Νέα

Οι επιπτώσεις της πορνοσυνήθειας σ' έναν άντρα (αρνητικές ή ευεργετικές)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Ναι, σίγουρα  :grin:

Δέκα μαλάκες που ξερογλύφονται πίσω από την erinal σαν δεκατριάχρονα στο κωλοθρέντ.
Δέκα καμένοι με εκατό nicks
Δέκα  τραβέλο .... αντρακλες  :S

Αυτό είναι το μπου δυστυχώς, ο γλίτσας πρέπει να μπει να τους μπανάρει όλους και στο τέλος να μπανάρει και τον εαυτό του και να τελειώνουμε.

Γλίτσα , κάρφωσε το μπου στις Άλπεις , η μόνη λύση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:tooth:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.739
Κριτικές
10
Like
2.098
Πόντοι
3.187
Οι παροικούντες του site συναγωνιστές είναι γνωστοί πορνομύστες και σίγουρα οι πιο χορτασμένοι σεξουαλικα άντρες της χώρας.

και μετά μου λες οτι δεν είσαι γυναίκα!! Εδώ πας να γράψεις ολόκληρη διατριβή για να μας αποτρέψεις να πηγαίνουμε στις πουτάνες. Εν πάση περιπτώση, τα αρνητικά (ή τα θετικά) μιας κατάστασης είναι μέσα στο μυαλό του καθενός. Δεν μπαίνουν σε καλούπια οι συμπεριφορές όσο και αν θέλουν οι ψυχολόγοι προκειμένου να κάνουν ευκολότερη την δουλειά τους και τις αμοιβές τους. Επίσης είναι γελοίο να προσπαθούμε να βρούμε τον δράκο σε παραμύθι που μπορεί να μην υπάρχει δράκος. Είναι μεγάλο πράγμα η ελευθερία αγαπητή μου. Απλά οι γυναίκες είναι κολλημένες με την οικογένεια κάτι που τις κατατρέχει μέχρι να γεράσουν. Μεγάλες δεσμεύσεις σε μια εποχή απελευθερώσεων.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
και μετά μου λες οτι δεν είσαι γυναίκα!! Εδώ πας να γράψεις ολόκληρη διατριβή για να μας αποτρέψεις να πηγαίνουμε στις πουτάνες. Εν πάση περιπτώση, τα αρνητικά (ή τα θετικά) μιας κατάστασης είναι μέσα στο μυαλό του καθενός. Δεν μπαίνουν σε καλούπια οι συμπεριφορές όσο και αν θέλουν οι ψυχολόγοι προκειμένου να κάνουν ευκολότερη την δουλειά τους και τις αμοιβές τους. Επίσης είναι γελοίο να προσπαθούμε να βρούμε τον δράκο σε παραμύθι που μπορεί να μην υπάρχει δράκος. Είναι μεγάλο πράγμα η ελευθερία αγαπητή μου. Απλά οι γυναίκες είναι κολλημένες με την οικογένεια κάτι που τις κατατρέχει μέχρι να γεράσουν. Μεγάλες δεσμεύσεις σε μια εποχή απελευθερώσεων.

ναι γυναικα ειναι και ανεβαζε φωτος απο ταιλανδη  :jerking: :jerking: :jerking:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τυπε μαλλον δεν εχεις διαβασει τη θεωρια του πουλιου
η θεωρια του πουλιου λεει οτι καθε γυναικα πληρωνεται για να σου κατσει
κι αυτο το κανει γιατι ετσι την εχει μαθει η οικογενεια της και η κοινωνια
δηλαδη να πουλαει το μουνι της εκμεταλλευομενη τη λιγουρια του αντρα
η διαφορα ειναι οτι οι πουτανες πληρωνονται μπροστα και αμεσως
ενω οι γκομενες ενδιαμεσα και εμμεσως
διοτι για να "ριξεις" οπως λες κι εσυ τη γκομενα θα κερασεις ποτακι, θα πληρωσεις εξοδο για σινεμα και φαι, θα κανεις δωρακι στα γενεθλια και τη γιορτη, θα πληρωσεις τις διακοπες της για να γαμησεις στο ξενοδοχειο κλπ κλπ
ακομα και ως συζυγο θα την πληρωνεις, κι αν δεν το κανεις ειτε θα σου πρηζει τα αρχιδια και θα σου γαμησει την υπαρξη, ειτε θα σε χωρισει
αλλωστε 1 στα 2 παντρεμενα ζευγαρια τη σημερον ημερα χωριζουν λογω του οτι ο αντρας σταματαει να πληρωνει ασυμφωνιας χαρακτηρα  :rolleyes:
η μονη αρνητικη συνεπεια που μπορω να βρω στο μπουρδελογαμησι εν αντιθεσει με τη σχεση με καθημερινη γκομενα ειναι η συναισθηματικη καλυψη (οτι και καλα αισθανεσαι επιθυμητος, οτι εχεις συντροφικοτητα κλπ)

συναισθηματικη καλυψη...

http://[URL unfurl="true"]www.seabreeze.com.au/Img/Photos/Other/5257038.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


τυπε πολυ στερημενο σε κοβω  :S :S :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τυπε πολυ στερημενο σε κοβω  :S :S :S
τυπε η θεωρια του πουλιου εχει βγει μεσα απο τις λεωφορους της ζωης και τα μονοπατια της πειρας

Υ.Γ: λες να γκαμησω κι εγω γυφτακια να μου φυγει η στερηση;
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ αρνητική επίπτωση της πορνοσυνήθειας σε έναν άντρα. Είναι ένα χόμπι χωρίς αρνητικές επιπτώσεις, και ο καθένας τραβά το δικό του δρόμο και έχει τον πλήρη έλεγχο και το απολαμβανει με το δικό του τρόπο. Είτε στο μεταξουργείο, είτε στη φυλής είτε στην πιάτσα είτε στα στούντιο είτε στα μασάζ είτε στα call girls κ.λ.π.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
γαματε γιατι χανομαστε.... :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τυπε η θεωρια του πουλιου εχει βγει μεσα απο τις λεωφορους της ζωης και τα μονοπατια της πειρας

Υ.Γ: λες να γκαμησω κι εγω γυφτακια να μου φυγει η στερηση;

τυπε εξαρταται τι ηλικια εισαι,αν εισαι 60+ ισως και να χεις δικιο

Υ.Γ. οτι γαμας καλο ειναι (γυναικα λεμε)  :grin: :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ αρνητική επίπτωση της πορνοσυνήθειας σε έναν άντρα. Είναι ένα χόμπι χωρίς αρνητικές επιπτώσεις, και ο καθένας τραβά το δικό του δρόμο και έχει τον πλήρη έλεγχο και το απολαμβανει με το δικό του τρόπο. Είτε στο μεταξουργείο, είτε στη φυλής είτε στην πιάτσα είτε στα στούντιο είτε στα μασάζ είτε στα call girls κ.λ.π.

:hi: :hi: :hi: :hi:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τυπε εξαρταται τι ηλικια εισαι,αν εισαι 60+ ισως και να χεις δικιο

Υ.Γ. οτι γαμας καλο ειναι (γυναικα λεμε)  :grin: :grin: :grin:
τυπε ειμαι 72 χρονων, αποφοιτος δημοτικου και ανεργος, στραβος, καραφλος και ασχημος και σερνω και το ενα ποδι  :-
 

billgl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Περιγράφω λοιπον παρακάτω τις κατά τη γνώμη μου αρνητικές επιπτώσεις που έχει η παραπάνω συνήθεια σε μύστες του χώρου. Πιστεύω επίσης ότι οι επιπτώσεις είναι πιο έντονες στη πρώτη απο τις παραπάνω κατηγορίες και βαίνουν μειούμενες προς τη δεύτερη και τη τρίτη.
Η γνωμη σου αυτη ισως εκφραζει μονο εσενα. Αυτες οι ψευδοαναλυσεις για περιοδικα αιθουσων αναμονης αναδημοσιευονται μηρυκαζοντας απ'οσο παλια μπορω να θυμηθω...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
THS ΕΤΑΙΡΑΣ

Η ρηχή μου η τσέπη στεγνώνει,
το καβλί μου στο παντελόνι,
με τραβάει και ζητάει να γαμήσει
το΄χει φτιάξει λέει έτσι, η φύση !

Κι αφού είναι απο φυσικού του
οδηγός, του κόσμου ετούτου,
υπακούω κι εγώ στο δικό μου καβλί
και  με πάει ντουγρού στο μουνί !

Και πετάω απο σπίτι σε σπίτι
ξένοιαστος σαν το σπουργίτι
και γαμάω οτι στ΄αλήθεια μ΄αρέσει
και πληρώνω καλά αμα δέσει !

Κι ο νοών νοείτω, που λέν κι ο αρχαίοι
στο γαμήσι σοφοί  και σπουδαίοι,
στα εντός, η παιδοποιός
στα εκτός, της εταίρας χαμός *
:grin:
της εταίρας χαμός = σε Νεοελληνική απόδοση θα πεί της πουτάνας το κάγκελο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/profile_pictures/44901_1347655904.jpg[/img[/URL]]

πορνοπρεζάκι  ;D
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Όλα καλά στην ανάλυσή σου θεματοθέτη, αλλά με αυτά που γράφεις μου βγαίνει ότι θεωρείς θετικό το να τα φτιάχνουμε με τα μπαζάκια του μέσου όρου. Εγώ δεν το θέλω αυτό γιατί δεν έχω ούτε το χρόνο ούτε την ενέργεια να συντηρώ μια γκόμενα που δεν το αξίζει.

Θα μου πεις μπορεί να το αξίζει αισθηματικά, να έχει άλλες χάρες κλπ. Έστω ότι ισχύει. Αν ο άντρας δεν έχει έστω και λίγο απαξιώσει το θηλυκό και το σεξ, τί είδους σχέση θα ξεκινήσει; Αν βγάλουμε στην άκρη τις εξαιρέσεις του κανόνα, η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα θα τον σέρνει από την μύτη. Γι'αυτό και είναι απαραίτητο να έχεις κατεβάσει το μουνί από το βάθρο, ΠΡΙΝ ξεκινήσεις μια σοβαρή σχέση. Τότε είναι που θα προσεγγίσεις την κοπέλα ως ισος και όχι ως λιγούρης. Γιατί αν κάτι βαράει συναγερμούς στο υποσυνείδητο μιας γκόμενας περισσότερο από τον "ακοινώνητο" είναι ο λιγούρης. ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ αυτό και ας προσπαθήσει όποιος θέλει να το αντικρούσει.

Βέβαια, για όλα υπάρχει και ένα μέτρο. Αν την πορνοσυνήθεια την χρησιμοποιείς ίσα ίσα για "προπόνηση" και για τους παραπάνω σκοπούς, τότε είσαι μια χαρά. Αν ξεφύγεις και γίνεις πρεζάκι όπως την παραπάνω φωτογραφία, τότε μπαίνουν πιο σοβαρά στο παιχνίδι τα επιχειρήματά σου...

Δεν δαφωνουμε φιλσράκο συμφωνουμε σε ολα.Σε καμμια περιπτωση δεν ενθαρυνω τις σχεσεις  με μπαζακια.Απλά λιγη αυτογνωσια που σχετιζεται με το που σε παιρνει και που οχι ειναι χρησιμη.

Αν δεις στο νικ μου γραφω "αραζοντας στα κυβικα μου"Σημειολογικα με εκφραζει απολυτα Και το ακολουθω σα μπουσουλα στη ζωή μου.

Οσο για την αποκαθηλωση του μουνιου που το σναφερεις σαν προυποθεση μια υγιους σχεσεως συμφωνω απολυτα. Σε παραπεμπω σε σχετικο thread που ειχα πριν λιγο ανοιξει με τιτλο "Τελικα ποσο μουνοδουλοι ειμαστε οι ελληνες??"
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Όλα καλά στην ανάλυσή σου θεματοθέτη, αλλά με αυτά που γράφεις μου βγαίνει ότι θεωρείς θετικό το να τα φτιάχνουμε με τα μπαζάκια του μέσου όρου. Εγώ δεν το θέλω αυτό γιατί δεν έχω ούτε το χρόνο ούτε την ενέργεια να συντηρώ μια γκόμενα που δεν το αξίζει.

Θα μου πεις μπορεί να το αξίζει αισθηματικά, να έχει άλλες χάρες κλπ. Έστω ότι ισχύει. Αν ο άντρας δεν έχει έστω και λίγο απαξιώσει το θηλυκό και το σεξ, τί είδους σχέση θα ξεκινήσει; Αν βγάλουμε στην άκρη τις εξαιρέσεις του κανόνα, η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα θα τον σέρνει από την μύτη. Γι'αυτό και είναι απαραίτητο να έχεις κατεβάσει το μουνί από το βάθρο, ΠΡΙΝ ξεκινήσεις μια σοβαρή σχέση. Τότε είναι που θα προσεγγίσεις την κοπέλα ως ισος και όχι ως λιγούρης. Γιατί αν κάτι βαράει συναγερμούς στο υποσυνείδητο μιας γκόμενας περισσότερο από τον "ακοινώνητο" είναι ο λιγούρης. ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ αυτό και ας προσπαθήσει όποιος θέλει να το αντικρούσει.

Βέβαια, για όλα υπάρχει και ένα μέτρο. Αν την πορνοσυνήθεια την χρησιμοποιείς ίσα ίσα για "προπόνηση" και για τους παραπάνω σκοπούς, τότε είσαι μια χαρά. Αν ξεφύγεις και γίνεις πρεζάκι όπως την παραπάνω φωτογραφία, τότε μπαίνουν πιο σοβαρά στο παιχνίδι τα επιχειρήματά σου...
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/profile_pictures/44901_1347655904.jpg[/img[/URL]]

πορνοπρεζάκι  ;D
[/quote]
Σα πινακας του Γκρεκο απο τα ψυχιατρεια που πηγαινε και ζωγραφιζε.

Ξεκολησαμε απο το περιθωριο φιλαρακο ?? Η εμπνεομαστε ακομη στις πακιστανοτρυπες ??Βοηθησε ο Μπωντλαιρ ?? :headbang3 ;) 
  ;)
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η γνωμη σου αυτη ισως εκφραζει μονο εσενα. Αυτες οι ψευδοαναλυσεις για περιοδικα αιθουσων αναμονης αναδημοσιευονται μηρυκαζοντας απ'οσο παλια μπορω να θυμηθω...
Φιλαρακο εσυ μου αποδιδεις ψευτοαναλυση.
Ενας αλλος φιλος στην αρχη του thread μου εγραψε οτι πολυ στη φιλοσοφια το εριξα.
Εμενα αυτο μου λεει ότι καπου στο μεσο ορο ειμαι.
Το πρωτο πραγμα που εγραψα ανοιγοντας το thread ηταν οτι προσωπικες αποψεις γραφω και δεν διεκδικω το αλαθητο.
Τωρα αν το επιπεδο σου φαινεται επιπεδο περιοδικων αναμονης ιατρειων σου υπενθυμιζω ότι στο bou.com ειμαστε και το να προσαρμοζει καποιος το επιπεδο αναλυσης του στο μεσο ορο του χωρου που γραφει μαλλον προσον ειναι.

Σε καθε περιπτωση παντως σεβαστη η αποψη σου.
Κανενα προβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom