Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (14 μέλη και 45 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Π.Α.Ο.Κ. είσαι & μπορείς ΚΑΙ σήμερα να κάνεις τους πάντες να παραμιλάνε για έναν ακόμη ευρωπαϊκό θρίαμβο! Παόκια μην ψαρώνετε, το βράδυ θα λογαριαστούμε...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.208
Like
1.260
Πόντοι
266
Ρε Γαμαικανέ μην παρασύρεσαι & βρίζεις μανάδες ρε. Δε μου απάντησες όμως στα 3 ερωτήματα: Γιατί ξεπούλησες τη μεγάλη ομάδα του Άρεως του '80 στον Ολυμπιακό, ποιοι είναι αυτοί που είχαν μπουκάρει στο γήπεδο στο παιχνίδι με τον Ηρακλή & σε έριξαν για δεύτερη φορά στη Β' Εθνική & φυσικά ΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ;;;
που ειδες να βριζω μανα....
πουληθηκαν αρκετοι παικτες επειδη ειχα τρυπιες παοκτσιδικες διοικησεις... που δεν θελαν το καλο του ΑΡΕΩΣ
οπως το ιδιο εγινε και μετα δελτια...
τσαρουχαδες κτλ...
στο ματς με την γρια επειδη ημουν μεσα...
ηταν μια ατυχεστατη στιγμη... :headbang: :headbang: :headbang:
οι παικτες της γριας ομως δεν τους αγγιξαν ουτε τριχα ομως...
αν θυμασαι μεχρι την 10ετια του 90' μια ο ΑΡΗΣ μια ο παοκ εβγαινε πρωτος
μετα μας πηρε η κατηφορα και δειχθηκατε εσεις πιο πολυ...
γιατι εμεις ειχαμε τρυπιες διοικησεις
τωρα πλεον ειμαστε στα ιδια και ο ΑΡΗΣ αυτη την στιγμη ειναι σε καλυτερη φαση και απο οικονομικης αποψεως και οχι μονο
 

Επισκέπτης
 

Συνημμένα

  • 393859mediumsquarewe4.jpg
    393859mediumsquarewe4.jpg
    13,1 KB · Εμφανίσεις: 9

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
που ειδες να βριζω μανα....
πουληθηκαν αρκετοι παικτες επειδη ειχα τρυπιες παοκτσιδικες διοικησεις... που δεν θελαν το καλο του ΑΡΕΩΣ
οπως το ιδιο εγινε και μετα δελτια...
τσαρουχαδες κτλ...
στο ματς με την γρια επειδη ημουν μεσα...
ηταν μια ατυχεστατη στιγμη... :headbang: :headbang: :headbang:
οι παικτες της γριας ομως δεν τους αγγιξαν ουτε τριχα ομως...
αν θυμασαι μεχρι την 10ετια του 90' μια ο ΑΡΗΣ μια ο παοκ εβγαινε πρωτος
μετα μας πηρε η κατηφορα και δειχθηκατε εσεις πιο πολυ...
γιατι εμεις ειχαμε τρυπιες διοικησεις
τωρα πλεον ειμαστε στα ιδια και ο ΑΡΗΣ αυτη την στιγμη ειναι σε καλυτερη φαση και απο οικονομικης αποψεως και οχι μονο

Πολύ ήπια απάντηση & μ' ανησυχείς... Καλά τα λες αλλά για το χάλι στα διοικητικά δεν ευθύνεστε κι εσείς; Πάντα όταν διαιωνίζεται μία νοσηρή κατάσταση στα διοικητικά μιας ομάδας φταίει ο λαός της. Και αναφέρομαι σε ομάδες που έχουν λαό... Π.χ. φαντάζεσαι ποτέ ότι ο λαός του Π.Α.Ο.Κ. αν τύχαινε ποτέ στην ομάδα μας ένα ζήτημα όπως π.χ. στην Α.Ε.Κ. με το γήπεδο θα κρατούσε 7 χρόνια τέτοια παθητική στάση; Της πουτάνας θα είχε γίνει... Εκεί κρίνονται οι λαοί, τα υπόλοιπα είναι για να κάνουμε πλάκα μεταξύ μας.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.208
Like
1.260
Πόντοι
266
Πολύ ήπια απάντηση & μ' ανησυχείς... Καλά τα λες αλλά για το χάλι στα διοικητικά δεν ευθύνεστε κι εσείς; Πάντα όταν διαιωνίζεται μία νοσηρή κατάσταση στα διοικητικά μιας ομάδας φταίει ο λαός της. Και αναφέρομαι σε ομάδες που έχουν λαό... Π.χ. φαντάζεσαι ποτέ ότι ο λαός του Π.Α.Ο.Κ. αν τύχαινε ποτέ στην ομάδα μας ένα ζήτημα όπως π.χ. στην Α.Ε.Κ. με το γήπεδο θα κρατούσε 7 χρόνια τέτοια παθητική στάση; Της πουτάνας θα είχε γίνει... Εκεί κρίνονται οι λαοί, τα υπόλοιπα είναι για να κάνουμε πλάκα μεταξύ μας.
Τιποτα δεν θα κανατε...
μακαρι να μην μας τυχει το γηπεδικο της αεκ
σε τετοιους καιρους που ζουμε τιποτα δεν μπορεις να κανεις...
Τ.Ι.Π.Ο.Τ.Α
βαλτο καλα στο μυαλο σου
απλα εσεις ειχατε εναν παντελακη και σας εχει στρωσει
εμεις τωρα εχουμε καταλαγιασει,την τελευταια 5ετια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Τιποτα δεν θα κανατε...
μακαρι να μην μας τυχει το γηπεδικο της αεκ
σε τετοιους καιρους που ζουμε τιποτα δεν μπορεις να κανεις...
Τ.Ι.Π.Ο.Τ.Α
βαλτο καλα στο μυαλο σου
απλα εσεις ειχατε εναν παντελακη και σας εχει στρωσει
εμεις τωρα εχουμε καταλαγιασει,την τελευταια 5ετια

Καλά ναι όπως είναι τώρα τα πράγματα τίποτα. Αλλά στην Α.Ε.Κ. το ζήτημα το λιβανίζουν από εποχές παχιών αγελάδων, 2003 & έτσι...
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
xaxaxa
κλασσικος μπαοκαντσης....
ευτυχως δεν ειστε ολοι ετσι
Όπως και να 'μαστε τον πούτσο μας τον γουστάρεις παραπληγικό μηρυκαστικό και αποτυχημένη έκτρωση  :tooth: Πρέπει να 'σαι ο μόνος που πάει στα 'ρδέλα,πληρώνει και εν τούτοις οι πουτάνες δεν του κάθονται...σκέψου τώρα με τι φάτσα κάθομαι και συζητάω... κρυφοκουνιστρούλα εσύ... στον τελικό χαϊδεύεστε,στο euroκαπ φιλιέστε...και η συνέχεια γνωστή τασούλη. τράβα βρες την με το δονητή της αδερφής σου τώρα...  :rockon:
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ελα μωρη πουσταρα με τον αγριοκωλο που εχεις...
ελα μωρη γαμιολα που σε εχυσα μεσα στο τζαμι
ελα μωρη ξεκωλιαρα γυναικα που σε γαμησε ο χαβιτο
και μετα πηγες σπιτι να το κανεις με την αδελφη σου
κλαψε φτωχο πουτανοπαιδο
τραβα να βγαλεις μεροκαματο...
  Τί έγινε μωρή σαλούφα,μας έπιασε το παραλήρημα ε; χάζεψες απ' τις πολλές τσεςπού κι απ την πολλή σφαλιάρα (κιτρινοφορεμένε Τζανετάκο) και σ' έπιασε η επιληψία; Ένα νερό ρε μάγκες,η καλύτερα καμιά βαριά ψωλή να 'ρθεί στα ίσια της το κορίτσι... Πονάει η μήτρα σου μωρή Αλεξανδράτου; Δεν πειράζει,συνηθισμένη είσαι,θα σου περάσει... πάω τώρα κι εγώ σπίτι να το κάνω με τη συφιλιάρα την πουτανογέννα μάνα σου,για να μη λες κιόλας....  :headbang2: :thefinge:
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γιατι ρε εσυ στα 15σου πως ησουν;
15; έγινεεεεεεε... καλοί  :jerking: είστε και οι 2,συνεχίστε το,έχω ρίξει άφθονο γέλιο μαζί σας...για κοίτα εδώ ρε κάτι ώριμους και κατασταλαγμένους μουαχχαχαχαχαχχαχχ  :thefinge:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πολύ ήπια απάντηση & μ' ανησυχείς... Καλά τα λες αλλά για το χάλι στα διοικητικά δεν ευθύνεστε κι εσείς; Πάντα όταν διαιωνίζεται μία νοσηρή κατάσταση στα διοικητικά μιας ομάδας φταίει ο λαός της. Και αναφέρομαι σε ομάδες που έχουν λαό... Π.χ. φαντάζεσαι ποτέ ότι ο λαός του Π.Α.Ο.Κ. αν τύχαινε ποτέ στην ομάδα μας ένα ζήτημα όπως π.χ. στην Α.Ε.Κ. με το γήπεδο θα κρατούσε 7 χρόνια τέτοια παθητική στάση; Της πουτάνας θα είχε γίνει... Εκεί κρίνονται οι λαοί, τα υπόλοιπα είναι για να κάνουμε πλάκα μεταξύ μας.
πούτσες μπλε
ακόμα ασάλιωτους σας πάνε
το χρέος ακόμα αρρύθμιστο είναι
μέχρι που θα αποφασίσει κάποιος να σας το χτυπήσει
και η διοίκηση διαλύεται
στο μόνο που ελπίζετε είναι να σας κάτσει καλός προπονητής

αλλά η ιστορία της ΑΕΚ επαναλαμβάνεται
θα το θυμηθείς
όταν θα φτάσεις στα 40 και πήξει λιγάκι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
πούτσες μπλε
ακόμα ασάλιωτους σας πάνε
το χρέος ακόμα αρρύθμιστο είναι
μέχρι που θα αποφασίσει κάποιος να σας το χτυπήσει
και η διοίκηση διαλύεται
στο μόνο που ελπίζετε είναι να σας κάτσει καλός προπονητής

αλλά η ιστορία της ΑΕΚ επαναλαμβάνεται
θα το θυμηθείς
όταν θα φτάσεις στα 40 και πήξει λιγάκι

Τράβα γαμήσου ρε μαλάκα που νομίζεις ότι θα μου λες ό,τι μαλακία θες & θα σ' ανέχομαι. Πουσταρά που κρύβεσαι πίσω απ' την ανωνυμία του Internet, μου το έπαιξες & οικογενειάρχης & γι' αυτό δε σου απάντησα όπως σου άξιζε σε προηγούμενα posts αλλά μετά απ' αυτό μία μαλακία να πεις θα δεις το λογαριασμό σου να διαγράφεται & μακάρι να ήξερα & πού μένεις να 'ρθω να σου σπάσω τα παΐδια. Μαλακοπίτουρα εσένα που έχει πήξει το μυαλό σου γιατί κάθεσαι ρε χάνε όλη μέρα στο site & απαντάς;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τράβα γαμήσου ρε μαλάκα που νομίζεις ότι θα μου λες ό,τι μαλακία θες & θα σ' ανέχομαι. Πουσταρά που κρύβεσαι πίσω απ' την ανωνυμία του Internet, μου το έπαιξες & οικογενειάρχης & γι' αυτό δε σου απάντησα όπως σου άξιζε σε προηγούμενα posts αλλά μετά απ' αυτό μία μαλακία να πεις θα δεις το λογαριασμό σου να διαγράφεται & μακάρι να ήξερα & πού μένεις να 'ρθω να σου σπάσω τα παΐδια. Μαλακοπίτουρα εσένα που έχει πήξει το μυαλό σου γιατί κάθεσαι ρε χάνε όλη μέρα στο site & απαντάς;
γιατί κάνω γούστο την ηλιθιότητά σου
χου ρε που θα με απειλήσεις κιόλας....
γκετ ε λάιφ
θα μου διαγράψεις και το λογαριασμό....
δεν κρύβομαι πίσω από καμία ανωνυμία. έχω γνωρίσει κόσμο από εδώ μέσα που έχει όμως μυαλό και ζωή
δεν αποτελείς επομένως ον που να θέλω να συναντήσω εσύ
το αν είμαι ή όχι οικογενειάρχης....κάτσε και διάβασε όλα τα 6000 ποστ μου, χρόνο έχεις όπως φαίνεται.

και για να σου μιλήσω και λίγο σοβαρά (μια που είσαι τόσο σοβαρός άνθρωπος και μου απαντάς με σοβαρότητα (χαχχαχ)
για πες μου...σε ενόχλησε που σου είπα πως δεν έχει πήξει ακόμα το μυαλό σου ή που ο ΠΑΟΚ έχει τα ίδια χάλια με την ΑΕΚ πριν λίγα χρόνια; Γιατί το τι ιδέα έχω εγώ για σένα όσο και να βρίζεις δεν πρόκειτια να αλλάξει

το κακό για σένα είναι πως όσο και να βρίζεις τους άλλους ούτε τα χάλια του ΠΑΟΚ θα αλλάξουνε
και με το να βαράς και να βρίζεις δεν κερδίζεις τίποτα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α, και για να μη νομίσεις πως έγινε και κάτι...πίστεψέ με...αν μου λείψει κάτι σε αυτό το σάιτ είναι το να ενημερώνω εγώ για τις εξορμήσεις μου και ο χαβαλές με κάποια άτομα.

για τα υπόλοιπα....δόξα τω θεώ...δουλειά, υγεία και οικογένεια και όλα καλά
εσύ;
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
πολλα ειπατε ρουφηξτε το καυλι και σκαστε, παλι κηδεια; αντε να σας διαβασει κανας ιμαμης
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Όπως και να 'μαστε τον πούτσο μας τον γουστάρεις παραπληγικό μηρυκαστικό και αποτυχημένη έκτρωση  :tooth: Πρέπει να 'σαι ο μόνος που πάει στα 'ρδέλα,πληρώνει και εν τούτοις οι πουτάνες δεν του κάθονται...σκέψου τώρα με τι φάτσα κάθομαι και συζητάω... κρυφοκουνιστρούλα εσύ... στον τελικό χαϊδεύεστε,στο euroκαπ φιλιέστε...και η συνέχεια γνωστή τασούλη. τράβα βρες την με το δονητή της αδερφής σου τώρα...  :rockon:
εγω στο ειπα
κλασσικος και γραφικος σε λιγες μολις μερες
αλλα και τι να κανεις ? εχεις μηπως ενδιαφεροντα στην αδεια και μιζερη ζωη σου?
ευτυχως που δεν ειναι ολοι οι παοκτσηδες σαν εσενα.
Και να σαι σιγουρος  τετοιους καραγκιοζηδες ,σαν εσενα,ουτε αυτοι τους θελουν,μιλαω τωρα για το 90% των παοκτσηδων.
Εσυ ευτυχως δεν εισαι ο κανονας αλλα εισαι η εξαιρεση.Το 90% εχει αποψη,χιουμορ,ξερει απο καζουρα και εχει ενδιαφεροντα.
Εσυ????????
Καληνυχτα βλακομουτρο

 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω στο ειπα
κλασσικος και γραφικος σε λιγες μολις μερες
αλλα και τι να κανεις ? εχεις μηπως ενδιαφεροντα στην αδεια και μιζερη ζωη σου?
ευτυχως που δεν ειναι ολοι οι παοκτσηδες σαν εσενα.
Και να σαι σιγουρος  τετοιους καραγκιοζηδες ,σαν εσενα,ουτε αυτοι τους θελουν,μιλαω τωρα για το 90% των παοκτσηδων.
Εσυ ευτυχως δεν εισαι ο κανονας αλλα εισαι η εξαιρεση.Το 90% εχει αποψη,χιουμορ,ξερει απο καζουρα και εχει ενδιαφεροντα.
Εσυ????????
Καληνυχτα βλακομουτρο
Το βλακόμουτρο τώρα ποιός είναι; εγώ ή εσύ που εκφέρεις γνώμη για μένα χωρίς να με γνωρίζεις και με το παίζεις ιστορία; άσε ρε πρόλογε από δω... μίλα κανονικά και αντικειμενικά χωρίς ειρωνείες για να σε απαντήσω αναλόγως. στους αρειανούς που μιλάνε κανονικά μιά χαρά μιλάω,στα παρτάλια που λένε ΜΑΛΑΚΙΕΣ σαν εσένα πως θες να απαντήσω; σοβαρά; ισχύει ο κανόνας του ό'τι δίνεις παίρνεις... άμα θες σοβαρότητα,δείξε και από μέρους σου... πόσταρε ό'τι γουστάρεις τώρα,στ' αρχίδια μου,μόνο αν μιλήσεις σαν άνθρωπος χωρίς ειρωνεία και τζάμπα μαγκιά θα απαντήσω... ειδάλλως ζμπούτσα μ' κι απάνω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom