Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Ας γράψω και εγώ τις απόψεις για τις αφέντρες που με έχουν υποτάξει στα 45 μου χρόνια
1) Αφέντρα Τίνα (Καλλιρόης) έως 2009. Η αφέντρα Τίνα είναι πολύ ψηλά για εμένα μιας και ήταν η πρώτη που επιστέφτηκα. Την επισκεπτόμουν τακτικά. Το πρόγραμμά της μπορεί να μην είχε ποικιλία και να επαναλαμβανόταταν αλλά η ίδια ήταν πολύ επιβλητική και μπορούσε να με υποτάξει με μια ματιά της. Πολύ καθαρή, όμορφη στο πρόσωπο, καλό σώμα αν και λίγο κοντούλα. Το ότι ήταν μικρόσωμη με ερέθιζε ακόμα περισσότερο γιατί ένιωθα πιο ταπεινωμένος από ότι αν με υπέτασσε μια δίμετρη.
2 ) Αφέντρες Ορνέλα και Σελίνα στο same place (καμία δεκαριά χρόνια πριν στην οδό Μάρνης). Οι συγκεκριμένες κυρίες με υποτάξανε μαζί. Ίσως να τις αδικήσω μιας και δε μου αρέσαν αφού είχαν πολλά κιλά παραπάνω, ειδικά η Σελίνα. Ήταν μεν επιβλητικές αλλά δεν υπήρχε χημεία και δεν το ευχαριστήθηκα. Στα μείον ήταν και ότι αρκετές φορές στη συνεδρία ένιωθα ότι είχα εγώ τον έλεγχο και τις καθοδηγούσα.
3) Ένα call girl Ρωσίδα με το όνομα Έλενα πριν καμιά 5ετία. Από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει στη ζωή μου. 1,75 ύψος, 25 χρονών περίπου, γαλανομάτα με μακριά μελαχρινά μαλλιά και με αναλογία μοντέλου. Δεν ήταν αφέντρα 100% αλλά της έδειξα ένα βίντεο της Madame Sarka από το OWK και πήρε αμέσως γραμμή τι ήθελα. Σε μια στιγμή την είπα επίτηδες σκύλα και με άρχισε με την βίτσα που κράταγε και με τσάκισε βρίζοντας με ασύστολα. Δεν σταμάτησε παρά τα έλεος που έλεγα παρά μετά από αρκετή ώρα. Αυτό μου άρεσε πάρα πολύ. Την κοπέλα αυτή δεν την ξανακάλεσα γιατί φοβήθηκα ότι θα την ερωτευτώ τελείως και θα καταστραφώ. Απίστευτη κοπέλα.
4) Αφέντρα Έρρικα. Επιβλητική αφέντρα με πολύ ωραίο σώμα. Τελευταία φορά είχα πάει στην αφέντρα Έρρικα πριν 3 χρόνια. Συνολικά πρέπει να έχω πάει 4-5 φορές. Σίγουρα ήταν πάνω από 45 χρονών όταν πήγα και οι φωτογραφίες της όσο αφορά το πρόσωπο έχουν photoshop. Παρολαυτά πέρασα πολύ καλά. Κατάλαβε αμέσως τι επιθυμούσα και δε σταματούσε στα mersi που φώναζα παρά μόνο αφού μου έριχνε 7-8 ξυλιές ακόμα. Ένιωθα όντως υποταγμένος και ότι δεν είχα κανένα έλεγχο. Στο πρώτο ραντεβού μάλιστα μου είπε και τι αλοιφή να πάρω για να μου φύγουν πιο γρήγορα τα σημάδια που μου έκανε. Εννοείτε πως της είχα πει ότι δε με πειράζουν τα σημάδια. Επαγγελματίας σωστή χωρίς να κοιτάζει το ρολόι μέχρι το σημείο να αναρωτιέμαι μερικές φορές πότε θα τελειώσει το ερεθιστικό βασανιστήριο μου. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
5) Αφέντρα Θεανώ (πρόσφατα). Η κοπέλα αυτή είναι γυναικάρα, απίστευτα όμορφη. Ψηλή ξανθιά με πράσινα μάτια. Για εμένα είναι τόσο όμορφη που μου έρχεται να τραβάω μαλακία και μόνο που βλέπω το πρόσωπο της. Μου θυμίζει λίγο στο πρόσωπο την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αλλά στο πιο γλυκό. Όταν όμως κάνει το πρόγραμμά της δεν έχει τίποτα γλυκό. Έχω πάει πολλές φορές και έχω περάσει υπέροχα. Την πρώτη φορά είχε ξεκινήσει απαλά αλλά με το που πήρε γραμμή τι σόι τσουλί ήμουν με ξεφτίλιζε και με έδερνε με πάθος. Σίγουρα δεν έχει την εμπειρία της κυρίας Έρρικας αλλά η ομορφιά της και η διάθεση να μάθει τα υπερκεράζει όλα αυτά. Τα πόδια της θα μπορούσα να τα γλύφω με τις ώρες. Μακάρι να είχα χρήματα να πηγαίνω πιο συχνά. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
6) Αφέντρα Αλεξάνδρα (πρόσφατα). Επιβλητική και ψηλή αφέντρα με λίγα κιλά παραπάνω (κατά τη γνώμη μου) χωρίς βέβαια να μπορεί να ειπωθεί σε καμία περίπτωση ότι είναι παχουλή, απλά δεν έχει τόσο καλό σώμα όπως η αφέντρα Θεανώ ή της κυρία Τίνα. Ο χώρος που έχει φτιάξει είναι απίστευτος και έχει επενδύσει πάρα πολλά χρήματα. Αυτό δείχνει το πόσο σοβαρά έχει πάρει τη δουλειά της. Στο πρόγραμμά την ήταν άψογη. Εγώ δε θέλω να με γαμήσουν από πίσω και το έχω ξεκαθαρίσει σε όλες τις αφέντρες. Το είχα πει και στην κυρία Αλεξάνδρα όπως και της είχα πει ότι μου αρέσει να νιώθω φόβο και να μην έχω τον έλεγχο. Πρώτη φορά από όσες φορές έχω πάει σε αφέντρες φοβήθηκα ότι θα με γαμήσει η κυρία και δε θα σεβαστεί τα όρια μου. Θυμάμαι τα λόγια της ότι θα με κάνει πουτάνα όταν μου έδειχνε το στραπόν. Δε με γάμησε βέβαια και σεβάστηκε τα όρια μου αλλά αυτή η πραγματική αίσθηση του φόβου με εμένα να παρακαλώ στα αλήθεια να μη μου τον χώσει μου έχει μείνει ανεξίτηλα στη μνήμη και καυλώνω όταν το σκέφτομαι. Σκληρή στα χτυπήματα της και δείχνει να διασκεδάζει αυτό που κάνει. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
Αυτή είναι η γνώμη μου για κάποιες αφέντρες που έχω επισκεφτεί.
 

madness70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
54
Πόντοι
0
Ας γράψω και εγώ τις απόψεις για τις αφέντρες που με έχουν υποτάξει στα 45 μου χρόνια
1) Αφέντρα Τίνα (Καλλιρόης) έως 2009. Η αφέντρα Τίνα είναι πολύ ψηλά για εμένα μιας και ήταν η πρώτη που επιστέφτηκα. Την επισκεπτόμουν τακτικά. Το πρόγραμμά της μπορεί να μην είχε ποικιλία και να επαναλαμβανόταταν αλλά η ίδια ήταν πολύ επιβλητική και μπορούσε να με υποτάξει με μια ματιά της. Πολύ καθαρή, όμορφη στο πρόσωπο, καλό σώμα αν και λίγο κοντούλα. Το ότι ήταν μικρόσωμη με ερέθιζε ακόμα περισσότερο γιατί ένιωθα πιο ταπεινωμένος από ότι αν με υπέτασσε μια δίμετρη.
2 ) Αφέντρες Ορνέλα και Σελίνα στο same place (καμία δεκαριά χρόνια πριν στην οδό Μάρνης). Οι συγκεκριμένες κυρίες με υποτάξανε μαζί. Ίσως να τις αδικήσω μιας και δε μου αρέσαν αφού είχαν πολλά κιλά παραπάνω, ειδικά η Σελίνα. Ήταν μεν επιβλητικές αλλά δεν υπήρχε χημεία και δεν το ευχαριστήθηκα. Στα μείον ήταν και ότι αρκετές φορές στη συνεδρία ένιωθα ότι είχα εγώ τον έλεγχο και τις καθοδηγούσα.
3) Ένα call girl Ρωσίδα με το όνομα Έλενα πριν καμιά 5ετία. Από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει στη ζωή μου. 1,75 ύψος, 25 χρονών περίπου, γαλανομάτα με μακριά μελαχρινά μαλλιά και με αναλογία μοντέλου. Δεν ήταν αφέντρα 100% αλλά της έδειξα ένα βίντεο της Madame Sarka από το OWK και πήρε αμέσως γραμμή τι ήθελα. Σε μια στιγμή την είπα επίτηδες σκύλα και με άρχισε με την βίτσα που κράταγε και με τσάκισε βρίζοντας με ασύστολα. Δεν σταμάτησε παρά τα έλεος που έλεγα παρά μετά από αρκετή ώρα. Αυτό μου άρεσε πάρα πολύ. Την κοπέλα αυτή δεν την ξανακάλεσα γιατί φοβήθηκα ότι θα την ερωτευτώ τελείως και θα καταστραφώ. Απίστευτη κοπέλα.
4) Αφέντρα Έρρικα. Επιβλητική αφέντρα με πολύ ωραίο σώμα. Τελευταία φορά είχα πάει στην αφέντρα Έρρικα πριν 3 χρόνια. Συνολικά πρέπει να έχω πάει 4-5 φορές. Σίγουρα ήταν πάνω από 45 χρονών όταν πήγα και οι φωτογραφίες της όσο αφορά το πρόσωπο έχουν photoshop. Παρολαυτά πέρασα πολύ καλά. Κατάλαβε αμέσως τι επιθυμούσα και δε σταματούσε στα mersi που φώναζα παρά μόνο αφού μου έριχνε 7-8 ξυλιές ακόμα. Ένιωθα όντως υποταγμένος και ότι δεν είχα κανένα έλεγχο. Στο πρώτο ραντεβού μάλιστα μου είπε και τι αλοιφή να πάρω για να μου φύγουν πιο γρήγορα τα σημάδια που μου έκανε. Εννοείτε πως της είχα πει ότι δε με πειράζουν τα σημάδια. Επαγγελματίας σωστή χωρίς να κοιτάζει το ρολόι μέχρι το σημείο να αναρωτιέμαι μερικές φορές πότε θα τελειώσει το ερεθιστικό βασανιστήριο μου. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
5) Αφέντρα Θεανώ (πρόσφατα). Η κοπέλα αυτή είναι γυναικάρα, απίστευτα όμορφη. Ψηλή ξανθιά με πράσινα μάτια. Για εμένα είναι τόσο όμορφη που μου έρχεται να τραβάω μαλακία και μόνο που βλέπω το πρόσωπο της. Μου θυμίζει λίγο στο πρόσωπο την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αλλά στο πιο γλυκό. Όταν όμως κάνει το πρόγραμμά της δεν έχει τίποτα γλυκό. Έχω πάει πολλές φορές και έχω περάσει υπέροχα. Την πρώτη φορά είχε ξεκινήσει απαλά αλλά με το που πήρε γραμμή τι σόι τσουλί ήμουν με ξεφτίλιζε και με έδερνε με πάθος. Σίγουρα δεν έχει την εμπειρία της κυρίας Έρρικας αλλά η ομορφιά της και η διάθεση να μάθει τα υπερκεράζει όλα αυτά. Τα πόδια της θα μπορούσα να τα γλύφω με τις ώρες. Μακάρι να είχα χρήματα να πηγαίνω πιο συχνά. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
6) Αφέντρα Αλεξάνδρα (πρόσφατα). Επιβλητική και ψηλή αφέντρα με λίγα κιλά παραπάνω (κατά τη γνώμη μου) χωρίς βέβαια να μπορεί να ειπωθεί σε καμία περίπτωση ότι είναι παχουλή, απλά δεν έχει τόσο καλό σώμα όπως η αφέντρα Θεανώ ή της κυρία Τίνα. Ο χώρος που έχει φτιάξει είναι απίστευτος και έχει επενδύσει πάρα πολλά χρήματα. Αυτό δείχνει το πόσο σοβαρά έχει πάρει τη δουλειά της. Στο πρόγραμμά την ήταν άψογη. Εγώ δε θέλω να με γαμήσουν από πίσω και το έχω ξεκαθαρίσει σε όλες τις αφέντρες. Το είχα πει και στην κυρία Αλεξάνδρα όπως και της είχα πει ότι μου αρέσει να νιώθω φόβο και να μην έχω τον έλεγχο. Πρώτη φορά από όσες φορές έχω πάει σε αφέντρες φοβήθηκα ότι θα με γαμήσει η κυρία και δε θα σεβαστεί τα όρια μου. Θυμάμαι τα λόγια της ότι θα με κάνει πουτάνα όταν μου έδειχνε το στραπόν. Δε με γάμησε βέβαια και σεβάστηκε τα όρια μου αλλά αυτή η πραγματική αίσθηση του φόβου με εμένα να παρακαλώ στα αλήθεια να μη μου τον χώσει μου έχει μείνει ανεξίτηλα στη μνήμη και καυλώνω όταν το σκέφτομαι. Σκληρή στα χτυπήματα της και δείχνει να διασκεδάζει αυτό που κάνει. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
Αυτή είναι η γνώμη μου για κάποιες αφέντρες που έχω επισκεφτεί.
Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε αυτό το αναλυτικό κείμενο! Μακάρι να είχαμε περισσότερα τέτοια ποστ, δηλαδή να ασκείται κριτική σε διάφορες αφέντρες από το ίδιο άτομο. Νομίζω ότι έτσι επισημαίνονται καλύτερα οι διαφορές μεταξύ τους και είναι πιο ξεκάθαρο στον καθένα τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματά τους. Θα γράψω κι εγώ ένα παρόμοιο τις επόμενες ημέρες.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Ας γράψω και εγώ τις απόψεις για τις αφέντρες που με έχουν υποτάξει στα 45 μου χρόνια
1) Αφέντρα Τίνα (Καλλιρόης) έως 2009. Η αφέντρα Τίνα είναι πολύ ψηλά για εμένα μιας και ήταν η πρώτη που επιστέφτηκα. Την επισκεπτόμουν τακτικά. Το πρόγραμμά της μπορεί να μην είχε ποικιλία και να επαναλαμβανόταταν αλλά η ίδια ήταν πολύ επιβλητική και μπορούσε να με υποτάξει με μια ματιά της. Πολύ καθαρή, όμορφη στο πρόσωπο, καλό σώμα αν και λίγο κοντούλα. Το ότι ήταν μικρόσωμη με ερέθιζε ακόμα περισσότερο γιατί ένιωθα πιο ταπεινωμένος από ότι αν με υπέτασσε μια δίμετρη.
2 ) Αφέντρες Ορνέλα και Σελίνα στο same place (καμία δεκαριά χρόνια πριν στην οδό Μάρνης). Οι συγκεκριμένες κυρίες με υποτάξανε μαζί. Ίσως να τις αδικήσω μιας και δε μου αρέσαν αφού είχαν πολλά κιλά παραπάνω, ειδικά η Σελίνα. Ήταν μεν επιβλητικές αλλά δεν υπήρχε χημεία και δεν το ευχαριστήθηκα. Στα μείον ήταν και ότι αρκετές φορές στη συνεδρία ένιωθα ότι είχα εγώ τον έλεγχο και τις καθοδηγούσα.
3) Ένα call girl Ρωσίδα με το όνομα Έλενα πριν καμιά 5ετία. Από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει στη ζωή μου. 1,75 ύψος, 25 χρονών περίπου, γαλανομάτα με μακριά μελαχρινά μαλλιά και με αναλογία μοντέλου. Δεν ήταν αφέντρα 100% αλλά της έδειξα ένα βίντεο της Madame Sarka από το OWK και πήρε αμέσως γραμμή τι ήθελα. Σε μια στιγμή την είπα επίτηδες σκύλα και με άρχισε με την βίτσα που κράταγε και με τσάκισε βρίζοντας με ασύστολα. Δεν σταμάτησε παρά τα έλεος που έλεγα παρά μετά από αρκετή ώρα. Αυτό μου άρεσε πάρα πολύ. Την κοπέλα αυτή δεν την ξανακάλεσα γιατί φοβήθηκα ότι θα την ερωτευτώ τελείως και θα καταστραφώ. Απίστευτη κοπέλα.
4) Αφέντρα Έρρικα. Επιβλητική αφέντρα με πολύ ωραίο σώμα. Τελευταία φορά είχα πάει στην αφέντρα Έρρικα πριν 3 χρόνια. Συνολικά πρέπει να έχω πάει 4-5 φορές. Σίγουρα ήταν πάνω από 45 χρονών όταν πήγα και οι φωτογραφίες της όσο αφορά το πρόσωπο έχουν photoshop. Παρολαυτά πέρασα πολύ καλά. Κατάλαβε αμέσως τι επιθυμούσα και δε σταματούσε στα mersi που φώναζα παρά μόνο αφού μου έριχνε 7-8 ξυλιές ακόμα. Ένιωθα όντως υποταγμένος και ότι δεν είχα κανένα έλεγχο. Στο πρώτο ραντεβού μάλιστα μου είπε και τι αλοιφή να πάρω για να μου φύγουν πιο γρήγορα τα σημάδια που μου έκανε. Εννοείτε πως της είχα πει ότι δε με πειράζουν τα σημάδια. Επαγγελματίας σωστή χωρίς να κοιτάζει το ρολόι μέχρι το σημείο να αναρωτιέμαι μερικές φορές πότε θα τελειώσει το ερεθιστικό βασανιστήριο μου. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
5) Αφέντρα Θεανώ (πρόσφατα). Η κοπέλα αυτή είναι γυναικάρα, απίστευτα όμορφη. Ψηλή ξανθιά με πράσινα μάτια. Για εμένα είναι τόσο όμορφη που μου έρχεται να τραβάω μαλακία και μόνο που βλέπω το πρόσωπο της. Μου θυμίζει λίγο στο πρόσωπο την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αλλά στο πιο γλυκό. Όταν όμως κάνει το πρόγραμμά της δεν έχει τίποτα γλυκό. Έχω πάει πολλές φορές και έχω περάσει υπέροχα. Την πρώτη φορά είχε ξεκινήσει απαλά αλλά με το που πήρε γραμμή τι σόι τσουλί ήμουν με ξεφτίλιζε και με έδερνε με πάθος. Σίγουρα δεν έχει την εμπειρία της κυρίας Έρρικας αλλά η ομορφιά της και η διάθεση να μάθει τα υπερκεράζει όλα αυτά. Τα πόδια της θα μπορούσα να τα γλύφω με τις ώρες. Μακάρι να είχα χρήματα να πηγαίνω πιο συχνά. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
6) Αφέντρα Αλεξάνδρα (πρόσφατα). Επιβλητική και ψηλή αφέντρα με λίγα κιλά παραπάνω (κατά τη γνώμη μου) χωρίς βέβαια να μπορεί να ειπωθεί σε καμία περίπτωση ότι είναι παχουλή, απλά δεν έχει τόσο καλό σώμα όπως η αφέντρα Θεανώ ή της κυρία Τίνα. Ο χώρος που έχει φτιάξει είναι απίστευτος και έχει επενδύσει πάρα πολλά χρήματα. Αυτό δείχνει το πόσο σοβαρά έχει πάρει τη δουλειά της. Στο πρόγραμμά την ήταν άψογη. Εγώ δε θέλω να με γαμήσουν από πίσω και το έχω ξεκαθαρίσει σε όλες τις αφέντρες. Το είχα πει και στην κυρία Αλεξάνδρα όπως και της είχα πει ότι μου αρέσει να νιώθω φόβο και να μην έχω τον έλεγχο. Πρώτη φορά από όσες φορές έχω πάει σε αφέντρες φοβήθηκα ότι θα με γαμήσει η κυρία και δε θα σεβαστεί τα όρια μου. Θυμάμαι τα λόγια της ότι θα με κάνει πουτάνα όταν μου έδειχνε το στραπόν. Δε με γάμησε βέβαια και σεβάστηκε τα όρια μου αλλά αυτή η πραγματική αίσθηση του φόβου με εμένα να παρακαλώ στα αλήθεια να μη μου τον χώσει μου έχει μείνει ανεξίτηλα στη μνήμη και καυλώνω όταν το σκέφτομαι. Σκληρή στα χτυπήματα της και δείχνει να διασκεδάζει αυτό που κάνει. Πολύ καλή και η επικοινωνία της μετά τη συνεδρία.
Αυτή είναι η γνώμη μου για κάποιες αφέντρες που έχω επισκεφτεί.
Ωραίο το κειμενο σου γιατι περιγράφεις εμπειρίες και φάσεις και φυσικά δεν μπορουμε να περναμε όλοι με όλες καλά. Καποια θα μας αρεσει περισσότερο καποια λιγότερο.
Μια απορία μονο από τί ύψος και πάνω θεωρείς μια γυναίκα ψηλή ;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Ωραίο το κειμενο σου γιατι περιγράφεις εμπειρίες και φάσεις και φυσικά δεν μπορουμε να περναμε όλοι με όλες καλά. Καποια θα μας αρεσει περισσότερο καποια λιγότερο.
Μια απορία μονο από τί ύψος και πάνω θεωρείς μια γυναίκα ψηλή ;
Από 1,70 και πάνω
 

kulte

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, έχεις κάποιος εμπειρία με τη συγκεκριμένη ;;; Δε δίνει τηλέφωνο και μιλάμε μέσω email…..

Τελικά πήγε κανένας εδώ να μας πει εντυπώσεις ;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Ο.Κ τότε μάλλον φόραγαν πολύ ψηλά τακουνια και μπερδευτηκες :) Ουτε η Θεανώ, ουτε η Αλεξάνδρα είναι τόσο . Οχι ότι δίνω τόσο βαρύτητα στο υψος αλλά μαις και το ανεφερες
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλημέρα και οι δυο που αναφερατε ειναι πανω από 1,70 ύψος
 
Τελευταία τροποποίηση:

madness70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
54
Πόντοι
0
Ακολουθώντας τα βήματα του φίλου χθες, θα πω και εγώ τη γνώμη μου για τις αφέντρες που έχω επισκεφθεί.
1.) ΘΕΑΝΩ: Ήταν η πρώτη αφέντρα που συνάντησα πριν 3-4 χρόνια. Έχουν αναφερθεί κατά καιρούς πολλά πράγματα γι' αυτήν, οπότε δε χρειάζονται συστάσεις. Είναι πράγματι πολύ όμορφη γυναίκα (σίγουρα όμως όχι ψηλή, όπως επισήμανε κι ο Tony Corleone) με έντονη θηλυκότητα και δυναμικό χαρακτήρα. Πολύ συνεννοήσιμη και ανοιχτή σε plays, όχι όμως για τέρμα extreme πράγματα (edgeplays). Απ' ότι διαβάζω, πρέπει να έχει επενδύσει και αρκετά χρήματα για να βελτιώσει τον εξοπλισμό του χώρου της, οπότε από αυτό φαίνεται ότι έχει όρεξη για αυτό που κάνει. Αν δεν έχει αλλάξει κάτι στην τιμή, θεωρείται από τις πιο οικονομικές επιλογές για BDSM session. Να αναφέρω ότι τελευταία φορά την επισκέφτηκα προ 3ετίας, καθώς παρεξηγηθήκαμε και έπειτα σταμάτησα, οπότε δε γνωρίζω νεότερα. Παρά την παρεξήγηση, οφείλω να ομολογήσω ότι ήταν αρκετά επαγγελματίας, παρά το γεγονός ότι (αν δε κάνω λάθος) είναι αυτοδίδακτη. Συνεπώς, θα την πρότεινα τόσο σε κάποιον πρωτάρη όσο και σε κάποιον πιο έμπειρο.
2.) ΚΑΤΙΑ & ΜΙΣΕΛ: Τις έχω επισκεφτεί μόνο μία φορά, διότι τις θεωρώ ως το χειρότερο session που είχα ποτέ, χωρίς να τις κατηγορώ εξ ολοκλήρου. Είχα καθυστερήσει στο ραντεβού, οπότε προσπάθησαν να χωρέσουν όλα τα plays που τους είχα ζητήσει μέσα σε μισή ώρα, με αποτέλεσμα να απογοητευτώ, διότι ήταν απλά διεκπεραιωτικές χωρίς να δημιουργήσουν κάποια χημεία, έστω και στο λίγο χρόνο που είχαμε διαθέσιμο. Παρόλα αυτά, τονίζω και πάλι ότι είχα κι εγώ μερίδιο ευθύνης στην αποτυχία του session, οπότε η άποψη μου για τις συγκεκριμένες δεν είναι και η πιο αντιπροσωπευτική. Σαν γυναίκες δε με τρέλαναν, προσωπικά με φτιάχνουν οι πιο θηλυκές γυναίκες. Είχαν ένα καλώς εννοούμενο μάγκικο στυλ, το οποίο δεν είναι του γούστου μου.
3.) MIRA MAY: Έχω γράψει και ξεχωριστή κριτική, νομίζω σε αυτό το νήμα. Την έχω επισκεφθεί 2 φορές τον τελευταίο χρόνο. Είναι από Ουγγαρία και νομίζω ότι έχει ζήσει και Γερμανία, οπότε δεν προκαλεί έκπληξη το γεγονός ότι είναι αρκετά hardcore. Είναι πολύ όμορφη γυναίκα, με διεστραμμένο μυαλό, οπότε σχεδόν ό,τι της ζητήσετε πιθανώς να δεχτεί να το κάνει. Και ανθρωποθυσία να της ζητήσετε να σας κάνει, λογικά θα το δεχτεί (πλάκα κάνω). Μειονέκτημα ότι δε μιλάει καθόλου ελληνικά, ενώ και τα αγγλικά της είναι μέτρια, συνεπώς η επικοινωνία καθίσταται λίγο δύσκολη. Επίσης, μειονέκτημα το ότι ζήταγε 200 ευρώ/ώρα, το οποίο ευτυχώς επιδέχεται αρκετού παζαρέματος (προσωπικά έχω κάνει μαζί της session και με 100 ευρώ/ώρα). Έχω όμορφες εμπειρίες μαζί της, όμως θα τη συνιστούσα μόνο σε κάποιον πιο έμπειρο που ξέρει ακριβώς τι θέλει, γιατί αν την αφήσεις ελεύθερη να κάνει ό,τι θέλει τότε μπορεί να καταλήξεις και στο ΚΑΤ (πλάκα κάνω πάλι). Γενικά, είναι πολύ σαδίστρια και απολάμβανε πολύ να προκαλεί πόνο. Είχε μάλιστα και μια ιδιαίτερη προσωπικότητα, της άρεσε να χαζογελάει την ώρα που σε βασάνιζε και ήσουν ανήμπορος, το οποίο εκ των υστέρων μου φαινόταν πολύ ερεθιστικό.
4.) ΛΟΛΑ: Είναι η τελευταία αφέντρα που έχω επισκεφτεί (προ μηνός) και είναι αναντίρρητα η καλύτερη εμπειρία μου σε BDSM session. Καταρχήν, είναι η πιο όμορφη απ' όλες τις προαναφερθείσες, ειλικρινά ντρέπεσαι να την κοιτάξεις, πόσο μάλλον να την ακουμπήσεις. Αλλά πέρα από το σώμα της, αυτό που σε μαγεύει ακόμα περισσότερο είναι ο ωραίος και δυναμικός χαρακτήρας της σε συνδυασμό με την απίστευτη θηλυκότητα που εκπέμπει. Πραγματικά, όποιος είναι στην κανονική της ζωή ο σύντροφος της, μιλάμε για πολύ τυχερό άνθρωπο. Πολύ συνεννοήσιμη και ανοιχτή σε plays, πάλι όμως όχι για πολύ extreme καταστάσεις. Προσωπικά αισθάνομαι ότι ταίριαξα πολύ μαζί της, καθώς το είδος BDSM που μου αρέσει τυγχάνει να είναι το αγαπημένο της, οπότε αναπτύξαμε καλή χημεία. Θεωρώ ότι είναι πολύ έξυπνη, της λες ένα και καταλαβαίνει 100. Ναι οκ, είναι πιο ακριβή από το μέσο όρο, όμως πιστεύω ότι το αξίζει και με το παραπάνω, αν είναι κανείς να δέχεται τέτοιες BDSM υπηρεσίες.

Αυτά από μένα. Τονίζω και πάλι ότι όλα αυτά είναι προσωπικές απόψεις, δεν επιθυμώ να προμοτάρω ή να χαντακώσω καμία αφέντρα. Δεδεμένου ότι ο καθένας μας αποτελεί ξεχωριστή προσωπικότητα, θεωρώ ότι ο καλύτερος τρόπος να εξετάσει κανείς τη χημεία του μαζί τους είναι να κάνει session, οπότε και εντοπίζει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα της καθεμίας. Τις φόλες να αποφεύγετε, δηλαδή εκείνες για τις οποίες υπάρχει στατιστικά σημαντικός αριθμός κακών κριτικών, και όλα τα άλλα φτιάχνονται!!!
 

madness70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
54
Πόντοι
0
5.) SESILIA: Ξέχασα (γιατί άραγε?) να αναφέρω και τη Σεσίλια, μάλλον είχα διαγράψει το session μαζί της από το μυαλό μου. Δε θα μιλήσω καν για τη συνεννόηση μαζί της, για το τι της ζήτησα και πόσα από αυτά μου έκανε εν τέλει, για την τιμή, κλπ. Θα αναφέρω μόνο ότι όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά, συνεπώς όταν πλέον τόσοι πολλοί συμφωνούν στο ότι δεν το έχει με το αφεντριλίκι, τότε μάλλον όντως δεν το έχει. Ειδικά από τη στιγμή που άκουσα και για κάμερες στο dungeon της, έχω πάψει να ασχολούμαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Είδα σημερα μια φωτογραφία της ,και τρομαξα ,έχει αλλάξει παρά πολύ
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Καλημέρα και οι δυο που αναφερατε ειναι πανω από 1,70 ύψος
Με τα 16ποντα πολυ πανω απο 1,70 περνάνε και το 1,80 άμα κατεβουν θα σου πω εγώ. Την Πέρσα την είχες δεί απο κοντά ; Εάν αυτές που αναφέρεις ειναι πάνω απο 1,70 η Πέρσα πόσο ήταν 1,80. ; Ξαναλέω δεν έχει τοσο σημασια αλλά το 1,70 ξυπολητες δεν παιζει με την καμια οχι ότι εχει και τόσο σημασία απλά για να ακριβολογουμε
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
5.) SESILIA: Ξέχασα (γιατί άραγε?) να αναφέρω και τη Σεσίλια, μάλλον είχα διαγράψει το session μαζί της από το μυαλό μου. Δε θα μιλήσω καν για τη συνεννόηση μαζί της, για το τι της ζήτησα και πόσα από αυτά μου έκανε εν τέλει, για την τιμή, κλπ. Θα αναφέρω μόνο ότι όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά, συνεπώς όταν πλέον τόσοι πολλοί συμφωνούν στο ότι δεν το έχει με το αφεντριλίκι, τότε μάλλον όντως δεν το έχει. Ειδικά από τη στιγμή που άκουσα και για κάμερες στο dungeon της, έχω πάψει να ασχολούμαι.
Η συγκεκριμένη κάνει μόνο αν το βασικο σου φετιχ ειναι το στραπον αν και σε αυτό υπάρχουν καλύτερες επιλογές. Αν και εχει καιρο στο χώρο δε νομίζω να έχει βελτιωθεί πολύ σε σχέση με πριν αρκετό καιρό που είχα παει απο εκεί.Αυτό για τις κάμερες ειναι ανεκδοτο , εκτός εάν εννοούν την καμερα του θυροτηλέφωνου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Με τα 16ποντα πολυ πανω απο 1,70 περνάνε και το 1,80 άμα κατεβουν θα σου πω εγώ. Την Πέρσα την είχες δεί απο κοντά ; Εάν αυτές που αναφέρεις ειναι πάνω απο 1,70 η Πέρσα πόσο ήταν 1,80. ; Ξαναλέω δεν έχει τοσο σημασια αλλά το 1,70 ξυπολητες δεν παιζει με την καμια οχι ότι εχει και τόσο σημασία απλά για να ακριβολογουμε
ενταξει τωρα δεν πηρα και την μεζουρα μαζι μου,συμφωνω οτι δεν εχει καμια σημασια το υψοσ ,
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Ο.Κ τότε μάλλον φόραγαν πολύ ψηλά τακουνια και μπερδευτηκες :) Ουτε η Θεανώ, ουτε η Αλεξάνδρα είναι τόσο . Οχι ότι δίνω τόσο βαρύτητα στο υψος αλλά μαις και το ανεφερες
Τι να σου πω, εγώ που είμαι 1,80 ήμουν πιο κοντός από αυτές, βέβαια όπως έγραψες οι κυρίες φοράνε τακούνια. Σε λίγο όμως θα πεις ότι έχουν το ίδιο ύψος με την κυρία Τίνα (Καλλιρόης). Ίσως πάλι το ότι μπροστά στις αφέντρες είμαι είτε στα γόνατα είτε στημένος στα 4 με κάνει να τις βλέπω πιο ψηλές, εγώ πάντως θεωρώ ότι οι αφέντρες Θεανώ και Αλεξάνδρα είναι τουλάχιστον 1,70. Μεζούρα δεν τολμώ να πάρω και να τους ζητήσω να τις μετρήσω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Τι να σου πω, εγώ που είμαι 1,80 ήμουν πιο κοντός από αυτές, βέβαια όπως έγραψες οι κυρίες φοράνε τακούνια. Σε λίγο όμως θα πεις ότι έχουν το ίδιο ύψος με την κυρία Τίνα (Καλλιρόης). Ίσως πάλι το ότι μπροστά στις αφέντρες είμαι είτε στα γόνατα είτε στημένος στα 4 με κάνει να τις βλέπω πιο ψηλές, εγώ πάντως θεωρώ ότι οι αφέντρες Θεανώ και Αλεξάνδρα είναι τουλάχιστον 1,70. Μεζούρα δεν τολμώ να πάρω και να τους ζητήσω να τις μετρήσω...
ετσι ειναι με ελαφρως ψηλοτερη την Αλεξανδρα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Τι να σου πω, εγώ που είμαι 1,80 ήμουν πιο κοντός από αυτές, βέβαια όπως έγραψες οι κυρίες φοράνε τακούνια. Σε λίγο όμως θα πεις ότι έχουν το ίδιο ύψος με την κυρία Τίνα (Καλλιρόης). Ίσως πάλι το ότι μπροστά στις αφέντρες είμαι είτε στα γόνατα είτε στημένος στα 4 με κάνει να τις βλέπω πιο ψηλές, εγώ πάντως θεωρώ ότι οι αφέντρες Θεανώ και Αλεξάνδρα είναι τουλάχιστον 1,70. Μεζούρα δεν τολμώ να πάρω και να τους ζητήσω να τις μετρήσω...
Κοιτα για να μη χαθεί και η ουσια στο εγραψε και αλλος πιο πανω η Θεανω δεν περνά το 1,65 -1,66 και η Αλεξάνδρα κανα 2 πόνους ψηλότερη απο τη Θεανώ η δε Λόλα η οποία οι περισσότεροι τη θεωρούν κορυφαια ειναι πιο κοντή από τη Θεανώ. Μη το τραβήξουμε αλλο δεν έχει σημασια .
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Κοιτα για να μη χαθεί και η ουσια στο εγραψε και αλλος πιο πανω η Θεανω δεν περνά το 1,65 -1,66 και η Αλεξάνδρα κανα 2 πόνους ψηλότερη απο τη Θεανώ η δε Λόλα η οποία οι περισσότεροι τη θεωρούν κορυφαια ειναι πιο κοντή από τη Θεανώ. Μη το τραβήξουμε αλλο δεν έχει σημασια .
Η ουσία δε θα χαθεί από την αντιπαραθεση σου για το υψος της Αλεξάνδρας και της Θεανούς θα χαθεί μολις πάρουν χαμπάρι καποιοι ότι γράφτηκαν δυο πολύ θετικές γνωμες σχετικά με τη Θεανω. Απορώ μάλιστα πως δεν έχουν ξεκινήσει ήδη το πέσιμο στον kostasdou που το ξεκίνησε ! :) :) :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Η ουσία δε θα χαθεί από την αντιπαραθεση σου για το υψος της Αλεξάνδρας και της Θεανούς θα χαθεί μολις πάρουν χαμπάρι καποιοι ότι γράφτηκαν δυο πολύ θετικές γνωμες σχετικά με τη Θεανω. Απορώ μάλιστα πως δεν έχουν ξεκινήσει ήδη το πέσιμο στον kostasdou που το ξεκίνησε ! :) :)
Συμφωνώ απόλυτα. Άλλωστε δεν έκανα τίποτα παραπάνω από το να γράψω την άποψη μου για ορισμένες από τις αφέντρες που έχω επισκεφτεί. Απλά για εμένα παίζει σημαντικό ρόλο και η εμφάνιση, πχ. άλλη είναι η ηδονή να σε υποτάσσει η madame Sarka και άλλο να σε υποτάσσει η madame Caramel. Εγώ θα προτιμούσα 1000 φορές μια θεά όπως είναι η madame Sarka παρά μια χοντρή όπως η
madame Caramel.
Υ.Γ.: Μη νομίζει κανείς ότι συγκρίνω καμιά από τις αφέντρες με τις οποίες έχω βρεθεί με την madame Sarka ή την madame Caramel.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom