Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπραβο αδερφε εγω τα εγραψα και εκει που βριζει πολυ σε συμπαθησα να ξερεις μπραβοσου
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Τις καληνύχτες μου με μια εικόνα που σίγουρα θυμίζει πολλά στον παπαροκμιακό και το σινάφι του.Το να ξεσπάς στους άλλους είναι μονόδρομος όταν το να αντιμετωπίσεις τον εαυτό σου αποτελεί Γολγοθά
376259df4a1b5a6f5ff8d592140fc5b3dbd917aa.png

Εκεί όμως βρίσκεται η μαγκιά...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν πληρώνουμε καμία γυναίκα για να μας κάτσει πικερ ..υπάρχουν  τόσες που ψάχνουν  πέος που το κάνει ηλίθιο..πηγαίνουμε  Μόνο με ελληνίδες....τιμούμε  το έθνος πάνω από όλα..Δεν κοιτάζουμε  Την εμφάνιση  της κοπέλας αλλά το ήθος της
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
εγω εχω γκομενες εληνιδες αλλα λειπουνε διακοπες και γαμαω αννυ πορνοσταρ
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ειδα ενα τοπ μοντελ στο κολωνου53μεταξουργείο πρωινη βάρδια. :wanker:..Δεν εχω ξαναδεί καλυτερη
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Parakmiakos ακόμα μιλάς για την Κορίνα; Είσαι τόσο βλάκας που ενώ την έχω γαμήσει 100 φορές και όταν σταμάτησε να με δέχεται εγώ την ανάγκασα να αλλάξει βάρδια σπάζοντάς της τα νεύρα, συνεχίζεις να μιλάς για την ανωτερότητα του φίλου σου ο οποίος είναι τόσο πυρφόρος που γάμησε ακάποτα μια πουτάνα των 10 ευρώ που τη γαμάνε όλοι. Τεράστιο κατόρθωμα έκανε, δεν ξέρεις πόσο ζηλεύω.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Alkis Papadopoulos, ο νέος μαλάκας της παρέας. Πειράχτηκε επειδή έγραψα ότι πέθανε το σκυλάκι της Ιωάννας. Ουδέν σχόλιον.  :jerking:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αλλά ο ασυναγώνιστος ΜΑΛΑΚΑΣ της παρέας, με διαφορά ο πιο πειραγμένος εγκεφαλικά από όλους μέσα στο bourdela.com, είναι ο ένας και μοναδικός rigormortis. Μιλάμε για μεγάλο στόκο που εξακολουθεί να μην μπορεί να καταλάβει ότι στα μπουρδέλα κάποιοι ΓΑΜΑΝΕ.
 

Alkis1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
1
Alkis Papadopoulos, ο νέος μαλάκας της παρέας. Πειράχτηκε επειδή έγραψα ότι πέθανε το σκυλάκι της Ιωάννας. Ουδέν σχόλιον.  :jerking:
Εισαι απυθμενος θεος ..γελασα πολυ που κουβεντιασα μαζι σου και ανταλλαξαμε αποψεις..δεν θα το προχωρησω γιατι σε λυπαμαι αληθεια..

εισαι για το ρεζιλικι οτι ειναι ο Arnold για το bodybuilding..ενας μυθος... καλη σου τυχη
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
Να η φωτό του Πικεράκου μας ! :2funny: :2funny:


7067881_f520.jpg




Ο Πικεράκος, είναι μια μαδημένη κότα !  :2funny: :2funny:

Τον έχει καραμαδήσει η Κορίνα ! :2funny:

Πικεράκο, μπες στο κοτέτσι σου, πουλέν μας!  :2funny:

Συνέχιζε να μας διασκεδάζεις , με το παραλήρημά σου !  :2funny:

Σχεδόν έχεις πλησιάσει τον Σεφερλή, σε κωμικές ατάκες

που νομίζεις ότι είναι σοβαρές ! :2funny:

Skini-Kordoni-Ornithes.jpg


αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχχα !  :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
είναι άκρως διδακτικός ο άτιμος...

τώρα μου ήρθε το εξής:

άντε πές ότι έχουμε αναλύσει την ψυχοπαθοφυσιολογία του αντικείμενου ...αυτό επεκτείνεται και σε κοινωνικές επιπλοκές
δλδ σε αναγκάζει να τον πλακώσεις στο ξύλο ...γι'αυτό είχε και τα κοινωνικά προβλήματα στο στρατό που του κάνανε bulling
και φαντάζομαι και πολλά άλλα κοινωνικά προβληματα,  πχ δεν κατάφερε να αποκτήσει κάποια ιδιαίτερη εκπαίδευση ή προβλήματα
κοινωνικοποίησης κτλ ...δλδ το νοητικό πρόβλημα γίνεται κοινωνικό πρόβλημα ...και δεν είναι φυσικά λόγω κάποιας νοητικής
ανωτερότητας όπως πχ ο βαν γκονγκ αλλά λόγω νοητικής έλλειψης ...

προσέξτε τώρα για του λόγου το αληθές ...ότι δεν θα προσπαθήσει να επεξεργαστεί αυτό που μολις έγραψα ...αλλά θα αντιδράσει με ύβρεις
...δεν θα προσπαθήσει να γίνει καλύτερος , δεν έχει επίγνωση του προβλήματός του , αλλά θα αντιδράσει για λόγους άμυνας ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom