Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
αν ομως ηθελαν να βαλουν τον Γκαρσια αριστερο χαφ καλα εκανε και ζητησε να μην παιξει εκει
η ασχετοσυνη ορισμενων πχ δερμιτζακη και χαβο,δεν εχει προηγουμενο

Συμφωνώ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
δε συμφωνω και απλα με το τελευταιο που ειπες διαπιστωσα οτι ειμαστε σε διαφορετικες συχνοτητες
απλα να σου πω οτι σαφως και δεν ηθελα τον καστιγιο ποσο μαλλον τον ζλατκο στον ολυμπιακο
αυτοι οι παιχτες ''αλητες'' δε με αντιπροσοπευουν
μπορω να εχω ενα τζιοβανι εναν βιερινια εναν σισε ???απλως εσενα μπορει η αλητεια που βγαζει αυτος να σε ανεβαζει.ολα ειναι θεμα χαρακτηρα

Δε με κατάλαβες, με παρεξήγησες! Σε καμία περίπτωση δε με "ανεβάζει" ούτε με αντιπροσωπεύει η αλητεία που βγάζουν τέτοιοι παίχτες. Προφανώς & θα προτιμήσω να έχω στην ομάδα μου έναν Τζιοβάνι, ένα Σισέ ή ένα Βιερίνια... Απλά σου λέω ότι απ' τη στιγμή που καλώς ή κακώς τον έχω στην ομάδα μου, αν μου κάνει τη δουλειά & είναι παιχτούρα δε μ' ενδιαφέρει αν κάνει αλητείες ή πουλάει ψευτομαγκιά... Ο Γκαρσία ας πούμε ειδικά την περσινή σεζόν ήταν στυλοβάτης & είχε & αρκετή αυτοσυγκράτηση παρ' ότι είχε προκληθεί επανειλλημένα... Βέβαια αν καταντάει προβληματικός για την ομάδα μου ο παίχτης όπως ο Γκαρσία πρόπερσι ή αν είναι & αλήτης & μπάλα δεν παίζει (βλέπε Τσιρίλο) να πάρει τον πούλο...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
συμφωνω με το περυσι και οτι σαφως και του ανηκει ενα μεγαλο ποσοσστο της πορειας αλλα αρχιζει και κανει τα προπερσινα.ενιγουει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
συμφωνω με το περυσι και οτι σαφως και του ανηκει ενα μεγαλο ποσοσστο της πορειας αλλα αρχιζει και κανει τα προπερσινα.ενιγουει

Μα γι' αυτό σου είπα ότι δεν υπάρχει κάποιος να τον συμμαζέψει... Αν δεν έχεις στην ομάδα έναν προπονητή με προσωπικότητα όπως ο Σάντος χέσ' τα κι άσ' τα...
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαλακα,ειλικρινά τωρα, Επειδή φαίνεται ότι τα λες και τα πιστεύεις, σ´ ευχαριστούμε που υπαρχεις.... Και αποδεικνυεις Πόσο πίσω έχετε μείνει, γιατί υπάρχουν ΠΟΛΛΟΙ σαν την πάρτη σου.... Πραγματικά χαίρομαι γιατί έτσι πως είναι μπερδεμενα τα μυαλά σας, δεν πρόκειται να δείτε άσπρη μέρα.... Η ΝΤΡΟΠΗ των οπαδών μια ζωή θα είστε....


ΞΥΠΝΑ και ρίξε μια ματια στο ημερολόγιο, δεν έχουμε 1980 πλέον και ο μαναβης με το Νικόλα είναι στα σπίτια τους.......

Επειδή και ΕΜΕΙΣ δε γουστάρουμε την ατμόσφαιρα ´σκανδιναβιας ´ στα γήπεδα, γι αυτο ζητάμε εισητηρια ΠΑΝΤΟΥ..... Αλλα αυτο δε σημαίνει ΠΙΑ ξύλο-κοτρωνα-λοσταρι...... Πανε αυτά, πέθαναν.... Αν είσαι τοοοοσο μάγκας-πετσί, ΕΣΥ και κάτι άλλοι, μαζευτειτε σε μια αλάνα και ΣΚΟΤΩΘΕΙΤΕ, στα @@ μας.....

Αν και σε κόβω να μην εχεις δει ποτέ σου ανοιγμενο κεφάλι Ούτε του διπλανού σου, Ούτε του απέναντι.....


Άντε τωρα, ξεκινά, οι σύνδεσμοι ΚΛΕΙΣΤΟΙ είναι, τα ΡΟΛΛΑ σε περιμένουν, προς Σουρωτη μην πας Τζάμπα, δεν έχει ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΙΔΑ τέτοια ώρα.......

"μαγκα"
Πστ,ε να σε πω κατ' αρχήν παπαράκο μη πολυπιάνεις τον Μανάβη και τους λοιπούς αρχηγούς στο στόμα σου γιατί όταν αυτοί ήταν στη γύρα τα δικά σου τα φλώρια ήταν τουμπεκιασμένοι,ρώτα και κάνα παλιό σκουλήκι να σε πει πως καλοπερνούσατε στα χέρια μας (με αποκορύφωμα την κατάληψη στην θύρα σας - επί Μανάβη).Τώρα γιατί πας να το παίξεις πολιτισμένος δεν μπορώ να καταλάβω,τι θες να μας πεις ότι είσαστε καλά παιδάκια που πάτε γήπεδο με το κασκόλ στο 'να χέρι και τη σημαιούλα στο άλλο μαζί με τον μπαμπά και μασουλάτε σπόρια;...ένα τσούρμο θρασύδειλα μούλικα είστε που προκαλείτε και κακαρίζετε αλλά όταν αρχίζουν να πέφτουν οι σφαλιάρες το περικλανίδι τουρμπίνες βγάζει,μέχρι και οι βάζελοι ήρθαν και σε πουλήσαν τρέλα την στιγμή που είχες 25.000 κομμάτια,τι να με πεις εσύ ρε ανύπαρκτε για οπαδικά,δεν είσαι ούτε η τελευταία τρίχα απ' τα κρεμαστά μου,άσε και τα ρολά και τις ιστοριούλες που σας λένε εκεί στον Σούπα 3 και τον τρώτε εσείς τον παπά μιά ζωή,πρόβατα.Εμείς δεν έχουμε κολλητηλίκια με αστυνομίες για να μπορούμε να κάνουμε ντου όποτε γουστάρουμε,ξες πολύ καλά πως αν δεν υπήρχαν οι τσέοι δεν θα υπήρχατε ούτε εσείς (όχι πως τώρα υπάρχετε αλλά τέσπα).Και Σουρωτή γίνεσαι μόνος σου ρεζίλας με τις μαλακίες που γράφεις,σουπεράδες ήταν αυτοί που ξεκίνησαν το σκηνικό και σουπεράδες ήταν αυτοί που τρέχαν... Ζούλα μου τα σπερμοσάκουλα τώρα  :hammer:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • mpaougkfilia.jpg
    mpaougkfilia.jpg
    37,9 KB · Εμφανίσεις: 10

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Εφυγε και ο Παμπλο?Θα μεινει κανενας να βριζουμε κι εμεις οι απεξω?Μιλαμε για τον ορισμο της διαλυσης αν δεν το χετε καταλαβει...

                      ΥΓ.Δεν ασχολουμαι με τον παοκ,ακολουθω την γραμμη Ντεκερ. :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
ti εμαθα
εφυγα και ο ανταρτης ο τσεγκεβαρας?????
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Πστ,ε να σε πω κατ' αρχήν παπαράκο μη πολυπιάνεις τον Μανάβη και τους λοιπούς αρχηγούς στο στόμα σου γιατί όταν αυτοί ήταν στη γύρα τα δικά σου τα φλώρια ήταν τουμπεκιασμένοι,ρώτα και κάνα παλιό σκουλήκι να σε πει πως καλοπερνούσατε στα χέρια μας (με αποκορύφωμα την κατάληψη στην θύρα σας - επί Μανάβη).Τώρα γιατί πας να το παίξεις πολιτισμένος δεν μπορώ να καταλάβω,τι θες να μας πεις ότι είσαστε καλά παιδάκια που πάτε γήπεδο με το κασκόλ στο 'να χέρι και τη σημαιούλα στο άλλο μαζί με τον μπαμπά και μασουλάτε σπόρια;...ένα τσούρμο θρασύδειλα μούλικα είστε που προκαλείτε και κακαρίζετε αλλά όταν αρχίζουν να πέφτουν οι σφαλιάρες το περικλανίδι τουρμπίνες βγάζει,μέχρι και οι βάζελοι ήρθαν και σε πουλήσαν τρέλα την στιγμή που είχες 25.000 κομμάτια,τι να με πεις εσύ ρε ανύπαρκτε για οπαδικά,δεν είσαι ούτε η τελευταία τρίχα απ' τα κρεμαστά μου,άσε και τα ρολά και τις ιστοριούλες που σας λένε εκεί στον Σούπα 3 και τον τρώτε εσείς τον παπά μιά ζωή,πρόβατα.Εμείς δεν έχουμε κολλητηλίκια με αστυνομίες για να μπορούμε να κάνουμε ντου όποτε γουστάρουμε,ξες πολύ καλά πως αν δεν υπήρχαν οι τσέοι δεν θα υπήρχατε ούτε εσείς (όχι πως τώρα υπάρχετε αλλά τέσπα).Και Σουρωτή γίνεσαι μόνος σου ρεζίλας με τις μαλακίες που γράφεις,σουπεράδες ήταν αυτοί που ξεκίνησαν το σκηνικό και σουπεράδες ήταν αυτοί που τρέχαν... Ζούλα μου τα σπερμοσάκουλα τώρα  :hammer:
ωπα ρε δικε μου πλυ μαγκια ρε
μηπως δουλευεις και σε συνεργειο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
παρτε και ενα τραγουδακι να θυμαστε τον παμπλαρα

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.150
Like
10.032
Πόντοι
2.606
ΤΣΟΥ ρε ρουληδες που μιλατε και για οπαδιλικια....Εχουμε φαει κανα δυο σπιτια σε εκδρομες...και τωρα που την περναμε δυσκολα αν τα βρισκα παλι θα τα σκιζα για τον ΠΑΟΚ...ΟΠΟΙΟΣ αντεχει μενει και προσφερει παικτης -παραγοντας-προνητης-ΟΠΑΔΟΣ....ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.-----οι αλλοι σπιτι....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Πστ,ε να σε πω κατ' αρχήν παπαράκο μη πολυπιάνεις τον Μανάβη και τους λοιπούς αρχηγούς στο στόμα σου γιατί όταν αυτοί ήταν στη γύρα τα δικά σου τα φλώρια ήταν τουμπεκιασμένοι,ρώτα και κάνα παλιό σκουλήκι να σε πει πως καλοπερνούσατε στα χέρια μας (με αποκορύφωμα την κατάληψη στην θύρα σας - επί Μανάβη).Τώρα γιατί πας να το παίξεις πολιτισμένος δεν μπορώ να καταλάβω,τι θες να μας πεις ότι είσαστε καλά παιδάκια που πάτε γήπεδο με το κασκόλ στο 'να χέρι και τη σημαιούλα στο άλλο μαζί με τον μπαμπά και μασουλάτε σπόρια;...ένα τσούρμο θρασύδειλα μούλικα είστε που προκαλείτε και κακαρίζετε αλλά όταν αρχίζουν να πέφτουν οι σφαλιάρες το περικλανίδι τουρμπίνες βγάζει,μέχρι και οι βάζελοι ήρθαν και σε πουλήσαν τρέλα την στιγμή που είχες 25.000 κομμάτια,τι να με πεις εσύ ρε ανύπαρκτε για οπαδικά,δεν είσαι ούτε η τελευταία τρίχα απ' τα κρεμαστά μου,άσε και τα ρολά και τις ιστοριούλες που σας λένε εκεί στον Σούπα 3 και τον τρώτε εσείς τον παπά μιά ζωή,πρόβατα.Εμείς δεν έχουμε κολλητηλίκια με αστυνομίες για να μπορούμε να κάνουμε ντου όποτε γουστάρουμε,ξες πολύ καλά πως αν δεν υπήρχαν οι τσέοι δεν θα υπήρχατε ούτε εσείς (όχι πως τώρα υπάρχετε αλλά τέσπα).Και Σουρωτή γίνεσαι μόνος σου ρεζίλας με τις μαλακίες που γράφεις,σουπεράδες ήταν αυτοί που ξεκίνησαν το σκηνικό και σουπεράδες ήταν αυτοί που τρέχαν... Ζούλα μου τα σπερμοσάκουλα τώρα  :hammer:

Αδερφέ Βάγγο ΔΑΚΡΥΖΩ!!! Είσαι απίστευτος!!! Τα είπες όλα σε ένα & μόνο post!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
χειροτεροι απο το ριαλιτυ γινατε ο τελευταιος να κλεισει το κουρτινοτσαντηρο

Ξαναδές ρε το βιντεάκι με τα πουστράκια σας γιατί μάλλον ξεχνάς γρήγορα!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
ωπα ρε δικε μου πλυ μαγκια ρε
μηπως δουλευεις και σε συνεργειο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι ρε εμείς τα παόκια είμαστε λαϊκοί. Εσύ πάνε βρες τους κυριλέδες τα "αδέρφια" σου. Ομάδα της αριστοκρατίας ήσασταν ούτως ή άλλως μια ζωή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom