Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
υποκριτες τραβεστολαγνοι ομοφυλοφιλοι  .....
ο πικερ  σας γλενταει !
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.671
Πόντοι
3.656

Μοναχικέ μπουρδελιάρη έχεις μέσα σου το πνεύμα του Θεού. Με το σταυρό στο χέρι ζεις τίμια και περήφανα χωρίς να αμαρτάνεις. Τηρείς κατά γράμμα τις 10 εντολές, την ώρα που τα σιχαμένα λαμόγια κυλιούνται στο βούρκο της αμαρτίας.

Άντε πάλι αυτή η δήλωση του ψυχασθενή. Οι μπουρδελιάρηδες έχουν μέσα τους το πνεύμα του Θεού. Αν υπήρχε, θα σου είχε στείλει κεραυνό να σε κάψει για τη δήλωσή σου αυτή.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.671
Πόντοι
3.656
αν εχει που να περνιούνται για γυναικες θα αρεσουν σε οποιους τους αρεσουν οι γυναικες.

Μια ερώτηση μόνο. Αν η οποιαδήποτε εγχειρισμένη ιδρώσει και μυρίσει στρατώνας, το εργαλείο σου θα σηκωθεί; ποια είναι η άποψή σου;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν μου σηκώνεται μονο και μονο στην ιδεα ότι γεννηθηκε αντρας. όχι να μυρισει κιολας.
θα ηταν σαν να εκανα σεξ με το χαρτι ή την βιντεοκασετα, ενώ με καυλωσε η γυναικεια μορφη που εμφανιζει.
 

Επισκέπτης
δεν μου σηκώνεται μονο και μονο στην ιδεα ότι γεννηθηκε αντρας. όχι να μυρισει κιολας.
θα ηταν σαν να εκανα σεξ με το χαρτι ή την βιντεοκασετα, ενώ με καυλωσε η γυναικεια μορφη που εμφανιζει.

"οχι  για εμενα .... για ενα φιλο μου  ..." :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
νινα, φιονα, ρια, αννυγκολντ ή ιωαννα?

.....όχι για μενα για έναν φιλο.
ερχεται τον δεκεμβριο από το εξωτερικο με γεματες τσεπες και εγω σαν ντοπιος θα τον συμβουλευσω.
παλιοτερα ο ιδιος ντυνοταν γυναικα αλλα παει και με γκομενες και με κωλγκερλ. πχ τον εχω δει να γλωσσοφιλιεται με τραβεστί.
επισης εχει παρει το τηλ της νινας πριν βαλει τα βυζια, οποτε σιγουρα την νινα την γουσταρει. πιο παλια ειχε περασει για γεννημενη γυναικα την φιονα οποτε και την φιονα την γουσταρει. στα λογια βεβαια παροτι φιλαγε τραβεστί και του αρεσε ξανα και ξανα, το παιζει εγω νομιζα ηταν γυναικα και αλλα τετοια ντροπαλα...'
τι λετε μαγκες?
θα εκτιμουσα γνωμες για οσες αναφερα από τραβεστολαγνο και φακιρη ως εμπειρους συγγραφεις του σαητ



α ρε φιλε αυτα ειναι συμπτωματα ομοφυλοφιλου προς αρνηση ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
"οχι  για εμενα .... για ενα φιλο μου  ..." :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


α ρε φιλε αυτα ειναι συμπτωματα ομοφυλοφιλου προς αρνηση ...
όχι,
ομοφυλοφιλος ειναι αυτος που γουασταρει ανδρικα αρχιδια σαν τον πικερ που γουσταρει αραπικη ψωλη.
αυτος που γουσταρει γυναικεια βυζια, ετεροφυλοφιλος ειναι.


επισης γραφτηκε στο σαητ και διαβαζει αυτην την στιγμη αυτος που πηρε το τηλ της νινας πριν τα βυζια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ετσι γελα οπαδε του πουστρικου.

καλο πραηντ.

και ένα καλο παιδι.

σκουρο να μαστιγωνει

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μη δεις μαυρουκο παλι εσυ  :grin:
 

Επισκέπτης
το  κυριο  συμπερασμα λοιπον  εδω  , ειναι πως καποιοι πολεμιοι τουπικερ βιωνουν υποβοσκουσες  κρυφες ομοφυλοφιλικες τασεις
παρολο που ειναι σε αρνηση  και  βριζουν ενα  μελος που ειναι απων ...
λαμογιο που παντρευτηκε κιολας και  δεν ειπε στη  γυναικα του τα κρυφα του τα γουστα ...
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
H dora86 θα ανταποκριθεί στο κάλεσμα των pickerιστών για συμμετοχή στο athens gay pride;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το  κυριο  συμπερασμα λοιπον  εδω  , ειναι πως καποιοι πολεμιοι τουπικερ βιωνουν υποβοσκουσες  κρυφες ομοφυλοφιλικες τασεις
παρολο που ειναι σε αρνηση  και  βριζουν ενα  μελος που ειναι απων ...
λαμογιο που παντρευτηκε κιολας και  δεν ειπε στη  γυναικα του τα κρυφα του τα γουστα ...
να μην εβριζε οικογενειες ο πικερ και θα ηταν παρων, δικη του επιλογή ηταν.


οσο για την γυναικα μου όλα μου τα γουστα της τα ειπα και πηγαίναμε να δουμε και την γιαννιτσων το βραδυ βολτα όταν δεν είχαμε τι να κανουμε , όπως εκανα και πριν όπως κανω και μετα τον γαμο.


καθολου λαμογιο 100% ειλικρηνης.


ο πικερ στην μανα του και στην αδερφη του τα λεει αυτά που ελεγε εδώ?
 

Επισκέπτης
ο πικερ ειναι  ο ογκολιθος της ειλικρινειας ...


οσο  για το οτι  τα ειπες στη  γυναικα σου ... εδω δε σε αφηνε σε χλωρο κλαρι  ουτε να κλασεις ..σιγα μην  πηγαινατε και τσαρκες μαζι.. :2funny:


ο πικερ σε  λιγο θα πινει μπυρες στο  μεταξι χαλαρος και μετα θα γαμησει !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom