Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Picker, εγω δεν το κρυβω πως καποιες γυναικες θα τις ηθελα για γκομενές μου
Μαλλον ομως ποτε δεν θα τα καταφερω
Οποτε, ισως να παρω καμια βαλκανια τσοντα κατα τα 55 μου, για να περασω ανθρωπινα γεραματα
Για παιδια ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ

Κι εγώ θα τις ήθελα. Το θέμα είναι να καταφέρεις να νικήσεις αυτή την επιθυμία με τη λογική, μόνο τότε θα νιώσεις πραγματικά ελεύθερος. Κοίτα να έχεις φίλους σε παρόμοια κατάσταση με εσένα και μην αποκλείεις ακόμα και τη συγκατοίκηση. Η καλή παρέα με φίλους και οι επισκέψεις στα μπουρδέλα μπορούν να μας συντροφεύουν μέχρι τα βαθιά γεράματα. Και φυσικά δεν αποκλείεται στο τέλος να σπιτώσουμε καμιά Βαλκάνια πόρνη.

Picker    :sunglasses:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
χαχα,θα χάσω την ελευθερία μου μόνο αν δεν έχω να φάω,όχι για να γαμάω μέρα παρά μέρα στα μπουρδέλα.
άσε που προτιμώ τα στούντιο

Την ελευθερια σου την εχεις χασει απο τη στιγμη που εισαι υποχρεωμενος να στερεισαι ενα σωρο απολαυσεις για να πληρωνεις ενοικια

ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑ[size=10pt][size=10pt][/size][/size]
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
Κι εγώ θα τις ήθελα. Το θέμα είναι να καταφέρεις να νικήσεις αυτή την επιθυμία με τη λογική, μόνο τότε θα νιώσεις πραγματικά ελεύθερος. Κοίτα να έχεις φίλους σε παρόμοια κατάσταση με εσένα και μην αποκλείεις ακόμα και τη συγκατοίκηση. Η καλή παρέα με φίλους και οι επισκέψεις στα μπουρδέλα μπορούν να μας συντροφεύουν μέχρι τα βαθιά γεράματα. Και φυσικά δεν αποκλείεται στο τέλος να σπιτώσουμε καμιά Βαλκάνια πόρνη.

Picker    :sunglasses:

Αν μεχρι τοτε εχει καταργηθει πληρως το Εφαπαξ, θα ειναι δυσκολα τα πραγματα
Θα αναγκαστω να βρω καμια συνομιληκη μου ελληνιδα, για να με γηροκομησει
Και θα γαμαω στα μπουρδελα, οσο με βαστανε τα ποδια μου  (εχουν και κατι σκαλοπατια πολυ απαιτητικα...)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Οι συνειδήσεις ρέουν ψεύτικες,
Κι εγώ θα τις ήθελα. Το θέμα είναι να καταφέρεις να νικήσεις αυτή την επιθυμία με τη λογική, μόνο τότε θα νιώσεις πραγματικά ελεύθερος. Κοίτα να έχεις φίλους σε παρόμοια κατάσταση με εσένα και μην αποκλείεις ακόμα και τη συγκατοίκηση. [size=20pt]Η καλή παρέα με φίλους και οι επισκέψεις στα μπουρδέλα μπορούν να μας συντροφεύουν μέχρι τα βαθιά γεράματα[/size]. Και φυσικά δεν αποκλείεται στο τέλος να σπιτώσουμε καμιά Βαλκάνια πόρνη.

Picker    :sunglasses:
:rockon:
 

Επισκέπτης
Οι γυναικες ειναι για να γαμιουνται
ΤΕΛΟΣ
Δεν ειναι για να παντρευονται.
Ο γαμος δεν υπαρχει στη φυση, ειναι εφευρεση της δικης μας, σαπιας κοινωνιας, κι εχει καθιερωθει για καθαρα χρησιμοθηρικους λογους (νοικοκυριο, αναθρεμα παιδιων κλπ...)
Κανονικα επρεπε να βγαζουμε εξω το πουλι μας και να το βαζουμε οπου λαχει
Να σκορπαμε παιδια, δεξια κι αριστερα, χωρις καν να τα αναγνωριζουμε στο μελλον
Αν μη τι αλλο, αυτο θα ηταν το φυσιολογικο

Τωρα, αν καποιοι αδυνατειτε να καταλαβετε αυτο που γραφω, no problem
Ειναι σαν να μην μπορεις να καταλαβεις το Πυθαγορειο Θεωρημα
Καθαρα ζητημα χαμηλης ευφυιας

Η διαφορα μου με τον Picker ειναι πως δεν πρεπει να ασχολειται και τοσο με τις γυναικες
Ουτε να τους λεει τι κανει και τι δεν κανει
Το 99% των γυναικων αξιζουν μονο την αγνοια
Εγω σε μια φαση ειχα τσαντιστει με μια τυπισσα που (μου) το επαιζε βεντετα (ενω ηταν ενα κακομαθημενο μπαζακι με υφος), και της λεω: "Το ξες οτι με 50 ευρω μπορω να πηδηξω γυναικες ΠΟΛΥ ανωτερες σου?"
Καπου εκει μαζευτηκε λιγο
Ηταν ισως η μοναδικη φορα που παρεκτραπηκα και ομολογησα τα ιδιαιτερα σπορ μου
Αλλα γενικα, ουτε καν αυτο δεν τους αξιζει
Πολυ σημασια τους δινουμε

ΥΓ Εγω δεν εχω προβλημα να δινω σημασια σε γυναικες που το αξιζουν- ακομα κι αν βγω χαμενος στο τελος
Αλλα σε κουτοπονηρα, θεοσεβουμενα, συμπλεγματικα γυναια με προωρη γεροντοκορίαση, ουτε λεξη παραπανω απο τα τυπικα (καλημερα, καλησπερα, τον πουλο)
συμφωνω οτι δεν πρεπει να το λεμε οχι γιατι ειναι ντροπη, απλα γιατι και ολες οι γυναικες και το 99% των ανδρων δεν θα καταλαβουν.
επεισης συμφωνω οτι δεν θα καταλαβουν οι αντρες γιατι ειναι θυματα της λυγουριας του ειδους μας. συμφωνω οτι δεν πρεπει να δινουμε παραπανω αξια απο οτι αξιζει και μπορει να αντεξει χωρις να καβαλησει το καλαμι μια γκομενα.
συμφωνω οτι ειναι καλο εχεις δεν εχεις γκομενα να γαμας πουτανες οσο χρειαζεσαι για να εισαι ισορροπημενος (ειτε μερα παρα μερα ειτε μια φορα την βδομαδα).


αλλα διαφωνω οτι δεν αξιζουν την εκτιμηση μας ΟΛΕΣ
διαφωνω οτι θα επρεπε να τον βαζαμε οπου βρισκαμε γιατι τοτε και εσυ πρεπει να εισαι διατεθημενος να γαμας οποια να 'ναι οσο μπαζο και να ειναι και να καθεσαι να σε γαμανε πουστακια
διαφωνω οτι δεν πρεπει να κανουμε σχεση ποτε απλα πρεπει να προσπαθουμε να βρουμε την καταλληλη
διαφωνω οτι δεν εχουν οι γυναικες το ιδιο iq με εμας μπορει σαν μεσος ορος να ισχυει αλλα υπαρχουν και πολυ βλακες αντρες.



συμπερασμα δεν πρεπει τις προσωπικες μας απογοητευσεις να τις ριχνουμε μονο στους αλλους..
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Picker, πρώτο κόμμα ποιο βγάζετε στην/στις εταιρεία/ες; Η Χ.Α μπαίνει στη Βουλή; Επίσης, αφού παίρνεις που παίρνεις τηλέφωνα, γιατί δεν αναλύεις κι εκεί τη θεωρία σου μπας και βοηθήσεις κανέναν;
 

Επισκέπτης
Αν μεχρι τοτε εχει καταργηθει πληρως το Εφαπαξ, θα ειναι δυσκολα τα πραγματα
Θα αναγκαστω να βρω καμια συνομιληκη μου ελληνιδα, για να με γηροκομησει
Και θα γαμαω στα μπουρδελα, οσο με βαστανε τα ποδια μου  (εχουν και κατι σκαλοπατια πολυ απαιτητικα...)

Κοίτα φίλε... Εγώ είμαι σκληρός με τον εαυτό μου και δεν παίρνω την ύπαρξή μου πολύ στα σοβαρά. Σκοπεύω να δουλεύω και να γαμάω για όσα περισσότερα χρόνια μπορώ και αν κάποια στιγμή η ζωή γίνει πολύ δύσκολη, δεν το έχω και για μεγάλο πράγμα να δώσω εγώ το τέλος.

Picker    :sunglasses:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
συμφωνω οτι δεν πρεπει να το λεμε οχι γιατι ειναι ντροπη, απλα γιατι και ολες οι γυναικες και το 99% των ανδρων δεν θα καταλαβουν.
επεισης συμφωνω οτι δεν θα καταλαβουν οι αντρες γιατι ειναι θυματα της λυγουριας του ειδους μας. συμφωνω οτι δεν πρεπει να δινουμε παραπανω αξια απο οτι αξιζει και μπορει να αντεξει χωρις να καβαλησει το καλαμι μια γκομενα.
συμφωνω οτι ειναι καλο εχεις δεν εχεις γκομενα να γαμας πουτανες οσο χρειαζεσαι για να εισαι ισορροπημενος (ειτε μερα παρα μερα ειτε μια φορα την βδομαδα).


αλλα διαφωνω οτι δεν αξιζουν την εκτιμηση μας ΟΛΕΣ
διαφωνω οτι θα επρεπε να τον βαζαμε οπου βρισκαμε γιατι τοτε και εσυ πρεπει να εισαι διατεθημενος να γαμας οποια να 'ναι οσο μπαζο και να ειναι και να καθεσαι να σε γαμανε πουστακια
διαφωνω οτι δεν πρεπει να κανουμε σχεση ποτε απλα πρεπει να προσπαθουμε να βρουμε την καταλληλη
διαφωνω οτι δεν εχουν οι γυναικες το ιδιο iq με εμας μπορει σαν μεσος ορος να ισχυει αλλα υπαρχουν και πολυ βλακες αντρες.



συμπερασμα δεν πρεπει τις προσωπικες μας απογοητευσεις να τις ριχνουμε μονο στους αλλους..

Κατ' αρχας, γιατι να σε γαμανε πουστρακια?
Εσυ γαμας γυναικες, κι οι γυναικες γαμανε εσενα
Απ' την αλλη, αν μπορουσα να πηδηξω ΟΠΟΙΑ θελω, δεν θα ειχα κανενα προβλημα να πηδηξω και οποια ΔΕΝ θελω
Και κατι αλλο: Αν θελουμε να παμε καθαρα βασει φυσης, εννοειται πως μονο οι αντρες θα γαμανε οποια γουσταρουν, διοτι εχουν τη μυικη δυναμη να το πετυχουν
Αλλα επειδη εγω ειμαι πολυ δημοκρατικος σε τετοια θεματα, ας παμε στο σεναριο Α. Γαμαω ολα τα υπερτατα μουνια, και γαμαω (αναγκαστικα) και ολα τα μπαζα- εκτος extreme περιπτωσεων (πχ 150 κιλα)
Αυτην ας την γαμησει καποιος ιδιων κυβικων
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Έλα ρε Picker που είσαι !!!

... και έλεγα να κάνω διαγραφή   :booty:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
αρα δικε μου δεν θα σε πειραζε να μην εχεις μανα πατερα αδερφια σπιτι γαλα ε ?

Kοιτα, υποτοθεται οτι, ως ανθρωποτητα φτασαμε σε ενα επιπεδο
Αν ειχαμε την ωριμοτητα να πουμε "εδω που φτρασαμε, καταλυουμε την οικογενεια...", ολα θα ηταν τελεια
Οι κομμουνιστες το ειχαν στο προγραμμά τους, αλλα τελικα τους βγηκε λαθος (στην ΕΣΣΔ)

Τωρα, αν μου λες να διαλεξω μεταξυ ζουγκλας και πολιτισμου αλλα με οικογενεια, θα σου πω το δευτερο
Αν μου αφηνες μια option "πολιτισμος αλλα με κοινοβια", θα πεταγα τη σκουφια μου
 

Επισκέπτης
Ναι. Οταν μια γυναικα γκαστρωνεται- σκοπιμα ή κατα λαθος- να ειναι υποχρεωμενη να παραδωσει το παιδι της (αμεσως, ή πχ απο 2 χρονων) σε κρατικο κοινοβιο για να μεγαλωσει
Και να διατηρει μια τυπικη σχεση μαζι του- πχ να ενημερωνεται για την προοδό του στα μαθηματα, να το συνανταει μια φορα τη βδομαδα κ.ο.κ...

Νὰ κατακλύεσθε ἐνωρίτερον διὰ νὰ ἀφυπνίζεσθε κανονικῶς. Καὶ νὰ μὴν ἀμελῆτε τὴν φαρμακευτικὴν σας ἀγωγήν.
 

Επισκέπτης
ΟΙ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΥΨΗΛΗ ΙΣΩΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΠΟΡΝΕΣ!

ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΛΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΤΑ 18 ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΛΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑΜΠΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΚΠΟΡΝΕΥΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΕΤΣΙ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΤΑΠΕΙΝΩΣΗ. ΜΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΠΟΙΟΝ (ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ) ΘΕΛΟΥΝ!

Picker    :rockon:
 

Επισκέπτης
ΟΙ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΥΨΗΛΗ ΙΣΩΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΠΟΡΝΕΣ!

ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΛΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΤΑ 18 ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΛΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑΜΠΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΚΠΟΡΝΕΥΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΕΤΣΙ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΤΑΠΕΙΝΩΣΗ. ΜΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΠΟΙΟΝ (ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ) ΘΕΛΟΥΝ!

Picker    :rockon:

Μὴ φωνασκῆτε, εἶναι 1 π.μ!
 

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Tυπε εχεις αποδεικτικα στοιχεια για αυτα που λες?
Συγκεκριμενες εμπειριες θελουμε... οχι αλλη θεωρια  :grin:
την κουραστηκα μεχρι και εγω!!!

Αν εχεις ... πες συγκεκριμενα τι και πως. Περιμενουμε να σε ακουσουμε.

p.s Την αλλη φορα που ελεγα για καμακι σας ειπα μεχρι και που να πατε
για να πετυχετε αυτην που περιεγραψα...
ρωτα μια γκομενα που γαμησες... αμαν πια....
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως οφείλω να σας ευχαριστήσω όλους για τη συμμετοχή σας σε αυτό το thread, το οποίο άνοιξα χθες γιατί αυτές τις μέρες θα καθόμουν σπίτι και δεν είχα τι να κάνω. Ωραία περάσαμε!

:cheesy:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρωτα μια γκομενα που γαμησες... αμαν πια....

Eγω δεν ειπα οτι γαμησα καμια...εσεις λετε.
Για αυτο και επειδη εσυ ειπες ρωταω εσενα.

Επειδη τα ειπες μπολικα τυπε και με εντυπωσιασες  :grin:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ πάντως οφείλω να σας ευχαριστήσω όλους για τη συμμετοχή σας σε αυτό το thread, το οποίο άνοιξα χθες γιατί αυτές τις μέρες θα καθόμουν σπίτι και δεν είχα τι να κάνω. Ωραία περάσαμε!

:cheesy:

:2funny:

Bρες καμιά ελληνίδα τύπε να σου κρατάει συντροφιά.  ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Κοίτα φίλε... Εγώ είμαι σκληρός με τον εαυτό μου και δεν παίρνω την ύπαρξή μου πολύ στα σοβαρά. Σκοπεύω να δουλεύω και να γαμάω για όσα περισσότερα χρόνια μπορώ και αν κάποια στιγμή η ζωή γίνει πολύ δύσκολη, δεν το έχω και για μεγάλο πράγμα να δώσω εγώ το τέλος.

Picker    :sunglasses:

Τι ειναι αυτα ρε τυπε? δεν ντρεπεσαι
που τα γραφεις? Ελεγες και για γενναιους..
οι γενναιοι δεν αυτοκτονουν ακομη και αν μεινουν
αστεγοι.

Οποτε θελει ο θεος θα παρει την ψυχη σου. Δεν θα το
αποφασισεις εσυ αυτο.
 

Επισκέπτης
Bρες καμιά ελληνίδα τύπε να σου κρατάει συντροφιά.  ;)

Δεν τη χρειάζομαι. Δουλεύω κάθε μέρα (και Σαββατοκύριακα), απλά τώρα έχω 4 μέρες ξεκούραση. Περνάω μια χαρά μόνος.



Τι ειναι αυτα ρε τυπε? δεν ντρεπεσαι
που τα γραφεις? Ελεγες και για γενναιους..
οι γενναιοι δεν αυτοκτονουν ακομη και αν μεινουν
αστεγοι.

Οποτε θελει ο θεος θα παρει την ψυχη σου. Δεν θα το
αποφασισεις εσυ αυτο.

Μα γενναιότητα είναι να μη φοβάσαι το θάνατο. Οι γενναίοι ζουν υπερήφανα, δεν τους αξίζει μια μίζερη ζωή.

ΥΓ: Ποιος θεός;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom