Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
αυτό εννοούσα αλλά ήθελα να το πει μια γυναίκα...
δηλαδή αν δεν πληρώσουμε την γκόμενα που ''καμακώσαμε'' , δεν έχει  :pipa1: :zfuck:...
οπότε ποιά η διαφορά τους από τις ''πουτάνες'' όπως τις εννοούν αυτές;;;

παίκτη η διαφορά γκόμενες - πουτάνες = 0

χώνεψε το...  ;)
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια,ηρθε η ωρα πια να  αλλαξει  ο ελληνας  βιολι ,το σκυλι σου και τη γκομενα οπως τη μαθεις θα γινει,τερμα πια,αν δεν  αλλαξει κατι και τωρα,χεσε ψηλα κι αγναντευε...Αρκετα τις χαλασαμε τις ελλεεινιδες,τεινω να πιστεψω οτι εμεις τις καναμε  ετσι, α ρε,ρωσοι ,ξυλο και  γαμισι και αλλες γκομενες ,ετσι  εγιναν  αθρώποι  οι  ρωσιδες,και ηρθανε  εδω και τις χαλασαμε κι αυτες...και  στο φιναλε?
" Οι μεγαλυτεροι μαλακες  αντρες ειναι  οι ελληνες",ετσι λενε ολες οι πρωην  ανατολικες...
Συμπερασμα???

:thumbsup:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
ειναι θεμα ιπποτισμου  :smitten: ...
εεε δεν λεω να πλερωνει παντα ο αλλος αλλα αν κανει τετοια κινηση εκτιμαται (η κινηση)
... λογικο δεν ειναι ...? :idiot:
θα κανει την κινηση μια δυο φορες σαν ''ΙΠΠΟΤΗΣ'' οπως λες  ;)
γιατι αν συνεχισει στο ιδιο μοτιβο θα εξελιχθει σε ΜΑΛΑΚΑ πρωτης γραμμης   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Και ΝΑΙ ειναι λογικο μεχρι ενα οριο, γιατι απο εκει και μετα παει αλλου  ;)
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
3
Like
4.038
Πόντοι
736
Ρε φίλε, δε λέω για αντριλίκια κ.λπ. Αλλά ένα καφέ κι ένα φίλο σου θα τον κεράσεις (και δεν θα τον γαμήσεις κιόλας). Αλλά πώς να το κάνουμε, την πρώτη φορά που θα βγεις με μια γκόμενα πρέπει να την κεράσεις. Διαφορετικά, δίνεις την εντύπωση του καρμίρη, κατάλαβες; Από εκεί και μετά, εννοείται ότι κάνεις εξήγηση. Αν πάλι η γκόμενά σου βγάζει τα μισά λεφτά από σένα, πάλι δεν θα πρέπει να βάλεις κάτι παραπάνω σε σχέση με εκείνη; Εδώ τα έχουμε σκάσει σε πατσαβούρες και καταγώγια...  :rockon:

Αδερφέ εάν βγαίνεις τρεις φορές την εβδομάδα με γκόμενα , για να κρατήσεις και το στυλ σου- καλό εστιατόριο , ποτά σε καλό bar κ.τ.λ , το φαγητό , τα ποτά και το Hotel μετά είναι περίπου στα 150 €  Αρα 450 την εβδομάδα Χ 4 εβδομάδες 1800 €  για το μουνί.  Επείδη οι καιροί είναι δύσκολοι , σπίτι στην αρχή με κρασάκι και παπαρδέλες λουγκανότι και εάν  :fuck1: , μετά πάμε και έξω
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
εκτιμάται;;; εκτιμάται;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μπα... και πώς;;;

ο καθενας εχει τον ρολο του ... τα αρχεγονα ενστικτα που εχουμε μας λενε οτι ο αντρας ειναι αυτος που θα προστατευσει που θα ειναι η δυναμη ... η γυναικα αυτη που θα φροντιζει τον αντρα και πρεπει να κυριευτει απο αυτον ...
πιστεψε με ... ειμαι 18 χρονων και δεν εχω καθολου καλη σχεση με τα λεφτα ...
αλλα καμια κοπελα δεν θα ειναι χαρουμενη αν στο πρωτο ραντεβου πληρωσετε μισα μισα ... δεν ειναι κακο απλα πρεπει ισως ετσι μας εει περασει και δεν νομιζω ειναι λαθος ... τωρα αν εσεις κανετε δωρα , εκδρομες , ταξιδια οχι επειδη το νιωθετε αλλα επειδη νομιζετε οτι θα σας ερωτευτει .. λαθος δικο σας ...


και ειμαι σιγουρη οτι διαφωνεις ...
αλλα να σε ρωτησω κατι ... την εκτιμηση θα στην δειξει αν σου κατσει ?
πηγαινε σε καποια επαγγελματια αν σε ενδιαφερει μονο το σεξουαλικο ...

δεν τα λεω με επιθετικο υφος ...κουβεντα κανουμε ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αυτό εννοούσα αλλά ήθελα να το πει μια γυναίκα...
δηλαδή αν δεν πληρώσουμε την γκόμενα που ''καμακώσαμε'' , δεν έχει  :pipa1: :zfuck:...
οπότε ποιά η διαφορά τους από τις ''πουτάνες'' όπως τις εννοούν αυτές;;;
α)το κανουν ακαποτα
β)αμα εισαι λεφτας τα καταπινουν
γ)ζηταν γαμους και αγαπες
δ)θελουν να γνωρισεις τους γονεις τους με τον καιρο
ε)σε σχολιαζουν στις φιλες τους
στ)δεν φοραν σεξι βρακια
ζ)απαιτουν να εχουν οργασμο... :jerking:
η)δεν φευγουν μετα απο το κρεβατι για να σου αφησουν χωρο για υπνο.... :grin: :grin:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Τον τελευταίο καιρό έχουν αυξηθεί κατακόρυφα οι προτάσεις από γκόμενες για να βγούμε, να πάμε βόλτες και εκδρομές, να πάμε σε εστιατόρια το βράδυ και άλλα τέτοια. Και το κουλό είναι ότι με τις περισσότερες από αυτές είχαμε απλά ένα γεια εδώ και καιρό ή γνωριστήκαμε επαγγελματικά και ποτέ δεν έδειξα το παραμικρό ενδιαφέρον. Οι ηλικίες βέβαια είναι 30-36 και προφανώς μου είναι αδιάφορες. Αν ήταν κανά πιπίνι μέχρι 25 θα έτρεχα αλλά να πληρώνω για 35+ πάει πολύ.

Μου φαίνεται ότι με τα οικονομικά έσφιξαν οι κώλοι και οι «κυρίες» ψάχνουν κάποιο μαλάκα για σπόνσορα.

Νομίζω ότι είναι καιρός για εργενιλίκι και πουτανοκαταστάσεις σε όλα τα επίπεδα για καλύτερο έλεγχο των οικονομικών μας.

ναι γιατί στις πουτάνες μας φεύγουν λιγότερα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Αδερφέ εάν βγαίνεις τρεις φορές την εβδομάδα με γκόμενα , για να κρατήσεις και το στυλ σου- καλό εστιατόριο , ποτά σε καλό bar κ.τ.λ , το φαγητό , τα ποτά και το Hotel μετά είναι περίπου στα 150 €  Αρα 450 την εβδομάδα Χ 4 εβδομάδες 1800 €  για το μουνί.  Επείδη οι καιροί είναι δύσκολοι , σπίτι στην αρχή με κρασάκι και παπαρδέλες λουγκανότι και εάν  :fuck1: , μετά πάμε και έξω
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

καλα ρε ειστε καλα ??? που τα εχετε δει αυτα ...
τι γκομενες πατε και βρισκεται ???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αδερφέ εάν βγαίνεις τρεις φορές την εβδομάδα με γκόμενα , για να κρατήσεις και το στυλ σου- καλό εστιατόριο , ποτά σε καλό bar κ.τ.λ , το φαγητό , τα ποτά και το Hotel μετά είναι περίπου στα 150 €  Αρα 450 την εβδομάδα Χ 4 εβδομάδες 1800 €  για το μουνί.  Επείδη οι καιροί είναι δύσκολοι , σπίτι στην αρχή με κρασάκι και παπαρδέλες λουγκανότι και εάν  :fuck1: , μετά πάμε και έξω
σιγα μην την βγαλω και τρεις φορες την βδομαδα ρε τυπε....
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
παίκτη η διαφορά γκόμενες - πουτάνες = 0

χώνεψε το...  ;)
παίχτη...το γνωρίζω...
άσε να απαντήσει η ελλεϊνίδα που το πρωτοανέφερε... κάτι για ιπποτισμό έλεγε και εκτιμήση...
αν και γιορτινές μέρες και δεν θέλω να συγχυστώ...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Μάγκες, ήρθε η ώρα να σας ανοίξω τα μάτια. Λοιπόν, εμείς κοιτάμε κώλο, βυζί, μάτια, πόδια, χαρακτήρα, να ταιριάζουμε με μια γκόμενα κι ένα σωρό άλλα πράγματα, με τη σειρά που θέλει ο καθένας. Για το 99% των γυναικών, το να είναι κάποιος "ανοιχτοχέρης" είναι μεγάλο προτέρημα, σχεδόν όσο και το να έχει καλή ψυχή. Στο βαθμό που δεν μπαίνει σε επίπεδα πουτανιάς δεν το θεωρώ κακό. Και ανοιχτοχέρης είναι ο καθένας μέχρι εκεί που τον παίρνει. Όχι μόνο με τις γυνίκες, αλλά και με τους δικούς του, με τον εαυτό του, με τους φίλους του.
Ποιος γουστάρει έναν καρμίρη;;;;  ;)

 

xostikas36

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
62
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια,ηρθε η ωρα πια να  αλλαξει  ο ελληνας  βιολι ,το σκυλι σου και τη γκομενα οπως τη μαθεις θα γινει,τερμα πια,αν δεν  αλλαξει κατι και τωρα,χεσε ψηλα κι αγναντευε...Αρκετα τις χαλασαμε τις ελλεεινιδες,τεινω να πιστεψω οτι εμεις τις καναμε  ετσι, α ρε,ρωσοι ,ξυλο και  γαμισι και αλλες γκομενες ,ετσι  εγιναν  αθρώποι  οι  ρωσιδες,και ηρθανε  εδω και τις χαλασαμε κι αυτες...και  στο φιναλε?
" Οι μεγαλυτεροι μαλακες  αντρες ειναι  οι ελληνες",ετσι λενε ολες οι πρωην  ανατολικες...
Συμπερασμα???
μεγαλε τι εγραψες εισαι και ο πρωτος ολοσωστος [δεν σε ειρωνευομαι] ειμαι με τα χιλια μαζι σου
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αδερφέ εάν βγαίνεις τρεις φορές την εβδομάδα με γκόμενα , για να κρατήσεις και το στυλ σου- καλό εστιατόριο , ποτά σε καλό bar κ.τ.λ , το φαγητό , τα ποτά και το Hotel μετά είναι περίπου στα 150 €  Αρα 450 την εβδομάδα Χ 4 εβδομάδες 1800 €  για το μουνί.  Επείδη οι καιροί είναι δύσκολοι , σπίτι στην αρχή με κρασάκι και παπαρδέλες λουγκανότι και εάν  :fuck1: , μετά πάμε και έξω
σε παρακαλω διεγραψε αυτο το ποστ σου,σε ειχα για σοβαρο ατομο,δεν πιστευω οτι εχεις κανει εσυ τετοιο ποστ.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ο καθενας εχει τον ρολο του ... τα αρχεγονα ενστικτα που εχουμε μας λενε οτι ο αντρας ειναι αυτος που θα προστατευσει που θα ειναι η δυναμη ... η γυναικα αυτη που θα φροντιζει τον αντρα και πρεπει να κυριευτει απο αυτον ...
πιστεψε με ... ειμαι 18 χρονων και δεν εχω καθολου καλη σχεση με τα λεφτα ...
αλλα καμια κοπελα δεν θα ειναι χαρουμενη αν στο πρωτο ραντεβου πληρωσετε μισα μισα ... δεν ειναι κακο απλα πρεπει ισως ετσι μας εει περασει και δεν νομιζω ειναι λαθος ... τωρα αν εσεις κανετε δωρα , εκδρομες , ταξιδια οχι επειδη το νιωθετε αλλα επειδη νομιζετε οτι θα σας ερωτευτει .. λαθος δικο σας ...


και ειμαι σιγουρη οτι διαφωνεις ...
αλλα να σε ρωτησω κατι ... την εκτιμηση θα στην δειξει αν σου κατσει ?
πηγαινε σε καποια επαγγελματια αν σε ενδιαφερει μονο το σεξουαλικο ...

δεν τα λεω με επιθετικο υφος ...κουβεντα κανουμε ...
Ρε βιλμακη αν και 18 οπως λες.....εισαι κλασεις ανωτερη απο κατι κουραμπιεδες εδω μεσα.....αστους να λενε την μαλακια τους....γιατι να κερασουν και παπαριες...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Αδερφέ εάν βγαίνεις τρεις φορές την εβδομάδα με γκόμενα , για να κρατήσεις και το στυλ σου- καλό εστιατόριο , ποτά σε καλό bar κ.τ.λ , το φαγητό , τα ποτά και το Hotel μετά είναι περίπου στα 150 €  Αρα 450 την εβδομάδα (Παίρνεις μια σιτυτουρίστρια για δίωρο σίγουρα) Χ 4 εβδομάδες 1800 € (Λονγκντειτ)  για το μουνί.  Επείδη οι καιροί είναι δύσκολοι , σπίτι στην αρχή με κρασάκι και παπαρδέλες λουγκανότι και εάν  :fuck1: , μετά πάμε και έξω
:grin:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Μάγκες, ήρθε η ώρα να σας ανοίξω τα μάτια. Λοιπόν, εμείς κοιτάμε κώλο, βυζί, μάτια, πόδια, χαρακτήρα, να ταιριάζουμε με μια γκόμενα κι ένα σωρό άλλα πράγματα, με τη σειρά που θέλει ο καθένας. Για το 99% των γυναικών, το να είναι κάποιος "ανοιχτοχέρης" είναι μεγάλο προτέρημα, σχεδόν όσο και το να έχει καλή ψυχή. Στο βαθμό που δεν μπαίνει σε επίπεδα πουτανιάς δεν το θεωρώ κακό. Και ανοιχτοχέρης είναι ο καθένας μέχρι εκεί που τον παίρνει. Όχι μόνο με τις γυνίκες, αλλά και με τους δικούς του, με τον εαυτό του, με τους φίλους του.
Ποιος γουστάρει έναν καρμίρη;;;;  ;)

:2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: μετά από ποιο επίπεδο ξεκινάει η πουτανιά γαμώ το φελέκι μου??? :think: :headbang: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
τυπε αν πιστευεις οτι με το να παντρευτεις μια γυναικα την φορτωνεσαι στην πλάτη δια βιου,τοτε εισαι αποτυχημενος σαν αντρας,καλυτερα να μεινεις με τις πουτανες.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
:2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: μετά από ποιο επίπεδο ξεκινάει η πουτανιά γαμώ το φελέκι μου??? :think: :headbang: :2funny:

Ε, νομίζω ότι από τα 15 μας κιόλας αρχίζουμε να καταλαβαίνουμε πότε κάποιος θέλει να μας εκμεταλλευτεί.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ε γαμω το σπιτι μου πια. καρμιρια και μιζερια συνεχεια εδω μεσα! πααα τι ειναι αυτο το πραμα επιτελους?
κατι το κανεις επειδη θελεις. επειδη σ'αρεσει, επειδη ετσι γουσταρεις βρε αδερφε!
τι διαολο ολα τα ψειριζετε?
την κερασα αυτο, εκεινο, εκανα το αλλο, το παραλλο, κ η καριολα δε μου κατσε. αν κανετε οτιδηποτε με σκοπο κατι αλλο, ε τα παπαρια που δεν εχω θα παρετε.
αμα σας γουσταρει, θα σας κατσει. ακομα και 10ευρω να χαλασετε. απο την αλλη βεβαια, ο καθενας επιλεγει γκομενες που του ταιριαζουν. οποτε αν αυτο που εχετε να προσφερετε ειναι μονο τα λεφτα, ε μονο γι αυτο θα σας θελουν.
αυτα. παω για υπνο. :grin:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ρε βιλμακη αν και 18 οπως λες.....εισαι κλασεις ανωτερη απο κατι κουραμπιεδες εδω μεσα.....αστους να λενε την μαλακια τους....γιατι να κερασουν και παπαριες...

ρε δεν λεω οτι δεν υπαρχει αυτο που λενε τα παιδια ...
εγω ειχα μια συμμαθητρια η οποια ηταν 16χρονων μπαζο και εβγαινε με κατι 40αρηδες και 50αρηδες απο το facebook σε κλαμπακια επερνε και φιλες της μαζι και ολα πλερωμενα και χαμος απο δω και κει .. και η κοπελα ουτε να της το δουν ...
πουτανα αυτη ... αλλα εβρισκε και τ εκανε !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom