ήταν της απολύτου εμπιστοσύνης της.
Μπορεί 1% αυτός ο κάποιος να είναι κουμπάρος μου, ξάδελφός μου, φίλος μου, συνεργάτης μου κτλ. Για ποιο λόγο να εμφανιστεί ο αριθμός μου, το mail μου και διάφορα στοιχεία που φανερώνουν την ταυτότητά μου; Πρέπει να ξέρει οποιοσδήποτε άλλος (εκτός από την αφέντρα που έχω επιλέξει) να μάθει τι βίτσια έχω; Το να φανερωθεί το οτιδήποτε είναι δείγμα ότι δεν υπάρχει εχεμύθεια.
Δεν μιλώ για συγκεκριμένη αφέντρα, έτσι και αλλιώς εγώ φροντίζω να μην στέλνω μηνύματα από το κινητό μου ή το προσωπικό μου mail και έτσι προστατεύομαι από τυχόν κουτσομπόλες.
Προσωπικά μιλώντας πάντα όλοι μιλάνε με τους φίλους τους για θέματα που έχουν στη δουλειά τους και επειδή ξέρω τι σημαίνει αυτό για μια επαγγελματία αφέντρα ξέρω να κρατάω το στόμα μου κλειστό. Όπως μου έχει πει προσωπικά της θέματα και η Αλεξάνδρα αλλά και η Θεανώ και κάποιες ακόμα κυρίες του χώρου. Όπως βλέπεις στις αναρτήσεις μου δεν έχω εκθέσει καμία προσωπική λεπτομέρεια για τον οποιοδήποτε όπου θα μπορούσα. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα δέχομαι "την άποψη" κάποιου που προσπαθεί να δημιουργήσει λανθασμένες εντυπώσεις τρανταχτό τα σχόλια μου στο νήμα της Αλεξάνδρας
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
301
Like
353
Πόντοι
21
Προσωπικά μιλώντας πάντα όλοι μιλάνε με τους φίλους τους για θέματα που έχουν στη δουλειά τους και επειδή ξέρω τι σημαίνει αυτό για μια επαγγελματία αφέντρα ξέρω να κρατάω το στόμα μου κλειστό. Όπως μου έχει πει προσωπικά της θέματα και η Αλεξάνδρα αλλά και η Θεανώ και κάποιες ακόμα κυρίες του χώρου. Όπως βλέπεις στις αναρτήσεις μου δεν έχω εκθέσει καμία προσωπική λεπτομέρεια για τον οποιοδήποτε όπου θα μπορούσα. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα δέχομαι "την άποψη" κάποιου που προσπαθεί να δημιουργήσει λανθασμένες εντυπώσεις τρανταχτό τα σχόλια μου στο νήμα της Αλεξάνδρας
Δεν έχει να κάνει με εσένα.
Θεωρείς εντελώς απίθανο πχ να πετύχεις κανένα γνωστό σου μέσα σε κάποιον τηλεφωνικό αριθμό, facebook ή mail που θα σου δείξει η Α ή Β αφέντρα;
Εσύ μπορεί να είσαι τάφος και καλά κάνεις, γιατί όμως να υπάρχει η πιθανότητα να μάθεις τι κάνει κάποιος γνωστός σου με μια αφέντρα; Η οποιαδήποτε κυρία όμως δεν έχει δουλειά να δείχνει οτιδήποτε. Αυτό είναι παραβίαση της εχεμύθειας μεταξύ υποτακτικού και αφέντρας. Για εμένα χέστηκα γιατί όπως έγραψα παραπάνω κανένα προσωπικό μου στοιχείο δεν το έχω κάνει γνωστό σε κάποια κυρία.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
156
Like
216
Πόντοι
21
Γενικά μιλώντας, εγώ δε θα αισθανόμουν άνετα αν ήξερα ότι οτιδήποτε αφορά εμένα το έδειχνε μια αφέντρα σε κάποιον, ακόμα και αν αυτός ο κάποιος ήταν της απολύτου εμπιστοσύνης της.
Μπορεί 1% αυτός ο κάποιος να είναι κουμπάρος μου, ξάδελφός μου, φίλος μου, συνεργάτης μου κτλ. Για ποιο λόγο να εμφανιστεί ο αριθμός μου, το mail μου και διάφορα στοιχεία που φανερώνουν την ταυτότητά μου; Πρέπει να ξέρει οποιοσδήποτε άλλος (εκτός από την αφέντρα που έχω επιλέξει) να μάθει τι βίτσια έχω; Το να φανερωθεί το οτιδήποτε είναι δείγμα ότι δεν υπάρχει εχεμύθεια.
Δεν μιλώ για συγκεκριμένη αφέντρα, έτσι και αλλιώς εγώ φροντίζω να μην στέλνω μηνύματα από το κινητό μου ή το προσωπικό μου mail και έτσι προστατεύομαι από τυχόν κουτσομπόλες.
Μη μασάς ρε . Παπαριές λένε Εχει αναγκη η Ερικα που όταν έρχεται Σαλονίκη ξεχνάει να φύγει γιατι δε μας προλαβαινει να κάτσει να ασχοληθεί με το τι εγραψες εσυ και ο τάδε στα bourdela ? Και οχι μονο αυτό αλλά να κατσει να ζητησει τη γνωμη του α καιτου β για το πως θα κουμανταρει τη φάση ;;;; Χεσμένα τα έχει τα bourdela και δεν ειναι η μονη να εισαι σιγουρος Ειναι ζήτημα αν τα διαβαζουν πια 30 νοματαίοι. Και εγω καποτε εμπαινα πιο συχνά αλλά βαρεθηκα μονο καυγαδες και μαλακιες εχει εδω μέσα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Μη μασάς ρε . Παπαριές λένε Εχει αναγκη η Ερικα που όταν έρχεται Σαλονίκη ξεχνάει να φύγει γιατι δε μας προλαβαινει να κάτσει να ασχοληθεί με το τι εγραψες εσυ και ο τάδε στα bourdela ? Και οχι μονο αυτό αλλά να κατσει να ζητησει τη γνωμη του α καιτου β για το πως θα κουμανταρει τη φάση ;;;; Χεσμένα τα έχει τα bourdela και δεν ειναι η μονη να εισαι σιγουρος Ειναι ζήτημα αν τα διαβαζουν πια 30 νοματαίοι. Και εγω καποτε εμπαινα πιο συχνά αλλά βαρεθηκα μονο καυγαδες και μαλακιες εχει εδω μέσα.
Δεν είπα ότι ασχολείται με το τι γράφουμε η ίδια άλλοι ασχολούνται και της τα μεταφέρουν. Η ίδια προσωπικά ασχολείται τόσο όσο ο Μητσοτάκης με την εξωτερική πολιτική της χώρας
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
301
Like
353
Πόντοι
21
Για εμένα πάντως η Vida έχει γίνει η αγαπημένη μου αφέντρα αν και με δέρνει πολύ άγρια. Ποιος ξέρει; Ίσως για αυτό να μου έχει κλέψει το μυαλό...
Υ.Γ.: Παρακαλώ όχι σχόλια για τα κιλά μου χαχαχαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • 416659532_1043811140054606_2556733400760170091_n (1).jpg
    416659532_1043811140054606_2556733400760170091_n (1).jpg
    171,4 KB · Εμφανίσεις: 29

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Επειδή ακούγονται πολλά θέλω να παραθέσω την σχετικά πρόσφατη εμπειρία μου με την Domina Olga . Αρχικά ήταν αρκετά εξυπηρετική στο τηλέφωνο και με βοήθησε με τις οποιες απόρροιες , όσον αφορά για τον χώρο ήταν ιδιαίτερα βοηθητική και δεν μου πέταξε απλά μια διεύθυνση , μου εξήγησε πως να πάω , μου έδωσε σαφής οδηγίες για όταν φτάσω και με ενημέρωσε ότι υπάρχει προσβασιμότητα με ΜΜΜ αλλά και πάρκινγκ . Στην συζήτηση πριν το session ήταν ευγενική αλλά σοβαρή . Επίσης κάτι που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν ζήτησε κατευθείαν τα λεφτά και όταν της το είπα μου ειπε για μετά το session ωστόσο επέμενα και τα δέχτηκε . Διάφοροι λένε ότι είναι χοντρή , διαφωνώ κάθετα , είναι τέλεια δομημένη για τον σωματότυπο της , το μόνο που δεν με ξετρέλανε εμφανισιακά είναι τα χείλη της αλλά δεν έδωσα και ιδιαίτερη σημασία . Γενικά την θεωρώ πολύ ωραία γυναίκα και έχει και πολύ όμορφα πόδια . Δυστυχώς ενώ είχα ξεκαθαρίσει ότι για την ποδοκαγνεία θέλω καθαρά πόδια τα πόδια της μύριζαν , δεν βρωμουσαν ωστόσο δεν ήταν όσο όμορφη εμπειρία θα μπορούσε να είναι (αν και πολύ καλή ). Στο ballbusting/cbt είναι αρκετά έμπειρη και καλή και έχει δυνατή κλωτσιά , σε βαθμολογία στα 10 θα της έβαζα 8.5/10 , θεωρώ ότι στο ζούληγμα θα μπορούσε να βάζει περισσότερη δύναμη και οι υπόλοιποι πόντοι χάνονται από την εκλείψη πιο εξειδικευμένων παιχνιδιών, θα ήθελα να την δω να χρησιμοποιεί khalis teeth bracelet, ball crusher , ball stretcher , e stim και κάποιου είδους magic wand . Κατά την διάρκεια του session πήρε το μάτι μου κάποια dilators για sounding , πιάσαμε την κουβέντα και μου είπε ότι έχει μάθει από υποτακτικό της ουρολόγο πως να βάζει καθετήρα και πως να χρησιμοποιεί τα dilators , κώλωσα να της ζητήσω να δοκιμάσουμε sounding αλλά στην επόμενη επίσκεψη είναι must . Όσον αφορά το orgasm control είναι εξαιρετική, ήταν λες και ήξερε ακριβώς τι να κάνει με εμένα , και παρόλο το άγχος που είχα ότι δεν ξέρει τι ακριβώς είναι ruined orgasm ήξερε και με το παραπάνω . Γενικά ήταν μια απίστευτη εμπειρία και αυτό νομίζω το κατάλαβα προς το τέλος που συνειδητοποίησα ότι ήμουν καυλωμενος από την στιγμή που μπήκα στο χώρο μέχρι και αφού έχυσα . Σίγουρα θα ήθελα να δοκιμάσω και chastity μαζί της σε κάποια φάση . Γενικά την συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο σε αρχάριους όσο και σε προχωρημένους .
Συνεργατης και εκπαιδευμενη απο την Αλεξανδρα ,οποτε εχει πολλες γνωσεις .
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
133
Like
292
Πόντοι
21
Όπως έχω πει η σχέση που έχω με την Έρικα και με την Αλεξάνδρα είναι διαφορετική. Τα μηνύματα τα έχω δει γιατί ανά διαστήματα κανω κάποιες εργασίες στο laptop της όπως επίσης με την άδεια της έχω διαβάσει τα μηνύματα αυτά γιατί ήθελε τη γνώμη μου στο πως να διαχειριστεί τα άτομα αυτά. Αντίστοιχα με την Αλεξάνδρα ισχύει το ίδιο κάποια στιγμή μου ζήτησε τη γνώμη μου για κάτι και μετά από πολλές συζητήσεις διαφόρων πραγμάτων δημιουργήθηκε μια φιλική σχέση όπως και με την Έρικα. Για αυτό εξάλλου κρατάω ακόμα επαφές με την Αλεξάνδρα. Αν παρατηρήσεις έχω σεβαστεί την εμπιστοσύνη που μου έχουν δείξει και δεν έχω αποκαλύψει αυτά που γνωρίζω εν γνώση τους προειδοποιω τα άτομα που προσπαθούν να τις αμαυρώσουν ότι δεν ισχύουν αυτά που λένε χωρίς να εκθέσω προσωπικές λεπτομέρειες
Μπορείς να μας πεις τότε αν η Αλεξάνδρα επιστρέφει στην Αθήνα? και πότε?
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Μπορείς να μας πεις τότε αν η Αλεξάνδρα επιστρέφει στην Αθήνα? και πότε?
Αυτό που η ίδια μου έχει επιτρέψει να πω είναι ότι σκοπεύει να γυρίσει. Ούτως ή άλλως πριν κάποιες βδομάδες είχε έρθει για να παρευρεθεί στα δικαστήρια που έγιναν για το θέμα με τον συνεργάτη της. Δεν είχε έρθει για να κάνει σεσσιονς. Ξέρω κάποιο χρονοδιάγραμμα που υπολογίζει η ίδια να είναι σε θέση να γυρίσει αλλά επειδή δεν είναι σίγουρη για αυτό δεν θέλει να βγει τίποτα προς τα έξω, όταν έρθει η ώρα θα το ανακοινώσει από μόνη της
 
Τελευταία τροποποίηση:

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Γενικά η δουλειά που έκανα αφορά το λάπτοπ και εκαθαρρηση αρχείων που έπρεπε να μεταφερθούν. Επίσης μια συγκεκριμένη φορα μου είχε ζητήσει να αλλάξω κάποιες ρυθμίσεις στους λογαριασμούς της στο fb μιας και η ίδια δεν γνωρίζει από αυτά για την ακρίβεια δεν τα πάει καθόλου καλά με την τεχνολογία και αυτό το ξέρουν όλοι.
ενω είναι πολυεργαλείο στο αυταρχικό οντως με την τεχνολογία η ερικα δεν το εχει
 

panosathina1980

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Πρώτη φορά γράφω στο forum . Ειμαι νέο μέλος και δεν έχω πολές εμπειρίες στο χώρο του BDSM.
Έχω βρεθεί με κάποιες αφέντρες και θα ήθελα να γράψω τις μικρές μου εμπειρίες και ίσως βοηθήσω και εγω στην ενημέρωση .

Domina olga : Έχω βρεθεί αρκετές φορές και έχουμε κάνει ποδολατρία , χρυση βροχή, λεκτικό εξευτελισμό , δεσίματα κλπ.
Πάρα πολύ επικοινωνιακή θα σε ακουσει και θα σεβαστεί τα όρια σου . Πέρασα καλά στα sessions και είχαμε χημεία σαν εμφάνηση για το δικό μου γούστο είναι στα θέλω μου .

domina messalina : Βρεθηκαμέ μια φορά ωραίος ο χώρος και καλή συμπεριφορά, σεβαστικέ τα όρια μου . Στο sessions αρκετά καλή ποδολατρία , χρυση βροχή, λεκτικό εξευτελισμό , δεσίματα κλπ.
δεν είχαμε χημεία όμως ίσως να φταίω και έγω . θα έκανα ξανα μια συνάντηση μαζί της .

Domina isida : Βρεθήκαμε σε ενά bdsm room ποδολατρία , χρυση βροχή, λεκτικό εξευτελισμό , δεσίματα κλπ.
Πάρα πολύ επικοινωνιακή θα σε ακουσει και θα σεβαστεί τα όρια σου, δεν κατάλαβα πως πέρασε μια ώρα, αρκετα καλή χημεία για πρώτη φορά , πέρασα πολύ καλά και θα ήθελα να ξανα βρεθούμε .σαν εμφάνηση για το δικό μου γούστο είναι στα θέλω μου .
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Είναι αυθεντική Αφέντρα η έρικα όπως και η λόλα που περιμένουμε όλοι να ξαναρχίσει
Προφανως όταν το νημα γεμιζει με σελιδες γεματες σκουπιδια και ξεκατινισματα που να πάρεις χαμπάρι ότι η Λόλα , ξεκινησε απλά με περιορισμενο αριθμο ραντεβου εδω και 3 μηνες
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Προφανως όταν το νημα γεμιζει με σελιδες γεματες σκουπιδια και ξεκατινισματα που να πάρεις χαμπάρι ότι η Λόλα , ξεκινησε απλά με περιορισμενο αριθμο ραντεβου εδω και 3 μηνες
προφανως γιατι οπως ο ιδιος ειπες κανει πολυ περιορισμενα ραντεβου και η αναμονη πιανει μηνα και βαλε
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Αυτό που η ίδια μου έχει επιτρέψει να πω είναι ότι σκοπεύει να γυρίσει. Ούτως ή άλλως πριν κάποιες βδομάδες είχε έρθει για να παρευρεθεί στα δικαστήρια που έγιναν για το θέμα με τον συνεργάτη της. Δεν είχε έρθει για να κάνει σεσσιονς. Ξέρω κάποιο χρονοδιάγραμμα που υπολογίζει η ίδια να είναι σε θέση να γυρίσει αλλά επειδή δεν είναι σίγουρη για αυτό δεν θέλει να βγει τίποτα προς τα έξω, όταν έρθει η ώρα θα το ανακοινώσει από μόνη της
Εσυ καλά θα κάνεις μιας και οπως γράφεις είσαι αυτός που ολες οι αφεντρες σου εμπιστευονται τα εσωψυχα τους και οχι μονο να προσεχεις πως διατυπωνεις καποια πράγματα για να μη μένουν σκιές σε σοβαρά θέματα οπως η εχεμυθεια και οχι μονο εσύ αλλά και άλλοι <<ειδήμονες και γνωστες>> Νομίζω ότι εισαι σε θεση να αντιληφθείς ότι προφανως μια κακή κριτικη για το πως περασε καποιος σε ενα session έχει ελάχιστη ή καθολου σημασια, όταν όμως τιθονται θέματα εχεμυθειας τότε είναι χοντρό.
Βεβαια και εγώ συντάσσομαι με την αποψη του Αρειανου οτι υπάρχει μπολικη <<μυθοπλασια>> εδώ μέσα οτι καποιοι προκειμενου να το παιξουν καμποσοι λενε διαφορα και προφανως σοβαρες επαγγελματίες οπως τα ονοματα που ανεφερες δε θα ανοιξουν κουβέντα για τα νταλαβερια τους με τους πελάτες τους ακομα και με εσενα που συμφωνα με οτι γράφεις είσαι ο αγαπημένος ολων.
Ναι το Laptop τους θα σου το δωσουν να φτιαξεις κάτι αλλα να δου δειξουν στιχομυθιες δυσκολευομαι να το πιστεψω. Βλεπεις εκει φαινετα η διαφορα του επαγγελματία απο τον ερασιτεχνη , στην εχεμυθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom