Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
Αυτοί είστε. Χαίρεστε που είστε οι ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ. Αντε, ανέβασε και καμιά φωτό με τις τούρκικες σημαίες, κάθε χρόνο τις βγάζετε. Α και το Ελληνες είστε και φαίνεστε, στο Βουκουρέστι αν θυμάμαι καλα.
:birdman:

 

Συνημμένα

  • ellineseistekaifainestels0.jpg
    ellineseistekaifainestels0.jpg
    28,2 KB · Εμφανίσεις: 8

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny:

Ξαναεμφανίστηκε το πουτανακι μου που είχα τουμπεκιάσει πριν από λίγο καιρό.
Σου είχα πει τότε πως σε γαμάω και εύκολα μάλιστα.
Άσε τα αθλητικά ρε συ.Μόνο για το Φ104 κάνεις.
Άντε και να μετρήσουμε όπως σε συμφέρει πάλι γαμημένος βγαίνεις.
Σε 10 χρόνια με μία νίκη στο μπουρδέλο σου.
Σε έκανε μάγκα το κύπελλο και τα πλειοφς.
Που στο θεσμό του κυπέλλου ως τότε έχω σηκώσει 5 κούπες στην κωλάρα σου και περίπου 13 νίκες.
Μικρός είσαι και θα σε λέω πουτανάκι μου.
Μην το κουράζεις. Το να με ζορίρεις αλλά και πάλι να σε γαμάω είναι αυτό που μου δίνει και ευχαρίστηση.
Σαν τους βαζέλες και εσείς. "έχετε να μας νικήσετε 3 χρόνια στο Καραισκάκη κτλ"
Πες "πΑΑΑΑΑοκ"  :cum:

Πρόσεχε πώς απευθύνεσαι σε 'μένα μη σε κάνω καμιά αναφορά και τρέχεις παλιόπουστα. Γιατί μόνο για εδώ μέσα είστε να πουλάτε μαγκιά... Ναι ρε μαλακιστήρι έκανα μόνο μια νίκη στην Τούμπα γιατί στο ίδιο διάστημα σε γάμησα 1 φορά στη Ριζούπολη και άλλες 2 στον "απόρθητο" ναό της Τρούμπας και ξεκάβλωσα για τα καλά. Και αυτά μόνο για το πρωτάθλημα γιατί σε γάμησα άλλες 8 φορές για κύπελλο & play offs. Οπότε τέτοια μαλακισμένα επιχειρήματα που δεν αναφέρεις και πόσα παιχνίδια έληξαν ισόπαλα στην Τούμπα να τα πουλάς αλλού. Όσο για το κύπελλο που λες, μήπως την 4άρα στη Ν. Φιλαδέλφεια την είχες φάει επειδή το θεωρούσες μικρό θεσμό και δεν ασχολήθηκες; Ρεντίκολο, ε ρεντίκολο. Στους βάζελους που ιδρώνουν να σε κερδίσουν μια φορά στα 3 χρόνια πούλα μαγκιά, στο γαμιά σου όμως να απευθύνεσαι με σεβασμό.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Πρόσεχε πώς απευθύνεσαι σε 'μένα μη σε κάνω καμιά αναφορά και τρέχεις παλιόπουστα. Γιατί μόνο για εδώ μέσα είστε να πουλάτε μαγκιά... Ναι ρε μαλακιστήρι έκανα μόνο μια νίκη στην Τούμπα γιατί στο ίδιο διάστημα σε γάμησα 1 φορά στη Ριζούπολη και άλλες 2 στον "απόρθητο" ναό της Τρούμπας και ξεκάβλωσα για τα καλά. Και αυτά μόνο για το πρωτάθλημα γιατί σε γάμησα άλλες 8 φορές για κύπελλο & play offs. Οπότε τέτοια μαλακισμένα επιχειρήματα που δεν αναφέρεις και πόσα παιχνίδια έληξαν ισόπαλα στην Τούμπα να τα πουλάς αλλού. Όσο για το κύπελλο που λες, μήπως την 4άρα στη Ν. Φιλαδέλφεια την είχες φάει επειδή το θεωρούσες μικρό θεσμό και δεν ασχολήθηκες; Ρεντίκολο, ε ρεντίκολο. Στους βάζελους που ιδρώνουν να σε κερδίσουν μια φορά στα 3 χρόνια πούλα μαγκιά, στο γαμιά σου όμως να απευθύνεσαι με σεβασμό.

Ρε πουτανάκι μου μην το κουράζεις σε λέω.
Σε έχω γαμήσει τόσες φορές και η γλώσσα που θα βγάζεις θα είναι μόνο για να με τσιμπουκώνεις και όχι για να αλλάζεις την ιστορία των μεταξύ μας παιχνιδιών.
Μαλακισμένο το επιχείρημα που δεν ανέφερα τις ισοπαλίες στην κωλοτούμπα.
:2funny: :2funny: πόσες μαλαματίνες έχεις στον κώλο ρε και τα λες αυτά.
Γιορτάζεις την ισοπαλία στην τούμπα? Ε με τόσες πούτσες επιτυχία είναι για σένα.
Άντε πουστράκι για τελευταία φορά βουλωνε.
Από πότε θες να τα πάρουμε?από το 2001?
Έτσι σε συμφέρει? Ας είναι ...

πάμε στο γήπεδό μου
2000-01 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 1-0
2001-02 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 3-2
2002-03 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 4-3
2003-04 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 1-2
2004-05 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 5-1
2005-06 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 1-2
2006-07 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 2-0
2007-08 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 2-1
2008-09 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 2-0
2009-10 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 0-1
2010-11 , Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 3-0

(8-3)

στο μπουρδέλο σου

00-01: 2-4
01-02: 1-1
02-03: 1-1
03-04: 0-2
04-05: 1-1
05-06: 1-2
06-07: 2-3
07-08: 1-1
08-09: 0-0
09-10: 1-2
10-11: 2-1

(5-5-1)

13-5-4 σύνολο ως τώρα

πάρε 2 από τα αγαπημένα σου πλειοφς και πάμε 13 - 5 - 6
και στο κύπελλο έχεις αβανταζ με 5 νίκες 1 ισοπαλία και 1 ήττα
σύνολο 14 - 6 - 11
όπως κατάλαβες είσαι το πουτανάκι μου
σαν το τσουκαλά με κάνεις να στα κάνω νιανια

θες να σου βάλω και για το κύπελλο πριν από όταν σε συμφέρει ή θα μου βάλεις τα κλάμματα?

Είπα εγώ πως θεώρησα αμελητέα την 4αρα στη ΝΦ?
Πόσο μαλάκας είσαι? 5 τελικούς έχω γιορτάσει με την πατούρα σου και θα το θεωρώ αμελητέο το κύπελλο?
5 κύπελλα έχω πάρει μόνο από εσένα.
1 περισσότερο απ'όσα έχεις.

Γι'αυτό σου λέω παίξε με καμιά μπάρμπι γιατί γι' αυτά δεν κάνεις.


 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Σύνολο 14 - 6 - 11
όπως κατάλαβες είσαι το πουτανάκι μου

14-6-11 και είμαι το ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ σου επειδή έχεις 3 παραπάνω νίκες από 'μένα; Εκτίθεσαι ρε μαλάκα, μην το συνεχίζεις... Σε ξαναρωτάω: ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σ' ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΣΟ ΕΓΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10ΕΤΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΒΑΣΕΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ;;; Όσο για τα συγκεντρωτικά σου βάλε και τις στημένες διαιτησίες σου όπως του Κουκουλάκη το 2009 στο κύπελλο και το γεγονός ότι είσαι ΜΑΚΡΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΤΖΕΤ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και τότε θα δούμε ποιος είναι ο γαμιάς... Αν είχα εγώ τα φράγκα που έχει η πουστροομάδα σου σουρωτήρι θα στον είχα κάνει...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Γι' αυτό τα επιχειρήματά σου και τα στατιστικά σου δεν έχουν κανένα νόημα. Γιατί εγώ με μπάτζετ πολύ μικρότερο απ' το δικό σου σ' έχω κερδίσει με το σπαθί μου και αυτό είναι που μετράει στην τελική.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
14-6-11 και είμαι το ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ σου επειδή έχεις 3 παραπάνω νίκες από 'μένα; Εκτίθεσαι ρε μαλάκα, μην το συνεχίζεις... Σε ξαναρωτάω: ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σ' ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΣΟ ΕΓΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10ΕΤΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΒΑΣΕΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ;;; Όσο για τα συγκεντρωτικά σου βάλε και τις στημένες διαιτησίες σου όπως του Κουκουλάκη το 2009 στο κύπελλο και το γεγονός ότι είσαι ΜΑΚΡΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΤΖΕΤ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και τότε θα δούμε ποιος είναι ο γαμιάς... Αν είχα εγώ τα φράγκα που έχει η πουστροομάδα σου σουρωτήρι θα στον είχα κάνει...

Είσαι το πουτανάκι μου γιατί και την καλύτερη περίοδο για σένα που διάλεξες βγαίνεις από κάτω.
Το ποιος εκτίθεται με το να παραθέτει τις χρονολογίες όπως θέλει βλέπεις ποιος είναι.
Ωραία και να είσαι η ομάδα με τις περισσότερες νίκες απέναντί μου σε κάνει λιγότερο γαμημένο? :2funny: :2funny:
Γαμημένος μεν από όλες τις τρύπες αλλά ευχαριστημένος γιατί είναι λιγότερο από άλλους.Ε ρε τι ακούμε βραδιάτικα.

//Μπατζετ διαιτησίες κτλ ... κλασσικές πουτανιές.

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Είσαι το πουτανάκι μου γιατί και την καλύτερη περίοδο για σένα που διάλεξες βγαίνεις από κάτω.
Το ποιος εκτίθεται με το να παραθέτει τις χρονολογίες όπως θέλει βλέπεις ποιος είναι.
Ωραία και να είσαι η ομάδα με τις περισσότερες νίκες απέναντί μου σε κάνει λιγότερο γαμημένο? :2funny: :2funny:
Γαμημένος μεν από όλες τις τρύπες αλλά ευχαριστημένος γιατί είναι λιγότερο από άλλους.Ε ρε τι ακούμε βραδιάτικα.

//Μπατζετ διαιτησίες κτλ ... κλασσικές πουτανιές.

Εγώ σου χαρίζω την παράγκα για την οποία κι εσύ ο ίδιος αν έχεις αρχίδια είμαι σίγουρος ότι ντρέπεσαι. Κλασσική πουτανιά είναι το ότι εσύ με τα λεφτά που έπαιρνες απ' τους ομίλους του Τσου λου είχες ομάδα με Τζιοβάνι, Ριβάλντο, Ζάχοβιτς, Καρεμπέ αλλά και Τζόρτζεβιτς, Γιαννακόπουλο, Γκόγκιτς, Κοβάσεβιτς, Γκαλέτι και πόσους ακόμα την ίδια ώρα που εγώ σε έπαιζα παλικαρίσια με παίχτες που δεν έπιαναν μία πλην ελαχίστων εξαιρέσεων; Κι όμως τη φανέλα την ίδρωνα πολύ περισσότερο από εσένα που μόνο και μόνο εξ' αιτίας της κλάσης των παιχτών σου το έργο σου ήταν πολύ ευκολότερο... Βάλ' τα κάτω λοιπόν, δες τις δικές σου δυνατότητες και τις δικές μου και πες μου μετά αν είναι ή όχι μαγκιά αυτά που έχω καταφέρει σαν ομάδα απέναντι στην ομάδα - απάτη σου...
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Εγώ σου χαρίζω την παράγκα για την οποία κι εσύ ο ίδιος αν έχεις αρχίδια είμαι σίγουρος ότι ντρέπεσαι. Κλασσική πουτανιά είναι το ότι εσύ με τα λεφτά που έπαιρνες απ' τους ομίλους του Τσου λου είχες ομάδα με Τζιοβάνι, Ριβάλντο, Ζάχοβιτς, Καρεμπέ αλλά και Τζόρτζεβιτς, Γιαννακόπουλο, Γκόγκιτς, Κοβάσεβιτς, Γκαλέτι και πόσους ακόμα την ίδια ώρα που εγώ σε έπαιζα παλικαρίσια με παίχτες που δεν έπιαναν μία πλην ελαχίστων εξαιρέσεων; Κι όμως τη φανέλα την ίδρωνα πολύ περισσότερο από εσένα που μόνο και μόνο εξ' αιτίας της κλάσης των παιχτών σου το έργο σου ήταν πολύ ευκολότερο... Βάλ' τα κάτω λοιπόν, δες τις δικές σου δυνατότητες και τις δικές μου και πες μου μετά αν είναι ή όχι μαγκιά αυτά που έχω καταφέρει σαν ομάδα απέναντι στην ομάδα - απάτη σου...

Αυτά τα παραμύθια μόνο μεταξύ σας να δικαιολογείτε τα χάλια σας.
Άμα είναι τότε να μην αρχίζαμε καθόλου την κουβέντα.
Εσύ άρχισες τις πίπες του στυλ 11 νίκες τα τελευταία 10 χρόνια και άλλα λόγια να αγαπιόμαστε και τώρα μου το γύρισες στην ηθική.
Τι ήθελες δηλαδή να έπαιρνα παίχτες και για σένα?
Μαγαζί γωνία ομάδα,σας έχουν κάνει μπουρδέλο και αντί να τα βάλετε με αυτούς βγάζετε το κόμπλεξ σας αλλού.
Τέλος πάντων 51 χρόνια είναι πολλά για παράγκα.
Μείνετε με τα ψέμματα,όλοι μας κάτι θέλουμε να παραμυθιαζόμαστε αντί να κοιτάμε την καμπούρα μας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Αυτά τα παραμύθια μόνο μεταξύ σας να δικαιολογείτε τα χάλια σας.
Άμα είναι τότε να μην αρχίζαμε καθόλου την κουβέντα.
Εσύ άρχισες τις πίπες του στυλ 11 νίκες τα τελευταία 10 χρόνια και άλλα λόγια να αγαπιόμαστε και τώρα μου το γύρισες στην ηθική.
Τι ήθελες δηλαδή να έπαιρνα παίχτες και για σένα?
Μαγαζί γωνία ομάδα,σας έχουν κάνει μπουρδέλο και αντί να τα βάλετε με αυτούς βγάζετε το κόμπλεξ σας αλλού.
Τέλος πάντων 51 χρόνια είναι πολλά για παράγκα.
Μείνετε με τα ψέμματα,όλοι μας κάτι θέλουμε να παραμυθιαζόμαστε αντί να κοιτάμε την καμπούρα μας.

Είσαι σοβαρός; Δεν τα βάζαμε κατά καιρούς με όσους έκαναν την ομάδα μας μπουρδέλο; Ξέχασες πώς έφυγαν νύχτα Βουλινός, Μπατατούδης, Γουμενοπαγώνηδες; Ακόμη και τώρα κριτική στο Ζαγοράκη κάνουμε... Την ιστορία με τις 11 νίκες σε μια δεκαετία την άρχισα γιατί απ' αυτό και μόνο φαίνεται πόσο βαριά είναι η φανέλα του Π.Α.Ο.Κ. και πόσο μέταλλο έχει αυτή η ομάδα, εγώ με χίλια προβλήματα κι εσύ με ομάδα μοντέλο και σε έπαιζα στα ίσα...
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Είσαι σοβαρός; Δεν τα βάζαμε κατά καιρούς με όσους έκαναν την ομάδα μας μπουρδέλο; Ξέχασες πώς έφυγαν νύχτα Βουλινός, Μπατατούδης, Γουμενοπαγώνηδες; Ακόμη και τώρα κριτική στο Ζαγοράκη κάνουμε... Την ιστορία με τις 11 νίκες σε μια δεκαετία την άρχισα γιατί απ' αυτό και μόνο φαίνεται πόσο βαριά είναι η φανέλα του Π.Α.Ο.Κ. και πόσο μέταλλο έχει αυτή η ομάδα, εγώ με χίλια προβλήματα κι εσύ με ομάδα μοντέλο και σε έπαιζα στα ίσα...

Nαι ρε οκ...έγινε.
Δεν έχει νόημα να σε πείσω για τίποτα.
Στην τελική ποσώς με ενδιαφέρει τι κάνει η ομάδα σου όταν δεν ασχολείται μαζί μου ή δεν παίζουμε μαζί.
Το κόμπλεξ που σας έχουμε γεμίσει όλες τις γεννιές εύχομαι να μην φύγει ποτέ και να κρατήσει άλλα 1000 χρόνια.
Λογικό είναι πάντως να μου λες για μέταλλο ομάδας κτλ.
Κανείς οπαδός δε θέλει να παραδεχτεί πως η ομάδα του είναι μπουρδέλο ακόμα και όταν υπάρχουν αποδείξεις.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Λογικό είναι πάντως να μου λες για μέταλλο ομάδας κτλ.
Κανείς οπαδός δε θέλει να παραδεχτεί πως η ομάδα του είναι μπουρδέλο ακόμα και όταν υπάρχουν αποδείξεις.

Ρε σε παίζω αντρίκια όποτε παίζουμε μαζί ναι ή ου; Θα έπαιζε άλλη ελληνική ομάδα όπως έπαιξα εγώ στη Μόσχα την πολλά υποσχόμενη ΤΣΣΚΑ στους 22 βαθμούς υπό το μηδέν; Αν δε λέγεται αυτό μέταλλο τότε τί λέγεται;;;
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Ρε σε παίζω αντρίκια όποτε παίζουμε μαζί ναι ή ου; Θα έπαιζε άλλη ελληνική ομάδα όπως έπαιξα εγώ στη Μόσχα την πολλά υποσχόμενη ΤΣΣΚΑ στους 22 βαθμούς υπό το μηδέν; Αν δε λέγεται αυτό μέταλλο τότε τί λέγεται;;;

:2funny: Άντε πάλι.
Θέλεις επιβεβαίωση από εμένα ρε συ και μου τα σπας?
και εγώ μια χαρά αντρίκεια έπαιξα στο 4-2 στην Μαδρίτη και ο Άρης με την Ατλέτικο και πολλά ακόμα.
Το μέταλλο χανοταν όταν έπαιζες με την Καλαμαριά?
Αντρίκεια δεν ξέρω αν με παίζεις πάντως το αποτέλεσμα είναι ότι είσαι συνέχεια χαμένος.
Είχες και τις καλές σου στιγμές, δε λέω, αλλά δεν μου είσαι και υπολογίσιμος.
Μην το κουράζουμε γιατί δεν έχει και νόημα.
Ο βαζέλας το είχε ρίξει στο γυναικείο βόλλευ,η αεκ στο χαντμπολ, η γριά στα ναρκωτικά και εσύ στο λαό του παοκ και το μέταλλο.
Όλοι έχουμε ανάγκη να πιαστούμε από κάπου..

Α ρε ΤΖΟΛΕ τι τους έχεις κάνει...
Καληνύχτα και καλά γαμήσια γενικότερα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Είχες και τις καλές σου στιγμές, δε λέω, αλλά δεν μου είσαι και υπολογίσιμος.

Φυσικά και σου είμαι υπολογίσιμος... Όταν παίζεις μαζί μου ποτέ δεν κόβεις τον πούτσο σου ότι θα πάρεις το τρίποντο, ξέρεις ότι θα έχει ζόρι... Και με το αεκάκι το ίδιο αλλά εκεί λόγω κωλοφαρδίας των χανουμιών... Μόνο με το βάζελο το party είναι σχεδόν βέβαιο :) Καληνύχτα και καλά γαμήσια επίσης.

 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ρε συ Womanaholic τι εχεις παθει και τσακώνεσαι? γενικα εισαι κουλ.δεν το ξερεις οτι με τους γαυρους δεν βγαζεις ακρη.και για να ειμαι δικαιος ο φαναρης εχει καποιο δικιο!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
ρε συ Womanaholic τι εχεις παθει και τσακώνεσαι? γενικα εισαι κουλ.δεν το ξερεις οτι με τους γαυρους δεν βγαζεις ακρη.και για να ειμαι δικαιος ο φαναρης εχει καποιο δικιο!

Πού το είδες αυτό; :cheesy: Είμαι cool μέχρι να πάρω ανάποδες, άμα πάρω...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.228
Like
1.296
Πόντοι
266
εχετε κανα λινκ καποιος για να δουμε τους αγωνες;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.150
Like
10.032
Πόντοι
2.606
ποσο γελιο κανω με τους γαυρους που οσα μυρια πριμ και να παρουνε παντα τους παραφυλαω με την πουτσα στην γωνια....χαχαχαχαχα τσοντιδια σιγα μην εχετε χορτασει γαμησια...θα εχει και του χρονου.ΟΣΑ λεφτα και να χαριζονται στη χοντρελα...
Τωρα ,η χρονια για μενα ειναι απολυτα πετυχημενη.Χωρις να εχουμε σαλιο ουτε για γραμματοσημο και με μεταγραφες για τον πουτσο καβαλα λεμε...καταφεραμε
-Α να γαμησουμε τους μισητους βρωμοτουρκους...και να παμε πολυ καλα στην ευρωπη.
-Β ΝΑ διεκδικουμε το κυπελο στα ισα.
-Γ να ξεκωλιαζουμε τους γαυρους οπου τους πετυχουμε και για πλακα.
-Δ καταφεραμε να σωσουμε τον αγουλη απο τη Β ΕΘΝΙΚΗ για να τον εχουμε στο πρωταθλημα και του χρονου.
-Ε γλυτωσαμε τους μαλακες απο το καταρ,λιγο ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom