Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Περσόνα,γέλα με αυτό καλύτερα!!!!

 

Συνημμένα

  • gas2.jpg
    gas2.jpg
    46,4 KB · Εμφανίσεις: 11

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
αφηρημένος και έκανα αυτό το λάθος....πολύ λίγοι!!!
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Δεν θυμάμαι πιο ξενέρωτο ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός , πιο χαλαρό κλίμα στον κόσμο του ΠΑΟΚ.
Τραγικός ο ΠΑΟΚ στο Α, απλά υποφερτός στο Β.  
Την Τετάρτη θα είναι αλλιώς.
Μπράβο στον Ζαιρί που δεν έκανε καραγκιοζιλίκια όταν δέχτηκε αντικείμενα από τους μαλάκες, ανέβηκε στην εκτίμησή μου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
2η πιπίλα για φέτος ο γάβρος!!! Γύρο θριάμβου στην Τούμπα ήθελαν οι κάλπικοι πρωταθλητές;;; Ας πάρουν τώρα το μακρύτερο για να μάθουν να σέβονται το Δικέφαλο του Βορρά που καταντάει ο εφιάλτης τους, ο Πανιώνιος και η Κέρκυρα μπορούν να ανοίγουν ποδαράκια, εμείς όχι! Ούτε φάση στο δεύτερο οι ανύπαρκτοι, 11 νίκες ο Π.Α.Ο.Κ. την τελευταία δεκαετία, δεν είμαστε βάζελος εμείς!
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Με τετοια μυαλά να παιξετε την τεταρτη και μετα απορείς για τι?Για τη νοοτροπία του πρωταθλήματος?Αφου τα αναπαράγεις ρε φίλε...
Man εισαι και κληρουχας.. αλλα αυτο ας μην το δω :) και ας σου απαντησω αντεικιμενικα..Οταν σε γαμανε!!! χωρις να το θελεις.. να σου γαμησουν τον κωλο...Σε βιαζουν εκ την δημιουργια του πρωταθληματος...Πως θελεις και τι μυαλα να εχω για εναν βιαστη??...Απορω..Τι νομιζεις οτι ειμαι ο σωκρατης(της αρχαιας αθηνας) (ειμαστε  φιλαθλοι)Μου γαμαν τον κωλο δεκαετιες.. χρονια... χωρις να το θελω...Ενω θελω να γαμησω!!(ΚΑΙ ειμαι γαμιας με κανουν πουστη).. δεν μπορω!!! Μου το κοβουν.. και με γαμαν.. χωρις να το ΘΕΛΩ ενω στα ισια ειμαι γαμιας..Εσυ πως θελεις να συμπεριφερομαι???Σαν αδερφη που δεν ειμαι..Η σαν ανδρας που ειμαι.. Μου γαμαν την συμπεριφορα.. το δικιο μου με τρωει..Μοναχα ενα δεν μπορουν να κανουν... Το ΠΟΚ να μου γαμησει το μυαλο και την ΨΥΧΗ...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Man εισαι και κληρουχας.. αλλα αυτο ας μην το δω :) και ας σου απαντησω αντεικιμενικα..Οταν σε γαμανε!!! χωρις να το θελεις.. να σου γαμησουν τον κωλο...Σε βιαζουν εκ την δημιουργια του πρωταθληματος...Πως θελεις και τι μυαλα να εχω για εναν βιαστη??...Απορω..Τι νομιζεις οτι ειμαι ο σωκρατης(της αρχαιας αθηνας) (ειμαστε  φιλαθλοι)Μου γαμαν τον κωλο δεκαετιες.. χρονια... χωρις να το θελω...Ενω θελω να γαμησω!!(ΚΑΙ ειμαι γαμιας με κανουν πουστη).. δεν μπορω!!! Μου το κοβουν.. και με γαμαν.. χωρις να το ΘΕΛΩ ενω στα ισια ειμαι γαμιας..Εσυ πως θελεις να συμπεριφερομαι???Σαν αδερφη που δεν ειμαι..Η σαν ανδρας που ειμαι.. Μου γαμαν την συμπεριφορα.. το δικιο μου με τρωει..Μοναχα ενα δεν μπορουν να κανουν... Το ΠΟΚ να μου γαμησει το μυαλο και την ΨΥΧΗ...
φιλαρακι ετσι οπως εσυ τΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙς οπως σου εχουν κανει τη σουφρα ταλαρο οσο και να γαμησεις τωρα δεν ισιωνεις
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
στην υγεια σας καρντασια
 

Συνημμένα

  • malamatina.jpg
    malamatina.jpg
    34,7 KB · Εμφανίσεις: 18

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
2η πιπίλα για φέτος ο γάβρος!!! Γύρο θριάμβου στην Τούμπα ήθελαν οι κάλπικοι πρωταθλητές;;; Ας πάρουν τώρα το μακρύτερο για να μάθουν να σέβονται το Δικέφαλο του Βορρά που καταντάει ο εφιάλτης τους, ο Πανιώνιος και η Κέρκυρα μπορούν να ανοίγουν ποδαράκια, εμείς όχι! Ούτε φάση στο δεύτερο οι ανύπαρκτοι, 11 νίκες ο Π.Α.Ο.Κ. την τελευταία δεκαετία, δεν είμαστε βάζελος εμείς!


:2funny: :2funny: :2funny:

Έλα ρε φτάσατε τις έντεκα νίκες? Μπράβο...
7 έχουμε εμεις μέσα στο εξοχικό μας(τουμπα) από το 98 μόνο.
Έλα που δεν είστε βάζελοι εσείς...
παοκ οφη παναθηναικός
συλλογος ρουφιανος πολυμετοχικος
παοκ οφη παναθηναικος
ολους σας γαμαει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Man εισαι και κληρουχας.. αλλα αυτο ας μην το δω :) και ας σου απαντησω αντεικιμενικα..Οταν σε γαμανε!!! χωρις να το θελεις.. να σου γαμησουν τον κωλο...Σε βιαζουν εκ την δημιουργια του πρωταθληματος...Πως θελεις και τι μυαλα να εχω για εναν βιαστη??...Απορω..Τι νομιζεις οτι ειμαι ο σωκρατης(της αρχαιας αθηνας) (ειμαστε  φιλαθλοι)Μου γαμαν τον κωλο δεκαετιες.. χρονια... χωρις να το θελω...Ενω θελω να γαμησω!!(ΚΑΙ ειμαι γαμιας με κανουν πουστη).. δεν μπορω!!! Μου το κοβουν.. και με γαμαν.. χωρις να το ΘΕΛΩ ενω στα ισια ειμαι γαμιας..Εσυ πως θελεις να συμπεριφερομαι???Σαν αδερφη που δεν ειμαι..Η σαν ανδρας που ειμαι.. Μου γαμαν την συμπεριφορα.. το δικιο μου με τρωει..Μοναχα ενα δεν μπορουν να κανουν... Το ΠΟΚ να μου γαμησει το μυαλο και την ΨΥΧΗ...

Έτσι θα ΣΕ κάνω πάντα πουτανάκι μου.
Θα σε γαμάω όπου και όποτε θέλω και αν μου κάνεις τη ζόρικη θα σε βιάζω.
Λεβ για πουρπουαρ ΣΕ λέω..
Όχι ΓΙΑ? παοκ είσαι αφού.
 

kavlistas444

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
411
Like
178
Πόντοι
1
Έτσι θα ΣΕ κάνω πάντα πουτανάκι μου.
Θα σε γαμάω όπου και όποτε θέλω και αν μου κάνεις τη ζόρικη θα σε βιάζω.
Λεβ για πουρπουαρ ΣΕ λέω..
Όχι ΓΙΑ? παοκ είσαι αφού.
γαυρε τον πουλο για αποψε και υπνο γρηγορα :pipa1:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Για την ιστορία: Από το ξεκίνημα της Α' εθνικής το 1959-60 ως σήμερα (χωρίς να υπολογίζονται τα πλέι οφ), ο Ολυμπιακός έχει υποστεί τις περισσότερες ήττες του από τον ΠΑΟΚ (34). Ακολουθεί η ΑΕΚ (τον νίκησε 32 φορές) και τρίτος και καταϊδρωμένος ο Παναθηναϊκός (νίκησε τον Ολυμπιακό 26 φορές)!!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Για την ιστορία: Από το ξεκίνημα της Α' εθνικής το 1959-60 ως σήμερα (χωρίς να υπολογίζονται τα πλέι οφ), ο Ολυμπιακός έχει υποστεί τις περισσότερες ήττες του από τον ΠΑΟΚ (34). Ακολουθεί η ΑΕΚ (τον νίκησε 32 φορές) και τρίτος και καταϊδρωμένος ο Παναθηναϊκός (νίκησε τον Ολυμπιακό 26 φορές)!!!
Οι φωλιες των ΑΕΤΩΝ !!!!!
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Έτσι θα ΣΕ κάνω πάντα πουτανάκι μου.
Θα σε γαμάω όπου και όποτε θέλω και αν μου κάνεις τη ζόρικη θα σε βιάζω.
Λεβ για πουρπουαρ ΣΕ λέω..
Όχι ΓΙΑ? παοκ είσαι αφού.

ο πελατης εχει παντα δικιο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φιλαρακι ετσι οπως εσυ τΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙς οπως σου εχουν κανει τη σουφρα ταλαρο οσο και να γαμησεις τωρα δεν ισιωνεις

ναι πουστράκι μου μόνο που όπως δήλωσε και ο Ιβιτς στα τελευταία 7 παίγνια το σκορ είναι 5-1-1.....
περαστικά και καλοφάγωτα.... οι παραδόσεις σπάνε και ξαναστήνονται πολύ εύκολα.....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.338
Κριτικές
3
Like
6.936
Πόντοι
1.486
Man εισαι και κληρουχας.. αλλα αυτο ας μην το δω :) και ας σου απαντησω αντεικιμενικα..Οταν σε γαμανε!!! χωρις να το θελεις.. να σου γαμησουν τον κωλο...Σε βιαζουν εκ την δημιουργια του πρωταθληματος...Πως θελεις και τι μυαλα να εχω για εναν βιαστη??...Απορω..Τι νομιζεις οτι ειμαι ο σωκρατης(της αρχαιας αθηνας) (ειμαστε  φιλαθλοι)Μου γαμαν τον κωλο δεκαετιες.. χρονια... χωρις να το θελω...Ενω θελω να γαμησω!!(ΚΑΙ ειμαι γαμιας με κανουν πουστη).. δεν μπορω!!! Μου το κοβουν.. και με γαμαν.. χωρις να το ΘΕΛΩ ενω στα ισια ειμαι γαμιας..Εσυ πως θελεις να συμπεριφερομαι???Σαν αδερφη που δεν ειμαι..Η σαν ανδρας που ειμαι.. Μου γαμαν την συμπεριφορα.. το δικιο μου με τρωει..Μοναχα ενα δεν μπορουν να κανουν... Το ΠΟΚ να μου γαμησει το μυαλο και την ΨΥΧΗ...
Αδερφε κληρούχα -απο πού?- το μόνο που κάνεις έτσι είναι να εκτονώνεσαι μέσω του πληκτρολογίου...Όταν θα δεις πόσα φράγκα παίρνει ο τελευταίος σας παίκτης και τα συγκρίνεις με αυτά που βγάζεις εσύ,όταν θα καταλάβεις πόσα εκατομύρια παίζινται πίσω από τις πλάτες σου στο στοίχημα και την εξοδο στην ευρώπη,όταν αθα απαλλαγείς από τα λαμόγια τυπου Μπεου-μαρινακη-πατέρα-μελισσανίδη-βουλινο-μπατατούδη κλπ-,τότε έλα να μου ξαναμιλήσεις για τα παραπάνω.Μεχρι τότε,πρόσεχε να φευγεις αρτιμελής από καθε ματς ,καθοτι προέχει η σωματική μας ακεραιότητα και η οικογένειά μας..Τουλάχιστον για μένα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom