Νέα

Οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PanasEros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
58
Like
16.482
Πόντοι
16.555
Εχω φιλο που ειναι παντρεμενος με πρωην στριπερ 10 χρονια , και ειναι μια χαρα. Βεβαια αυτο ειναι η εξαιρεση.
Γενικα η ερωτηση κλειδι ειναι τι σχεση εχει η κοπελλα με τα λεφτα. Αν τα εχει για θεο ( και ειναι οι περισσοτερες ) τοτε σε εχει γραμμενο
Υπαρχουν ομως και κοπελλες ( λιγες ) που δεν τη γουσταρουν αυτη τη δουλεια και αυτες αν βρουν καποιον που τον γουσταρουν , ερωτευονται και σταματανε αυτη τη δουλεια Εννοειται οτι αυτες δεν τα μετρανε τα παντα με το χρημα
Να στο θέσω διαφορετικά .

Η Ασπασία ήταν ερωτευμένη με τον Περικλή?
Η Θεοδώρα αγαπούσε τον Ιουστινιανό?
Η Αντονίνα γούσταρε τον Βελισσάριο?

Μερικά απο τα ιστορικά παραδείγματα!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.219
Κριτικές
167
Like
84.876
Πόντοι
46.423
set it off 1996 GIF
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Καποιες ισως να ερωτευτηκαν οταν ξεκινουσαν και ηταν απειρες. Συνηθως αυτο δεν καταληγει καλα. Εμαθαν απο τα λαθη τους και δεν το εκαναν ξανα. Καποιες, οι πιο πολλες, δεν το εκαναν ποτε αυτο το λαθος.
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
από την άλλη ξέρω κάποιες που παντρεύτηκαν πελάτη (μπορεί να μην τον ερωτεύτηκαν)
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
783
Like
1.395
Πόντοι
206
Είμαι καινούργιος εδώ και καθημερινά διαβάζω ολιμερής σχεδόν τα γραφόμενα σας - παλιά και νέα - και χαίρομαι που γνωρίζω ένα τόσο ειλικρινή ( είτε αρεσει σε κάποιον, είτε όχι) κόσμο. Πριν από λίγες μέρες (μόλις σας ανακάλυψα!) έθεσα αυτο το ερώτημα σε μια συζήτηση με δυό φίλους: Αν οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται. Είπαμε πολλά! Θέλω και τη δική σας άποψη...
Όχι, δεν ερωτεύονται.
Μπορεί να αγαπήσουν, αλλά δεν θα ερωτευτούν
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
34
Like
4.413
Πόντοι
7.195
εμενα μια φορα, με μπλοκαρε μια κωλομπαρου απο τηλεφωνα και social media, γιατι ειχα παει στο μπαρ που δουλευε και πηγα με αλλην στα prive!!! δεν ξερω αν μετραει!!! χαχαχαχαχα
αν επιτρέπετε συμβουλή, όταν είστε τακτικοί πελάτες μαγαζιού (μπουρδέλο, μπαρ κλπ) και παίρνετε και εξτραδάκια, αν πηγαίνετε στην ίδια κοπέλα θα έχετε πρόβλημα με τις άλλες, αν θέλετε ποικιλία να το μοιράζετε απ την αρχή..
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Ολοι οι ανθρωποι ερωτευονται ....οσο και να θελουν να το παιξουν σκληροι , ρεαλιστες , επαγγελματιες , συναισθηματικα αποστασιοποιημενοι κλπ , παντα υπαρχει μια χαραμαδα που μπαινει το φως που ονομαζεται ερωτας ... Τωρα αν ενδιδουν και παραδιδονται σε αυτο ...αυτο ειναι μια αλλη ιστορια !
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.615
Κριτικές
116
Like
27.246
Πόντοι
27.636
Kαλησπέρα.

Να το θέσω αλλιώς. Αρκετές στη δουλειά έχουν κάποιον γκόμενο. Για να έχουν γκόμενο αλλά κάνουν αυτή τη δουλειά, σημαίνει ότι δεν είναι ερωτευμένες.

Αν ερωτευτούν, που το βρίσκω λογικό και ανθρώπινο, θα τα παρατήσουν όλα, γιατί ο έρωτας τα νικάει όλα. Αυτή είναι η άποψη μου.

Από την άλλη το χρήμα είναι μεγάλη πουτάνα.

Να βρείτε μια γκόμενα να σας κοιτάει όπως αυτή κοιτάει το χρήμα.

:tooth:
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.073
Κριτικές
20
Like
5.635
Πόντοι
1.446
Kαλησπέρα.

Να το θέσω αλλιώς. Αρκετές στη δουλειά έχουν κάποιον γκόμενο. Για να έχουν γκόμενο αλλά κάνουν αυτή τη δουλειά, σημαίνει ότι δεν είναι ερωτευμένες.

Αν ερωτευτούν, που το βρίσκω λογικό και ανθρώπινο, θα τα παρατήσουν όλα, γιατί ο έρωτας τα νικάει όλα. Αυτή είναι η άποψη μου.

Από την άλλη το χρήμα είναι μεγάλη πουτάνα.

Να βρείτε μια γκόμενα να σας κοιτάει όπως αυτή κοιτάει το χρήμα.

:tooth:
Nα τα παρατησουν ολα δυσκολο.Το να δεχεται ο αλλος τη δουλεια που κανει η κοπελα μπορει να συμβει.
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
315
Like
844
Πόντοι
81
...να το θέσω αλλιώς..γιατι ΝΑ ΜΗΝ ερωτευόμαστε..;!:confused:
(Όχι πελάτες φυσικά,οσον αφορα εμένα)
αυτο ακριβως ειπα και εγω με το πιο πανω ποσταρισμα μου οτι οι γυναικες του επαγγελματος αυτου ΔΕΝ ερωτευονται ποτε ατομα απο τον εργασιακο τους χωρο για πολλους και διαφορους λογους
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.194
Κριτικές
1
Like
148.299
αυτο ακριβως ειπα και εγω με το πιο πανω ποσταρισμα μου οτι οι γυναικες του επαγγελματος αυτο ΔΕΝ ερωτευονται ποτε ατομα απο τον εργασιακο τους χωρο για πολλους και διαφορους λογους
Ακριβώς..μια σωστή επαγγελματίας οφείλει ν αφήσει στην άκρη το συναίσθημα εργασία είναι κι αυτο,αλλο επαγγελματοσμος που το οφείλουμε, αλλο συναίσθημα
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.726
Πόντοι
3.506
Nα τα παρατησουν ολα δυσκολο.Το να δεχεται ο αλλος τη δουλεια που κανει η κοπελα μπορει να συμβει.

Αν τα παρατησει τον αγαπαει πιο πολυ απο ο,τι εκεινος.
Αν την αποδεχτει την αγαπαει εκεινος πιο πολυ!
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Οι πελάτες είναι για τις τάνες απλώς και μόνο πορτοφόλια. Και κοιτάζουν να τα αρπάξουν με όλους τους τρόπους. Να προσέχουν πολύ και να μην πιστεύουν απολύτως τπτ οι πρωτοεισερχόμενοι στο σπορ. Αν και οι κίνδυνοι παραμονεύουν ανεξάρτητα από ηλικίες και εμπειρίες.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.194
Κριτικές
1
Like
148.299
Αν τα παρατησει τον αγαπαει πιο πολυ απο ο,τι εκεινος.
Αν την αποδεχτει την αγαπαει εκεινος πιο πολυ!
...σεβασμός και αποδοχή στα θέλω του άλλου θεωρώ ότι είναι αγορι, όχι θεμα αγαπης τοσο,προσωπική γνώμη και μόνο καταθέτω φυσικα
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.726
Πόντοι
3.506
...σεβασμός και αποδοχή στα θέλω του άλλου θεωρώ ότι είναι αγορι, όχι θεμα αγαπης τοσο,προσωπική γνώμη και μόνο καταθέτω φυσικα

Σεβασμος και αποδοχη ειναι απαραιτητα συστατικα στην αγαπη. Αλλιως ο ενας θεωρει τον αλλο κτημα του κι επιβαλλει τα θελω του!
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.774
Πόντοι
366
η ερωτηση αυτη εξαρταται απο πολλους παραγοντες .

οι 2 πιο κλασσικες απαντησεις ειναι :

1. Ναι , εκμεταλλευονται τα λεφτα σου και την ψυχολογια σου
2. Οχι , εκμεταλλευονται τα λεφτα σου και την ψυχολογια σου
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.726
Πόντοι
3.506
η ερωτηση αυτη εξαρταται απο πολλους παραγοντες .

οι 2 πιο κλασσικες απαντησεις ειναι :

1. Ναι , εκμεταλλευονται τα λεφτα σου και την ψυχολογια σου
2. Οχι , εκμεταλλευονται τα λεφτα σου και την ψυχολογια σου

Οταν λες ψυχολογια εννοεις την καυλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom