Νέα

Οι αληθινές ιστορίες του Νώντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 253
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

να συνεχισει ο νωντας τις ιστοριες του?

  • ναι μου αρεσουν να τις συνεχισει

    Ψήφοι: 29 54,7%
  • οχι δε μου αρεσουν να μην τις συνεχισει

    Ψήφοι: 2 3,8%
  • στις αρχιδαρες μου τι θα κανει

    Ψήφοι: 13 24,5%
  • αγορι μου εχεις προβλημα,τραβα να σε δει κανας γιατρος

    Ψήφοι: 9 17,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    53

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
νωντα τι εγινε το παλιο σου ονομα??Με την εξεταστικη καλα τα πας?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
προβλεπεται μπερδεμα :2funny:
 

Επισκέπτης
εκεινο το απριλιατικο βραδυ λοιπον στο παινς εκανα ενα απ τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου... :dancing:

μολις γυρισα σπιτι κατα τις 4 πηρα τηλεφωνο το σπυρο και του ειπα τι εγινε...
ο σπυρος εμεινε μαλακας αφου ειχαμε μιλησει το απογευμα και του ρθε ξαφνικο οσο να ναι... :helpplea:

-κανονισε μαλακα νωντα να παμε και μαζι να το ξεσκισουμε το πουτανακι
-ναι ρε εννοειται...ασε μαλακα ο κοντος εφαγε τρελη πιτα :2funny: :2funny: :2funny:
- αχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: ε τον κουρκουλη  :2funny: :2funny: :2funny:


  απ την επομενη μερα αρχισε τα τηλεφωνα ο γιαννακης :hammer:

-σ αρεσε το νωντα το μαρακι?καυλωνες με το μουνακι της?γουσταρες να τη γαμας?
-ναι ρε γιαννη  :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:ειπαμε ναι :headbang: :headbang: κλεινω τωρα εχω δουλεια
-καλα θα σε παρω να κανονισουμε...και το μαρακι εχει καυλωσει παλι μαζι σου :helpplea:

μετα απο μια βδομαδα εγινε η επομενη συναντηση με το σπυρο παρεα αυτη τη φορα στο ξενοδοχειο πριβε στο μεταξουργειο...

ματαια παλι προσπαθησαμε να μας δωσουν ενα δωματιο...ισα ισα μας περασανε για πουστρακια παλι...και μ αυτα και μ αυτα να μαστε παλι στο δωματιο με το γιαννακη και τη μαρια... :lheel: :fuck1: :pipa2: :2on1: :kissass:

-νωντα σ αρεσει το μουνακι της μαριας?σπυρο εσενα σ αρεσει?ε?ε? :helpplea:
-σ αρεσει μωρη καριολα να σε γαμαω και να σε κοιταει ο γιαννακης σου?
-ναι καυλιαρη μουυυυυυυ :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

και ενω γαμαμε και δν εχει περασει ουτε μιαμιση ωρα μας λενε οτι πρεπει να φυγουν κι εχουν κανονισει κτλ...
ξενερωμα τρελο :headbang:
εγω ειχα χυσει μια φορα...ο σπυρος που ειχε πιει κι ενα τσιγαρο στο αμαξι δε μπορουσε να χυσει με τιποτα κι εμεινε στα κρυα του λουτρου ο κακομοιρης

κατεβαινω κατω στη ρεσεψιον και περιμενω το σπυρο...
...και ειναι τωρα 3 καυλιαρηδες στη ρεσεψιον και θελουν να παρουν δωματιο και τους εξηγει η ρεσεψιονιστ οτι δε γινεται να παρουν ενα δωματιο και οι 3...
τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?...διπλοβαρδια δουλεψε η μαρια εκεινο το βραδυ απ οτι καταλαβα...
εντωμεταξυ αυτους τους εκοψα για μπασκετμπολιστες και ο φιλος του κοντου που μας ειχε στειλει την πρωτη φορα ηταν κι αυτος μπασκετμπολιστας...

τα τηλεφωνα απ το γιαννακη  συνεχιστηκαν...το μαρακι σε γουσταρει πολυ και ποτε θα ξαναβρεθουμε να το ξεσκισεις κτλ κτλ...

περνανε 10 μερες και ξανακανονιζουμε συναναντηση...επειδη ειχα ξενερωσει με τα λεφτα που διναμε καθε φορα και τον εκραζα κανονισε να παμε στο εξ ντριμ στη βαθης που αφηναν πολυ κοσμο σ ενα δωματιο...

με το νικο αυτη τη φορα που του εσπασε η καποτα κι ειχε φαει φρικη για κανενα τριμηνο μην παθει τιποτα :uglystupid: :uglystupid:

ο γιαννακης εντωμεταξυ ηταν και πουστρακος κι ολο απλωνε κουλαδια και μας εσπαγε τ αρχιδια και του κατεβαζαμε καντηλια :headbang: :headbang:
εμπαινα για ντουζ κι ερχοταν κι αυτος στο μπανιο και καθοταν στη λεκανη...
-τι εγινε ρε γιαννη?τι θες παλι?
-τιποτα ...καθομαι κανε τη δουλεια σου... :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:

ηταν μοναδικος πορνοδιαστροφικος τυπος!με τα μαγουλακια ...την κοιλιτσα του...
:2funny: :2funny:


 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εκεινο το απριλιατικο βραδυ λοιπον στο παινς εκανα ενα απ τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου... :dancing:

μολις γυρισα σπιτι κατα τις 4 πηρα τηλεφωνο το σπυρο και του ειπα τι εγινε...
ο σπυρος εμεινε μαλακας αφου ειχαμε μιλησει το απογευμα και του ρθε ξαφνικο οσο να ναι... :helpplea:

-κανονισε μαλακα νωντα να παμε και μαζι να το ξεσκισουμε το πουτανακι
-ναι ρε εννοειται...ασε μαλακα ο κοντος εφαγε τρελη πιτα :2funny: :2funny: :2funny:
- αχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: ε τον κουρκουλη  :2funny: :2funny: :2funny:


  απ την επομενη μερα αρχισε τα τηλεφωνα ο γιαννακης :hammer:

-σ αρεσε το νωντα το μαρακι?καυλωνες με το μουνακι της?γουσταρες να τη γαμας?
-ναι ρε γιαννη  :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:ειπαμε ναι :headbang: :headbang: κλεινω τωρα εχω δουλεια
-καλα θα σε παρω να κανονισουμε...και το μαρακι εχει καυλωσει παλι μαζι σου :helpplea:

μετα απο μια βδομαδα εγινε η επομενη συναντηση με το σπυρο παρεα αυτη τη φορα στο ξενοδοχειο πριβε στο μεταξουργειο...

ματαια παλι προσπαθησαμε να μας δωσουν ενα δωματιο...ισα ισα μας περασανε για πουστρακια παλι...και μ αυτα και μ αυτα να μαστε παλι στο δωματιο με το γιαννακη και τη μαρια... :lheel: :fuck1: :pipa2: :2on1: :kissass:

-νωντα σ αρεσει το μουνακι της μαριας?σπυρο εσενα σ αρεσει?ε?ε? :helpplea:
-σ αρεσει μωρη καριολα να σε γαμαω και να σε κοιταει ο γιαννακης σου?
-ναι καυλιαρη μουυυυυυυ :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

και ενω γαμαμε και δν εχει περασει ουτε μιαμιση ωρα μας λενε οτι πρεπει να φυγουν κι εχουν κανονισει κτλ...
ξενερωμα τρελο :headbang:
εγω ειχα χυσει μια φορα...ο σπυρος που ειχε πιει κι ενα τσιγαρο στο αμαξι δε μπορουσε να χυσει με τιποτα κι εμεινε στα κρυα του λουτρου ο κακομοιρης

κατεβαινω κατω στη ρεσεψιον και περιμενω το σπυρο...
...και ειναι τωρα 3 καυλιαρηδες στη ρεσεψιον και θελουν να παρουν δωματιο και τους εξηγει η ρεσεψιονιστ οτι δε γινεται να παρουν ενα δωματιο και οι 3...
τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?...διπλοβαρδια δουλεψε η μαρια εκεινο το βραδυ απ οτι καταλαβα...
εντωμεταξυ αυτους τους εκοψα για μπασκετμπολιστες και ο φιλος του κοντου που μας ειχε στειλει την πρωτη φορα ηταν κι αυτος μπασκετμπολιστας...

τα τηλεφωνα απ το γιαννακη  συνεχιστηκαν...το μαρακι σε γουσταρει πολυ και ποτε θα ξαναβρεθουμε να το ξεσκισεις κτλ κτλ...

περνανε 10 μερες και ξανακανονιζουμε συναναντηση...επειδη ειχα ξενερωσει με τα λεφτα που διναμε καθε φορα και τον εκραζα κανονισε να παμε στο εξ ντριμ στη βαθης που αφηναν πολυ κοσμο σ ενα δωματιο...

με το νικο αυτη τη φορα που του εσπασε η καποτα κι ειχε φαει φρικη για κανενα τριμηνο μην παθει τιποτα :uglystupid: :uglystupid:

ο γιαννακης εντωμεταξυ ηταν και πουστρακος κι ολο απλωνε κουλαδια και μας εσπαγε τ αρχιδια και του κατεβαζαμε καντηλια :headbang: :headbang:
εμπαινα για ντουζ κι ερχοταν κι αυτος στο μπανιο και καθοταν στη λεκανη...
-τι εγινε ρε γιαννη?τι θες παλι?
-τιποτα ...καθομαι κανε τη δουλεια σου... :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:

ηταν μοναδικος πορνοδιαστροφικος τυπος!με τα μαγουλακια ...την κοιλιτσα του...
:2funny: :2funny:
    :think: :think: :2funny:
 

Επισκέπτης
η επομενη συναντηση ηταν και η καλυτερη  :fuck1: :fuck1: :fuck1:

σε ενα μεγαλο δωματιο ενος ξενοδοχειου πηγα μονος μου και βρηκα το γιαννη και τη μαρια να πινουν το τζονι τους :dancing:

ηταν η καλυτερη μου γιατι ημουν μονος μου με τη μουναρα τη μαρια ο γιαννακης ειχε αραξει σε μια πολυθρονα μακρια και δεν πολυμιλαγε...δεν ηταν στα κεφια του...ετσι νομιζα τοτε :helpplea: :helpplea:

σε καποια φαση τηλεφωνει στη ρεσεψιον να του φερουν παγακια...
οταν ο σερβιτορος χτυπησε την πορτα ειχα τη μαρια απο πανω και ειμαστε καθετα στο κρεβατι ετσι που εβλεπα στην πορτα η οποια ηταν 1 μετρο απ τις πατουσες μου...
ανοιγει την πορτα ο γιαννακης...ο ανατολικοευρωπαιος υπαλληλος καταλαβαινει τι παιζει...τα χανει λιγο και προσπαθει να του περασει τα παγακια απο αποσταση χωρις να μπει μεσα...
ο ανωμαλος γιαννακης με την ψωλη στο χερι του λεει "ελα ελα μεσα αστα στο κομοδινο" μονο και μονο για να μας δει καλα :uglystupid: :uglystupid:

τεσπα.. :headbang: :dancing: :headbang:...συνεχιζεται το γαμησι με λυσσα :fuck1: :fuck1:...ο γιαννακης καθοταν αμιλητος στην πολυθρονα μακρια...

σε καποια στιγμη σηκωνεται ντυνεται που πας του λεμε????????
-συνεχιστε συνεχιστε εσεις

συνεχιζουμε εμεις για κανενα τεταρτο και ανοιγει η πορτα και μπαινει ο γιαννακκης μαζι με το ρωσσο........ :headbang: :headbang:

μετα απο λιγο να σου κι ο ρωσσος στο κρεβατι να παιρνει το μαρακι πισωκολλητα...
ξενερωσα και αρχιζα να κραζω το γιαννη οποτε σε κανα δεκαλεπτο την εκανε ο ρωσσος...

συνεχεια του  :knockinb: :knockinb:
το μαρακι ολο μου μιλαγε στο αυτι εκεινο το βραδυ...με ειχε καυλωσει παρα πολυ

σε καποια φαση ο γιαννακης ξαναντυνεται και ξαναφευγει :headbang: :headbang:
περναει ενα δεκαλεπτο ανοιγει η πορτα δεν προλαβαινουμε να δουμε με τη μαρια ποιος ειναι  κλεινει η πορτα...
στο δωματιο πισσα σκοταδι οπως παντα...
βλεπω τον τυπο που μπηκε με το γιαννακη να μενει με το σωβρακο και να ρχεται στο κρεβατι... :headbang: :helpplea: :headbang:

ξαπλωνει πισω απ τη μαρια κι αρχιζει να της βαζει δαχτυλα ενω αυτη ειναι γυρισμενη προς τα μενα και φιλιομαστε και μου τον παιζει αφου μου χε πεσει οταν μπηκε ο αλλος...

βλεπω το γιαννακη ... :2funny: :2funny:...σηκωνεται και παει πισω απ τον καινουργιο τυπο :2funny: :2funny:...και δεν καταλαβα ακριβως αλλα μαλλον του πιασε τον κωλο :2funny: :2funny: :2funny:
οποτε αυτος τιναζεται σαν τη γατα και σηκωνεται και αρχιζει να ντυνεται :2funny: :2funny:
-τι εγινε τι επαθες του λεει ο γιαννακης?
-πρεπει να φυγω!πρεπει να γυρισω στη θεση μου! :2funny: :2funny:(ο ρεσεψιονιστ ηταν τελικα!)

μην τον ειδατε το ρεσεψιονιστ!σε 10'' ειχε γινει καπνος :2funny: :2funny:

-ποιος ηταν αυτος ρε γιαννη?
-ο ρεσεψιονιστ..


:headbang: :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang: :headbang:

συνεχισε η πουτσα μουνι κωλο κωλο ξανα μουνι ειχε κατι τρυπουλες  βελουδενιες το μαρακι :zfuck: :zfuck:

σε καποια φαση ειχε τελειωσει τοσες φορες που ειχε στεγνωσει και δεν εμπαινε η οπυτσα με τιποτα και την επιασε υστερια!
οποτε εκει δεν αντεξα και μπηκα ακαποτα :bigdick:
αυτο το μουνι ηταν φτιαγμενο για τον πουτσο μου....μοναδικη αισθηση  διεισδυσης :dancing:

4.30 εκατσα στο δωματιο εκεινη τη νυχτα... :zombie:

                                                         

                                                       συνεχιζεται... :sunglasses:


 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε συ νωντα βαλε και εμενα σε μια συνατηση, πες την επομενη ειρθε και ο xpapad και αμα δεν περισσευει τρυπα απο την μαρια πες οτι τον εβαλα στο γιαννακη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
το γκινεκα του ορτοντοντικου ιταν πουλι ενδιαφερουν
κατσαμε σαλονι γκια λιγου κε μετα πιραμε το μεγκαλο ασπρο δονητη απο το σερβαν της θειας Μερισ
εβαλε το δονητη βαθια στο μουνι τιυ στρουθοκαμιλου ενο δονισισ καβλασ ατενιζαν το γιμνο κορμι τισ
το αγριογουρουνο στενακσε με ανακουφισι
ιταν αλλι μια καθιμερινι μερα στο δασοσ τον παπαρουνοσπορων
ο ιπποτισ λακουβατοσ ετρογε προινο
μερεντα σαντουιτσ που του εφτιακσε ι μαμα κε κοτο
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
ο παπασ κ ι παπαδια
ο γιανισ κε ι μαρια
ψισαν εκση αβγα
κε φαγαν απο τρια :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
ουαι του κοτομπιφτεκου  :2funny: :zfuck:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
ο καπεταν τραμπαλασ εγιρε στι γεφιρα
το πλιο ειχε εκπεμψι για ναχορισι
ι επιβατεσ ιταν ολι στισ θεσισ τουσ
κσαφνικα ενα λιονταρι πεταχτικε στο σαλονι τισ ικονομικισ θεσισ
ιχε φιγι απο ενα τσιρκο κε το κινιγουσε ι αστρονομια
ινε εδιαφερουσα επιστιμι διοτι σινδιαζι το τρεπνον μετα του φελιμου :pipa3:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
τα μουνακια ιταν καβλομενα κε ετιμα για παιχνιδι
ο δον καρλοσ εβγαλε τιν καπα του και αναφονισε
βουρ στο νταβα με το σαλεπι
ο σαλεπιτζισ σαλεπι εχοοοοοοοοοοοοοοο
εεεεεελλλλλλλααααααααπαρεπαρεπαρεπαρεπαρεπαρεπαρεπαρε
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
μην παιζεις με το ψαροντου... :blowup: :blowup:
 

Επισκέπτης
τα μουνακια ιταν καβλομενα κε ετιμα για παιχνιδι
ο δον καρλοσ εβγαλε τιν καπα του και αναφονισε
βουρ στο νταβα με το σαλεπι
ο σαλεπιτζισ σαλεπι εχοοοοοοοοοοοοοοο
εεεεεελλλλλλλααααααααπαρεπαρεπαρεπαρεπαρεπαρεπαρεπαρε
αχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
συνεχιζω την ιστοριουλα μου λοιπον... :coffee:

το μαρακι μου λεγε οτι μονο με μενα χυνει ετσι :sunglasses:
παντα το ξερα οτι ειμαι φοβερος γαμιας και γλυκοτσουτσουνος...
μονο με κανα δυο χοντρες τα χα βρει σκουρα :-

μετα την τελευταια φορα με το ρεσεψιονιστ και το ρωσσο να μπαινοβγαινουν και με τα τηλεφωνηματα του γιαννακη να εχουν παραπυκνωσει ειχα αρχισει να ξενερωνω με τη φαση ...

ελα ομως που τωρα ειχε ψηθει με το σκηνικο κι ο διονυσης και ηθελε να γνωρισει κι αυτος το γιαννακη :2funny: :2funny:

ο διονυσης ειναι ο σκυλομουρης πυγμαχος φιλος μου που εδω και πολλα χρονια αποτελει τον παρτενερ μου στις προπονησεις
πηγαμε λοιπον και για προπονησουλα με το μαρακι...
-μαλακα νωντα κανονισε να μου απλωσει κανα χερι ο γιαννακης θα του σπασω τα μουτρα στο λεω
-οχι ρε μαλακα του χω πει στο τηλεφωνο να μη σε πειραξει

:tooth: :tooth:

στο εξ ντριμ στη βαθης για δευτερη φορα λοιπον... με το διονυση να συμπληρωνει το καρε του γκανγκμπανγκ τωρα :dancing:

μπαινουμε μεσα ...συστασεις...ουισκακια...ο γιαννακης στη μια πολυθρονα ο διονυσης στην αλλη σκυφτος,σκληρος και ανεκφραστος οπως παντα...και εγω με το μαρακι στο κρεβατι σε ημικλινη σταση να πινει αυτη το τζονι της και γω να της γλειφω το αυτακι...
γδυνομαι σε 1 δευτερολεπτο αντε εναμιση(παντα ετσι γδυνομαι...και παντελονι σωβρακο καλτσες τα κατεβαζω με μια κινηση...(βασικα για να μη φαινονται τα γυφτικα μποξερακια και καλτσες που φοραω :tooth: ))και αρχιζω να γδυνω αργα αργα το μαρακι

στην τελευταια ματια που εριξα στο διονυση τον ειδα στην καρεκλα σκυφτο και θυμωμενο(οπως παντα)...

εχω γδυσει το μαρακι χαμουρευομαστε και παιζουμε σταυρωτα μαλακια...

και ξαφνικα βλεπω το διονυση να στεκεται μπροστα μας γυμνος καυλωμενος και να φοραει και καποτα(!) και να δηλωνει...
-εγω ειμαι ετοιμος

:headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:

αγαρμπο παιδι ο διονυσης αν μη τι αλλο :dancing:
η πιο ρομαντικη φραση που εχει πει σε γυναικα ειναι"εγω τωρα βαλω πουτσο μουνι"...καπως ετσι... :tooth: :tooth:

τελοσπαντων το οργιο φουντωσε σιγα σιγα... :fuck1: :fuck1:

η καυλα για τη μαρια μου χε φυγει βεβαια πλεον ετσι ειχε γυρισει στο χαβαλε η φαση και ποσπαθουσαμε να κρατησουμε τα γελια μας με το διονυση :2funny: :2funny:

σε καποια φαση ο γιαννης υπουλα και μουλωχτα κανει να πιασει τον κωλο του διονυση οποτε αυτον τον πιανουν τα γελια και μου κανει νοημα δειχνοντας μου το γιαννακη...
-ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!ΔΕ ΣΟΥ ΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ???? :tickedoff: :tickedoff:
-ενταξει ενταξει...συγγνωμη ...συνεχιστε εσεις συνεχιστε...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ο διονυσης γαμαει πισωκολλητα πλαγια τη μαρια  εγω ειμαι μπροστα της ξαπλωμενος και φιλιομαστε και πισω απ το διονυση και πιο ψηλα στο κρεβτι ειναι ο γιαννακης ξαπλωμενος...κοντα κοντα κι αυτος...ετσι που μονο εγω τον βλεπω...
τον κοιταζα....τον κοιταζα...πολυ γλαρωμενο τον εκοβα...εχει γουστο λεω να τον παρει ο υπνος...δεν προλαβαινω να ολοκληρωσω τη σκεψη μου...τσουυυπ...παρτον κατω το γιαννακη με το στομα ανοιχτο σα χανος...κοιμηθηκε!κανω νοημα του σωτηρη χωρς να το καταλαβει η μαρια γυρναει...τον βλεπει... ε !που να κρατηθουμε αλλο πλεον? :2funny: :2funny: :2funny:
μας επιασε νευρικο :tooth: :tooth:
η μαρια εντωμεταξει να σκουζει και να φωναζει να την ακουει ολο το ξενοδοχειο κι ο γιαννακης να χει αποκοιμηθει :uglystupid: :uglystupid:

μετα την πηραμε και μουνι κωλο και κωλο μουνι τραμπα παλι...ο ενας ειχε το πουτσοκεφαλο μεσα κι ο αλλος γαμαγε δηλαδη...δε γινοταν για παραπανω πενετρέισον... :dancing:...και ειχαμε βαλει και τον κοντο ανοιχτη ακροαση ! :tooth: ...και λεγαμε μαλακιες να ακουει και να γελαει

της ελεγε ο διονυσης...
-μ αγαπας μωρο μου?ε?μ αγαπας? :2funny: :2funny: και την καρφωνε με λυσσα
-σε μισω καριολη μουυυυυυυ!!!σε μισωωωωωωω!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
εχω σαλεπι εχω λιοσπορο εχω σαλεπι εχω λιοσπορο
ελα κυρια
παρεπαπρεπαρεπαρε
το καλυτερο εχω το ωραιοτερο
εεεεεεελλλλλλλλααααααααααααα
παρεπαρεπαρεπαρε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom