Νέα

Οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PanasEros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.413
Like
13.661
Πόντοι
3.506
Εγώ με την δικιά μου τα έχουμε βρει σε όλα. Την έχω συμβουλέψει να βάλει πρωκτικό και cif στο μενού διότι όλοι οι πελάτες γουστάρουν κι από τότε
ότι λογαριασμός και να έρθει σπίτι πληρώνεται στο μπαμ.

:rockon:

Τηλεφωνακι; Χαχαχα!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.942
Κριτικές
1
Like
145.703
Σεβασμος και αποδοχη ειναι απαραιτητα συστατικα στην αγαπη. Αλλιως ο ενας θεωρει τον αλλο κτημα του κι επιβαλλει τα θελω του!
....μη με μπερδεύεις ξέρεις οτι είμαι ξανθιά...:confused:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.001
Πόντοι
3.936
Είμαι καινούργιος εδώ και καθημερινά διαβάζω ολιμερής σχεδόν τα γραφόμενα σας - παλιά και νέα - και χαίρομαι που γνωρίζω ένα τόσο ειλικρινή ( είτε αρεσει σε κάποιον, είτε όχι) κόσμο. Πριν από λίγες μέρες (μόλις σας ανακάλυψα!) έθεσα αυτο το ερώτημα σε μια συζήτηση με δυό φίλους: Αν οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται. Είπαμε πολλά! Θέλω και τη δική σας άποψη...

Ποια σου πουλάει φούμαρα τύπε;

Για ξέρασε τα όλα.
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Εδώ γράφουμε άλλοι υποθέσεις και άλλοι προσωπικά βιώματα. Εμένα προσωπικά μου έχει εξομολογηθεί κορίτσι πως ζήλευε πελάτη της. Όταν υπάρχει ζήλεια, κατά τη γνώμη μου, υποβόσκει έρωτας.
 
OP
OP
PanasEros

PanasEros

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2023
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Κόσμε όμορφε! Χαιρομαι τις απαντήσεις σας. Ειλικρινεις και πολιτισμένες. Όχι δεν μου έτυχε να με ερωτευτει κάποια γυναίκα αγοραίου έρωτα.
Εγώ λοιπόν πιστευω πως ναι! Ερωτεύονται! Και νομίζω πως το έχουν περισσότερο ανάγκη από κάθε άλλη γυναίκα. Το ότι δεν το λένε στους πελάτες δεν σημαινει ότι δεν ισχύει. Ψυχές είναι! Τα κρατάνε μεσα τους αυτά μόνο και μόνο για επαγγελματικούς λόγους. Όσο για τον "έρωτα" τους για τα λεφτά, έχω να σας πω το εξής: Ελάτε στη θέση ενός μουσικού π.χ. Ξέρετε πόσες φορές οι μουσικοί παίζουν μόνο και μόνο για τα λεφτά; Εμείς μπορει να γουστάρουμε από κάτω στα μαγαζιά την ώρα που παίζουν κι εκεινοι να κανουν τα πάντα για να μας ικανοποιήσουν ως πελάτες (άλλοι το καταφέρνουν επαρκώς, άλλοι όχι - ταλέντα κοι ικανότητες είναι αυτά) αλλά μη νομίζετε πως γουστάρουν κιόλας. Αν η σχέση τους με το μαγαζί-πελάτες είναι τέτοια (μόνο λεφτά δηλαδη) τα συναισθήματα τους είναι έξω απο κει! Δουλεύουν για να ικανοποιήσουν τους πελάτες, να πληρωθούν και να φύγουν! Αυτό δε σημαίνει πως δεν έχουν ως συναισθηματική ανάγκη αυτό που μπορούν και πουλάνε. Πιστευω λοιπόν πως ναι! Ερωτεύονται οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα, μα το κρατάνε μυστικό...
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
...να το θέσω αλλιώς..γιατι ΝΑ ΜΗΝ ερωτευόμαστε..;!:confused:
(Όχι πελάτες φυσικά,οσον αφορα εμένα)
ορθη...αλλα οπως ειπες πολυ σωστα...γιατι να μην ερωτευεστε....να θεσω το ερωτημα...γιατι να μην ερωτευεστε πελατη...στην τελικη ο ερωτας ειναι τυφλος....η αλλη ωψη του νομισματος...ειναι γιατι πελατης να μην ερωτευτει εσας αγαπητη....στον ερωτα και τον πολεμο ολα επιτρεπονται
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.942
Κριτικές
1
Like
145.703
ορθη...αλλα οπως ειπες πολυ σωστα...γιατι να μην ερωτευεστε....να θεσω το ερωτημα...γιατι να μην ερωτευεστε πελατη...στην τελικη ο ερωτας ειναι τυφλος....η αλλη ωψη του νομισματος...ειναι γιατι πελατης να μην ερωτευτει εσας αγαπητη....στον ερωτα και τον πολεμο ολα επιτρεπονται
Αν και δεν διαφωνώ οπως το θέτεις, οσον μ αφορά, είμαι απίστευτα πειθαρχημενο άτομο, δεν μπλέκω δουλειά με συναίσθημα ερωτικό(ανθρώπινο φυσικα εχω)ποτέ !
Οφειλω να ειμαι ΑΨΟΓΗ επαγγελματίας με οτι συνεπάγεται(συμπεριφορά, υγιεινή/καθαριότητα, υπηρεσίες)και μέχρι εκεί.
Πελάτες κατά καιρούς που ένιωσαν κατι παραπάνω για μένα,τους "εφερα" πίσω στην πραγματικότητα μ ευγένεια και σεβασμο φυσικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
Αν και δεν διαφωνώ οπως το θέτεις, οσον μ αφορά, είμαι απίστευτα πειθαρχημενο άτομο, δεν μπλέκω δουλειά με συναίσθημα ερωτικό, ποτέ !
Οφειλω να ειμαι ΑΨΟΓΗ επαγγελματίας με οτι συνεπάγεται(συμπεριφορά, υγιεινή/καθαριότητα, υπηρεσίες)και μέχρι εκεί.
Πελάτες κατά καιρούς που ένιωσαν κατι παραπάνω για μένα,τους "εφερα" πίσω στην πραγματικότητα μ ευγένεια και σεβασμο φυσικα.
όλοι και όλες σε όλους τους χώρους παραβιάσαμε τον "κανόνα" μας για κάποιον/α
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.942
Κριτικές
1
Like
145.703
όλοι και όλες σε όλους τους χώρους παραβιάσαμε τον "κανόνα" μας για κάποιον/α
Εγω οχι ,με πασα ειλικρίνεια.
Φιλίες λογω ετών και συχνών επαφών, εχω χτίσει με κάποιους πελάτες και λογικο,ερωτικο_συναισθηματικο δέσιμο, ποτέ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.330
Κριτικές
21
Like
9.603
Πόντοι
3.346
Αν και δεν διαφωνώ οπως το θέτεις, οσον μ αφορά, είμαι απίστευτα πειθαρχημενο άτομο, δεν μπλέκω δουλειά με συναίσθημα ερωτικό, ποτέ !
Οφειλω να ειμαι ΑΨΟΓΗ επαγγελματίας με οτι συνεπάγεται(συμπεριφορά, υγιεινή/καθαριότητα, υπηρεσίες)και μέχρι εκεί.
Πελάτες κατά καιρούς που ένιωσαν κατι παραπάνω για μένα,τους "εφερα" πίσω στην πραγματικότητα μ ευγένεια και σεβασμο φυσικα.
:hi::hi::hi:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
35
Like
5.094
Πόντοι
5.595
Μερικές είναι και περίεργες φίλε. Δε θέλουν πολλά, πολλά ούτε και στα μηνύματα που τους στέλνεις.Αλλες πάντως είναι πολύ νορμάλ και ευγενικές
Πολύ απλά, αγαπητέ, είναι τι θα σου τύχει! Απ' όλα, "έχει ο μπαξές"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom