Νέα

Οι αληθινές ιστορίες του Νώντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 253
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

να συνεχισει ο νωντας τις ιστοριες του?

  • ναι μου αρεσουν να τις συνεχισει

    Ψήφοι: 29 54,7%
  • οχι δε μου αρεσουν να μην τις συνεχισει

    Ψήφοι: 2 3,8%
  • στις αρχιδαρες μου τι θα κανει

    Ψήφοι: 13 24,5%
  • αγορι μου εχεις προβλημα,τραβα να σε δει κανας γιατρος

    Ψήφοι: 9 17,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    53
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16

(είπα να βάλω και μουσική επένδυση)

το επόμενο βραδυ στις 11 την πήρα τηλέφωνο...μου μίλησε ψυχρα και τυπικά και μου είπε να περάσω από τη σωκράτους...
μόλις κλείσαμε ήμουν πλέον σχεδόν βέβαιος ότι με έβλεπε ως πελάτη...παρολαυτά αν δεν πήγαινα μέχρι τη
βαρβάκειο δε θα σιγουρευόμουν...
έτσι κατά τις 11.30 βρίσκομαι στη σωκράτους και καλώ πάλι την christina να έρθει στο αμάξι καθώς ήταν αδύνατο
να την εντοπίσω ανάμεσα σε τόσα κορίτσια...
η christina ανοίγει την πόρτα και μπαίνει στο αμάξι...τα επόμενα 2-3 λεπτά είναι πολύ κρίσιμα αφού θα διαπιστώσω
αν τελικά η λογική η η καρδια μου είχε δίκιο...
το σχέδιο μου,εφόσον δε με αντιμετώπιζε ως πελάτη,ήταν να την πάω στο λυκαβηττό...
-we'll go a for  "walk" with the car,ok?
-ok...
στροφή στην ευριπίδους...αριστερά στην αθηνας...ομόνοια...σταδίου...οδηγούσα στο κέντρο της αγαπημένης μου
βρώμικης αθηνας ενώ διπλα μου καθόταν ένα κορίτσι απ την αφρική που είχε αφήσει το πόστο της στην πιάτσα
και βρισκόταν μαζί μου χωρίς να χω ιδέα γιατί...

πάντα με σαγήνευε οτιδήποτε το ασυνήθιστο και το ακραίο...και antepeksrxomoun σε καταστάσεις τέτοιου
τύπου καλύτερα από οπουδήποτε αλλου...οι στιγμές που περιγράφω,στο δεδομένο στάδιο της ζωής μου,
φάνταζαν παραμυθένιες...ένιωθα σα να πρωταγωνιστούσα σε ταινία...
ένιωθα τόσο ζωντανός...τόσο ευτυχισμένος και ήξερα ότι με την christina τα πράγματα θα πήγαιναν
όπως ακριβώς ήλπιζα...ήμουν σίγουρος γι αυτό...τέτοια ήταν η αυτοπεποίθησηv μου...
τη ρώτησα να μου πει για κείνη...
είχε 2 μήνες στην ελλάδα,ήταν μιση από γκάνα μιση από νιγηρία και ζούσε σ ένα σπίτι κοντά στην πλατεία αμερικής
με πολύ κόσμο ακόμα...
της είπα και για μένα...ήμουν φοιτητής κτλ κτλ

στα φανάρια οι διπλανοί οδηγοί κοιτάζουν περίεργα...

έχουμε φτάσει στο λυκαβηττό...της αρέσει πολύ...ενθουσιάζεται...
έχω τη χαρά εκείνη και την "υπερικινητικοτητα" που έχει κάθε άντρας όταν προσπαθεί να κατακτήσει μια γυναικα
και νιώθει συνεχώς και πιο κοντά στο στόχο του...της christina της αρέσω ,είναι εμφανές,το βλέπω...κι αυτή
είναι πολύ όμορφη...παρα πολύ όμορφη...και τόσο γλυκιά...
όμως διατηρεί μια απόσταση...δε m αφήνει να την πλησιάσω πολύ...
μου λέει ότι δε θέλει να με φιλήσει γιατί μετά θα με ερωτευτεί και θα θέλει να με βλέπει συνεχεια...
της λέω ότι θα με βλέπει οποτε θέλει και ότι το ίδιο θέλω και γω...
είναι δύσπιστη...

μου ζητάει να βγω από το αυτοκίνητο να με δει όρθιο...με πιάνουν τα γέλια!της κάνω τη χάρη...κάνω και δυο
στροφές και επιστρέφω και την παίρνω αγκαλιά...περνάμε άλλο ένα μισάωρο αγκαλιασμένοι
μέχρι να ενδώσει...
την φιλάω...
είναι ακίνητη...τα ματια της είναι κλειστά...και τα μεγάλα σαρκώδη χείλη της είναι ελαφρώς ανοιχτά και έχουν
αφεθεί στα φιλια μου...
δεν έχω νιώσει ποτε γυναικα να μου παραδίδεται όσο η christina...
είχα μείνει άναυδος βλέποντας την αφρικανή πόρνη να έχει αφεθεί στην αγκαλιά μου και στα φιλια μου
σα να ήταν η πρώτη φορα που την άγγιζε άνδρας...
δε σάλευε...πιστεύω ότι δε σκεφτόταν απολύτως τίποτα...μονο έβγαζε λυγμούς σαν ένα μικρό γατάκι που
κλαίει ζητώντας φαγητό...ήταν τόσο περίεργο...ήταν τρελό!

και γω απολάμβανα τα φιλια αλλα αυτό που με ενδιέφερε ήταν άλλο...έτσι δεν πέρασε πολύ ώρα μέχρι
να βρεθώ με κατεβασμένα τα παντελόνια και με δυο δάχτυλα στο μαύρο υγρό μουνάκι της christina
η οποια "σπαρταραγε"...

κάπου εκεί άρχισε να κάνει την εμφάνιση του ένας αστάθμητος παράγοντας ο οποιος "ξαναεμφανιζοταν"
και με βασάνιζε κάθε φορα που βρισκόμουν με την christina...
ποιος είναι αυτός...οι ορμόνες βρωμάνε...η μελανίνη είναι ορμόνη...κι έτσι η μελανίνη βρωμάει...
αυτή ήταν και είναι η εξήγηση που δίνω στο γιατί πάντα όταν βρισκόμουν με την christina πάνω από μια
ώρα στο αμάξι η οσμή άρχιζε να γίνεται ανυπόφορη...
της ζήτησα να με πιπωσει και με ρώτησε αν έχω προφυλακτικό...ξενέρωσα της είπα να το κάνει έτσι αλλα δε
δεχόταν με τίποτα...έβαλα καποτά και την πύρωσα ενώ της έβαζα δάχτυλα και χάιδευα το ολοστρόγγυλο σφιχτό
μαύρο κωλαράκι της...έβγαλα την καποτά...τον παίξαμε μαζί και έχουσα...
τη γύρισα στη σωκράτους τη χαιρέτησα κι έφυγα...δεν ήθελε να με φιλήσει για να μη μας δουν τα αλλα
κορίτσια...
το corsaki είχε ποτίσει απ τη μυρωδιά της!
εκείνος ο μηνας που πέρασα με την christina είχε τη δικη του έντονη μυρωδιά την οποια  νιώθω
ακόμα μέσα στα πνευμόνια μου

συνεχίζεται...
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Είδες, τα κατάφερες  :thumbsup:

Είναι που συμπάσχω γιατί έχω κι εγώ μία παρόμοια ιστορία..
Με μία από τις μαυρούλες πριν χρόνια που όταν πήγαμε στο ξενοδοχείο κάναμε πιο πολύ έρωτα παρά sex και στο τέλος δεν ήθελε να πάρει και χρήματα..

Καλή της ώρα όπου είναι..
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6

(είπα να βάλω και μουσική επένδυση)

το επόμενο βραδυ στις 11 την πήρα τηλέφωνο...μου μίλησε ψυχρα και τυπικά και μου είπε να περάσω από τη σωκράτους...
μόλις κλείσαμε ήμουν πλέον σχεδόν βέβαιος ότι με έβλεπε ως πελάτη...παρολαυτά αν δεν πήγαινα μέχρι τη
βαρβάκειο δε θα σιγουρευόμουν...
έτσι κατά τις 11.30 βρίσκομαι στη σωκράτους και καλώ πάλι την christina να έρθει στο αμάξι καθώς ήταν αδύνατο
να την εντοπίσω ανάμεσα σε τόσα κορίτσια...
η christina ανοίγει την πόρτα και μπαίνει στο αμάξι...τα επόμενα 2-3 λεπτά είναι πολύ κρίσιμα αφού θα διαπιστώσω
αν τελικά η λογική η η καρδια μου είχε δίκιο...
το σχέδιο μου,εφόσον δε με αντιμετώπιζε ως πελάτη,ήταν να την πάω στο λυκαβηττό...
-we'll go a for  "walk" with the car,ok?
-ok...
στροφή στην ευριπίδους...αριστερά στην αθηνας...ομόνοια...σταδίου...οδηγούσα στο κέντρο της αγαπημένης μου
βρώμικης αθηνας ενώ διπλα μου καθόταν ένα κορίτσι απ την αφρική που είχε αφήσει το πόστο της στην πιάτσα
και βρισκόταν μαζί μου χωρίς να χω ιδέα γιατί...

πάντα με σαγήνευε οτιδήποτε το ασυνήθιστο και το ακραίο...και antepeksrxomoun σε καταστάσεις τέτοιου
τύπου καλύτερα από οπουδήποτε αλλου...οι στιγμές που περιγράφω,στο δεδομένο στάδιο της ζωής μου,
φάνταζαν παραμυθένιες...ένιωθα σα να πρωταγωνιστούσα σε ταινία...
ένιωθα τόσο ζωντανός...τόσο ευτυχισμένος και ήξερα ότι με την christina τα πράγματα θα πήγαιναν
όπως ακριβώς ήλπιζα...ήμουν σίγουρος γι αυτό...τέτοια ήταν η αυτοπεποίθησηv μου...
τη ρώτησα να μου πει για κείνη...
είχε 2 μήνες στην ελλάδα,ήταν μιση από γκάνα μιση από νιγηρία και ζούσε σ ένα σπίτι κοντά στην πλατεία αμερικής
με πολύ κόσμο ακόμα...
της είπα και για μένα...ήμουν φοιτητής κτλ κτλ

στα φανάρια οι διπλανοί οδηγοί κοιτάζουν περίεργα...

έχουμε φτάσει στο λυκαβηττό...της αρέσει πολύ...ενθουσιάζεται...
έχω τη χαρά εκείνη και την "υπερικινητικοτητα" που έχει κάθε άντρας όταν προσπαθεί να κατακτήσει μια γυναικα
και νιώθει συνεχώς και πιο κοντά στο στόχο του...της christina της αρέσω ,είναι εμφανές,το βλέπω...κι αυτή
είναι πολύ όμορφη...παρα πολύ όμορφη...και τόσο γλυκιά...
όμως διατηρεί μια απόσταση...δε m αφήνει να την πλησιάσω πολύ...
μου λέει ότι δε θέλει να με φιλήσει γιατί μετά θα με ερωτευτεί και θα θέλει να με βλέπει συνεχεια...
της λέω ότι θα με βλέπει οποτε θέλει και ότι το ίδιο θέλω και γω...
είναι δύσπιστη...

μου ζητάει να βγω από το αυτοκίνητο να με δει όρθιο...με πιάνουν τα γέλια!της κάνω τη χάρη...κάνω και δυο
στροφές και επιστρέφω και την παίρνω αγκαλιά...περνάμε άλλο ένα μισάωρο αγκαλιασμένοι
μέχρι να ενδώσει...
την φιλάω...
είναι ακίνητη...τα ματια της είναι κλειστά...και τα μεγάλα σαρκώδη χείλη της είναι ελαφρώς ανοιχτά και έχουν
αφεθεί στα φιλια μου...
δεν έχω νιώσει ποτε γυναικα να μου παραδίδεται όσο η christina...
είχα μείνει άναυδος βλέποντας την αφρικανή πόρνη να έχει αφεθεί στην αγκαλιά μου και στα φιλια μου
σα να ήταν η πρώτη φορα που την άγγιζε άνδρας...
δε σάλευε...πιστεύω ότι δε σκεφτόταν απολύτως τίποτα...μονο έβγαζε λυγμούς σαν ένα μικρό γατάκι που
κλαίει ζητώντας φαγητό...ήταν τόσο περίεργο...ήταν τρελό!

και γω απολάμβανα τα φιλια αλλα αυτό που με ενδιέφερε ήταν άλλο...έτσι δεν πέρασε πολύ ώρα μέχρι
να βρεθώ με κατεβασμένα τα παντελόνια και με δυο δάχτυλα στο μαύρο υγρό μουνάκι της christina
η οποια "σπαρταραγε"...

κάπου εκεί άρχισε να κάνει την εμφάνιση του ένας αστάθμητος παράγοντας ο οποιος "ξαναεμφανιζοταν"
και με βασάνιζε κάθε φορα που βρισκόμουν με την christina...
ποιος είναι αυτός...οι ορμόνες βρωμάνε...η μελανίνη είναι ορμόνη...κι έτσι η μελανίνη βρωμάει...
αυτή ήταν και είναι η εξήγηση που δίνω στο γιατί πάντα όταν βρισκόμουν με την christina πάνω από μια
ώρα στο αμάξι η οσμή άρχιζε να γίνεται ανυπόφορη...
της ζήτησα να με πιπωσει και με ρώτησε αν έχω προφυλακτικό...ξενέρωσα της είπα να το κάνει έτσι αλλα δε
δεχόταν με τίποτα...έβαλα καποτά και την πύρωσα ενώ της έβαζα δάχτυλα και χάιδευα το ολοστρόγγυλο σφιχτό
μαύρο κωλαράκι της...έβγαλα την καποτά...τον παίξαμε μαζί και έχουσα...
τη γύρισα στη σωκράτους τη χαιρέτησα κι έφυγα...δεν ήθελε να με φιλήσει για να μη μας δουν τα αλλα
κορίτσια...
το corsaki είχε ποτίσει απ τη μυρωδιά της!
εκείνος ο μηνας που πέρασα με την christina είχε τη δικη του έντονη μυρωδιά την οποια  νιώθω
ακόμα μέσα στα πνευμόνια μου

συνεχίζεται...
αρχηγε πολυ χαφτομουνις εισαι ρε.
για μαζεψου λιγο. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
τι είναι αυτό?και το μαζέψου δεν το πιασα
ξεκολα απο την μαυρη και την καθε πουτανα.
εχω πει και αλλη φορα οτι,στις πουτανες-μπουρδελα-στριπτιτζαδικα,πηγαινεις για να γαμησεις,και ΟΧΙ για ερωτες,και γαμους.απλα και ξεκαθαρα στο λεω να ξερεις,οτι εισαι μαλακας και μονο που σκεφτηκες σοβαρα για την μαυρη.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν την πλήρωσε ρε αρκανς

εγώ σιγκινούμαι...  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
ξεκολα απο την μαυρη και την καθε πουτανα.
εχω πει και αλλη φορα οτι,στις πουτανες-μπουρδελα-στριπτιτζαδικα,πηγαινεις για να γαμησεις,και ΟΧΙ για ερωτες,και γαμους.απλα και ξεκαθαρα στο λεω να ξερεις,οτι εισαι μαλακας και μονο που σκεφτηκες σοβαρα για την μαυρη.
ρε φιλαράκι να σου πω...διαβάζεις μια γαμημένη ιστορία...δε σ αρέσει...γιατί πρέπει να κολλήσεις το μαλακισμένο άσχετο άκυρο σχόλιο σου από κάτω?
δηλαδή εγώ τώρα τώρα πρέπει να σου κατεβάσω καντήλια και να φάω mute πάλι?
δεν καταλαβαίνω ρε πούστη μου!
θα μου πεις και μαζέψου
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
ρε φιλαράκι να σου πω...διαβάζεις μια γαμημένη ιστορία...δε σ αρέσει...γιατί πρέπει να κολλήσεις το μαλακισμένο άσχετο άκυρο σχόλιο σου από κάτω?
δηλαδή εγώ τώρα τώρα πρέπει να σου κατεβάσω καντήλια και να φάω mute πάλι?
δεν καταλαβαίνω ρε πούστη μου!
θα μου πεις και μαζέψου
72 μπαν εχω φαει χαφτουμουνη τις μαυρη ηπειρου, να ξερεις.
σαλατα γαμησου και εσυ και η μαυρη μαζι.
αλλα να προσεχεις φιλε τα παρασημα.
για το καλο σου μιλαω εγω να ξερεις.
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
  επομενη σκηνή... το corsaki παρκαρισμένο στη σωκράτους...η μηχανή ανοιχτή...και τα alarm να χρωματίζουν με
το πορτοκαλι ζεστό τους χρώμα το σκοτεινό τοπίο...

ρε φιλε μονο αν ησουν totaly stoned θα εβλεπες τα alarm να χρωματιζουν με το πορτοκαλι ζεστο τους χρώμα το σκοτεινο τοπιο :dancing:

72 μπαν εχω φαει χαφτουμουνη τις μαυρη ηπειρου, να ξερεις.
σαλατα γαμησου και εσυ και η μαυρη μαζι.
αλλα να προσεχεις φιλε τα παρασημα.
για το καλο σου μιλαω εγω να ξερεις.
εσυ δεν υπαρχει Post που να μην βριζεις σαν τον Ψαλτη στο "πες τα χρυσοστομε" και αληθεια πες μου τι καταλαβαινεις με τον τροπο που μιλας.
 
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16

όπως εκτυλίχτηκε το πρώτο βραδυ με την christina έτσι κύλησαν και τα υπόλοιπα...
πέρναγα 3 φορες τη βδομάδα μέσο ορο κατά τις 10.30-11.00 και την έπαιρνα απ την πλατεία
αμερικής όπου έμενε(το χα κανονίσει έτσι ώστε να την παίρνω κατευθείαν μόλις έβγαινε
από το μπάνιο) πηγαίναμε στο λυκαβηττό καθόμαστε καμια ώρα και την πήγαινα σωκράτους...
παρασκευές και σάββατα δεν την έβλεπα γιατί είχε δουλειά η πιάτσα και ήθελε να είναι εκεί...
όταν πείναγε της έπαιρνα μια πίτα του παππου από την αλεξάνδρας την οποια έβρισκε νοστιμότατη...
από το αμάξι δεν κατέβαινε ούτε στο σουβλατζίδικο...ντρεπόταν...
χαιρόταν πολύ όταν με έβλεπε...my baby έλεγε...

οι φίλοι μου έβρισκαν φοβερα αστεία την κατάσταση
και την διακωμωδούσαν!την ίδια εποχή μάλιστα είχα κάτι τραβήγματα με μια ρωσίδα πουτάνα
και ο κοντός με πίεζε να ξεκινήσω το ntabantziliki και πως μάλιστα θα μου βρίσκε αυτός όπλο!
με την christina δεν κάναμε sex γιατί με χάλαγε πολύ το θέμα της μυρωδιάς...ειδικά μέσα στο
αμάξι...μια φορα ενώ χαμουρευόμαστε και μου τον έπαιζε μου είπε μια από τις πιο καυλωτικες
φράσεις που μου έχει πει γκόμενα...όπως μου τον έπαιζε,τον κοίταζε και ξαφνικά τον σφίγγει
τον κουνάει ,μου τον δείχνει και μου λέει με αγριάδα:"η love this baby!when will you fuck με?"
εγώ σάστισα...σκέφτηκα να την έσκιζα εκείνη τη στιγμή αλλα πάλι θυμήθηκα τη μυρωδιά
και άλλαξα γνώμη...το χω μετανιώσει!
 
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
κάτι μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση για την christina ήταν το πως πέρναγε τη μέρα της...
γύριζε κατά τις 8 το πρωί σπίτι μαγείρευε έτρωγε έκανε μπάνιο και κατά τις 9-10 έπεφτε για ύπνο...
κοιμόταν μέχρι τις 10 το άλλο βραδυ όπου ξυπνούσε ετοιμαζόταν και πήγαινε για δουλειά...ενίοτε
ebgaine μια βόλτα με μένα προηγουμένως για κάνα δίωρο...και αυτό το πρόγραμμα
ακολουθούσε κάθε μέρα!ήταν λυπηρό...το μονο που έκανε ήταν να δουλεύει και να κοιμάται...
εκτος από τη σωκράτους και το σπίτι της αμφιβάλλω αν είχε δει αλλα μέρη...
μου άρεσε πολύ να την έχω αγκαλιά...θυμάμαι μια φωτογραφία που είχε φόντο στο κινητό της...
ήταν στον καναπέ του σπιτιού της αραχτή...forage ένα άσπρο φαρδύ φούτερ και ήταν τελείως άβαφη...
ήταν ένα όμορφο μικρό  κοριτσάκι...
κάναμε σχέδια για το ποτε θα πάμε μαζί σε ένα club να χορέψουμε...μας άρεσε τόσο πολύ
όταν το λέγαμε αλλα κανένας δεν το εννοούσε πραγματικά...η christina δε θα βρίσκε ποτε το
θάρρος να κυκλοφορήσει μαζί μου και γω δεν είχα καμια όρεξη είναι η αλήθεια...
της άρεσε ο r.kelly,ο michael jackson και άλλοι μαύροι τραγουδιστές...
τότε άκουγα planet 99.5 που έπαιζε τέτοια μουσική και σχολιάζαμε τα κομμάτια...την ώρα της πίπας
θυμάμαι ότι άκουγα τον κοττάκη που έκανε εκπομπή...
μια φορα ενώ έπαιζε ένα της madonna τη ρώτησα αν της αρέσει η madonna...
-madonna???...no...no...no!...madonna...μεγάλη πουτάνα...!

ξέχασα να αναφέρω το θέμα της ζήλιας!με το που την άφηνα στη σωκράτους με ρώταγε που θα πάω
...της έλεγα σπίτι γιατί διαφορετικά άρχιζε το κήρυγμα!
-and in how much time will you be home?
-half αν hour...
με το που πέρναγαν fourty minutes μου έκανε αναπάντητη(σήμα για να την καλέσω)
-where are you?
-home baby...
-why didn't you call me?
-η just came...
-you said half αν hour...why are you lyn?...μια τέτοια κατάσταση...!
είχαν περάσει 3 βδομάδες περίπου και είχα αρχίσει να βαριέμαι...ήθελα μονο να κάνουμε μια φορα
sex και σιγά σιγά να τελειώσει το παραμύθι...και κάπου εκεί έκανε κάτι που με πείραξε αφάνταστα!
μου λέει μια μέρα στο τηλέφωνο να της πάρω μια κάρτα see you και να της τη στείλω...
το πήρα πολύ στραβά οποτε θεώρησα επιτακτική ανάγκη να την πηδήξω και να τη στείλω...
την επομενη φορα που την είδα ήταν άρρωστη...κάτι γρίπη είχε κολλήσει και ήταν χαλια με πυρετό...
εγώ όμως δεν είχα σκοπό να την ξαναδώ κι έτσι επιμένοντας παρα πολύ την πήγα σε ένα
ξενοδοχείο...με παρακαλούσε να μην κάνουμε sex αλλα ήμουν ανένδοτος...
ήταν πολύ άσχημο...δεν έπρεπε να γίνει έτσι...μετά από τόσο σεξουαλικό πάθος που είχε
υπάρξει μεταξύ μας είχα εισβάλλει βίαια στο κορμί της κι αυτή προσπαθούσε να κρύψει την
ενόχληση και τον πόνο της...μάλιστα προσποιόταν άτεχνα και τη στιγμή που τελείωνα προσποιhθhκε
ότι ήρθε και σε οργασμό...ήταν τραγικό...εμενα το μονο που με enoiaze ήταν να ξεπληρώσω
"την προσβολή"που μου είχε κάνει και το χα καταφέρει...ήμουνα και  πολύ μαλάκας...

την christina δεν την ξαναπήρα τηλέφωνο...παρόλες τις αναπάντητες...

μετά από ένα ενάμιση μηνα γυρνώντας από το soul στην ευριπίδου μεθυσμένος πέρασα να τη
δω μήπως την έπειθα για καμια πίπα...
μόλις με είδε πήγε να μου βγάλει τα ματια!με έβριζε κα μου ελεγε οτι με είχε δει
μια βδομάδα πριν να ανεβαίνω στο ξενοδοχείο με μια μαύρη κοπέλα(έριχνε άδεια να πιάσει γεμάτα)...
ήξερα ότι έλεγε ψέματα και επέμενα...της είπα ότι με είχε πειράξει που μου ζήτησε κάρτα
και νόμιζα ότι ήθελε να με εκμεταλλευτεί...μου απάντησε ότι το βλέπε ότι είμαι μπατίρης
φοιτητής και θα έβρισκε κάποιον άλλο αν ήθελε χορηγό...μετά άρχισε ένα μονόλογο που δε μπορώ
να μνημονεύσω πλέον αλλα θυμάμαι ότι μίλαγε με τρεμάμενη φωνή και τελειωσε βουρκωμένη με
δάκρυα στα ματια λέγοντας ...maybe i was crazy for you....maybe η loved you...
 
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
να ναι καλά όπου είναι...
christina στο αφιερώνω...

 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
κάτι μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση για την christina ήταν το πως πέρναγε τη μέρα της...
γύριζε κατά τις 8 το πρωί σπίτι μαγείρευε έτρωγε έκανε μπάνιο και κατά τις 9-10 έπεφτε για ύπνο...
κοιμόταν μέχρι τις 10 το άλλο βραδυ όπου ξυπνούσε ετοιμαζόταν και πήγαινε για δουλειά...ενίοτε
ebgaine μια βόλτα με μένα προηγουμένως για κάνα δίωρο...και αυτό το πρόγραμμα
ακολουθούσε κάθε μέρα!ήταν λυπηρό...το μονο που έκανε ήταν να δουλεύει και να κοιμάται...
εκτος από τη σωκράτους και το σπίτι της αμφιβάλλω αν είχε δει αλλα μέρη...
μου άρεσε πολύ να την έχω αγκαλιά...θυμάμαι μια φωτογραφία που είχε φόντο στο κινητό της...
ήταν στον καναπέ του σπιτιού της αραχτή...forage ένα άσπρο φαρδύ φούτερ και ήταν τελείως άβαφη...
ήταν ένα όμορφο μικρό  κοριτσάκι...
κάναμε σχέδια για το ποτε θα πάμε μαζί σε ένα club να χορέψουμε...μας άρεσε τόσο πολύ
όταν το λέγαμε αλλα κανένας δεν το εννοούσε πραγματικά...η christina δε θα βρίσκε ποτε το
θάρρος να κυκλοφορήσει μαζί μου και γω δεν είχα καμια όρεξη είναι η αλήθεια...
της άρεσε ο r.kelly,ο michael jackson και άλλοι μαύροι τραγουδιστές...
τότε άκουγα planet 99.5 που έπαιζε τέτοια μουσική και σχολιάζαμε τα κομμάτια...την ώρα της πίπας
θυμάμαι ότι άκουγα τον κοττάκη που έκανε εκπομπή...
μια φορα ενώ έπαιζε ένα της madonna τη ρώτησα αν της αρέσει η madonna...
-madonna???...no...no...no!...madonna...μεγάλη πουτάνα...!

ξέχασα να αναφέρω το θέμα της ζήλιας!με το που την άφηνα στη σωκράτους με ρώταγε που θα πάω
...της έλεγα σπίτι γιατί διαφορετικά άρχιζε το κήρυγμα!
-and in how much time will you be home?
-half αν hour...
με το που πέρναγαν fourty minutes μου έκανε αναπάντητη(σήμα για να την καλέσω)
-where are you?
-home baby...
-why didn't you call me?
-η just came...
-you said half αν hour...why are you lyn?...μια τέτοια κατάσταση...!
είχαν περάσει 3 βδομάδες περίπου και είχα αρχίσει να βαριέμαι...ήθελα μονο να κάνουμε μια φορα
sex και σιγά σιγά να τελειώσει το παραμύθι...και κάπου εκεί έκανε κάτι που με πείραξε αφάνταστα!
μου λέει μια μέρα στο τηλέφωνο να της πάρω μια κάρτα see you και να της τη στείλω...
το πήρα πολύ στραβά οποτε θεώρησα επιτακτική ανάγκη να την πηδήξω και να τη στείλω...
την επομενη φορα που την είδα ήταν άρρωστη...κάτι γρίπη είχε κολλήσει και ήταν χαλια με πυρετό...
εγώ όμως δεν είχα σκοπό να την ξαναδώ κι έτσι επιμένοντας παρα πολύ την πήγα σε ένα
ξενοδοχείο...με παρακαλούσε να μην κάνουμε sex αλλα ήμουν ανένδοτος...
ήταν πολύ άσχημο...δεν έπρεπε να γίνει έτσι...μετά από τόσο σεξουαλικό πάθος που είχε
υπάρξει μεταξύ μας είχα εισβάλλει βίαια στο κορμί της κι αυτή προσπαθούσε να κρύψει την
ενόχληση και τον πόνο της...μάλιστα προσποιόταν άτεχνα και τη στιγμή που τελείωνα προσποιhθhκε
ότι ήρθε και σε οργασμό...ήταν τραγικό...εμενα το μονο που με enoiaze ήταν να ξεπληρώσω
"την προσβολή"που μου είχε κάνει και το χα καταφέρει...ήμουνα και  πολύ μαλάκας...

την christina δεν την ξαναπήρα τηλέφωνο...παρόλες τις αναπάντητες...

μετά από ένα ενάμιση μηνα γυρνώντας από το soul στην ευριπίδου μεθυσμένος πέρασα να τη
δω μήπως την έπειθα για καμια πίπα...
μόλις με είδε πήγε να μου βγάλει τα ματια!με έβριζε κα μου ελεγε οτι με είχε δει
μια βδομάδα πριν να ανεβαίνω στο ξενοδοχείο με μια μαύρη κοπέλα(έριχνε άδεια να πιάσει γεμάτα)...
ήξερα ότι έλεγε ψέματα και επέμενα...της είπα ότι με είχε πειράξει που μου ζήτησε κάρτα
και νόμιζα ότι ήθελε να με εκμεταλλευτεί...μου απάντησε ότι το βλέπε ότι είμαι μπατίρης
φοιτητής και θα έβρισκε κάποιον άλλο αν ήθελε χορηγό...μετά άρχισε ένα μονόλογο που δε μπορώ
να μνημονεύσω πλέον αλλα θυμάμαι ότι μίλαγε με τρεμάμενη φωνή και τελειωσε βουρκωμένη με
δάκρυα στα ματια λέγοντας ...maybe i was crazy for you....maybe η loved you...
φιλε καταπληκτικη η ιστορια σου αλλα περισσοτερο η περιγραφη σου ... να σαι καλα ρε μαγκα εχω δακρυσει απο τα γελια εισαι φοβερος, εισαι αρχηγος....
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
κάτι μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση για την christina ήταν το πως πέρναγε τη μέρα της...
γύριζε κατά τις 8 το πρωί σπίτι μαγείρευε έτρωγε έκανε μπάνιο και κατά τις 9-10 έπεφτε για ύπνο...
κοιμόταν μέχρι τις 10 το άλλο βραδυ όπου ξυπνούσε ετοιμαζόταν και πήγαινε για δουλειά...ενίοτε
ebgaine μια βόλτα με μένα προηγουμένως για κάνα δίωρο...και αυτό το πρόγραμμα
ακολουθούσε κάθε μέρα!ήταν λυπηρό...το μονο που έκανε ήταν να δουλεύει και να κοιμάται...
εκτος από τη σωκράτους και το σπίτι της αμφιβάλλω αν είχε δει αλλα μέρη...
μου άρεσε πολύ να την έχω αγκαλιά...θυμάμαι μια φωτογραφία που είχε φόντο στο κινητό της...
ήταν στον καναπέ του σπιτιού της αραχτή...forage ένα άσπρο φαρδύ φούτερ και ήταν τελείως άβαφη...
ήταν ένα όμορφο μικρό  κοριτσάκι...
κάναμε σχέδια για το ποτε θα πάμε μαζί σε ένα club να χορέψουμε...μας άρεσε τόσο πολύ
όταν το λέγαμε αλλα κανένας δεν το εννοούσε πραγματικά...η christina δε θα βρίσκε ποτε το
θάρρος να κυκλοφορήσει μαζί μου και γω δεν είχα καμια όρεξη είναι η αλήθεια...
της άρεσε ο r.kelly,ο michael jackson και άλλοι μαύροι τραγουδιστές...
τότε άκουγα planet 99.5 που έπαιζε τέτοια μουσική και σχολιάζαμε τα κομμάτια...την ώρα της πίπας
θυμάμαι ότι άκουγα τον κοττάκη που έκανε εκπομπή...
μια φορα ενώ έπαιζε ένα της madonna τη ρώτησα αν της αρέσει η madonna...
-madonna???...no...no...no!...madonna...μεγάλη πουτάνα...!

ξέχασα να αναφέρω το θέμα της ζήλιας!με το που την άφηνα στη σωκράτους με ρώταγε που θα πάω
...της έλεγα σπίτι γιατί διαφορετικά άρχιζε το κήρυγμα!
-and in how much time will you be home?
-half αν hour...
με το που πέρναγαν fourty minutes μου έκανε αναπάντητη(σήμα για να την καλέσω)
-where are you?
-home baby...
-why didn't you call me?
-η just came...
-you said half αν hour...why are you lyn?...μια τέτοια κατάσταση...!
είχαν περάσει 3 βδομάδες περίπου και είχα αρχίσει να βαριέμαι...ήθελα μονο να κάνουμε μια φορα
sex και σιγά σιγά να τελειώσει το παραμύθι...και κάπου εκεί έκανε κάτι που με πείραξε αφάνταστα!
μου λέει μια μέρα στο τηλέφωνο να της πάρω μια κάρτα see you και να της τη στείλω...
το πήρα πολύ στραβά οποτε θεώρησα επιτακτική ανάγκη να την πηδήξω και να τη στείλω...
την επομενη φορα που την είδα ήταν άρρωστη...κάτι γρίπη είχε κολλήσει και ήταν χαλια με πυρετό...
εγώ όμως δεν είχα σκοπό να την ξαναδώ κι έτσι επιμένοντας παρα πολύ την πήγα σε ένα
ξενοδοχείο...με παρακαλούσε να μην κάνουμε sex αλλα ήμουν ανένδοτος...
ήταν πολύ άσχημο...δεν έπρεπε να γίνει έτσι...μετά από τόσο σεξουαλικό πάθος που είχε
υπάρξει μεταξύ μας είχα εισβάλλει βίαια στο κορμί της κι αυτή προσπαθούσε να κρύψει την
ενόχληση και τον πόνο της...μάλιστα προσποιόταν άτεχνα και τη στιγμή που τελείωνα προσποιhθhκε
ότι ήρθε και σε οργασμό...ήταν τραγικό...εμενα το μονο που με enoiaze ήταν να ξεπληρώσω
"την προσβολή"που μου είχε κάνει και το χα καταφέρει...ήμουνα και  πολύ μαλάκας...

την christina δεν την ξαναπήρα τηλέφωνο...παρόλες τις αναπάντητες...

μετά από ένα ενάμιση μηνα γυρνώντας από το soul στην ευριπίδου μεθυσμένος πέρασα να τη
δω μήπως την έπειθα για καμια πίπα...
μόλις με είδε πήγε να μου βγάλει τα ματια!με έβριζε κα μου ελεγε οτι με είχε δει
μια βδομάδα πριν να ανεβαίνω στο ξενοδοχείο με μια μαύρη κοπέλα(έριχνε άδεια να πιάσει γεμάτα)...
ήξερα ότι έλεγε ψέματα και επέμενα...της είπα ότι με είχε πειράξει που μου ζήτησε κάρτα
και νόμιζα ότι ήθελε να με εκμεταλλευτεί...μου απάντησε ότι το βλέπε ότι είμαι μπατίρης
φοιτητής και θα έβρισκε κάποιον άλλο αν ήθελε χορηγό...μετά άρχισε ένα μονόλογο που δε μπορώ
να μνημονεύσω πλέον αλλα θυμάμαι ότι μίλαγε με τρεμάμενη φωνή και τελειωσε βουρκωμένη με
δάκρυα στα ματια λέγοντας ...maybe i was crazy for you....maybe η loved you...
ηθικον διδαγμα εισαι αλλο ενα ρατσιστικο γουρουνι που διψας για λιγη εκδικηση λυπαμαι για λογαριασμο σου.αν και μπατηρης θα το εξαργυρωνεις για μια ζωη στο υποσυνειδητο σου,και αν τυχη και μεινεις απλυτος καμμια φορα στη ζωη σου μυρισε το πουλι σου θα σου ξυπνησει  εντονα τις αναμνησεις των οσμων της βαρβακειου ....και τοτε θα καταλαβεις ποσο μαλακας εισουνα που δεν εβλεπες το "μαυρο σου το χαλι"
 
OP
OP
O

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
ηθικον διδαγμα εισαι αλλο ενα ρατσιστικο γουρουνι που διψας για λιγη εκδικηση λυπαμαι για λογαριασμο σου.αν και μπατηρης θα το εξαργυρωνεις για μια ζωη στο υποσυνειδητο σου,και αν τυχη και μεινεις απλυτος καμμια φορα στη ζωη σου μυρισε το πουλι σου θα σου ξυπνησει  εντονα τις αναμνησεις των οσμων της βαρβακειου ....και τοτε θα καταλαβεις ποσο μαλακας εισουνα που δεν εβλεπες το "μαυρο σου το χαλι"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πάρτο αλλιώς ρε τύπε :headbang:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πάρτο αλλιώς ρε τύπε :headbang:
κατσε να το παρω αλλιως, ηθικο διδαγμα : οποιος εχει μπουρδελιαρη φιλο κοντο και αυτοκινητο μαρκας opel corsa να μην περασει απο την βαρβακειο βραδυ γιατι ενδεχεται να τον αγαπησει καμια μαυρουλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom