Νέα

Οι αληθινές ιστορίες του Νώντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 253
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

να συνεχισει ο νωντας τις ιστοριες του?

  • ναι μου αρεσουν να τις συνεχισει

    Ψήφοι: 29 54,7%
  • οχι δε μου αρεσουν να μην τις συνεχισει

    Ψήφοι: 2 3,8%
  • στις αρχιδαρες μου τι θα κανει

    Ψήφοι: 13 24,5%
  • αγορι μου εχεις προβλημα,τραβα να σε δει κανας γιατρος

    Ψήφοι: 9 17,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    53
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
κατσε να το παρω αλλιως, ηθικο διδαγμα : οποιος εχει μπουρδελιαρη φιλο κοντο και αυτοκινητο μαρκας opel corsa να μην περασει απο την βαρβακειο βραδυ γιατι ενδεχεται να τον αγαπησει καμια μαυρουλα...
φτάνει ο κοντός... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
πλάκωσε 2 βρώμικα και 3 κόκα κόλες light ο κεφτές :2funny: :2funny: :2funny:
μετά μου λεγε να κανονίσω με καμια φίλη της για καφεδάκι :coffee:
:2funny: :2funny: :2funny:
καλα ο κοντος πρεπει να ειναι μεγαλο αλανι,  γιατι πλακωνει τα 2 βρωμικα πινει και 3 coca αλλα το αλανι ο κοντος παρολο που εφαγε τον αγλαιουρα τις παιρνει light τις coca γιατι προσεχει και την σιλουετα του :2funny: :2funny:
 
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
καλα ο κοντος πρεπει να ειναι μεγαλο αλανι,  γιατι πλακωνει τα 2 βρωμικα πινει και 3 coca αλλα το αλανι ο κοντος παρολο που εφαγε τον αγλαιουρα τις παιρνει light τις coca γιατι προσεχει και την σιλουετα του :2funny: :2funny:
ο κοντός είναι μονίμως στον όγκο :2funny: :2funny: :2funny:
πάμε gym τώρα μαζί να παίξουμε στήθος δικέφαλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ο κοντός είναι μονίμως στον όγκο :2funny: :2funny: :2funny:
πάμε gym τώρα μαζί να παίξουμε στήθος δικέφαλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πως να μην ειναι ρε συ στον ογκο??? αφου πατε να πηδηξετε και αυτος πλακωνει τα βρωμικα, δηλαδη οταν πατε να φατε τι κανει τρωει τον βρωμιαρη που τα φτιαχνει????
 
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
πως να μην ειναι ρε συ στον ογκο??? αφου πατε να πηδηξετε και αυτος πλακωνει τα βρωμικα, δηλαδη οταν πατε να φατε τι κανει τρωει τον βρωμιαρη που τα φτιαχνει????
τον πετάμε μέσα στη φριτέζα το ντολμά :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εχεις pm
 

Επισκέπτης
14 απριλιου 2007 19.45...

ειμαι με το διονυση στο τζυμ κι ενω κανω την ογδοη επαναληψη στις γαλλικες χτυπαει το κινητο μου...
...ποιος αλλος...ο κοντος! :helpplea:
-ελα νωντα που εισαι?
-τζυμ ειμαι μωρη κουραδα τι θες?
...κι ενω περιμενω να μου πει για βολτα βαρβακειο και μεταξουργειο...
-νωντα ψηνεσαι να γαμησουμε παρεα μια παντρεμενη και να μας κοιταει ο αντρας της?

:think:

...στο σημειο αυτο να υπενθυμισω για οσους δεν παρακολουθουν τα γραφομενα μου οτι ο κοντος ειναι ο πανηλιθιος γελοιος μυθομανης φιλος μου ("ελα ρε νωντα αφου ξερεις ...οτι το 90% απ αυτα π λεω ειναι ψεματα και σαλτσες") :dunno:

-τι μλκιες λες παλι ρε βλακα?
-οχι νωντα σοβαρα μιλαω...ειναι μια παντρεμενη που πηδαει ενας φιλος μου και ειναι μουναρα και ο αντρας της απλα κοιταει...μου ειπε αν θελουμε να παμε και θα παρουμε απο 100 ευρω ο καθενας...
-καλα παμε...
-λοιπον θα του δωσω το τηλεφωνο σου γιατι θελει να μιλησει και με σενα...
-καλα κοντε  :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:

μετα απο λιγο με παιρνει τηλεφωνο ο γιαννακης.......
μα μου σου του...πως εισαι πως ειναι τα μαλλια σου πως ειναι το καυλι σου εισαι ατριχος αυτο πες μου μονο κτλ...
επεμενε μαλιστα να του πω με ποιον μοιαζω! :uglystupid: :uglystupid:
(οταν αργοτερα ρωτησα τον κοντο γι αυτο το θεμα μου ειπε οτι αυτος απαντησε οτι μοιαζει στον κουρκουλη  :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang:"ε αφου του μοιαζω ρε νωντα!μου το χουν πει πολλοι!" :jerking:)

-γιαννη του λεω μεσα ειμαι αλλα εχε υποψιν σου οτι επαφη μεταξυ μας δεν προκειται να υπαρξει...
-οχι ρε εισαι τρελος!

κανονισαμε να βρεθουμε το βραδυ σε ξενοδοχειο και τις λεπτομερειες θα ξαναμιλουσαμε να τις κανονισουμε...

στις 22.00 συναντηθηκα με τον κοντο στο σπιτι ενος φιλου του...
-και για πες ρε κοντε... τι παιζει?
-ε σου ειπα...
-και θα παρουμε 100 ευρω ο καθενας ειπες ε?
-ε...χμμφφ(αρχισε να τα μασαει)...ετσι καταλαβα...
-ρε μαλακα με δουλευεις?ετσι δε μου πες?
-ελα ρε νωντα που να ξερω...αυτο εχω καταλαβει... :headbang: :helpplea: :tickedoff: :jerking: :S

 

Επισκέπτης
τεσπα...μετα απο κανα μισαωρο ασυνεννοησιας τσακωμων και τηλεφωνα με το γιαννακη...καταλαβα οτι ουτε λεφτα θα με παιρναμε και το δωματιο μας στο ξενοδοχειο θα το πληρωναμε εμεις!

ο κοντος μου παρουσιασε κι ενα βιαγκρα το οποιο εκοψε στη μεση και μου δωσε το μισο εμενα..."παρε νωντα...γιατι οσο να ναι μπορει να χουμε τρακ..." :dunno:

23.30 ειχαμε ραντεβου στο παινς στην εθνικη...ο κοντος το διαλεξε το ξενοδοχειο και ηξερε(!) οτι θα διναμε 20-25 ευρω το δωματιο...
φτανουμε λοιπον με το κορσακι...στην ωρα μας εγγλεζοι...παρκαρουμε...και σκαμε στη ρεσεψιον να ζητησουμε δωματιο :S
φοραγαμε και τα δερματινα...ειμαστε και τα πρωτα πουστρακια :Sμας κοιταζαν καλα καλα οι ρεσεψιονιστς  :helpplea:

κι εδω ηταν το γελιο.....εκτος ελαχιστων τα ξενοδοχεια δεν παραχωρουν ενα δωματιο σε 2 αντρες πραγμα που εμεις αγνοουσαμε παντελως...επισης η τιμη του δωματιου ηταν 33 ευρω και οχι 20 25 π ελεγε ο κοντος :headbang:

απ τα 100 ευρω λοιπον που θα επαιρνα στην αρχη τωρα θα εδινα και 33! :headbang: :headbang: :headbang:
και το καλυτερο?και οι δυο μαζι ειχαμε ακριβως(!) 33 ευρω!!!!ισα ισα δηλαδη για ενα δωματιο!!!!
η πιεση μου ειχε βαρεσει κοκκινο...ειχε αναψει και το κεφαλι μου απ το βιαγκρα και ημουν ετοιμος για εγκεφαλικο...

οι ρεσεψιονιστς ηταν ανενδοτοι...ανενδοτος κι ο γιαννακης να πληρωσει το εξτρα δωματιο κι ετσι βρισκομαστε στα σκαλια της εισοδου και βριζω τον κοντο για το ποσο ηλιθιος μπορει να ειναι ετσι οπως τα κανονισε...

-αντε γαμησου μλκισμενο του λεω παρε το αμαξι και τραβα να φερεις λεφτα!εγω θα μπω να γαμησω μονος μου!
-καλα ρε νωντα...σ ενα μισαωρο ειμαι πισω...


...ειμαι στο δωματιακι και χαζευω την εθνικη απ τη μπαλκονοπορτα...


σε λιγο μιλαω με το γιαννακη στο τηλ και μου λεει οτι εχουν φτασει κι αυτοι και σε ποιο δωματιο ειμαι να ρθει να με δει...

χτυπαει το κουδουνι...ανοιγω...ο γιαννης...
μιλαμε λιγο...μου λεει ελα στο δωματιο μας...

ελατε εσεις εδω λεω(φοβομουν για καμερες κτλ)...επεμενε...δεν παιζει γιαννη του λεω δεν υπαρχει περιπτωση...
φευγει και μετα απο 5 λεπτακια ξαναχτυπαει το κουδουνι.......
ο γιαννης κι η μαρια........
μολις την ειδα μου πεσε το σαγονι...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥΝΙ! :bigdick:

νταξει λεω γιναμε...χε χε χε...

ερχονται μεσα καθομαι στο κρεβατι εγω κι η μαρια κι ο γιαννης σε μια καρεκλα...
βαζουν ουισκακια που ειχαν μαζι...-νωντα θες και συ?-οχι ευχαριστω...κανω μποντι-μπιλντινγκ...

εγω παραδοξως δεν ειχα καθολου τρακ αλλα δεν ηξερα και τι να κανω...ακολουθουσα το ρυθμο τους... :dunno:

και τι σπουδαζεις...και που μενεις?...και τετοιες πιπες...
η μαρια ηταν διπλα μου...λιγο τρακαρισμενη... κι επινε το ουισκακι της

ε απο δω απο κει μετα απο κανα πενταλεπτο σπαει ο παγος και τη γραπωνω... :lheel:

 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ελα ρε πανω στο καλυτερο... και πανω που ειχα καβλωσει....
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
άντε ρε παπάρι!

γράφεεεεεεε! :coffee:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
πάνω στο καλύτερο...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
-ελα νωντα που εισαι? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Νωντα εμπνεεσαι απο τα μυθιστορηματα του ντουρασελ? :rolleyes: :rolleyes: .

Συνεχισε γιατι εχουμε αγωνια  :2on1: :2on1:
 

Επισκέπτης
γραφω μη φωναζετε...δεν ειναι ευκολο! :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom