Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (18 μέλη και 52 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ρε ΜΕΜΕΤΙΑ, είχατε να κερδίσετε 14 χρόνια τα αδέλφια σας, και τώρα λέτε για ΠΕΛΑΤΕΣ;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
ΜΕΜΕΤΙΑ πούτσα και στους παμπαίδες; 76-40...Τα παιδιά του Νικ σας ξεκώλιασαν πάλι..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
η μόνη παράδοση που είχε ο παοκ απέναντί μας ήταν τα 23 χρόνια στην τούμπα
τίποτε άλλο

Δηλαδή δε σου φτάνει αυτή; :2funny: :2funny: :2funny: Πόσο γελοίοι γίνεστε... Ενημερωτικά πάντως την τελευταία 10ετία, απ' τον τελικό κυπέλλου του 2001 και μετά, έχεις φάει 11 φορές ψωλή απ' τον Π.Α.Ο.Κ. παντού και για όλες τις διοργανώσεις... Τούμπα, Καραϊσκάκη, Ριζούπολη, Ν. Φιλαδέλφεια, για πρωτάθλημα, κύπελλο και play off... Και φαντάσου πόσες ακόμα θα είχες φάει αν δεν έκανες χειρουργεία όπως αυτό στο κύπελλο το 2009 με τον Κουκουλάκη στο Καραϊσκάκη... Αλήθεια, υπάρχει άλλη ομάδα που να σου δένεται τόσο κόμπος το στομάχι όταν είναι να παίξεις μαζί της;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Δηλαδή δε σου φτάνει αυτή; :2funny: :2funny: :2funny: Πόσο γελοίοι γίνεστε... Ενημερωτικά πάντως την τελευταία 10ετία, απ' τον τελικό κυπέλλου του 2001 και μετά, έχεις φάει 11 φορές ψωλή απ' τον Π.Α.Ο.Κ. παντού και για όλες τις διοργανώσεις... Τούμπα, Καραϊσκάκη, Ριζούπολη, Ν. Φιλαδέλφεια, για πρωτάθλημα, κύπελλο και play off... Και φαντάσου πόσες ακόμα θα είχες φάει αν δεν έκανες χειρουργεία όπως αυτό στο κύπελλο το 2009 με τον Κουκουλάκη στο Καραϊσκάκη... Αλήθεια, υπάρχει άλλη ομάδα που να σου δένεται τόσο κόμπος το στομάχι όταν είναι να παίξεις μαζί της;
φιλε μου ολες οι ΜΕΓΑΛΕΣ ομαδες εχουν εναν κακο δαιμονα .στη συγκεκριμενη φαση ειναι ο παοκ που ενω δεν ειναι καλυτερη ομαδα η με δυσκολευει να νικησω η θα με κερδισει.
η διαφορα ομως της καθε χρονιας ειναι η σουμα στο τελος.φετος εσυ ας πουμε θα πεις κερδισα τον ολυμπιακο αλλα τερματησα 30 βαθμους πισω εκει που περυσι ελεγα οτι ξεκιναω για πρωταθλημα(αν δε παρεις κυπελλο που εγω βλεπω βολο).
απο κει και περα μπορεις να χαρεις γιατι η καθε ομαδα εχει και καποια στανταρ

αν στο τελος της χρονιας εσυ εχεις κερδισει τον ολυμπιακο μπορεις να τη θεωρεις επιτυχημενη
αν στο τελος της χρονιας ο μπαρτσα εχει κερδισει τον ολυμπιακο στα παπαρια τους.

αντε γιατι πολυ μας ζαλισατε τα παπαρια .καθε νικη του παοκ ειναι γαμησι και καθε ηττα χειρουργιο

αυτοι ειστε δεν θα αλλαξετε ποτε
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Καλά ρε, μιλάτε για το φιλικό; Που οι γάβροι πριν λίγο καιρό βάζανε λυτούς και δεμένους για να γίνει εκδίκαση του Μιραλάς ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ και τώρα στο φιλικό ξεκουραζότανε;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
φιλε μου ολες οι ΜΕΓΑΛΕΣ ομαδες εχουν εναν κακο δαιμονα .στη συγκεκριμενη φαση ειναι ο παοκ που ενω δεν ειναι καλυτερη ομαδα η με δυσκολευει να νικησω η θα με κερδισει.
η διαφορα ομως της καθε χρονιας ειναι η σουμα στο τελος.φετος εσυ ας πουμε θα πεις κερδισα τον ολυμπιακο αλλα τερματησα 30 βαθμους πισω εκει που περυσι ελεγα οτι ξεκιναω για πρωταθλημα(αν δε παρεις κυπελλο που εγω βλεπω βολο).
απο κει και περα μπορεις να χαρεις γιατι η καθε ομαδα εχει και καποια στανταρ

αν στο τελος της χρονιας εσυ εχεις κερδισει τον ολυμπιακο μπορεις να τη θεωρεις επιτυχημενη
αν στο τελος της χρονιας ο μπαρτσα εχει κερδισει τον ολυμπιακο στα παπαρια τους.

αντε γιατι πολυ μας ζαλισατε τα παπαρια .καθε νικη του παοκ ειναι γαμησι και καθε ηττα χειρουργιο

αυτοι ειστε δεν θα αλλαξετε ποτε

Άσ' το μην το ψάχνεις. Ποτέ δε θα καταλάβεις την κάβλα που νιώθω όταν σε γαμάω έχοντας μπάτζετ πολύ μικρότερο απ' το δικό σου και γενικότερα δυνατότητες πολύ περιορισμένες. Κάτσε προβληματίσου γιατί αυτή η ομάδα έχοντας μόνο 6 τίτλους έχει έναν τέτοιο λαό να τη στηρίζει με τόσο πάθος και όταν βγάλεις τα συμπεράσματά σου ξαναμιλάμε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Καλά ρε, μιλάτε για το φιλικό; Που οι γάβροι πριν λίγο καιρό βάζανε λυτούς και δεμένους για να γίνει εκδίκαση του Μιραλάς ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ και τώρα στο φιλικό ξεκουραζότανε;

Εσύ σκουλήκι τον πούλο. Τώρα έχουμε κουβέντα μεταξύ μας οπαδοί μεγάλων ομάδων. Μαζί σου θα ξανασχοληθώ του χρόνου πάλι γιατί ούτε καν στα play off δε θα σε αντιμετωπίσω.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Άσ' το μην το ψάχνεις. Ποτέ δε θα καταλάβεις την κάβλα που νιώθω όταν σε γαμάω έχοντας μπάτζετ πολύ μικρότερο απ' το δικό σου και γενικότερα δυνατότητες πολύ περιορισμένες. Κάτσε προβληματίσου γιατί αυτή η ομάδα έχοντας μόνο 6 τίτλους έχει έναν τέτοιο λαό να τη στηρίζει με τόσο πάθος και όταν βγάλεις τα συμπεράσματά σου ξαναμιλάμε.
ακου να δεις φιλε γιατι νομιζεις οτι εισαι το κεντρο του κοσμου
οπως ειπα και πριν και παλιοτερα το καταλαβαινω πως νοιωθεις οταν με κερδιζεις γιατι το ακριβως αντιθετο νοιωθω οταν χανω απο μια μικρη ομαδα σαν και τον παοκ.
το οτι ο παοκ εχει κοσμο ΄΄δυνατο΄΄το ξερω και το πιστευω με μια διαφορα ομως
το κομπλεξ που εχει ο μεσος θεσαλονικιος για την αθηνα το εχει και ο παοκτζης με τον ολυμπιακο και γενικα με τον ποκ.αν δεν ηταν αυτο να σου φταιει το κατεστημενο της αθηνας για οποια αναποδια βρισκει την ομαδα σου αγωνιστικα η εξωαγωνιστικα και η μανια καταδιωξης οτι ολοι θελουν το κακο του παοκ
τοτε θα σου εβγαζα το καπελο φιλε.
θυμησου περυσι (δεν ξερω αν ησουν και εσυ εκει μεσα)που ελεγες οτι η διαιτησια σου στερησε το πρωταθλημα επειδη ο σπαθας(νομιζω αυτος ηταν)δεν επαιξε παοκ και επειδη εσυ δεν ησουν ικανος να εκμεταλευτεις την ευκαιρια που σου δοθηκε(γιατι τετοια σε καμοια 20ρια χρονια παλι)να μπεις να γαμησεις τον αρη και να εισαι το αφεντικο της λιγκας.Η ΕΚΤΟΣ και αν εκει που ολοι σε εκεινο το ματς επαιζαν παοκ(και εγω επαιζα διπλο ξερο)''καποιοι΄΄ ειχαν αλλοι αποψη .τοτε πρεπει να βρεις αλλου ενοχους και να σταματησεις να ασχολησε αποκλειστηκα με τους αλλους
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Εσύ σκουλήκι τον πούλο. Τώρα έχουμε κουβέντα μεταξύ μας οπαδοί μεγάλων ομάδων. Μαζί σου θα ξανασχοληθώ του χρόνου πάλι γιατί ούτε καν στα play off δε θα σε αντιμετωπίσω.
ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ να σε φανε ΜΕΜΕΤΙ.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Α, ΜΕΜΕΤΙ, πες μου πόσους τίτλους έχεις σε ΟΛΑ τα αθλήματα μαζί. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλλευ, χαντμπολ, πόλο, κλπ κλπ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
ακου να δεις φιλε γιατι νομιζεις οτι εισαι το κεντρο του κοσμου
οπως ειπα και πριν και παλιοτερα το καταλαβαινω πως νοιωθεις οταν με κερδιζεις γιατι το ακριβως αντιθετο νοιωθω οταν χανω απο μια μικρη ομαδα σαν και τον παοκ.
το οτι ο παοκ εχει κοσμο ΄΄δυνατο΄΄το ξερω και το πιστευω με μια διαφορα ομως
το κομπλεξ που εχει ο μεσος θεσαλονικιος για την αθηνα το εχει και ο παοκτζης με τον ολυμπιακο και γενικα με τον ποκ.αν δεν ηταν αυτο να σου φταιει το κατεστημενο της αθηνας για οποια αναποδια βρισκει την ομαδα σου αγωνιστικα η εξωαγωνιστικα και η μανια καταδιωξης οτι ολοι θελουν το κακο του παοκ
τοτε θα σου εβγαζα το καπελο φιλε.
θυμησου περυσι (δεν ξερω αν ησουν και εσυ εκει μεσα)που ελεγες οτι η διαιτησια σου στερησε το πρωταθλημα επειδη ο σπαθας(νομιζω αυτος ηταν)δεν επαιξε παοκ και επειδη εσυ δεν ησουν ικανος να εκμεταλευτεις την ευκαιρια που σου δοθηκε(γιατι τετοια σε καμοια 20ρια χρονια παλι)να μπεις να γαμησεις τον αρη και να εισαι το αφεντικο της λιγκας.Η ΕΚΤΟΣ και αν εκει που ολοι σε εκεινο το ματς επαιζαν παοκ(και εγω επαιζα διπλο ξερο)''καποιοι΄΄ ειχαν αλλοι αποψη .τοτε πρεπει να βρεις αλλου ενοχους και να σταματησεις να ασχολησε αποκλειστηκα με τους αλλους

Πρώτον όσο και να αποκαλείς τον Π.Α.Ο.Κ. μικρή ομάδα δε θα καταφέρεις να μου κάνεις τα νεύρα τσατάλια γιατί ξέρω ότι ούτε εσύ ο ίδιος δεν το πιστεύεις. Ομάδα με τέτοιο λαό και βαριά φανέλα που στατιστικά αν το δεις σ' έχει ζορίσει περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη ελληνική ομάδα σε όλη την ιστορία της Α' Εθνικής ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να είναι μικρή. Όσο για το Σπάθα πέρσι, να ξέρεις ότι εγώ που συνήθως δεν ασχολούμαι με διαιτησίες η περίπτωσή του πέρσι όπως και του Κουκουλάκη στον προημιτελικό κυπέλλου το 2009 μαζί σας στο Καραϊσκάκη με είχε φέρει στα όρια του να κάνω φόνο και αυτές τις δύο περιπτώσεις τις θεωρώ τα πραγματικά "χειρουργεία" τα τελευταία χρόνια. Όπως έχω ξαναπεί εδώ στο thread όταν το κωλόπαιδο βγάζει ανύπαρκτη κίτρινη κάρτα στον Γκαρσία στο 2ο λεπτό είναι σαν να λέει στους παίχτες του Π.Α.Ο.Κ. "ό,τι κι αν κάνετε εγώ εκτελώ εντεταλμένη υπηρεσία και είμαι εδώ για να σας γαμήσω και να μην υπάρξει περίπτωση να φύγετε με αποτέλεσμα". Κι όταν στο λέει αυτό δεν μπορείς να παίξεις μπάλα... Όσοι ΗΘΕΛΑΝ να δουν, είδαν το Σπάθα σε κάποια φάση που έκανε με το δάχτυλο στο στόμα στο Μουσλίμοβιτς που διαμαρτυρόταν "σιωπή". Χαίρομαι όμως που μ' αυτό το post σου αποδεικνύεις πόσο διπρόσωποι και βαθιά αντιπαοκτσήδες είστε εσείς οι γάβροι. Πέρσι μας γλείφατε και καλά για να πάρουμε το πρωτάθλημα απ' το βάζελο και τώρα εσύ αντί να κάνεις λόγο για την αλητεία του Σπάθα παίρνεις στην ουσία το μέρος του βάζελου που όρισε το συγκεκριμένο ανθρωπάριο για να "κάνει τη δουλειά" και να "εξασφαλίσουν" οι πράσινοι το πρωτάθλημα.
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Δεν ξέρει να μετράει, μην το ζορίζεις το παιδί του Νικ.
Σκουλίκια α σε φάνε λέει  :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015

Συνημμένα

  • image013.jpg
    image013.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 9

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Αυτό που τρώει ΤΟΥΡΚΟΥΣ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Α, ΜΕΜΕΤΙ, πες μου πόσους τίτλους έχεις σε ΟΛΑ τα αθλήματα μαζί. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλλευ, χαντμπολ, πόλο, κλπ κλπ

Θα σου απαντήσω αν μου απαντήσεις κι εσύ πόσα χρόνια έχεις να πάρεις τίτλο στην μπάλα... Αν και η αλήθεια είναι ότι σου στέρησα κι εγώ έναν γιατί αν δε βρισκόμουν εκεί θα τον έπαιρνες :jerking: :jerking: :jerking:
 

Συνημμένα

  • Το ιστορικό πανό στο μπαράζ του Βόλου.jpg
    Το ιστορικό πανό στο μπαράζ του Βόλου.jpg
    51,2 KB · Εμφανίσεις: 8

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Θα σου απαντήσω αν μου απαντήσεις κι εσύ πόσα χρόνια έχεις να πάρεις τίτλο στην μπάλα... Αν και η αλήθεια είναι ότι σου στέρησα κι εγώ έναν γιατί αν δε βρισκόμουν εκεί θα τον έπαιρνες :jerking: :jerking: :jerking:

αστους ρε μαλακα και εσυ
ο αλλος πανηγυριζει για τους παμπαιδες
αστους στην κοσμαρα τους
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
αστους ρε μαλακα και εσυ
ο αλλος πανηγυριζει για τους παμπαιδες
αστους στην κοσμαρα τους

Μ' αρέσει να τους τσιτώνω τους ανύπαρκτους γι' αυτό και ανέβασα και τη φωτογραφία απ' το μπαράζ στο Βόλο. Αν και η αλήθεια είναι ότι στεναχωριέμαι, πλέον όταν παίζω μαζί τους σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ είναι σαν να παίζω με τη Λάρισα, πάνε οι καλές εποχές, έχασαν τη γοητεία τους οι αναμετρήσεις μαζί τους...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Αυτοί είστε. Χαίρεστε που είστε οι ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ. Αντε, ανέβασε και καμιά φωτό με τις τούρκικες σημαίες, κάθε χρόνο τις βγάζετε. Α και το Ελληνες είστε και φαίνεστε, στο Βουκουρέστι αν θυμάμαι καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom