Νέα

Οι κακομοίρηδες και οι "μικρόψυχοι" του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.025
Like
25.629
Πόντοι
5.506
Και εσύ, σκυλάκι του Popov και του Blizardeye, ξουτ, πίσω στα αφεντικά σου
Θα σε βοηθησω να πας στης 3 σελιδες...αλλα οταν λες για τον μπιτς και τον ποποφ να ξερεις οτι θα πρεπει να εχεις πλυνει καλα τον κωλο σου πλεμπα
 

Επισκέπτης
Θα σε βοηθησω να πας στης 3 σελιδες...αλλα οταν λες για τον μπιτς και τον ποποφ να ξερεις οτι θα πρεπει να εχεις πλυνει καλα τον κωλο σου πλεμπα

[size=10pt]Δεν θα με παρασύρεις στο αισχρό λεξιλόγιο που χρησιμοποιείτε, όταν δεν σας βγαίνει το μπαχάλεμα. [/size]

Πίσω στο νήμα σου σκυλάκι να πάρεις οδηγίες και έλα ξανά πίσω. Και άσε εμένα να κρίνω ποιοί αξίζουν σεβασμό εδώ μέσα και ποιοί όχι.

Και ποιός σου είπε ότι έκανα το συγκεκριμένο νήμα για να πάει στις δεκαπέντε χιλιάδες σελίδες? Δεν με ενδιαφέρει, το έφτιαξα για να δηλώσω κάποια πράγματα αξιολύπητη σκουληκαντέρα
 

Επισκέπτης
Ξερεις οτι παλια σου εχω γαμησει το σπιτι ε?...
Ειδες οτις σε κανονικη παρεα δεν μπορεις να ενταχτεις?
Σαλτα γαμησου τωρα

Πάμε πάλι...

1. Παρακαλώ να κόψεις τις προσωπικές απειλές και την βρώμικη γλώσσα.
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Δεν θα με παρασύρεις στο αισχρό λεξιλόγιο που χρησιμοποιείτε, όταν δεν σας βγαίνει το μπαχάλεμα. [/size][/size][/size]

2. Πίσω στο νήμα σου σκυλάκι να πάρεις οδηγίες και έλα ξανά πίσω. Και άσε εμένα να κρίνω ποιοί αξίζουν σεβασμό εδώ μέσα και ποιοί όχι.

3. Ποιά παρέα? Που γλύφετε όλοι τον Blizardeye και τον Popov και μετά όλοι μαζί την Έλενα Χατζή και την Καυτή Σαραντάρα?

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Άντε σκυλάκι, πίσω στο μαντρί σου, και αν θυμάσαι βρέθηκα για πρώτη φορά στην "κανονική παρέα" κυνηγώντας εσένα που είχες έρθει να μπαχαλέψεις το δικό μου νήμα[/size][/size][/size][/size]
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.025
Like
25.629
Πόντοι
5.506
[size=10pt]Δεν θα με παρασύρεις στο αισχρό λεξιλόγιο που χρησιμοποιείτε, όταν δεν σας βγαίνει το μπαχάλεμα. [/size]

Πίσω στο νήμα σου σκυλάκι να πάρεις οδηγίες και έλα ξανά πίσω. Και άσε εμένα να κρίνω ποιοί αξίζουν σεβασμό εδώ μέσα και ποιοί όχι.

Και ποιός σου είπε ότι έκανα το συγκεκριμένο νήμα για να πάει στις δεκαπέντε χιλιάδες σελίδες? Δεν με ενδιαφέρει, το έφτιαξα για να δηλώσω κάποια πράγματα αξιολύπητη σκουληκαντέρα
Μπαφιορε θα σε παει το σαιτ αξιολυπητε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.025
Like
25.629
Πόντοι
5.506
Πάμε πάλι...

1. Παρακαλώ να κόψεις τις προσωπικές απειλές και την βρώμικη γλώσσα.
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Δεν θα με παρασύρεις στο αισχρό λεξιλόγιο που χρησιμοποιείτε, όταν δεν σας βγαίνει το μπαχάλεμα. [/size][/size][/size]

2. Πίσω στο νήμα σου σκυλάκι να πάρεις οδηγίες και έλα ξανά πίσω. Και άσε εμένα να κρίνω ποιοί αξίζουν σεβασμό εδώ μέσα και ποιοί όχι.

3. Ποιά παρέα? Που γλύφετε όλοι τον Blizardeye και τον Popov και μετά όλοι μαζί την Έλενα Χατζή και την Καυτή Σαραντάρα?

Άντε σκυλάκι, πίσω στο μαντρί σου
Επειδη εχω θεμά παιρνεις τα συμπερασματα σου και ερχεσε απο εδω να μου τα κλασεις?
Αντε βλακακο....σαλτα γαμησου και καλη χρονια
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.025
Like
25.629
Πόντοι
5.506
Αλλωστε πως να βγει μπαχαλεμα σε μιση σελιδα?  :S
 

Επισκέπτης
Με απαξίωσες τώρα.

Το αντίθετο! Και μόνο που ασχολούμαι μαζί σου παίρνεις αξία!
Άντε τώρα να κουρνιάσεις στο μαντρί σου και μπορεί να σε χαϊδέψουν λίγο τα αφεντικά σου όταν βαρεθούν να ψάχνουν στο youtube για τραγουδάκια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.124
Πόντοι
5.506
Το αντίθετο! Και μόνο που ασχολούμαι μαζί σου παίρνεις αξία!
Άντε τώρα να κουρνιάσεις στο μαντρί σου και μπορεί να σε χαϊδέψουν λίγο τα αφεντικά σου όταν βαρεθούν να ψάχνουν στο youtube για τραγουδάκια.


Άραγε είσαι εκ γενετής ή κάποια ανηφόρα της ζωής σε κατάντησε έτσι;
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Πάρε δρόμο σκυλάκι του Popov και του Blizardeye, ξουτ

Σινς ο Ποπώφ είναι αξιοπρόσεκτος και έχει επίπεδο, ενώ ο άλλος είναι θεοπάλαβος. Πάντως, αξίζει να θυμίσει κανείς στον maximos555 = barock ότι πριν τον μπανάρουν αποκαλούσε κότα λειράτη τον ξεκούτη που σήμερα γλείφει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.124
Πόντοι
5.506
Πήγαινε στο νήμα της Έλενας, δέχεται επίθεση, άντε στο καλό. Και μην ξεχάσεις να κουνάς την ουρίτσα σου



Έλα, πες τώρα, μεταξύ μας, ξεκίνα από τα παιδικά σου χρόνια, σε πήγαιναν τακτικά στις κούνιες;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.124
Πόντοι
5.506
Σινς ο Ποπώφ είναι αξιοπρόσεκτος και έχει επίπεδο, ενώ ο άλλος είναι θεοπάλαβος. Πάντως, αξίζει να θυμίσει κανείς στον maximos555 = barock ότι πριν τον μπανάρουν αποκαλούσε κότα λειράτη τον ξεκούτη που σήμερα γλείφει.


Άλλος Λαδάκης από κει. Φίλος του τύπε;
 

Επισκέπτης
Σινς ο Ποπώφ είναι αξιοπρόσεκτος και έχει επίπεδο, ενώ ο άλλος είναι θεοπάλαβος. Πάντως, αξίζει να θυμίσει κανείς στον maximos555 = barock ότι πριν τον μπανάρουν αποκαλούσε κότα λειράτη τον ξεκούτη που σήμερα γλείφει.

Αυτή είναι η εικόνα που επιμελώς παρουσιάζει ο Popov. Άλλα είναι το ίδιο με τον Blizard. Βρέθηκα στο νήμα τους για πρώτη φορά στη ζωή μου πριν 1 εβδομάδα κυνηγώντας τον Τρουμπάκη και τον Μπαρόκ που είχαν έρθει σε ένα δικό μου νήμα με σκοπό να το μπαχαλέψουν. Δεν φαντάζεσαι...

Maximos555 = Barock, το γνωρίζει αυτό ο Blizardeye? (όχι ότι με νοιάζει δηλαδή...)



 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.124
Πόντοι
5.506
Αυτή είναι η εικόνα που επιμελώς παρουσιάζει ο Popov. Άλλα είναι το ίδιο με τον Blizard. Βρέθηκα στο νήμα τους για πρώτη φορά στη ζωή μου πριν 1 εβδομάδα κυνηγώντας τον Τρουμπάκη και τον Μπαρόκ που είχαν έρθει σε ένα δικό μου νήμα με σκοπό να το μπαχαλέψουν. Δεν φαντάζεσαι...

Maximos555 = Barock, το γνωρίζει αυτό ο Blizardeye? (όχι ότι με νοιάζει δηλαδή...)



Nαι, όσο το γνωρίζει και ο κώλος του Λαδάκη, του pussy waggon και όποιου άλλου έχει γαμήσει ο μαξιμος και επειδή τους λείπει τον φαντασιώνονται.


Στο νήμα των παππούληδων μπήκες σαν αγενής κουράδα και έτσι έφυγες. Αν ήθελες να κυνηγήσεις ΒΛΑΚΑ τον τρουμπάκη και το μπαροκ, ας τους κυνηγούσες στο νήμα ΣΟΥ. Οι υπόλοιποι χρήστες σε ΟΛΑ τα νήματα δεν έχουν ανάγκη να διαβάζουν τις μαλακίες σου, τις μαλακίες του τρουμπάκη και τις μαλακίες του μπαροκ.


Κατάλαβες ΒΛΑΚΑ;
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Τύπε since 1991, δεν καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου, ένα μπουρδελοσαιτ είναι όπου λέμε και καμιά μαλακια για να περάσει η ώρα μέχρι να βγούμε καμία βόλτα ή να κοιμηθούμε.

Σε εκνεύρισαν κάποιοι διότι λες ότι μπαχαλεψαν ένα νήμα που άνοιξες. Ενταξει, δεν τρέχει και τιποτα. Εγώ γράφω πολλές φορές μαλακίες σε διάφορα θρεντ μόνο και μόνο για να με κραζουνε και να γελάω. Δεν με νοιάζει, δεν είμαι εγώ ο Puchas Gracias, αλλά είναι αυτός άλλος εγώ.

Θέλω να πω, η επίθεση που λες ότι δέχτηκες, δεν έχει να κάνει με εσένα προσωπικά, δεν σε ξέρει κανένας. Μια εικονική προσωπικότητα είμαστε όλοι εδώ μέσα, εικονική, ψεύτικη όχι πραγματική. Δεν έχει κανείς κάτι μαζι σου.

Εάν δεν σου αρέσει ο τρόπος συμπεριφοράς εδω μέσα, είσαι ελεύθερος να αποχωρήσεις, δεν σε κρατάει κανένας με το ζόρι ούτε είσαι υποχρεωμένος να μας τρως στη μάπα.

 

Επισκέπτης
Nαι, όσο το γνωρίζει και ο κώλος του Λαδάκη, του pussy waggon και όποιου άλλου έχει γαμήσει ο μαξιμος και επειδή τους λείπει τον φαντασιώνονται.


Στο νήμα των παππούληδων μπήκες σαν αγενής κουράδα και έτσι έφυγες. Αν ήθελες να κυνηγήσεις ΒΛΑΚΑ τον τρουμπάκη και το μπαροκ, ας τους κυνηγούσες στο νήμα ΣΟΥ. Οι υπόλοιποι χρήστες σε ΟΛΑ τα νήματα δεν έχουν ανάγκη να διαβάζουν τις μαλακίες σου, τις μαλακίες του τρουμπάκη και τις μαλακίες του μπαροκ.


Κατάλαβες ΒΛΑΚΑ;

Αν ανατρέξεις στις συνομιλίες μας στο νήμα σας, κινήθηκα σε πολύ ευγενικό επίπεδο και μάλιστα μου έκανε εντύπωση τί δουλειά έχουν δύο άτομα χαμηλού IQ σαν εσένα και τον Τρουμπάκη σε εκείνο το "ενήλικο" νήμα. Βέβαια λίγο αργότερα κατάλαβα... Πάντα όμως στο συγκεκριμένο νήμα προσπάθησα να είμαι σωστός και να το σεβαστώ. Ακόμα και σε ακραίες συμπεριφορές σας, ήμουν ευγενικός και σωστός, ενώ άμεσα έστειλα pm στο Πωπό και τον Μπλίζαρντ με σκοπό να λύσω την όποια παρεξήγηση.

Σε παρακαλώ να προσέχεις την γλώσσα σου. Ότι και να πείτε, όσο και να βρίσετε, δεν θα με παρασύρετε στο αξιολύπητο επιπεδό σας. Άντε τώρα πίσω στο μαντρί σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom