Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
τυπε αν πιστευεις οτι με το να παντρευτεις μια γυναικα την φορτωνεσαι στην πλάτη δια βιου,τοτε εισαι αποτυχημενος σαν αντρας,καλυτερα να μεινεις με τις πουτανες.

παίκτη τα ελληνικά σου δεν είναι καλά......

σύζυγος....=(συν + ζυγός=βάρος) αλλά άμα η γκόμενα είναι γάματα και δεν σηκώνει το βάρος της σχέσης που της αναλογεί και δεν συνεργάζεται.. τότε ποιός το σηκώνει???? ο Εμίρης του αβγατηγανιστάν? εσύ το σηκώνεις μαζί με την άχρηστη μαζί.,...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
ρε δεν λεω οτι δεν υπαρχει αυτο που λενε τα παιδια ...
εγω ειχα μια συμμαθητρια η οποια ηταν 16χρονων μπαζο και εβγενε με κατι 40αρηδες και 50αρηδες απο το facebook σε κλαμπακια επερνε και φιλες της μαζι και ολα πλερωμενα και χαμος απο δω και κει .. και η κοπελα ουτε να της το δουν ...
πουτανα αυτη ... αλλα εβρισκε και τ εκανε !

Τελείωσε, πάω Φέισμπουκ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ρε δεν λεω οτι δεν υπαρχει αυτο που λενε τα παιδια ...
εγω ειχα μια συμμαθητρια η οποια ηταν 16χρονων μπαζο και εβγενε με κατι 40αρηδες και 50αρηδες απο το facebook σε κλαμπακια επερνε και φιλες της μαζι και ολα πλερωμενα και χαμος απο δω και κει .. και η κοπελα ουτε να της το δουν ...
πουτανα αυτη ... αλλα εβρισκε και τ εκανε !
αν οντως εγινε κατι τετοιο,πολυ καλα τους εκανε,αφου υπαρχουν τοσο μαλακες,να βγουν με ενα 16χρονο παιδι.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
παίκτη τα ελληνικά σου δεν είναι καλά......

σύζυγος....=(συν + ζυγός=βάρος) αλλά άμα η γκόμενα είναι γάματα και δεν σηκώνει το βάρος της σχέσης που της αναλογεί και δεν συνεργάζεται.. τότε ποιός το σηκώνει???? ο Εμίρης του αβγατηγανιστάν? εσύ το σηκώνεις μαζί με την άχρηστη μαζί.,...


Θεός!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ρε δεν λεω οτι δεν υπαρχει αυτο που λενε τα παιδια ...
εγω ειχα μια συμμαθητρια η οποια ηταν 16χρονων μπαζο και εβγενε με κατι 40αρηδες και 50αρηδες απο το facebook σε κλαμπακια επερνε και φιλες της μαζι και ολα πλερωμενα και χαμος απο δω και κει .. και η κοπελα ουτε να της το δουν ...
πουτανα αυτη ... αλλα εβρισκε και τ εκανε !
Το θεμα ειναι οτι αν εισαι 40-50αρης το βασικο ειναι να περνας καλα ευχαριστα,να ξανανιωνεις...το γαμησι ειναι τελευταιο...και ευπροσδεκτο...ο 40 οτι ωρα θελει γαμαει....
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
ο καθενας εχει τον ρολο του ... τα αρχεγονα ενστικτα που εχουμε μας λενε οτι ο αντρας ειναι αυτος που θα προστατευσει που θα ειναι η δυναμη ... η γυναικα αυτη που θα φροντιζει τον αντρα και πρεπει να κυριευτει απο αυτον ...
πιστεψε με ... ειμαι 18 χρονων και δεν εχω καθολου καλη σχεση με τα λεφτα ...
αλλα καμια κοπελα δεν θα ειναι χαρουμενη αν στο πρωτο ραντεβου πληρωσετε μισα μισα ... δεν ειναι κακο απλα πρεπει ισως ετσι μας εει περασει και δεν νομιζω ειναι λαθος ... τωρα αν εσεις κανετε δωρα , εκδρομες , ταξιδια οχι επειδη το νιωθετε αλλα επειδη νομιζετε οτι θα σας ερωτευτει .. λαθος δικο σας ...


και ειμαι σιγουρη οτι διαφωνεις ...
αλλα να σε ρωτησω κατι ... την εκτιμηση θα στην δειξει αν σου κατσει ?
πηγαινε σε καποια επαγγελματια αν σε ενδιαφερει μονο το σεξουαλικο ...

δεν τα λεω με επιθετικο υφος ...κουβεντα κανουμε ...
να διαφωνώ;;; μπα...αυτή είναι η θεωρία και είναι ολόσωστη...έλα όμως που στην πράξη τα πράγματα είναι αλλιώς...
και την εκτίμηση δεν θα μου την δείξει αν μου κάτσει...και γιατί δηλαδή δεν λές να της κάτσω εγώ...
αυτά είναι αμοιβαία και κανείς δεν κάθεται σε κανέναν...και αυτό...είναι θεωρία...ολόσωστη μεν ,αλλά στην πράξη;;;
εσύ είσαι 18 όπως λες,αλλά εγώ είμαι 38 και από θεωρίες δεν μασάω...τα έχω ακούσω και ζήσει πολλέεεεες φορές...
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Μάγκες, ήρθε η ώρα να σας ανοίξω τα μάτια. Λοιπόν, εμείς κοιτάμε κώλο, βυζί, μάτια, πόδια, χαρακτήρα, να ταιριάζουμε με μια γκόμενα κι ένα σωρό άλλα πράγματα, με τη σειρά που θέλει ο καθένας. Για το 99% των γυναικών, το να είναι κάποιος "ανοιχτοχέρης" είναι μεγάλο προτέρημα, σχεδόν όσο και το να έχει καλή ψυχή. Στο βαθμό που δεν μπαίνει σε επίπεδα πουτανιάς δεν το θεωρώ κακό. Και ανοιχτοχέρης είναι ο καθένας μέχρι εκεί που τον παίρνει. Όχι μόνο με τις γυνίκες, αλλά και με τους δικούς του, με τον εαυτό του, με τους φίλους του.
Ποιος γουστάρει έναν καρμίρη;;;;  ;)
έγραψες...
εμείς ένα σωρό πράγματα...
αυτές το να είναι κάποιος "ανοιχτοχέρης" και μόνο
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
παίκτη τα ελληνικά σου δεν είναι καλά......

σύζυγος....=(συν + ζυγός=βάρος) αλλά άμα η γκόμενα είναι γάματα και δεν σηκώνει το βάρος της σχέσης που της αναλογεί και δεν συνεργάζεται.. τότε ποιός το σηκώνει???? ο Εμίρης του αβγατηγανιστάν? εσύ το σηκώνεις μαζί με την άχρηστη μαζί.,...

εεε ειναι λαθος σου αν μενεις σε αυτη τη σχεση ρε συ ... η αλλη εχει βρει τον μαλακα της !
αν μια γυναικα την χτυπαει ο αντρας της και την βριζει και εκεινη μενει ... αξια της μοιρας της δεν ειναι ??? ειναι

αν δεν υπαρχει αλληλοσεβασμος και εκτιμηση και αυτα κατακτωνται δεν χαριζονται  ...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom