Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panosathina1980

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Μισέλ ποια είναι; τηλ? λινκ?

Μη μασάς ρε . Παπαριές λένε Εχει αναγκη η Ερικα που όταν έρχεται Σαλονίκη ξεχνάει να φύγει γιατι δε μας προλαβαινει να κάτσει να ασχοληθεί με το τι εγραψες εσυ και ο τάδε στα bourdela ? Και οχι μονο αυτό αλλά να κατσει να ζητησει τη γνωμη του α καιτου β για το πως θα κουμανταρει τη φάση ;;;; Χεσμένα τα έχει τα bourdela και δεν ειναι η μονη να εισαι σιγουρος Ειναι ζήτημα αν τα διαβαζουν πια 30 νοματαίοι. Και εγω καποτε εμπαινα πιο συχνά αλλά βαρεθηκα μονο καυγαδες και μαλακιες εχει εδω μέσα.
Συμφωνω ερικα ,λολα, μισελ ,θεανω έχουν την πελατεία τους τις ξερουν όλοι
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Αυτό που η ίδια μου έχει επιτρέψει να πω είναι ότι σκοπεύει να γυρίσει. Ούτως ή άλλως πριν κάποιες βδομάδες είχε έρθει για να παρευρεθεί στα δικαστήρια που έγιναν για το θέμα με τον συνεργάτη της. Δεν είχε έρθει για να κάνει σεσσιονς. Ξέρω κάποιο χρονοδιάγραμμα που υπολογίζει η ίδια να είναι σε θέση να γυρίσει αλλά επειδή δεν είναι σίγουρη για αυτό δεν θέλει να βγει τίποτα προς τα έξω, όταν έρθει η ώρα θα το ανακοινώσει από μόνη της
Το ανακοινωσε ήδη αν και δεν μου αρεσει σαν γυναίκα
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
110
Πόντοι
0
Τιμές ; Είναι όλες ίδιες;
Από περιέργεια ρωτάω.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Τιμές ; Είναι όλες ίδιες;
Από περιέργεια ρωτάω.

Τιμές ; Είναι όλες ίδιες;
Από περιέργεια ρωτάω.

Τιμές ; Είναι όλες ίδιες;
Από περιέργεια ρωτάω.
Πάρε τηλεφωνο και θα στα εξηγησει η κυρία ,όλες οι αφέντρες εχουν το ιδιο τηλεφωνο στο domsecrets
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Την ξαναείδα προχτες την ερικα για δημόσιο session ,βόλτα στο παρκο με το λουρακι μου ,φορωντας μάσκα και μία ταπα πισω μου, προχωρημενη ώρα για ευνόητους λόγους μετα με πηγε στο dungeon της και με απογείωσε ,στο πυλωρι στην αρχη για στραπ και μασάζ προστάτη και ξυλιες στο κωλαράκι μου μετα,στο άλλο δωμάτο για δεσιμο και έλεγχο οργασμου και ενω ημουν δεμενος σηκωθηκε ορθια και μου εβαζε εναλλάξ τα πόδια της στο στομα μου μετά γυρισε αναποδα μου τον εφτυνε και εγω την λάτρευα με την γλώσσα μου μπρος και πισω ,υπεροχη μυρωδια ολο της το σωμα ακομα και η χρυσή της βροχη υπεροχη γευση
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
Καλησπέρα στους συναγωνιστές! Πήγε κάποιος με Αλεξάνδρα να μας πει εντυπώσεις, μετά την επιστροφή της από Αμερική?
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
Την ξαναείδα προχτες την ερικα για δημόσιο session ,βόλτα στο παρκο με το λουρακι μου ,φορωντας μάσκα και μία ταπα πισω μου, προχωρημενη ώρα για ευνόητους λόγους μετα με πηγε στο dungeon της και με απογείωσε ,στο πυλωρι στην αρχη για στραπ και μασάζ προστάτη και ξυλιες στο κωλαράκι μου μετα,στο άλλο δωμάτο για δεσιμο και έλεγχο οργασμου και ενω ημουν δεμενος σηκωθηκε ορθια και μου εβαζε εναλλάξ τα πόδια της στο στομα μου μετά γυρισε αναποδα μου τον εφτυνε και εγω την λάτρευα με την γλώσσα μου μπρος και πισω ,υπεροχη μυρωδια ολο της το σωμα ακομα και η χρυσή της βροχη υπεροχη γευση
Συμφωνώ και με εσένα και με τον notorious
Η Έρικα είναι από τις αφεντρες που γουστάρει να περνάει καλά. Αφήνει γλυφομούνι αλλά θα πρέπει να "δώσεις" κάτι όμως. Face sitting, ίσως το καλύτερο που μου έχει κάνει γυναίκα ποτέ. Μαστόρισα, μερακλού, Κυρία, μα πολύ ανθρώπινη πάνω απ όλα. Ευγενική με ταμπεραμέντο και φιλική. Παρ' όλα αυτά ενδείκνυται για πολύ σκληρές καταστάσεις.
Ρολόι δεν υπάρχει στη συνεδρία και γι αυτό δεν χρεώνει με την ώρα. Την πρώτη φορά, σε μένα τουλάχιστον η συνεδρία διήρκεσε μιάμιση ώρα και την δεύτερη ένα δίωρο. Σχετικά με την χρέωση επειδή δεν θα κοιτάξει ποτέ εναν άνθρωπο στο πορτοφόλι και λόγω των δύσκολων καιρών που ζούμε είναι πολύ συζητήσιμη και σίγουρα θα βρείτε μια λύση αρκεί να είσαι ειλικρινής.
Από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα ποτέ.
οντως δεν χρεωνει με την ώρα αρκεί να περνάει καλά και στο dungeon της και στο τζακούζι που είχαμε πάει η γυναίκα είναι top
 
Τελευταία τροποποίηση:

PanosMcity

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Μία Sonya που δέχεται ποδολαγνεια στο χώρο της, την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

JackMenepo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
H κατια και η μισελ στο domsecrets ειναι το γνωστο διδυμο;;
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
Συνάντηση με την Ίσιδα στον χώρο της, κέντρο Αθήνας! Ο χώρος της είναι ένα διαμέρισμα που το έχει μετατρέψει σε dungeon και πιστέψτε με δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από άλλα γνωστά (πρώην και νην) dungeon της Αθήνας. Όσον αφορά την εχεμύθεια, την προσφέρει σε μέγιστο βαθμό αφού μιλάμε για διαμέρισμα σε πολυκατοικία με πολλά διαμερίσματα. Η διακόσμηση και ο φωτισμός του χώρου σε κάνουν να ξεχάσεις ότι βρίσκεσαι στο κέντρο Αθήνας αλλά σε ένα μπουντρούμι κρυμμένο κάπου στο άγνωστο. Όσον αφορά τη συνεδρία με την Ίσιδα, η κοπέλα είναι φαινόμενο αφού ξέρει να εναλλάσσει το φιλικό με το αυστηρό, το ψυχρό με το αισθησιακό και σε κάνει να νιώθεις τόσο άνετα πριν και μετά τη συνεδρία αλλά και τόσο “ψαρωμένα” κατά τη διάρκεια της συνεδρίας....
Το τι έγινε κατά τη διάρκεια της συνεδρίας επιτρέψτε μου να μην το πω αλλά θα σας πώ ότι καύλωσα τόσο που εκσπερμάτωσα και έψαχνα να βρω μεζούρα να μετρήσω την απόσταση.......
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.814
Πόντοι
456
Γράψε μας και τιμούλα ! για να δούμε πόσο πήγε η μεζούρα !
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
697
Like
3.390
Πόντοι
446
Γράψε μας και τιμούλα ! για να δούμε πόσο πήγε η μεζούρα !
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Δεν έχει αλλάξει τίποτα με τις τιμές... 100 παραμένει

Έξτρα χρέωση είναι μόνο για το σεσσιον της κοπρολαγνειας.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
94
Like
218
Πόντοι
20
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Δεν έχει αλλάξει τίποτα με τις τιμές... 100 παραμένει

Έξτρα χρέωση είναι μόνο για το σεσσιον της κοπρολαγνειας.
Πραγματικα ο χωρος ειναι κοσμημα. Ενα πεντακαθαρο παλατακι φτιαγμενο απο μερακι γουστο και διαστροφη. Εγω ομως παλι θα επαναλαβω οτι αυτο που ξεπερναει καθε προσδοκια ειναι οι υπηρεσιες που προσφερονται. Και δεν μιλαω μονο για το επιπεδο του σεσσιον.Δωρεαν παρκιγκ και πακεταρισμενα ειδη καθαριοτητας μιας χρησης μονο σε πενταστερο μπορεις να συναντησεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom