Νέα

Οι επιπτώσεις της πορνοσυνήθειας σ' έναν άντρα (αρνητικές ή ευεργετικές)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Οι παροικούντες του site συναγωνιστές είναι γνωστοί πορνομύστες και σίγουρα οι πιο χορτασμένοι σεξουαλικα άντρες της χώρας.

Σκεπτόμουν λοιπον πρόσφατα για το ποιες πιθανές αρνητικές επιπτώσεις μπορεί να έχει για ένα άντρα  το να συνηθίσει να χρησιμοποιεί συνέχεια πουτάνες. Πως τον επηρεάζει αυτό σαν άνθρωπο δηλαδή ?? Τις θετικές επιτπώσεις ( γιατί υπάρχουν και αυτές ) τις προσπερνάω διότι έχουν αναλυθεί σε άλλα threads και νομίζω είναι και προφανείς.

Τονίζω ότι σε καμμιά περίπττωση το thread δεν καταφέρεται κατά της πορνείας, η οποία για να αναπτύσεται σε όλες τις κοινωνίες ακόμα και σε χώρες που τυπικά απαγορεύεται, σίγουρα έχει λόγους ύπαρξης και εξυπηρετεί συγκεκριμένες ανάγκες τόσο για τους χρήστες όσο και για τiς παρέχουσες αυτές τις υπηρεσίες. Εξαιρείται βέβαια το trafficing οπου δεν περιλαμβάνεται η συναινεση των γυναικών στη διαδικασία, πρόκειται για εξαναγκαστική πορνεία και είναι καθαρά δουλεμπόριο.

Επίσης προς αποφυγήν παρεξηγήσεων. Ο κάθε άνθρωπος είναι αρχιτέκτονας της ζωής του. Δεν είναι στόχος του thread να κάνει υποδείξεις σε κανένα για το πως θα ζεί. Πολλές φορές όμως ο τρόπος ζωής μας, μας επηρέαζει με τρόπους που δεν πολυ σηνειδητοποιούμε και  δεν πολυ καταλαβαίνουμε. Η λογική είναι μεγάλο εργαλείο. Η συλλογικη  λογικη  όμως είναι ακόμη μεγαλύτερο, και  ένας τρόπος να συμμετέχεις σε αυτήν είναι τα threads. Μπορεί να σε βοηθήσει να ''καταλαβαίνεις τι σου γίνεται''. Οταν ξέρεις, υπάρχει πιθανότητα να ελέγξεις η και να λύσεις προβληματα. Και οι γνώμες κάποιων άλλων είναι σημαντικές σε αυτό γιατί ανοίγουν την οπτική σου, σε βοηθάνε δηλαδή πολλές φορές να βγείς απο το καβούκι σου, και ίσως κάποιες άλλες φορές να βγείς απο λούμπες στις οποίες πιθανόν να έχεις πέσει. Αυτός είναι ο στόχος του thread.

Πιστεύω λοιπον ότι οι μύστες του χώρου χωρίζονται σε τρείς κατηγορίες.

Η πρώτη κατηγορία περιλαμβανει αυτούς που πάνε σε πουτάνες απο ανάγκη γιατί απλά δεν βρίσκουν γκόμενες.

Η δεύτερη περιλαμβανει αυτούς που πηγαίνουν στις πουτάνες απο επιλογή, υπό την έννοια ότι μπορουν να βρούν γκόμενες αλλά για διάφορους λόγους, ο κυριώτερος των οποίων είναι ότι βαριούνται τη διαδικασία του ''ρίξίματος'' της γκόμενας, επιλέγουν τις πουτάνες.

Τέλος μια τριτη κατηγορία αποτελούν οι συναγωνιστές οι οποίοι παίζουν σε δυο ταμπλώ. Εχουν δηλαδή τη γκόμενα τους, η τη γυναίκα τους, και ''σπάνε το σερί τους'' όποτε τους δίνεται η ευκαιρία με επαγγελματίες του χώρου. Υπακούουν δηλαδή στο ένστικτο της πολυγαμικότητας που χαρακτηρίζει όλα τα ανώτερα αρσενικά θηλαστικά, με όποιο τρόπο το κοινωνικό πλάισιο που ζουν τους επιτρέπει, δηλαδή με τη πορνεία.
(ΣΥΝΕΧIΖΕΤΑΙ)
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Περιγράφω λοιπον παρακάτω τις κατά τη γνώμη μου αρνητικές επιπτώσεις που έχει η παραπάνω συνήθεια σε μύστες του χώρου. Πιστεύω επίσης ότι οι επιπτώσεις είναι πιο έντονες στη πρώτη απο τις παραπάνω κατηγορίες και βαίνουν μειούμενες προς τη δεύτερη και τη τρίτη.

Πρώτον. Συνηθίζεις να ικανοποιείσαι σεξουαλικά με γυναίκες που απο πλευράς εμφάνισης είναι  πολύ πιο πάνω απο το μέσο όρο εμφάνισης γυναικών που κυκλοφορούν γύρω μας. Αυτό μακροπρόθεσμα σε κάνει να βλέπεις τη μέση γυναίκα εμφανισιακά σαν φόλα. Ομως στο μέσο άντρα απο πλευράς εμφάνισης η μέση γυναίκα αναλογεί, εκτός άν ο άντρας έχει άλλα προσόντα, δηλαδή φράγκα κυρίως. Φράγκα όμως υπο την έννοια ότι μπορεί να ζεί αξιοπρεπώς σε καλά standards χωρίς να δουλεύει έχει περίπου ένας στους 1000. Με τους  άλλουςι 999 τί γίνεται ??

Δεύτερον.Απομυθοποιείς σταδιακά το σεξ και έτσι κατά κάποιο τρόπο το υποβαθμίζεις. Οταν κάτι απλά το πληρώνεις και το έχεις, σίγουρα δεν έχει τη ίδια αξία που έχει κάτι που παλεύεις για να το κατακτήσεις. Ουσιαστικά το σεξ γίνεται μια ανάγκη παρόμοια  με τη  πείνα. Οπως πας σε ένα εστιατόριο πληρώνεις και τρώς όταν πεινάς, έτσι πας σε ένα άλλο χώρο πληρώνεις και γαμάς όποτε το χρειάζεσαι. Οταν όμως κάτι γίνεται τόσο απλό και εύκολο μειώνεται κατά κάποιο τρόπο και η αξία του, χωρίς βέβαια να χάνεται. Γιατί αν δεν είχε την όποια μειωμένη αξία δεν θα το πλήρωνες καν.

Τρίτον. Απαξιώνεις τις γυναίκες γενικότερα, γιατί παύεις ( σε ένα βαθμό ) να τις θεωρείς σαν ισότιμες με τους άντρες ανθρώπους. Οι παλιοι το λέγανε αυτό η θεώρηση της γυναίκας αποκλειστικά ως ''σκεύος ηδονής''. Φυσική προέκταση του παραπάνω είναι ότι έμεσα η άμεσα  σταδιακά υιοθετείς δυο αποκλειστικούς ρόλους για τις γυναίκες.  Πρώτον το ρόλο της μάνας δέυτερο το ρόλο της πουτάνας, ενδιαμέσως στα δυο άκρα, απλά τίποτα. Και σίγουρα για όποιον δουλευει λιγο το κεφάλι του, οι γυναίκες  δεν έχουν μόνο αυτούς τους δυο ρόλους.

Τέταρτον. Η σεξουαλική ικανοποίηση περιχαρακώνεται σαν ένα αμιγές αποκλειστικό και ξεχωριστό συναίσθημα και δύσκολα πια συνδυάζεται με άλλα συναισθήματα όπως για παράδειγμα η συντροφικότητα, ,  η εκτίμηση , η προστατευτικότητα,  η αγάπη κλπ.  Ξέρω ότι αυτό σίγουρα ακούγεται αστείο στους σκληροπυρηνικούς μύστες του site. Θα πουν κάποιοι, που πας ρε καραμήτρο στο bou.com  και μιλάς για στοργή και προδέρμ ?? Μπας και τα μπέρδεψες τα site και νομίζεις πως γράφεις στο cosmopolitan ??

Αποψή τους  και επιλογή τους βεβαια, την οποία και σεβομαι.  Πιστεύω όμως ότι ένα στοιχειο  που  διαχωρίζει τον άνθρωπο απο τα ζώα και τον ανεβάζει σαν ον,  είναι αυτός ο συνδυασμός, αυτό το μαγείρεμα  διαφορετικών συναισθημάτων μεταξύ τους.  Μέσω της πορνοσυνηθειας γίνεσαι μακροπρόθεσμα κατά κάποιο τρόπο συναισθηματικά φτωχότερος, ίσως μείωπας συναισθηματικά, και αυτό αντικατοπτρίζεται και στη συμπεριφορά σου.  Αυτή τη συναισθηματική ανεπάρκεια στις εκδηλώσεις σου οι γυναίκες την αποκρυπτογραφούν εύκολα με ένα τρόπο που δεν έχω ακόμη καταλάβει. Λες και τη μυρίζονται με κάποιο τρόπο. Χρησιμοποιούν, κυριως μιλωντας μεταξύ τους με την ιδιαίτερη ''γυναικεία'' ορολογία,  χαρακτηρισμούς για τους άντρες αυτού του  τύπου, όπως '' ακοινώνητος'' , ''άχρωμος - άοσμος'', " αντιερωτικός '', ''αγρίμι'',  ''ζώον'', κλπ. Για κάποιους αυτό είναι πρόβλημα για κάποιους άλλους όχι.
( ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ )
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πέμπτον. Εφόσον η ανάγκη σεξουαλικής ικανοποίησης είναι  σίγουρα το πιο δυνατό στοιχείο που έλκει ένα άντρα σε μια γυναίκα, όταν ικανοποιείται και άρα μειώνεται, μέσω της πορνείας, δημιουργείται στον άντρα η ψευδαίσθηση ότι δεν υπάρχει τίποτα άλλο να πάρει απο μια γυναίκα. Συνηθίζει να λειτουργεί έτσι. Αρα η πιθανότητα να κινηθεί προς τη κατεύθυνση του να κάνει μια "σοβαρή' σχέση με μια γυναίκα μειώνεται. Ξέρω βέβαια ότι κάποιοι σκληροπυρηνικοί  συναγωνιστές - μύστες αυτό θα το θεωρήσουν θετικό και όχι αρνητικό . Καθένας με τη γνώμη του είπαμε. Τέλος αυτό  αναφέρεται μόνο στις 2 πρώτες κατηγορίες μυστών που ανέφερα παραπάνω, στη τρίτη προφανώς δεν έχει εφαρμογή.

Αυτά βλέπω κατ' αρχάς εγώ. Και σιγουρα δεν διεκδικώ το αλάθητο του πάπα. Ας ακουσουμε και γνώμες άλλων φίλων. Συγνώμη για το σεντόνι αλλα το θέμα δεν το λες και απλό.


Οσοι θέλουν να το ψάξουν περισσότερο ας κοιτάξουν στα παρακάτω links :










 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τυπε μαλλον δεν εχεις διαβασει τη θεωρια του πουλιου
η θεωρια του πουλιου λεει οτι καθε γυναικα πληρωνεται για να σου κατσει
κι αυτο το κανει γιατι ετσι την εχει μαθει η οικογενεια της και η κοινωνια
δηλαδη να πουλαει το μουνι της εκμεταλλευομενη τη λιγουρια του αντρα
η διαφορα ειναι οτι οι πουτανες πληρωνονται μπροστα και αμεσως
ενω οι γκομενες ενδιαμεσα και εμμεσως
διοτι για να "ριξεις" οπως λες κι εσυ τη γκομενα θα κερασεις ποτακι, θα πληρωσεις εξοδο για σινεμα και φαι, θα κανεις δωρακι στα γενεθλια και τη γιορτη, θα πληρωσεις τις διακοπες της για να γαμησεις στο ξενοδοχειο κλπ κλπ
ακομα και ως συζυγο θα την πληρωνεις, κι αν δεν το κανεις ειτε θα σου πρηζει τα αρχιδια και θα σου γαμησει την υπαρξη, ειτε θα σε χωρισει
αλλωστε 1 στα 2 παντρεμενα ζευγαρια τη σημερον ημερα χωριζουν λογω του οτι ο αντρας σταματαει να πληρωνει ασυμφωνιας χαρακτηρα  :rolleyes:
η μονη αρνητικη συνεπεια που μπορω να βρω στο μπουρδελογαμησι εν αντιθεσει με τη σχεση με καθημερινη γκομενα ειναι η συναισθηματικη καλυψη (οτι και καλα αισθανεσαι επιθυμητος, οτι εχεις συντροφικοτητα κλπ)

συναισθηματικη καλυψη...

URL]]
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
τυπε μαλλον δεν εχεις διαβασει τη θεωρια του πουλιου
η θεωρια του πουλιου λεει οτι καθε γυναικα πληρωνεται για να σου κατσει
κι αυτο το κανει γιατι ετσι την εχει μαθει η οικογενεια της και η κοινωνια
δηλαδη να πουλαει το μουνι της εκμεταλλευομενη τη λιγουρια του αντρα
η διαφορα ειναι οτι οι πουτανες πληρωνονται μπροστα και αμεσως
ενω οι γκομενες ενδιαμεσα και εμμεσως
διοτι για να "ριξεις" οπως λες κι εσυ τη γκομενα θα κερασεις ποτακι, θα πληρωσεις εξοδο για σινεμα και φαι, θα κανεις δωρακι στα γενεθλια και τη γιορτη, θα πληρωσεις τις διακοπες της για να γαμησεις στο ξενοδοχειο κλπ κλπ
ακομα και ως συζυγο θα την πληρωνεις, κι αν δεν το κανεις ειτε θα σου πρηζει τα αρχιδια και θα σου γαμησει την υπαρξη, ειτε θα σε χωρισει
αλλωστε 1 στα 2 παντρεμενα ζευγαρια τη σημερον ημερα χωριζουν λογω του οτι ο αντρας σταματαει να πληρωνει ασυμφωνιας χαρακτηρα  :rolleyes:
η μονη αρνητικη συνεπεια που μπορω να βρω στο μπουρδελογαμησι εν αντιθεσει με τη σχεση με καθημερινη γκομενα ειναι η συναισθηματικη καλυψη (οτι και καλα αισθανεσαι επιθυμητος, οτι εχεις συντροφικοτητα κλπ)

συναισθηματικη καλυψη...

http://[URL unfurl="true"]www.seabreeze.com.au/Img/Photos/Other/5257038.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Σύμφωνα λοιπον με τη θεωρία του πουλιού όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες.
Απλά ο τρόπος πληρωμής διαφέρει.
Εχει μια βάση η θεωρία δε λέω !!
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Προσωπικα μπορω να πω πως η ενδελεχης ενασχοληση μου με το αθλημα,εδω και κατι χρονια περισσοτερο ικανοποιημενο μ αφηνει παρα απογοητευμενο οπως συνεβαινε πολλα περισσοτερα χρονια πριν,οπου εφαγα πολυ χρημα πραγματικα με "μη επαγγελματιες" ιεροδουλες και ελαβα πολυ λιγοτερη ικανοποιηση και απο σεξουαλικη αποψη αλλα και απο συναισθηματικη(που αποδειχθηκε παπατζιλικι εν τελει!!) :headbang:
Πραγματι ενα σημαντικο μειονεκτημα ειναι οτι ανεβαζεις πολυ τα στανταρτ σου οποτε λες γιατι πχ να κυνηγησω να γαμησω το μπαζακι,που μου το παιζει και δυσκολη συν τοις αλλοις,και να μην δωσω ενα 50αρακι και να γαμησω ενα θεομουνο που θα βγαλω και γουστα....οποτε αυτοματα απομακρυνεσαι και απο το ενδεχομενο σχεσης με "συμβατικες"γυναικες....και συναισθηματος
Ωστοσο συναισθημα μπορεις να βρεις και στο χωρο της νυχτας, αν και πιο δυσκολα,αλλα οσο και αν ακουγεται παραδοξο,ισως και πιο αληθινο...!!!
Και αυτο γιατι απλα πιστευω οτι η ιεροδουλος ειναι πολυ πιο ντομπρα γυναικα απο τις κοινες ελεινιδες..! Σου λεει , προσφερω αυτα και θελω τοσα..
Ενω η ελεινιδα θελει τα παντα και δινει οτι γουσταρει,οταν γουσταρει και οσο γουσταρει...(και προσφερει και απειρο παπα!)
Εμπειρια προσωπικη με κοριτσι της νυχτας ειχα και πραγματικα με αφησε αφωνο με το ποσο ξηγημενη ηταν και ποσο αληθινη.... :hi:
Φυσικα καθε ανθρωπος ειναι μοναδικος και σκεφτεται μοναδικα....
 
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
η μονη αρνητικη συνεπεια που μπορω να βρω στο μπουρδελογαμησι εν αντιθεσει με τη σχεση με καθημερινη γκομενα ειναι η συναισθηματικη καλυψη (οτι και καλα αισθανεσαι επιθυμητος, οτι εχεις συντροφικοτητα κλπ)
σκεφτηκα και μια δευτερη αρνητικη συνεπεια
ο αυξημενος κινδυνος μεταδοσης καποιου σεξουαλικα μεταδιδομενου νοσηματος
αυτο δεν υπαρχει τοσο πολυ αν εχεις σταθερη σχεση (εκτος αν ειναι παρτολα)
περιοριζεται ο κινδυνος με τη συνεπη χρηση προφυλαξης απο την αρχη ως το τελος της πραξης αλλα οπως και να το κανουμε εχει μεγαλυτερο ρισκο
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Το φιλοσοφεις πολυ τυπε !
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.937
Κριτικές
26
Like
2.330
Πόντοι
6.955
Τα επιχειρήματα σου έχουν καλή στήριξη, μπράβο.
Θέμα τύχης είναι οι γυναίκες πως θα στα φέρει η ζωή.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Οι παροικούντες του site συναγωνιστές είναι γνωστοί πορνομύστες και σίγουρα οι πιο χορτασμένοι σεξουαλικα άντρες της χώρας.

Ναι, σίγουρα  :grin:

Δέκα μαλάκες που ξερογλύφονται πίσω από την erinal σαν δεκατριάχρονα στο κωλοθρέντ.
Δέκα καμένοι με εκατό nicks
Δέκα  τραβέλο .... αντρακλες  :S

Αυτό είναι το μπου δυστυχώς, ο γλίτσας πρέπει να μπει να τους μπανάρει όλους και στο τέλος να μπανάρει και τον εαυτό του και να τελειώνουμε.
Γλίτσα , κάρφωσε το μπου στις Άλπεις , η μόνη λύση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:








 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Είναι κάτι καμμένοι..Η πολύ μαλακία βλάπτει..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Ναι, σίγουρα  :grin:

Δέκα μαλάκες που ξερογλύφονται πίσω από την erinal σαν δεκατριάχρονα στο κωλοθρέντ.
Δέκα καμένοι με εκατό nicks
Δέκα  τραβέλο .... αντρακλες  :S

Αυτό είναι το μπου δυστυχώς, ο γλίτσας πρέπει να μπει να τους μπανάρει όλους και στο τέλος να μπανάρει και τον εαυτό του και να τελειώνουμε.
Γλίτσα , κάρφωσε το μπου στις Άλπεις , η μόνη λύση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τυπε το μπου πρεπει να μεινει ορθιο μεχρι της τελευταιας ρανιδος απο χυσαμολι του τελευταιου πορνομπουρδελιαρη
ως αντιβαρο στα ελεεινα ελλεεινηδοσαιτ και πιρφοροαγαπουλιδοσαιτ που μολυνουν τα καθαρα κιλομπαιτς του ελληνικου ιντερνετ
:rockon:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ναι, σίγουρα  :grin:

Δέκα μαλάκες που ξερογλύφονται πίσω από την erinal σαν δεκατριάχρονα στο κωλοθρέντ.
Δέκα καμένοι με εκατό nicks
Δέκα  τραβέλο .... αντρακλες  :S

Αυτό είναι το μπου δυστυχώς, ο γλίτσας πρέπει να μπει να τους μπανάρει όλους και στο τέλος να μπανάρει και τον εαυτό του και να τελειώνουμε.
Γλίτσα , κάρφωσε το μπου στις Άλπεις , η μόνη λύση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Φιλαράκο από όλα έχει ο μπαξές του site. Και απο αυτούς που γράφεις εσύ, και απο αυτούς που γράφω εγω. Τωρα ποιοι είναι οι περισσότεροι εγώ τουλάχιστον δε μπορώ να ξέρω.

Σε καθε περίπτωση όμως δεν είναι αυτό το θέμα του thread. Μη κολάς στην εισαγωγή όπου ίσως να έχω λάθος όπως λες.. Για το κυρίως θέμα μιλάμε εδώ.

 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Φιλαράκο από όλα έχει ο μπαξές του site. Και απο αυτούς που γράφεις εσύ, και απο αυτούς που γράφω εγω. Τωρα ποιοι είναι οι περισσότεροι εγώ τουλάχιστον δε μπορώ να ξέρω.

Σε καθε περίπτωση όμως δεν είναι αυτό το θέμα του thread. Μη κολάς στην εισαγωγή όπου ίσως να έχω λάθος όπως λες.. Για το κυρίως θέμα μιλάμε εδώ.

Για το κυρίως θέμα εγώ δεν ξέρω, ρώτα τον Picker  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ναι, σίγουρα  :grin:

Δέκα μαλάκες που ξερογλύφονται πίσω από την erinal σαν δεκατριάχρονα στο κωλοθρέντ.
Δέκα καμένοι με εκατό nicks
Δέκα  τραβέλο .... αντρακλες  :S

Αυτό είναι το μπου δυστυχώς, ο γλίτσας πρέπει να μπει να τους μπανάρει όλους και στο τέλος να μπανάρει και τον εαυτό του και να τελειώνουμε.
Γλίτσα , κάρφωσε το μπου στις Άλπεις , η μόνη λύση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


τυπε ειναι μεγαλοι επιβητορες τα μελη του σαιτ  :grin: :grin: :grin:

  :rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Φιλαράκο από όλα έχει ο μπαξές του site. Και απο αυτούς που γράφεις εσύ, και απο αυτούς που γράφω εγω. Τωρα ποιοι είναι οι περισσότεροι εγώ τουλάχιστον δε μπορώ να ξέρω.

Σε καθε περίπτωση όμως δεν είναι αυτό το θέμα του thread. Μη κολάς στην εισαγωγή όπου ίσως να έχω λάθος όπως λες.. Για το κυρίως θέμα μιλάμε εδώ.

τυπε εισαι μεγας πορνοφιλοσοφος  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom