Νέα

Οι κακομοίρηδες και οι "μικρόψυχοι" του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.766
Γιατι νομίζεις το παίρνουν βαριά? Στη προσωπική τους ζωή ειναι κυρίες/δεσποινίδες μπορει κ καργιόλες.. στο επάγγελμα λέγονται πουτάνες.. άσε πως ειναι επιφορτισμένη σαν λέξη στη κοινωνία.. εμεις δε τις λέμε πουτάνες μέσα στο κοινωνικο τους κύκλο. Εκει εχει αρνητική έννοια, οχι στο επάγγελμα!
:thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Φύγε από εδώ εσύ ΓΚΡ..........
Άντε κάνε νανάκια μη θυμώσω......
Μπρος νάνι :babycry:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Στον επιλογο μιλησες ωραια. Νομιζεις οτι θελω να σκαω 200+ το μηνα στο ΧΧΧ?
Προφανως οχι.....
Λυσεις αναγκης ειναι το πληρωμενο σεξ, τωρα το να σου αναλυω τι σχεδια εχω δεν σε αφορα.
Αλλα σταματησε να ασχολιεσαι μαζι μου στο θρεντ της Ελενης και μην παρασυρεσαι απο τον πρασινορουφιανο, αυτος απο παλιοτερα κανει χαλαστρες κι ειχε φαει mute αλλα τον επανεφεραν.
Και στην τελικη αν τυχον εγω ειμαι θυμα της οποιας κοπελας τι ζορι τραβας αστον καθεναν να κοψει το σβερκο του.
Βρε Ντουνταρα όταν δεν είσαι επιθετικός δεν τα λες και άσχημα.
Μην συμπεριφέρεσαι σαν αγροίκος. Καταλαβαίνω τα όποια προβλήματα μπορεί να έχεις. Δεν χρειάζεται να έχει έμμονες ιδέες. Δεν θα σωθείς από το στοίχημα. Κοίτα γύρω σου να βρεις καμιά κοπελίτσα. Όλο και κάποια θα σε γουστάρει. Ελληνίδα, Βουλγάρα, Ρουμάνα , ότι να 'ναι. Όλες μουνί έχουν. Να αρχίσεις να γαμάς αβέρτα και να ηρεμήσεις κι άμα θέλεις που και που σπρώχνεις και κανένα call girl.
Άμα καταφέρεις αυτό όλα θα σου περάσουν.
 

Επισκέπτης
Κακομοίρηδες και μικρόψυχοι μακριά από αυτό το νήμα.

Εδώ είναι για μάγκες, γαμιάδες, κιμπάρηδες και γαλαντόμους.

Εδώ είναι το νήμα "του αγοριού απέναντι"

Του ερωτεύσιμου γυναικά μπουρδελιάρη.
 

Επισκέπτης
"Καταλαβαίνω τα όποια προβλήματα μπορεί να έχεις. Δεν χρειάζεται να έχει έμμονες ιδέες"
"Όλες μουνί έχουν. Να αρχίσεις να γαμάς αβέρτα και να ηρεμήσεις κι άμα θέλεις που και που σπρώχνεις και κανένα call girl.
Άμα καταφέρεις αυτό όλα θα σου περάσουν"

Κοιτάξτε τώρα εδώ. Αυτή η διακριτική ειρωνεία είναι η χειρότερη μορφή ειρωνείας που επικρατεί στο μπου. Κατάπτυστη!
Έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχωραφά σου!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Κοιτάξτε τώρα εδώ. Αυτή η διακριτική ειρωνεία είναι η χειρότερη μορφή ειρωνείας που επικρατεί στο μπου. Κατάπτυστη!
Έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχωραφά σου!
Δεν ειρωνεύομαι. Εσύ τρολάρεις για να προκαλέσεις νέο καυγά. Όχι ότι έχω θέμα να καυγαδίσω αλλά μην κάνεις τον έξυπνο.
 

Επισκέπτης
Δεν ειρωνεύομαι. Εσύ τρολάρεις για να προκαλέσεις νέο καυγά. Όχι ότι έχω θέμα να καυγαδίσω αλλά μην κάνεις τον έξυπνο.

Αν οι φράσεις που έχω βάλει σε εισαγωγικά δεν συνιστούν ειρωνεία, ζητώ συγνώμη, κατάλαβα λάθος Ελ.
Σωστός φαίνεσαι, αν και δεν έχω δει τα whereabouts σου  :hi:
 

Επισκέπτης
Κακομοίρηδες και μικρόψυχοι μακριά από αυτό το νήμα.

Εδώ είναι για μάγκες, γαμιάδες, κιμπάρηδες και γαλαντόμους.

Για ανθρώπους που κοπιάζουν για τον επιούσιο και όχι για δημόσιους υπάλληλους που είναι περισσότερο ενεργοί τις εργάσιμες μέρες και ώρες
(Δημόσιο forever  :grouphug:)

Εδώ είναι το νήμα "του αγοριού απέναντι", του ερωτεύσιμου και όχι του αξιολύπητου κλαψομούνη μπουρδελιάρη.
 

Επισκέπτης
Σινς θενξ.
Τα πραγματα ειναι απλα για εμενα.
Οσα γουσταρω θα ξοδεψω με οποια κοπελα μου αρεσει, θα της δωσω οσα παραπανω μου γουσταρει και ΔΕ ΒΑΖΩ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ στο πορτοφολι μου.
Προφανως οι εμπλεκομενοι με το χωρο (γραφεια, προαγωγοι, τσα2δες) θελουν να εχουν μεριδιο απο τον καθε πελατη παραπανω, αλλα εγω θα παω εκει που θελω.
Οι λοιποι (αρα πελατες) ΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ και να πουν σε αλλους τις συμβουλες τους, Δεν εχω σχεση ειμαι μπακουρας και αν αποφασισω να ανοιξω σπιτι δεν θα την ατιμασω τη γυναικα σαν κατι ξεφτιλες. Ειμαι ΝΤΟΜΠΡΟΣ & ΕΥΘΥΤΑΤΟΣ με την καθε κοπελα και ΤΙΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΛΕΣ. Δε θελω ερωτες ουτε καψουρες με τις ιεροδουλες ειμαι ηδη μεγαλος για παιδιαρισματα.
Οπως εγω ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ποσα θα χαλασετε με την κοπελα του χωρου που διαλεγετε και τι θα κανετε ΑΠΑΙΤΩ ΤΟ ΙΔΙΟ και για εμενα.
Οσοι πελατες ενοχλουνται ή δεν ξερω τι αλλο με τα γραφομενα μου ΑΣ ΚΡΕΜΑΣΤΟΥΝ αναποδα. Απειλες ομως και νταηλικια κυριοι πελατες ελατε καταμουτρα αν θελετε να εκφραστειτε ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ.


Το τελευταιο ποστ μου εδω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.121
Like
21.121
Πόντοι
5.506
Κακομοίρηδες και μικρόψυχοι μακριά από αυτό το νήμα.

[size=20pt]Εδώ είναι για μάγκες, γαμιάδες, κιμπάρηδες και γαλαντόμους.[/size]

Για ανθρώπους που κοπιάζουν για τον επιούσιο και όχι για δημόσιους υπάλληλους που είναι περισσότερο ενεργοί τις εργάσιμες μέρες και ώρες
(Δημόσιο forever  :grouphug:)

Εδώ είναι το νήμα "του αγοριού απέναντι", του ερωτεύσιμου και όχι του αξιολύπητου κλαψομούνη μπουρδελιάρη.



Ήρθα, με ζητήσατε;
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Οι παππούδες του σαιτ συνήθως το έχουν αυτό με την ειρωνεία, θέλουν να σε κάνουν να πάρεις δρόμο για να έχουν το πεδίο ελεύθερο (όχι όλοι φυσικά) και ευτυχώς υπάρχουν σωστοί moders +admin που τους βάζουν στην θέση τους,  εμείς οι νέοι είμαστε πιο ντομπροι και αληθινοί  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom