Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
ρε  γελοιο υποκειμενο  γραφει στο προφιλ μου  ποιος ειμαι ..αιντε απο εκει βλακεντιε .
Μάλιστα... Μετά από 15 χρόνια παρουσίας στο site βρέθηκε κάποιος να ανακαλύψει τι είδος άτομο είμαι... Δε θα πω κάτι άλλο, ας δουν όλοι τα γραφόμενά σου και ας κρίνουν αναλόγως...
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Μάλιστα... Μετά από 15 χρόνια παρουσίας στο site βρέθηκε κάποιος να ανακαλύψει τι είδος άτομο είμαι... Δε θα πω κάτι άλλο, ας δουν όλοι τα γραφόμενά σου και ας κρίνουν αναλόγως...
ευχαριστουμε για την ενημερωση  ....
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Δασκαλε σε χαιρεταμε κι  εμεις !
  οσο μας  πληγωνεις  ΤΟΣΟ μας  πορωνεις !!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Σε μια ερωτηση που εκανα, δεν ελαβα απαντηση μετα σιγουριας.

Παρατηρω μια ελλειπη εκπαιδευση και οργανωση πανω στο θεμα. Μια προχειροτητα.

Κανονικα, δεν θα πρεπε να υπαρχει ενα φυλλαδιο που να το εχουν ολοι οι πικεριστες και να αναγραφονται μεσα εκει ολα τα βασικα ερωτηματα με τις απαντησεις τους;

Δηλαδη, ενας ανθρωπος θελει να ακολουθησει κατι αλλα πριν το ακολουθησει, θελει να μαθει καποια πραγματα, να δει αν τον εκφραζουν, αν του αρμοζουν, αν ειναι αρεστα και συμβατα σε αυτον.

Εαν δεν μπορει καποιος απο εσας να δωσει απλες απαντησεις σε απλα ερωτηματα, πως θα επεκταθει το θεμα;

Τυφλους ακολουθους;

Οργανωθειτε καλυτερα, γραψτε τα, μοιραστε τα σε ολα τα μελη σας, καντε τουλαχιστον μια συναντηση ανα μηνα να μιλατε και να εξηγειτε τα βασικα, να εχετε κοινους στοχους και πορεια, συντονισμενα.

Ετσι χωρις οργανωση, με εσωτερικες διαμαχες και να αγωνιζεστε να πιασετε τα 1000 λαικ...ειναι καπως.

Εδω, μια μετρια ανεβαζει κατι και λαμβανει 500 λαικ ανα ημερα.

Τι να λενε τα 1000 λαικ περα του οτι εχετε αποτυχει;

Δεν εχετε οργανωση τυποι, στηστε το σωστα, οργανωμενα.

Δεν επιτρεπεται να εχετε εσωτερικες διαμαχες και τσαμπουκαδες, 10 ανθρωποι ειστε ολοι και ολοι και τρωγεστε απο τωρα;

Ακομα δεν καταλαβαμε τι ειναι η ολη φαση και βγαινει ο αλλος και μιλαει για νεοπικερισμο και αποχωρησεις και σχισματα.

 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Σε αυτό το ιερό θρεντ θα ποσταρω αύριο την αποχώρηση μου και την αυτοκαταστροφη μου σαν κλώνος, μέχρι εκείνο το ποστ θα ας τρολαρω άσχημα, το ποστ αυτο εμπεριέχει αλήθειες, αναμένετε....
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Σε αυτό το ιερό θρεντ θα ποσταρω αύριο την αποχώρηση μου και την αυτοκαταστροφη μου σαν κλώνος, μέχρι εκείνο το ποστ θα ας τρολαρω άσχημα, το ποστ αυτο εμπεριέχει αλήθειες, αναμένετε....
αναμενουμε !
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
VIVA LA PICKERISTAS !

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.940
Like
23.430
Πόντοι
6.056
Σε αυτό το ιερό θρεντ θα ποσταρω αύριο την αποχώρηση μου και την αυτοκαταστροφη μου σαν κλώνος, μέχρι εκείνο το ποστ θα ας τρολαρω άσχημα, το ποστ αυτο εμπεριέχει αλήθειες, αναμένετε....
πριν αυτοκαταστραφεις πες ποιος εισαι
και πμ δεκτο
:tits2:

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.696
Like
23.179
Πόντοι
6.256
Σε αυτό το ιερό θρεντ θα ποσταρω αύριο την αποχώρηση μου και την αυτοκαταστροφη μου σαν κλώνος, μέχρι εκείνο το ποστ θα ας τρολαρω άσχημα, το ποστ αυτο εμπεριέχει αλήθειες, αναμένετε....

Τυπε μην αργησεις γιατι δεν κοιμηθηκα το βραδυ απο την αγωνια... :S :S :S
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Λοιπόν φίλοι μου καλοί, να ζείτε να με θυμάστε, ναυάγια, προμοτορες, ψεύτικες κριτικές, δεκάδες κλώνοι μη υπαρκτα πρόσωπα, τσακωμοι μελών, δηλαδή παραβίαση σοβαρών όρων του σαιτ, έλλειψη ιστορικών μελών που προσέφεραν στην ενημέρωση, έλλειψη σοβαρών ατόμων, έλλειψη καλων παιδιών  πτώση αγοραίου έρωτα σε υπηρεσίες, εμφάνιση, ποιότητα και επιμονή συντήρησης υψηλής τιμής σε πολλά από αυτά, έλλειψη για κινιτρα σε μέλη όπως διαγωνισμοί κλπ, ελειψη σοβαρών συζητήσεων, και ταν γίνει κάτι τέτοιο θα γαμηθει το θρεντ σύντομα, θάνατος των φόρουμ εξαιτίας των σοσισλ μίντια, πραγματικά πιστεύω είναι το μόνο φόρουμ στην Ελλάδα με τόση κίνηση, όλα τα άλλα έχουν πεθάνει, το σαιτ απλά είναι μπιζνα και όλα τα άλλα είναι λόγια να αγαπιόμαστε, έχουν παιχτεί μπουνιές στην πιάτσα από μέλη για τα μπουρδελα, ας μην ονόματα, και τέλος προσωπικός κορεσμός και βαρεμάρα, με ποιον να μιλήσεις, και με αυτούς που μιλάς λες και είναι πραγματικά πρόσωπα. Δεν έχεις ιδέα ποιος είναι από πίσω. Και όσοι το παίζουν μαγκιά πίσω από την ασυλία, πιστεύω από κοντά είναι άτομα της φαπασ και είμαι σίγουρος  :heavymetalbig:  Χαιρετώ τους dimitrakis29 που θα προσπαθήσω να βρω αυτο που ζήτησε ξέρει αυτός  :2funny:, spirtoulis1997, athinaios, kman2, αιγαια, stekas72, πικερ reznov,  και μερικούς άλλους. Συγχαρητήρια στον Peter Van Norden για τον τίτλο του αρχιμαλακα της χρονιάς να συνεχίσει τον αγώνα για καλύτερα μπουρδελα με τον τίτλο αυτό  :heavymetalbig:...Α και τέλος προσωπική βαρεμάρα, αν κάτι δεν έχει κίνητρο το βαριέμαι αργά ή γρήγορα,  Peter Van Norden συνέχισε για την αλλαγή  :heavymetalbig: να ζείτε να με θυμάστε  :priest: :priest: :priest: Μετά αυτο ιστορικό ποστ, η αντίστροφη μέτρηση για αυτοκαταστροφη ξεκινά, τρολαριμσα μέχρι το μμπαναρισμα, :heavymetalbig:
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Τυπε μην αργησεις γιατι δεν κοιμηθηκα το βραδυ απο την αγωνια... :S :S :S
Τυπε κοίτα μην φας τούμπα με την μηχανή, όλες η οικογένειες θα παραγγέλνουν και εσύ θα κάθεσαι όλη μέρα να μεταφέρεις? Υγ α ξέχασα να πω καλή συνέχεια και στον φίλο μου τον σουκερ
 

Επισκέπτης
Για νωντα δεν εχει τιποτα σταμ; πιστευεις αυτοτιμωρηθηκε για την κακια του αυτοεξοριζομενος στο κρυο; Τον τρελανε ο θεος;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.696
Like
23.179
Πόντοι
6.256
Τυπε κοίτα μην φας τούμπα με την μηχανή, όλες η οικογένειες θα παραγγέλνουν και εσύ θα κάθεσαι όλη μέρα να μεταφέρεις? Υγ α ξέχασα να πω καλή συνέχεια και στον φίλο μου τον σουκερ

Τυπε πολύ μας στεναχώρησες με το δακρύβρεχτο αποχαιρετιστήριο μήνυμα σου...σε ξεχάσαμε ήδη να ξέρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom