Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
24
Like
1.643
Πόντοι
1.076
υπαρχει καμια που να σε αφηνει να την γαμησεις;
Η Πανδωρα δουλευε και σαν κανονικη πουτανα σε καποια φαση σε στουντιο και γαμιοταν. Επομενως φανταζομαι θα ειναι ανοιχτη.
 

nikos5151

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Η Πανδωρα δουλευε και σαν κανονικη πουτανα σε καποια φαση σε στουντιο και γαμιοταν. Επομενως φανταζομαι θα ειναι ανοιχτη.
απλα ψαχνω καποια πιο σεξυ απο την συγκεκριμενη που λες
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
απλα ψαχνω καποια πιο σεξυ απο την συγκεκριμενη που λες
ε μετα πας για αυταρχικο προγραμμα σε οποιοδηποτε studio αλλα δεν νομιζω να γευτεις την σωστη εμπειρια...εκτος αν δεν εισαι απαιτητικος
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
304
Like
359
Πόντοι
21
υπαρχει καμια που να σε αφηνει να την γαμησεις;
Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική του να θέλει κάποιος να γαμήσει μια αφέντρα μετά το πρόγραμμα. Υπάρχουν τόσες κοπέλες εκεί έξω που προσφέρουν σεξ και είναι αστέρια εμφανισιακά. Εγώ μετά από ένα ταπεινωτικό αυταρχικό πρόγραμμα το μόνο που αναζητώ είναι να με πάρει μια αγκαλιά η κυρία που κάποια λεπτά πριν που έκανε τον κώλο μπλε μαρέ.
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
24
Like
1.643
Πόντοι
1.076
αυτη η Ιοκάστη που την δειχνει στο προγραμμα του BDSM στην κασσανδρας χωρίς φωτογραφία. Την εχει δει κανεις? την ξερουμε γενικα?
 

nikos5151

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική του να θέλει κάποιος να γαμήσει μια αφέντρα μετά το πρόγραμμα. Υπάρχουν τόσες κοπέλες εκεί έξω που προσφέρουν σεξ και είναι αστέρια εμφανισιακά. Εγώ μετά από ένα ταπεινωτικό αυταρχικό πρόγραμμα το μόνο που αναζητώ είναι να με πάρει μια αγκαλιά η κυρία που κάποια λεπτά πριν που έκανε τον κώλο μπλε μαρέ.
προφανως και δεν μπορεις να καταλαβεις...το να ξεσκιζεις το μουνι μιας που το παιζει αφεντρα εχει αλλη χαρη..ειναι εγκεφαλικο το παιχνιδι
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
αυτη η Ιοκάστη που την δειχνει στο προγραμμα του BDSM στην κασσανδρας χωρίς φωτογραφία. Την εχει δει κανεις? την ξερουμε γενικα?
Γενικά ξέρουμε και ακολουθούμε τον χρυσο κανόνα που λεει ότι αν ψάχνεις για αυταρχικό της προκοπης δεν πας σε μπουρδέλο/studio και επίσης αποφεύγεις αγγελίες που τα λένε μπερδεμένα. Τωρα θα μου πεις πόσες στην Αθηνα κανουν κανονικό αυταρχικό πρόγραμμα ; 7-8 δεν ειναι παραπανω . Βεβαια αυταρχικό της προκοπης ειναι ακομα λιγότερες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική του να θέλει κάποιος να γαμήσει μια αφέντρα μετά το πρόγραμμα. Υπάρχουν τόσες κοπέλες εκεί έξω που προσφέρουν σεξ και είναι αστέρια εμφανισιακά. Εγώ μετά από ένα ταπεινωτικό αυταρχικό πρόγραμμα το μόνο που αναζητώ είναι να με πάρει μια αγκαλιά η κυρία που κάποια λεπτά πριν που έκανε τον κώλο μπλε μ
Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική του να θέλει κάποιος να γαμήσει μια αφέντρα μετά το πρόγραμμα. Υπάρχουν τόσες κοπέλες εκεί έξω που προσφέρουν σεξ και είναι αστέρια εμφανισιακά. Εγώ μετά από ένα ταπεινωτικό αυταρχικό πρόγραμμα το μόνο που αναζητώ είναι να με πάρει μια αγκαλιά η κυρία που κάποια λεπτά πριν που έκανε τον κώλο μπλε μαρέ.χα
Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική του να θέλει κάποιος να γαμήσει μια αφέντρα μετά το πρόγραμμα. Υπάρχουν τόσες κοπέλες εκεί έξω που προσφέρουν σεξ και είναι αστέρια εμφανισιακά. Εγώ μετά από ένα ταπεινωτικό αυταρχικό πρόγραμμα το μόνο που αναζητώ είναι να με πάρει μια αγκαλιά η κυρία που κάποια λεπτά πριν που έκανε τον κώλο μπλε μαρέ.
χα χα κάτι μου θυμιζει αυτο
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
24
Like
1.643
Πόντοι
1.076
Γενικά ξέρουμε και ακολουθούμε τον χρυσο κανόνα που λεει ότι αν ψάχνεις για αυταρχικό της προκοπης δεν πας σε μπουρδέλο/studio και επίσης αποφεύγεις αγγελίες που τα λένε μπερδεμένα. Τωρα θα μου πεις πόσες στην Αθηνα κανουν κανονικό αυταρχικό πρόγραμμα ; 7-8 δεν ειναι παραπανω . Βεβαια αυταρχικό της προκοπης ειναι ακομα λιγότερες...
Σωστά όλα αυτά, αλλά επειδη υποτιθεται πως το συγκεκριμένο studio είναι μόνο για αυταρχικό, λέω μήπως είναι καμία που μπορεί να την ξέρουμε. Με την Πανδωρα πχ που είναι εκεί εχω περασει πολύ καλα!! (ξερω πως παιζει κραξιμο για την συγκεκριμένη αλλα εγω εχω περασει σουπερ ολες τις φορες)
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Σωστά όλα αυτά, αλλά επειδη υποτιθεται πως το συγκεκριμένο studio είναι μόνο για αυταρχικό, λέω μήπως είναι καμία που μπορεί να την ξέρουμε. Με την Πανδωρα πχ που είναι εκεί εχω περασει πολύ καλα!! (ξερω πως παιζει κραξιμο για την συγκεκριμένη αλλα εγω εχω περασει σουπερ ολες τις φορες)
Υποτιθεται καλά το έγραψες. Στα studio η λογική δεν αλλάζει ξεπέτα στο μισαωρο και να περάσει ο επόμενος
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
προφανως και δεν μπορεις να καταλαβεις...το να ξεσκιζεις το μουνι μιας που το παιζει αφεντρα εχει αλλη χαρη..ειναι εγκεφαλικο το παιχνιδι
Γιατι αλλού το εχει το μουνι αυτή που ειναι Αφεντρα απο την άλλη που κανει βιζιτα ; Η μπας και πιστευεις ότι δεν εχουν περάσει από τη βιζιτα οι <<Αφέντρες>>
 

nikos5151

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Γιατι αλλού το εχει το μουνι αυτή που ειναι Αφεντρα απο την άλλη που κανει βιζιτα ; Η μπας και πιστευεις ότι δεν εχουν περάσει από τη βιζιτα οι <<Αφέντρες>>
εμ αν διαβαζες την απαντηση μου που παρεθεσες δεν θα πατουσες αδικα τα πληκτρα στο πληκτρολογιο...γτ ρε παιδια χανουμε τον καιρο μας σε αερολογιες..ξερετε καμια π.χ σαν την αλεξανδρα ή την τζιουλετα απο το mistress athens που να γουσταρουν το γαμησι γτ οι συγκεκριμενες καργιολιτσες μονο στραπον θελουν να βαζουν...λεω ενα παραδειγμα μην κολλησετε σ αυτες..απλα τετοιο τυπο γυναικας ψαχνω να ειναι αυστηρη αλλα να γαμιεται..απλα πραγματα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
εμ αν διαβαζες την απαντηση μου που παρεθεσες δεν θα πατουσες αδικα τα πληκτρα στο πληκτρολογιο...γτ ρε παιδια χανουμε τον καιρο μας σε αερολογιες..ξερετε καμια π.χ σαν την αλεξανδρα ή την τζιουλετα απο το mistress athens που να γουσταρουν το γαμησι γτ οι συγκεκριμενες καργιολιτσες μονο στραπον θελουν να βαζουν...λεω ενα παραδειγμα μην κολλησετε σ αυτες..απλα τετοιο τυπο γυναικας ψαχνω να ειναι αυστηρη αλλα να γαμιεται..απλα πραγματα
Εμ ειδες που τελικά δε τα πατάω και τόσο άδικα ; Με το κατάλληλο τίμημα όλες γαμιούνται και αν καποια σε γουστάρει πολύ μπορεί να σου κάτσει και χωρις εξτρα μη λεμε πάλι τα ίδια
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
24
Like
1.643
Πόντοι
1.076
Εμ ειδες που τελικά δε τα πατάω και τόσο άδικα ; Με το κατάλληλο τίμημα όλες γαμιούνται και αν καποια σε γουστάρει πολύ μπορεί να σου κάτσει και χωρις εξτρα μη λεμε πάλι τα ίδια
ρε φιλε ο ανθρωπος σε ρωταει αν ξερεις κατι συγκεκριμενο. τι παει να πει "με το καταλληλο τιμημα" - θελει να του πεις η ταδε γαμιεται με τοσα η ταδε με τοσα η ταδε δεν γαμιεται με τιποτα. Προφανως δεν ξερεις ποια γαμιεται και με ποσα και λες γενικουρες.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
ρε φιλε ο ανθρωπος σε ρωταει αν ξερεις κατι συγκεκριμενο. τι παει να πει "με το καταλληλο τιμημα" - θελει να του πεις η ταδε γαμιεται με τοσα η ταδε με τοσα η ταδε δεν γαμιεται με τιποτα. Προφανως δεν ξερεις ποια γαμιεται και με ποσα και λες γενικουρες.
Λεω αυτονοητα πράγματα αν δεν καταλαβαινεις δεν πειράζει. Για να σε βοηθησω ξεκινα από το βασικό. Γιατι κανουν ότι κανουν για τα λεφτά. Εκτός αν οι Αφέντρες ειναι του κατηχητικου τοτε ΟΚ κανω λαθος εγω
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Εκτος απο το να την γαμησεις, υπάρχει και καμια αφέντρα που κάθεται να την ξεφτιλύσεις; εγώ που ειμαι Switch θα γουσταρα εγκεφαλικά κάτι τετοιο... πχ να την κατουρήσω.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Εκτος απο το να την γαμησεις, υπάρχει και καμια αφέντρα που κάθεται να την ξεφτιλύσεις; εγώ που ειμαι Switch θα γουσταρα εγκεφαλικά κάτι τετοιο... πχ να την κατουρήσω.
Δοκίμασε με την Ερατώ στης Αλεξάνδρας, δε χανεις τιποτα να το ρωτήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom