Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
Μία από τα ίδια,γι'αυτό και ο έντονος προβληματισμός μου!Μόνο που εγώ δεν τους αναλύω τέτοιες βαθυστόχαστες έννοιες,αλλά το αποδίδω σε κάποια απροσδιόριστη συγκυρία που είμαι χωρίς οικογένεια,ή τις κολακεύω ότι δύσκολα βρίσκεις τόσο ωραίες γυναίκες διαθέσιμες εκτός... Ίσως κι εδώ έχει δίκιο ο @Mindreader,που έχει γράψει ότι ακόμα και οι πουτάνες είναι κατά βάθος μονογαμικές,κι ότι θα επιθυμούσαν να έχουν κάποιους λίγους πελάτες που εμπιστεύονται,ακόμα κι αν αυτό δεν τους συμφέρει οικονομικά!


γιατι τα βλεπετε ολα απο την απαισιοδοξη μερια;γιατι δεν λεει κανεις οτι πηγαινουμε στα μπουρδελα επειδη θελουμε να πηγαινουμε με πολλες διαφορετικες γυναικες χωρις απολυτως καμια δεσμευση; ουτε καν ενα καφε για να γνωριστουμε δηθεν  :think:
μπορει για τον α η β λογο να μην θελουμε σχεση,κακο ειναι να θελει κανεις μονο σεξ;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
γιατι τα βλεπετε ολα απο την απαισιοδοξη μερια;γιατι δεν λεει κανεις οτι πηγαινουμε στα μπουρδελα επειδη θελουμε να πηγαινουμε με πολλες διαφορετικες γυναικες χωρις απολυτως καμια δεσμευση; ουτε καν ενα καφε για να γνωριστουμε δηθεν  :think:
μπορει για τον α η β λογο να μην θελουμε σχεση,κακο ειναι να θελει κανεις μονο σεξ;
Τις εξιτάρει ίσως η ιδέα ότι ''κλέβουν'' στα κρυφά τον γκόμενο ή τον σύζυγο κάποιας άγνωστης για λίγα λεπτά,και τις χαλάει τη... σούπα ότι απλώς έτυχε να είναι μια επιλογή από τις πολλές ενός μπουρδελιάρη!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
Τις εξιτάρει ίσως η ιδέα ότι ''κλέβουν'' στα κρυφά τον γκόμενο ή τον σύζυγο κάποιας άγνωστης για λίγα λεπτά,και τους χαλάει τη... σούπα ότι απλώς έτυχε να είναι μια επιλογή από τις πολλές ενός μπουρδελιάρη!


και αυτο ισως.αλλα νομιζω οτι οι τσουρκες κανουν απλως την δουλεια τους,και κατα κανονα δεν ασχολουνται με τα προσωπικα του πελατη.τωρα οτι μετα απο καιρο μπορει να γνωριστουν με τους τακτικους τους πελατες και να υπαρχει ενας αλληλοσεβασμος ειναι αναμενομενο.αλλα επαναλαμβανω οτι το ιδιο γινεται και εξω.ποιος δεν εχει γινει φιλος με γκαρσονες,πωλητριες,κομμωτριες κλπ οταν πηγαινει στο ιδιο μερος τακτικα;  ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Εμένα μου'χει τύχει να γίνει άμεση κρούση για την οικογενειακή μου ή γκομενική μου κατάσταση από την πρώτη κιόλας επίσκεψη,κι όχι μόνο μία φορά!Αλλά μάλλον πολύ το... κουράσαμε,αυτές κάνουν τη δουλειά τους,κι εμείς τη δικιά μας...  :)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
Εμένα μου'χει τύχει να γίνει άμεση κρούση για την οικογενειακή μου ή γκομενική μου κατάσταση από την πρώτη κιόλας επίσκεψη,κι όχι μόνο μία φορά!Αλλά μάλλον πολύ το... κουράσαμε,αυτές κάνουν τη δουλειά τους,κι εμείς τη δικιά μας...  :)


εσυ ξερεις πως σου μιλησε η τσουρκα,οποτε και εισαι ο πιο καταλληλος να βγαλεις συμπερασμα για τις προθεσεις της οταν το ειπε.αλλα αποκλειεται η κοπελα να ηταν απλως περιεργη,αγενης,η αδιακριτη,και προσπαθωντας να σπασει τον παγο να πηγε και καλα να σε γνωρισει σαν πελατη καθαρα αλλα με τον πιο ακομψο τροπο;   :P
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
εσυ ξερεις πως σου μιλησε η τσουρκα,οποτε και εισαι ο πιο καταλληλος να βγαλεις συμπερασμα για τις προθεσεις της οταν το ειπε.αλλα αποκλειεται η κοπελα να ηταν απλως περιεργη,αγενης,η αδιακριτη,και προσπαθωντας να σπασει τον παγο να πηγε και καλα να σε γνωρισει σαν πελατη καθαρα αλλα με τον πιο ακομψο τροπο;   :P
Το αντίθετο!Σ'αυτές είμαι ακόμα πελάτης,και πίστεψέ με,δεν ήταν καθόλου αγενείς!(Δεν τις θέλω αυτές άλλωστε...)
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.333
Κριτικές
40
Like
18.986
Πόντοι
26.096
Καλησπέρα στο νήμα του πιρφόρου, κ. Picker!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Tι σημασία έχει αυτό? Κανονικότατο σεξ είναι στο μπουρδέλο. Εγώ και με τις γκόμενες στα 5 λεπτά τελειώνω, δεν κρατιέμαι παραπάνω. Αν εννοείς ότι με τη γκόμενα κάνεις και παρεούλα, αυτό είναι άλλο θέμα το οποίο το γράφω στα αρχίδια μου. Εδώ μιλάμε για σεξ, να γαμάς το μουνί μέχρι να χύσεις. Και αυτό για μένα διαρκεί πάντα 5 λεπτά, είτε με γκόμενα ή με πουτάνα.
Αυτο ειναι κοκορογαμησι οχι σεξ.
 

presvis000

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Άμα είσαι αγάμητος μπορεί και με το άγγιγμα να χύσεις
αυτο που κανεις δε ειναι κανονικο σεξ ρωτα οποιον θες να σου πει ειναι τεχνικο δεν υπαρχει ουτε αισθημα ουτε τιποτα ειναι μια προσωρινη λυση διοτι δεν μπορεις να βρεις γκομενα και παιρνεις στα σοβαρα τις πουτανες στην πορεια θα εχεις μεγαλο προβλημα δεν θα σιυ σηκωνεται καποια στιγμη ρωτα το εχουν παθει και αλλοι βρες γκομενα καλυτερα αυτο που κανεις ειναι λαθος
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Γιατι σβηνεις τα ποστ σου ρε αποβολη της μπάμιας;
Ντρέπεσαι;
 

tarl talbot

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
10
Like
21
Πόντοι
11
Κι ομως 9 στις 10 πουτανες, προβληματικα ατομα μας θεωρουν...
Ειδικα αν εισαι και νορμαλ εμφανησιακα, τοτε ειναι σιγουρες οτι εχεις καποιο κρυφο "κουσουρι" και γι αυτο δεν μπορεις να βρεις γκομενα και τριγυρνας στα μπουρδελα.
Εμενα ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι πουτανες στο δωματιο προσπαθουν να το εντοπισουν  :2funny: :2funny: Ολες με ρωτανε "γιατι δεν εχεις κοπελα, ομορφο παιδι εισαι, τι εχεις" και τετοια  :2funny:
Οσο κι αν προσπαθω να τους εξηγησω την εννοια του Πορνηδονισμου, απλα δεν μπορουν να το κατανοησουν...
φιλε εμενα σχεδον παντα ακομα και με κοντρα ξυρισμα και σενιος ,με λενε :α εσυ ησουν μεσα ,ησουν φυλακη ε,δυσκολο το φυλακι?
λεω ποιος? τωρα η κυκλοφορει ενας ρουμανος που μου μοιαζει η αλλα βλεπω στο καθρεφτι κ αλλο αυτες :S.
κ εγω συχνα χυνω στο 5λεπτο αλλα δεν το θεωρω καλο. σε κοιτανε με μισος μετα. :tickedoff:καλο να κρατας κανα 10λεπτο.Το κατα δυναμειν.
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
αυτο που κανεις δε ειναι κανονικο σεξ ρωτα οποιον θες να σου πει ειναι τεχνικο δεν υπαρχει ουτε αισθημα ουτε τιποτα ειναι μια προσωρινη λυση διοτι δεν μπορεις να βρεις γκομενα και παιρνεις στα σοβαρα τις πουτανες στην πορεια θα εχεις μεγαλο προβλημα δεν θα σιυ σηκωνεται καποια στιγμη ρωτα το εχουν παθει και αλλοι βρες γκομενα καλυτερα αυτο που κανεις ειναι λαθος

Σωστή η παρατήρηση ότι μπορεί κανείς να παρασυρθεί στην εύκολη λύση της αγοραπωλησίας και να ζει το υποκατάστατο (ιερόδουλες) ως πραγματικότητα (αληθινή ερωτική σχέση).

Αλλά για ποιο λόγο δε θα του σηκώνεται του παιδιού;
Δε λέω, στην προκειμένη περίπτωση είναι προφανές ότι το παλλικάρι πρέπει να τη δει αλλιώς τη δουλειά,
αλλά μήπως η αναιτιολόγητη τρομοκράτηση φέρνει το αντίθετο αποτέλεσμα;
Αυτές οι αναπόδεικτες απειλές αποδυναμώνουν τα επιχειρήματα και την αξιοπιστία μας.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.486
Κριτικές
90
Like
32.743
Πόντοι
24.700
Kράτα τις μαλακίες σου για πάρτη σου παληκάρι μου και μην ασχολείσαι μαζί μου. Μάλλον εσύ είσαι αυτός που δεν του σηκώνεται σε περιβάλλον μπουρδέλου και παρακαλάς έξω να γαμήσεις καμιά ελεεινή. Παραδέξου τουλάχιστον ότι είσαι ανίκανος να καυλώσεις και να χύσεις στο 5-λεπτο γιατί πολύ απλά δεν είσαι τόσο καυλιάρης όσο εγώ.

Με το "καυλιάρης" θα εννοείτε προφανώς "ψωλοβρόντης".
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.486
Κριτικές
90
Like
32.743
Πόντοι
24.700
Ο Picker ποτέ δεν μαλακίζεται, μόνο γαμάει. Θα έπρεπε ήδη να το ξέρεις.  :sunglasses:

Αν γάμαγε θα ήταν χορτάτος και δεν θα ψωλοβροντούσε ολημερίς και οληνυκτίς έξω από το παραθύρι της Κορίνας, μυξοκλαίγοντας ωσάν το πιρπριτσόλι.  ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.486
Κριτικές
90
Like
32.743
Πόντοι
24.700
To ξέρεις κι εσύ ότι λες μαλακίες. Μπορεί να γαμάς 100 γυναίκες αλλά να έχεις φάει κόλλημα με 1 που δεν σε θέλει. Καμία σχέση το συναισθηματικό κόλλημα με το πόσο γαμάς.

Τι σχέση έχει ο συναισθηματισμός με το γαμήσι; Στο γαμήσι βάζετε και συναίσθημα;  :2funny:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Αν γάμαγε θα ήταν χορτάτος και δεν θα ψωλοβροντούσε ολημερίς και οληνυκτίς έξω από το παραθύρι της Κορίνας, μυξοκλαίγοντας ωσάν το πιρπριτσόλι.  ;)

Ρε δεν ντρέπεσε με 20.000 μηνύματα εδώ μέσα να την λες στον Picker?
Τόσο καιρό ψωλαρμενίζεις στο site και δεν σε μάθανε να μην τα βάζεις με τα ιερά τέρατα εδώ μέσα?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.486
Κριτικές
90
Like
32.743
Πόντοι
24.700
Ρε δεν ντρέπεσε με 20.000 μηνύματα εδώ μέσα να την λες στον Picker?
Τόσο καιρό ψωλαρμενίζεις στο site και δεν σε μάθανε να μην τα βάζεις με τα ιερά τέρατα εδώ μέσα?

Έχετε δίκιο.

Μετά την ανάρτηση του κώλου του, που τον έβγαλε κίόλας στο σφυρί, αποτελεί ιερό τοτέμ για το συνάφι σας.

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom