Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
μωρη  βαγγελιτσα τουρκαλα το σαββατο γαμιεσαι οθωμανικα ;
να ρθω να αδειασω

Γαμαικανέ μη λες πολλές κουβέντες γιατί θα αδειάσει πάνω σου ο γάβρος. Μιλάμε για πολύ σπέρμα, σαν κάτι περίεργες τσόντες που κυκλοφορούν στο Internet που ο τύπος χύνει σαν να είναι η πούτσα του μάνικα... Μετά το αεκάκι θα "ισιώσεις" για δεύτερη φορά.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.228
Like
1.296
Πόντοι
266
Γαμαικανέ μη λες πολλές κουβέντες γιατί θα αδειάσει πάνω σου ο γάβρος. Μιλάμε για πολύ σπέρμα, σαν κάτι περίεργες τσόντες που κυκλοφορούν στο Internet που ο τύπος χύνει σαν να είναι η πούτσα του μάνικα... Μετά το αεκάκι θα "ισιώσεις" για δεύτερη φορά.
δες βαθμολογια και κλαψε....
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
Γαμαικανέ μη λες πολλές κουβέντες γιατί θα αδειάσει πάνω σου ο γάβρος. Μιλάμε για πολύ σπέρμα, σαν κάτι περίεργες τσόντες που κυκλοφορούν στο Internet που ο τύπος χύνει σαν να είναι η πούτσα του μάνικα... Μετά το αεκάκι θα "ισιώσεις" για δεύτερη φορά.
ξεχασες τις ασπιρινες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
δες βαθμολογια και κλαψε....
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'(

Τί να δω ρε μαλάκα... Εσύ δες τη γιατί δεν πρόκειται να την ξαναδείς :) Κάθε χρονιά βλέπεις τον Π.Α.Ο.Κ. ψηλότερα απ' τον Άρη & αναστενάζεις σαν αγάμητη παρθένα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Λέγε ό,τι θες. Το δικαίωμα όμως να κρίνεις ποιος είναι παοκτσής & ποιος όχι ποιος στο έδωσε;
xaxaax... λοβοτομημένος εντελώς
ο άνθρωπος που αγαπάει μόνο τον εαυτό του δεν είναι φίλαθλος καμίας ομάδας
αν δεν θεωρείς τους ΠΑΟΚτζήδες περήφανους φιλάθλους, τ΄τοε προφανώς και δεν ανήκεις σε αυτούς

εσύ πάντως ΠΑΟΚτζής ΔΕΝ είσαι
τραγούδα όσο θες
εσύ είσαι απλά ένα κακομαθημένο παιδάκι που δεν ξέρει τι να κάνει που δεν τον ακούνε

γκετ ε λάιφ
27 χρονών έγινες
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μωρη  βαγγελιτσα τουρκαλα το σαββατο γαμιεσαι οθωμανικα ;
να ρθω να αδειασω
Βεβαίως.Έλα το σάββατο με την όπισθεν να αδειάσει η σούφρα σου απ' την πολλή καύλα,ξέρω πως γουστάρεις πολύ πούτσο Παοκτσήδικο και θα στον δώσω χωρίς τσιγκουνιές,δεν θα σ' αφήσω έτσι...Το κωλαράκι σου από κίτρινο θα γίνει κόκκινο (ταιριάζει και με το χρώμα των αδερφών σου των γαύρων). ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Βεβαίως.Έλα το σάββατο με την όπισθεν να αδειάσει η σούφρα σου απ' την πολλή καύλα,ξέρω πως γουστάρεις πολύ πούτσο Παοκτσήδικο και θα στον δώσω χωρίς τσιγκουνιές,δεν θα σ' αφήσω έτσι...Το κωλαράκι σου από κίτρινο θα γίνει κόκκινο (ταιριάζει και με το χρώμα των αδερφών σου των γαύρων). ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;

Βάγγο αδερφέ μου βρήκα το άλλο μου μισό στο site, είσαι & διαβασμένος βλέπω! Σύνθημα των γάβρων που δονούσε την ατμόσφαιρα του Χαριλάου στο μεταξύ τους παιχνίδι... Λίγο πριν το παιχνίδι είχε πάει & επίσημη αντιπροσωπεία των γάβρων στα εγκαίνια του συνδέσμου τους με λουλούδια & περιβραχιόνια! Τα ξέρει αυτά η κουφάλα ο Γαμαικανός αλλά ως Γκέμπελς που είναι θα ανακαλύψει σίγουρα κάποιο ψέμα για να το αντικρούσει/δικαιολογήσει :)
 

Συνημμένα

  • liontarakia_kai_arnakia.jpg
    liontarakia_kai_arnakia.jpg
    166,8 KB · Εμφανίσεις: 8

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
κι οσο θελω να μην σας κανω πλακα εεεε δεν μπορω αφου με προκαλειτε
καλα ρε περηφανοι οπαδοι ,προπονητη με ονομα ΦΛΩΡΟ  θα φερετε?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
και κατι τελευταιο πριν παω για υπνο

Πως ειναι το παρατσουκλι του Χαβου???

-Χαβιτο     


αχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μπα οχι
μονο καλαμπουρι σου κανω
τι προβλημα θα μπορουσα να εχω μαζι σου
ολη σου η ζωη ενα σαββατοκυριακο δικο μου ειναι
κι αμα δεν πιστευεις ριξε μια ματια στο ιστορικο μου στο σαιτ
άρχισα να σε φοβάμαι ρε τσάκαλε,πως τα λες έτσι να 'ουμ,εσένα πρέπει να σου τρέχει η μαγκιά απ τα μπατζάκια... Φόβου την Τασούλα να ουμμμμ  :rockon:
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βάγγο αδερφέ μου βρήκα το άλλο μου μισό στο site, είσαι & διαβασμένος βλέπω! Σύνθημα των γάβρων που δονούσε την ατμόσφαιρα του Χαριλάου στο μεταξύ τους παιχνίδι... Λίγο πριν το παιχνίδι είχε πάει & επίσημη αντιπροσωπεία των γάβρων στα εγκαίνια του συνδέσμου τους με λουλούδια & περιβραχιόνια! Τα ξέρει αυτά η κουφάλα ο Γαμαικανός αλλά ως Γκέμπελς που είναι θα ανακαλύψει σίγουρα κάποιο ψέμα για να το αντικρούσει/δικαιολογήσει :)
Σωστός brotha. Τα σκουλήκια που σεργιανάνε εδώ μέσα ας ρίξουν ένα βλέφαρο στην συγκεκριμένη σελίδα και να μην τρώνε τον παπά απ' τον Σούπα 3 ότι εμείς ντεμέκ γαύροι του βορρά και ρουφιάνοι και δεν ξέρω 'γω τί άλλο... σκυλίτσα του γαύρου μιά ζωή θα είναι η θεά σας.Πάρτε το...απολαύστε το!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Σωστός brotha. Τα σκουλήκια που σεργιανάνε εδώ μέσα ας ρίξουν ένα βλέφαρο στην συγκεκριμένη σελίδα και να μην τρώνε τον παπά απ' τον Σούπα 3 ότι εμείς ντεμέκ γαύροι του βορρά και ρουφιάνοι και δεν ξέρω 'γω τί άλλο... σκυλίτσα του γαύρου μιά ζωή θα είναι η θεά σας.Πάρτε το...απολαύστε το!

Έτσι!!! :rockon: :rockon: :rockon: Να δουν & ποιες ομάδες έριξαν, τη συνύπαρξη στο ίδιο κτίριο με το σύνδεσμο του Ολυμπιακού, το ξεπούλημα της "μεγάλης" ομάδας τους του '80 που εμείς καταραστήκαμε στο μπαράζ τα κατοπινά χρόνια στο γάβρο & άλλα πολλά...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.228
Like
1.296
Πόντοι
266
Βεβαίως.Έλα το σάββατο με την όπισθεν να αδειάσει η σούφρα σου απ' την πολλή καύλα,ξέρω πως γουστάρεις πολύ πούτσο Παοκτσήδικο και θα στον δώσω χωρίς τσιγκουνιές,δεν θα σ' αφήσω έτσι...Το κωλαράκι σου από κίτρινο θα γίνει κόκκινο (ταιριάζει και με το χρώμα των αδερφών σου των γαύρων). ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;
ελα μωρη πουσταρα με τον αγριοκωλο που εχεις...
ελα μωρη γαμιολα που σε εχυσα μεσα στο τζαμι
ελα μωρη ξεκωλιαρα γυναικα που σε γαμησε ο χαβιτο
και μετα πηγες σπιτι να το κανεις με την αδελφη σου
κλαψε φτωχο πουτανοπαιδο
τραβα να βγαλεις μεροκαματο...
 

Συνημμένα

  • 5762.jpg
    5762.jpg
    53,9 KB · Εμφανίσεις: 8

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
ελα μωρη πουσταρα με τον αγριοκωλο που εχεις...
ελα μωρη γαμιολα που σε εχυσα μεσα στο τζαμι
ελα μωρη ξεκωλιαρα γυναικα που σε γαμησε ο χαβιτο
και μετα πηγες σπιτι να το κανεις με την αδελφη σου
κλαψε φτωχο πουτανοπαιδο
τραβα να βγαλεις μεροκαματο...

Ρε Γαμαικανέ μην παρασύρεσαι & βρίζεις μανάδες ρε. Δε μου απάντησες όμως στα 3 ερωτήματα: Γιατί ξεπούλησες τη μεγάλη ομάδα του Άρεως του '80 στον Ολυμπιακό, ποιοι είναι αυτοί που είχαν μπουκάρει στο γήπεδο στο παιχνίδι με τον Ηρακλή & σε έριξαν για δεύτερη φορά στη Β' Εθνική & φυσικά ΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom