Νέα

Οι γυναίκες του αγοραίου έρωτα ερωτεύονται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PanasEros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.269
Κριτικές
1
Like
4.905
Πόντοι
1.756
αν πραγματι τον ερωτευτει/γουσταρει το κοριτσι τοτε παυει να ειναι πελατης... αυτο δε τις συμφερει γιατι μπρος στο χρημα τι ειναι η αγαπη!!! και επισης ειναι δυσκολο το πως τη βλεπει ο πρωην πελατης γιατι ειναι "εκτεθειμενη" σε αυτον.

αρκετες παντως εχουν μια χαρα δωρεαν γαμιαδες (δωρεαν εννοω οτι δε πληρωνουν αυτοι για να τις γαμησουν) αλλα αυτο φανταζομαι δεν αφορα ερωτα αλλα σεξουαλικη προτιμηση
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Συμφωνώ , οι περισσότερες βλέπουν χρήμα , όπως άλλωστε και οι η πλειοψηφία των μη πουτανων
Το θεωρώ όμως αδύνατο όσο και ψυχρή να είναι να μην έχει υπάρξει έστω και ένας να της γαμησει το μυαλό εκτός από το μουνι
Καλό βράδυ μάγκες
Να γαματε , να γαματε , να γαματε …
Λίγα είναι αυτά που απολαμβανουμε πλέον στη ζωή ….το μουνι είναι ένα από αυτά…..
Το μουνί, πάντα, έχει τη τελική απόφαση! Όπως λέει και ο σοφός λαός, "το μουνί σέρνει καράβι"!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Όλες οι επαγγελματίες του χώρου σιχαίνονται τους πελάτες, και με το δίκιο τους. Βέβαια επειδή είναι επαγγελματίες, το παίζουν γατούλες, σου λένε λόγια για να σε ανεβάσουν. Δες και τις κοπέλες που γράφουν εδώ στο forum. Και καλά αγαπούλες και φιλάκια στους πελάτες, σε περιμένω, ναί πέρασα υπέροχα μαζί σου, και μάντολες. Μάγκες, οι κοπέλες θέλουν μόνο χρήμα από τους πελάτες. Αν θέλουν αγάπη, την βρίσκουν αλλού
Συμφωνώ με τη κυνική πλευρά του θέματος που αναφέρεις. Όμως, μην αποκλείεις ποτέ τους αστάθμητους παράγοντες που μπορεί να προκύψουν. Γιατί, ακόμη και αυτε΄ς, είναι άνθρωποι και αν τις γαμήσεις εκτός από σωματικά και εγκεφαλικά, μπορεί (δεν είναι φυσικά, τίποτα σίγουρο στη ζωή) να προκύψει και κάτι διαφορετικό...
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Αν και δεν διαφωνώ οπως το θέτεις, οσον μ αφορά, είμαι απίστευτα πειθαρχημενο άτομο, δεν μπλέκω δουλειά με συναίσθημα ερωτικό(ανθρώπινο φυσικα εχω)ποτέ !
Οφειλω να ειμαι ΑΨΟΓΗ επαγγελματίας με οτι συνεπάγεται(συμπεριφορά, υγιεινή/καθαριότητα, υπηρεσίες)και μέχρι εκεί.
Πελάτες κατά καιρούς που ένιωσαν κατι παραπάνω για μένα,τους "εφερα" πίσω στην πραγματικότητα μ ευγένεια και σεβασμο φυσικα.
Αφου συμφωνείς σε γενικες γραμμές...χαίρομαι!ως προς το προσωπικό σου επιλογης...θα παραθεσω οτι ακαδημαϊκά...η εξαιρεση πιστοποιεί τον κανόνα
 

eleftherossss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
13
Like
697
Πόντοι
990
Εγώ θέλω να κάνω κάποια άλλη ερώτηση
Εγω οχι ,με πασα ειλικρίνεια.
Φιλίες λογω ετών και συχνών επαφών, εχω χτίσει με κάποιους πελάτες και λογικο,ερωτικο_συναισθηματικο δέσιμο, ποτέ.
Εγώ θέλω να κάνω μία λίγο διαφορετική ερώτηση και να μας απαντήσετε με εμπερία ή ένστικτο. Τι τύπους συνήθως ερωτεύονται?
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.188
Κριτικές
1
Like
148.255
Εγώ θέλω να κάνω κάποια άλλη ερώτηση

Εγώ θέλω να κάνω μία λίγο διαφορετική ερώτηση και να μας απαντήσετε με εμπερία ή ένστικτο. Τι τύπους συνήθως ερωτεύονται?
Εμένα προσωπικά ρωτάτε;Αν ναι,μου αρέσουν οι ώριμοι (45-50 και πάνω ),χορτασμενοι από εμπειρίες ,και όχι ανασφαλείς .
 

eleftherossss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
13
Like
697
Πόντοι
990
Εμένα προσωπικά ρωτάτε;Αν ναι,μου αρέσουν οι ώριμοι (45-50 και πάνω ),χορτασμενοι από εμπειρίες ,και όχι ανασφαλείς .
Δηλαδή έτσι με αυτοπεποίθηση και αέρα να φανταστώ!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.552
Πόντοι
8.846

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.552
Πόντοι
8.846
Απολυτα χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
δώσε ιδιαιτερη έμφαση στο χορτασμενοι από εμπειρίες ,και όχι ανασφαλείς .
πρόσθεσε και το τζεντλμαν ομορφάντρες και νομίζω ότι δεν πρέπει να αφήσεις ποτέ το σάη :confused: :grin: :confused: :happy: :grin:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Πελάτες κατά καιρούς που ένιωσαν κατι παραπάνω για μένα,τους "εφερα" πίσω στην πραγματικότητα μ ευγένεια και σεβασμο φυσικα.
ετσι να επανερχεσε στην πραγματικοτητα και να μην μου κανεις συνεχεια προτασεις γαμου
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
Πριν από αρκετά χρόνια διατηρούσα κανονική σχέση με μια αφέντρα του χώρου, η οποία και με είχε ερωτευτεί πολύ δυνατά. Δεν την γνώρισα ως πελάτης, αλλά έξω από τον χώρο σε ένα άσχετο μαγαζί στην Γλυφάδα. Καναμε κανονικό σεξ (ήθελε να την πηδάω 2-3 φορές την ημέρα και όπου βρισκόμασταν) και δεν υπήρξα ποτέ υποτακτικός της, το αντίθετο μάλιστα. Με χώρισε αυτη γιατί πίστευε ότι ποτέ θα δεν παω να ζήσω μόνιμα μαζί της. Δεν μου έφαγε λεφτά, ίσα ίσα. Δύσκολη σχέση πολύ κατά τα λοιπά.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.552
Πόντοι
8.846
το νήμα υπάρχει 10 φορές...boring...

α. ερωτεύονται εννοείται. άνθρωποι είναι, όχι μηχανές.
β. καμιά φορά συμβαίνει και με πελάτη.
γ. αναφερόμαστε στις περιπτώσεις πραγματικού έρωτα όχι σε εκμετάλλευση που παίζει ΠΟΛΥ συχνά στο χώρο, εννοείται πολύ συχνότερα από αληθινά αισθήματα. υπάρχουν όμως και αυτά (τα αληθινά εντός χώρου).
δ. τα κορίτσια είναι ειδικών απαιτήσεων. κακά τα ψέματα είναι αλλιώς μαθημένα (χρηματικώς). σκέτο σεξ με πελάτη μπορεί να παίξει υπό όλες τις συνθήκες (φτωχάτζα) αν τον γουσταρουν πολύ, να αφεθούν όμως σε κανονική σχέση και να υπάρξουν αισθήματα σχεδόν πάντα προυποθέτει να καταλάβουν ότι θα υπάρξει και η αντίστοιχη "υποστήριξη". όχι ως πληρωμένη σχέση (είπαμε αίσθημα κανονικό), αλλά να μπορεί να τους προσφέρεται μια άνεση. φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις...αλλά σπάνιες. ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΑΦΗΝΟΝΤΑΙ αλλιώς δεν προχωράει καν...

βαριέμαι να γράψω κι άλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom