Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
τι ολονύκτιο ρε τύπε, έχουμε και δουλειές
Όντως η φαση είναι , αν και δεν το εχω ζήσει εγω αλλα απο φιλικά ζευγάρια , οτι νοικιάζεις πχ ενα σπίτι με την κοπέλα σου , για να βγει το νοικι χρειάζονται λεφτα , για να βγουνε τα λεφτά πρέπει να δουλέψεις , οπότε μετά αμα είσαι πτώμα απο την δουλειά , οχι ολονύκτιο δεν έχει , ούτε καν κάθε μέρα :P

Εκτός πια αμα είσαι τίποτα εισοδηματίας , αλλα μιλάμε για την πλειοψηφία που δεν είναι.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Θελω να ειμαι δικαιος σαν τον Ξερξη:

ήμουν χαρούμενος ! Ειχα δημιουργήσει απο μόνος μου απολαυση απο το μηδέν ...ενιωθα ότι δεν είχα την ανάγκη καμιας γαμημένης γυναίκας ,καμια δεν μπορει να μου επιβαλει τους κανονες της λογω της εξαρτησης μου απο το μουνι της, γιατί ανα πασα στιγμή μπορώ να δημιουργήσω απολαυση απο μονος μου απο το μηδέν ! Ευδαιμονία !


επι 10 λεπτα ηδονιζόμουν χρησιμοποιώντας τα καμπυλώδη σώματά τους που απλόχερα μου έδιναν ... η στύση μου φλερτάριζε απο την αρχή με την εκσπερμάτιση και με δυσκολία προσπαθούσα να αναβάλλω το τελος ...ένιωθα ότι ήμουν σε έναν ηδονιστικό παράδεισο όπου όλες οι απολαύσεις είναι νομιμες και σου χαρίζονται γεναιόδωρα χωρίς αναστολές χωρίς απαγορευσεις και χωρίς ενδοιασμους ...
δεν άντεχα άλλο ήθελα να χύσω ...και το τέλος με βρήκε ενώ ηδονιζόμουν με όλα τα αισθητηρια μου με την μια ενώ η άλλη χοροπηδούσε πάνω στο πέος μου ...
...μαστουρωσα με το συνουσιοπιοειδές που περιέλουσε τον εγκέφαλο μου και βγηκα στους δρόμους μεθυσμένος και χαρούμενος σχεδόν πετώντας ...περήφανος και απολυτα ικανοποιημένος απο την διηδονιστική κατάσταση που δημιουργησα βίωσα και γευτηκα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.771
Κριτικές
6
Like
9.015
Πόντοι
1.686
Ο Πικεράκος πάσχει από μερική στυτική ανικανότητα !

Εγώ, το τριήμερο που είχα άδεια, έριξα 8 σε μπου. !

Τις δύο ημέρες από 3 και την άλλη 2 .

Ο Πικεράκος, λόγω λανθασμένης διατροφής, έλλειψης γυμναστικής,
λόγω του ότι έχει ψυχολογία μαδημένης κότας κτλ.
έχει στυτικό πρόβλημα !

Ρε κοτούλα ανίκανη Πικεράκο,
είσαι ψιλο-ανίκανος και παριστάνεις το μάγκα ;

Κόταααααααααααααααααα Πικεράκo !  :2funny: :2funny:


5daada5ecaae7e76825a81ae2241c018--ads-creative-creative-advertising.jpg



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
...χμμμ μερικές φορές όντως πετυχαίνει ο πορνικός ηδονισμός , thnx για την υπενθυμιση !
( γραφω καλά ο ατιμος τελικά  :grin:)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ο Πικεράκος πάσχει από μερική στυτική ανικανότητα !

Εγώ, το τριήμερο που είχα άδεια, έριξα 8 σε μπου. !

Τις δύο ημέρες από 3 και την άλλη 2 .

Ο Πικεράκος, λόγω λανθασμένης διατροφής, έλλειψης γυμναστικής,
λόγω του ότι έχει ψυχολογία μαδημένης κότας κτλ.
έχει στυτικό πρόβλημα !

Ρε κοτούλα ανίκανη Πικεράκο,
είσαι ψιλο-ανίκανος και παριστάνεις το μάγκα ;

Κόταααααααααααααααααα Πικεράκo !  :2funny: :2funny:


5daada5ecaae7e76825a81ae2241c018--ads-creative-creative-advertising.jpg



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο νόμος του ορίζει μια μέση συχνότητα με πολυετή ορίζοντα,αν κάποιος έχει τις εξαιρετικές φυσικές δυνάμεις να το επαναλαμβάνει εις το διηνεκές,μπράβο του!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Ο Πικεράκος πάσχει από μερική στυτική ανικανότητα !

Εγώ, το τριήμερο που είχα άδεια, έριξα 8 σε μπου. !

Τις δύο ημέρες από 3 και την άλλη 2 .

Ο Πικεράκος, λόγω λανθασμένης διατροφής, έλλειψης γυμναστικής,
λόγω του ότι έχει ψυχολογία μαδημένης κότας κτλ.
έχει στυτικό πρόβλημα !

Ρε κοτούλα ανίκανη Πικεράκο,
είσαι ψιλο-ανίκανος και παριστάνεις το μάγκα ;

Κόταααααααααααααααααα Πικεράκo !  :2funny: :2funny:


5daada5ecaae7e76825a81ae2241c018--ads-creative-creative-advertising.jpg



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εκτος αυτου που απαντησε ο επιρρεπης , στον νομο picker σημασία δεν εχει μόνο η στυση , αλλα και να μην φύγεις αχυστος απο το μπουρδέλο , οπότε αν έφυγες άχυστος πχ τις μισες φορές δεν μετράει για 8 αλλα για 4 :P

άσχετα με τον νόμο picker πάντως μια διαπίστωση που έχω κάνει , αν πάρω για παράδειγμα τον εαυτό μου (μπορεί να μην ισχύει για όλους)είναι οτι η συχνότητα που μπορείς να τελειωσεις σε μια μέρα επηρρεάζεται κυρίως απο την ηληκία , πχ στα 20 μου μπορουσα να τελειωσω και 6 φορές απανωτά μέσα σε 2 ωρες περίπου , τωρα στα 38 αν το δοκιμάσω πέζει να καταφέρω μόνο 2 η μπορεί να μείνω και στον τόπο ξέρω γω ...

επίσης ένα άλλο που παρατήρησα είναι οτι αν βαρέσω μαλακία και πάω στο μπουρδέλο 20-24 ωρες μετά , δυσκολεύομαι να τελειωσω με το γαμήσι ενώ αν πάω σε 48 ωρες τελειώνω πιο εύκολα , πριν τα 32 όμως δεν είχα τέτοιο θέμα. (δεν είμαι σίγουρος 100% για το 32 στο περίπου)

Βέβαια μπορεί να μην πέζει ρόλο μονο η ηληκία και να πέζουνε κι άλλα πράματα πχ διατροφη , ποσο γυμνάζεσαι και άλλα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Rigormortis δεν θα ασχοληθώ με ηλίθιους που δεν διαθέτουν τη στοιχειώδη λογική να καταλάβουν ότι αυτό που γίνεται στα μπουρδέλα είναι σεξ. Επίσης οι επιστημονικές έρευνες που παρέθεσα για τη μέση διάρκεια σεξ έπρεπε να σε κάνουν να σωπάσεις. Είναι ανούσιο να μιλάω μαζί σου.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.713
Κριτικές
90
Like
33.369
Πόντοι
24.700
Είναι πέντε λεπτά σεξ αρκετά; Και όμως!

Οι επιστήμονες δίνουν την απάντηση που θα ανακουφίσει χιλιάδες άντρες.

Πόση ώρα διαρκεί αυτό το καλό σεξ τέλος πάντων, αναρωτιόταν πριν μερικούς μήνες η Αλεξάνδρα Σαμσά, σε ένα θέμα που δεν άφησε ασυγκίνητο αναγνωστικό κοινό. Στο ίδιο θέμα μάλιστα, η Αλεξάνδρα παρέθετε και στοιχεία: Σύμφωνα με έρευνα που δημοσιεύτηκε στο New York Magazine το 2005, ο μέσος όρος διάρκειας μιας καλής συνουσίας φρέναρε στα μόλις 5,4 λεπτά!

Ο χρόνος μπορεί να μοιάζει απογοητευτικά λίγος, αλλά αφήνουμε την επιστήμη να μιλήσει και... να συμφωνήσει. Σύμφωνα με μελέτη Αμερικάνων και Καναδών επιστημόνων που δημοσιεύτηκε το 2008, οτιδήποτε ανάμεσα σε τρία και επτά λεπτά σεξουαλικής επαφής θεωρείται αρκετό. Ναι μάλιστα, αρκετό.

Κρατώντας τις ισορροπίες και για να μην χαθούν οι ισορροπίες, η ίδια μελέτη διευκρινίζει ότι η επιθυμητή διάρκεια μιας ερωτικής συνεύρεσης κυμαίνεται από τα επτά μέχρι τα δεκατρία λεπτά. Αλλά ξαναλέμε, το 'από τρία μέχρι επτά' κρίνεται επαρκές.

Για την ιστορία, ένα λίγο αρχαίο στατιστικό εύρημα του 1948 από τον Alfred Kinsey σημείωνε ότι το 75% των Αμερικάνων εκσπερμάτιζε μέσα στα πρώτα δύο λεπτά σεξ. Οπότε, οι καιροί αλλάζουν, ο κόσμος προοδεύει, αλλά σιγά σιγά, όπως καταδεικνύει η έρευνα των Αμερικάνων και των Καναδών σεξολόγων.

Όπως και να 'χει, θα πρέπει να πάψουμε να συγχέουμε και να συνδέουμε την υπέρτατη απόλαυση του σεξ με χρόνους και χρονόμετρα και στατιστικές. Οπότε, ναι, και το τρίλεπτο, αν είναι ποιοτικό, θεωρείται μια χαρά. Χαλάρωσε και απόλαυσέ το.


Πίκη,

Διάβασα με περισσή ενδελέχεια το επιστημονικό σύγγραμμα που μας αναρτήσατε. Διαπίστωσα όμως ότι δεν αναφέρεται πουθενά το κωλοδακτύλιασμα ως επικουρική συνδρομή για την υπέρτατη απόλαυση. Συνεπώς, και σύμφωνα με τις από εσάς υποδειχθείσες πρακτικές, τίθεται αυτομάτως θα έλεγα, σοβσρότατο ζήτημα ελλειπούς επιστημονικότητας του εν λόγω άρθρου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Καλά Λαδάκη, εσένα σε παίρνω στην πλάκα. Είσαι αστείος. Αν εγώ που χύνω 4 φορές την εβδομάδα στο 5-λεπτο με 10 ευρώ και χωρίς καθόλου πίπα είμαι ανίκανος, τι να πούνε κάτι άλλοι που δίνουν 20-άρικα και θέλουν ακάποτες πίπες και γλείψιμο στα αρχίδια για να τους σηκωθεί και τις μισές φορές φεύγουν άχυστοι;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.713
Κριτικές
90
Like
33.369
Πόντοι
24.700
Καλά Λαδάκη, εσένα σε παίρνω στην πλάκα. Είσαι αστείος. Αν εγώ που χύνω 4 φορές την εβδομάδα στο 5-λεπτο με 10 ευρώ και χωρίς καθόλου πίπα είμαι ανίκανος, τι να πούνε κάτι άλλοι που δίνουν 20-άρικα και θέλουν ακάποτες πίπες και γλείψιμο στα αρχίδια για να τους σηκωθεί και τις μισές φορές φεύγουν άχυστοι;

Εικοτολογώ ότι σκόπιμα δεν αναφέρεσθε στο "μασάζ προστάτη", τουτέστιν κωλοδάκτυλο, ως απαραίτητο παράγοντα στύσης προκειμένου να μην θίξετε εαυτόν, και σας πάρει και εσάς η μπάλα ομού με αυτούς που μέμφεσθε.  :)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Καλά Λαδάκη, εσένα σε παίρνω στην πλάκα. Είσαι αστείος. Αν εγώ που χύνω 4 φορές την εβδομάδα στο 5-λεπτο με 10 ευρώ και χωρίς καθόλου πίπα είμαι ανίκανος, τι να πούνε κάτι άλλοι που δίνουν 20-άρικα και θέλουν ακάποτες πίπες και γλείψιμο στα αρχίδια για να τους σηκωθεί και τις μισές φορές φεύγουν άχυστοι;
Picker ο γρηγορογαμούλης!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
α) το "γαμήσι" στο μετάξι και στα μπορδέλα γενικότερα είναι γιαα πεινασμένους ή 16χρονους που έχουν μουρλαθεί στην μαλακία και αντί να τρφτούν στο χέρι τους , τρίβονται βιαστικά σε παθητικό πληρωμένο κρέας για αλλάγη 
β) τα 5 λεπτά πεοκολπικής παράτριψης είναι σίγπυρα αστείο ...και εκτός αυτού δεν λαμβανεις υπόψη ούτε τα προκαταρκτικά που με εξω γυνάίκες μπορεί να διαρκεσουν ώρες , ούτε την συμμετοχή / καυλα της γυναίκας , ούτε την ένταση της επαφής
γ) αν δεν κάνω λαθος είχες πει ότι στα μπουρδέλα δεν πας επειδή σου αρέσει αλλά για να εκτονώσεις την ιδεοληψία σου ότι σε θεωρούν μαλάκα και για να μην πουν οι "σχεσάκηδες" οτι γαμούν περισοτερο απο σένα , οπότε το μετάξι έίναι μια μαλακία που κάνεις για να αμβλύνεις το αίσθημα κατωτερότητας που νιώθεις σε σχέση με τους υπόλοιπους
:think:
 

targetass

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Πικερ ωραια τα λες.Διαβασα και αποψεις σου απ το 2012.Αξιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom