Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Να ξέρατε τι μου θυμίσατε τώρα!!!

Όταν της κάρφωνα με μανία την χοντρή γέρικη ψωλή μου στον κώλο, δάγκωνε το μαξιλάρι και έμπηγε τα νύχια της στο σεντόνι, σκούζοντας : Λυπήσου με καριόλη!!! Μην μου  σκίζεις με τόση μανία τον κώλο!!!
δουλευει κωλοτρυπιδι η Κορινα και μεις στην απεξω :think: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Ο Mick Jagger, ο Hugh Hefner, o Peter North και τόσοι άλλοι ΥΠΕΡΤΑΤΟΙ ΓΑΜΙΑΔΕΣ έχουν ομολογήσει ότι έχουν γαμηθεί. Ζήστε στο στενόμυαλο κόσμο σας ακροδεξιοί μαλάκες μου. Εγώ δεν έχω γαμηθεί αλλά δεν έχει νόημα να μιλάω μαζί σας.
κατι ακουγεται και για τον Ροκο :- :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Είναι σαφώς bicurious στην καλύτερη για αυτόν περίπτωση.

Τα περί Τζάγκερ, Χέφνερ και Νορθ να μην τα σχολιάσω, πίκερ, η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμαθείας λένε.

Ο Χέφνερ είχε μία ομοφυλοφιλική εμπειρία, ο Τζάγκερ ΙΣΩΣ τα ειχε με τον Μπάουι (αλλά δεν ξέρουμε ποιός γαμούσε ποιόν και προσωπικά μάλλον τον Μπάουι κόβω να τον έπαιρνε) και ο Νορθ είναι πορνοστάρ, αυτοί το έχουν επάγγελμα και θα γαμηθούν και με άλογο ή ρινόκερο, δεν καταλαβαίνουν τίποτα αγόρι μου πλέον.

Είσαι σίγουρα διαταραγμένος παιδί μου και δεν ξέρω πόσο πίσω πάει η διαταραχή, σίγουρα κάτι φωτογραφίες σου πιο πίσω στο θρεντ με μακριά μαλλιά και κοριτσίστικη γλυκιά φατσούλα δεν βοηθάνε...

Δυστυχώς και η σημερινή ελληνική κοινωνία δεν έχει τις δομές για να σε υποστηρίξει να βρεις τον δρόμο σου.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
πόσοι Πίκερ κυκλοφορούν εκεί έξω, στο δρόμο ή μέσα στις τσιμεντένιες κυψέλες που εκτυλίσονται ανήκουστα δράματα;
Ώρες ώρες νιώθω ότι το μπού κομ θα μελετάται εμβριθώς από τον κοινωνιολόγο του μέλλοντος, αν ζούσε ο Kinsey θα αποτελούσε βασικό πυλώνα της διατριβής του και σταθερή αναφορά στην βιβλιογραφία του, οι παρεκλίνουσες συμπεριφορές των ανθρώπων τελικά μπορούν να γεμίσουν ολόκληρο τηλεφωνικό κατάλογο και τα όρια ανάμεσα στο φυσιολογικό και το παθολογικό συχνά καθίστανται δυσδιάκριτα. Ποιος για παράδειγμα μπορεί, μετά βεβαιότητος, να ισχυριστεί ότι το ναυάγιο Πίκερ αποτελεί ισότιμο μέλος της πολιτείας και παραγωγικό γρανάζι της κοινωνίας μας, και πόσοι Πίκερ κυκλοφορούν εκεί έξω, στο δρόμο ή μέσα στις τσιμεντένιες κυψέλες που εκτυλίσονται ανήκουστα δράματα μακριά από τα αδιάκριτα μάτια του περιγύρου; Πόσες ζωές άραγε τελικά πετάχτηκαν στον κάλαθο των αχρήστων ή ήρθαν σε αυτόν τον μάταιο τούτο κόσμο χωρίς να αφήσουν πίσω τους το παραμικρό, έστω και επαχθές, στίγμα. Αυτές τις σκέψεις έκανα κατηφορίζοντας στο άδειο κέντρο προς αναζήτηση λιγής εφήμερης και ανέξοδης ηδονής......
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
πικερ γιαπωνεζικο μεταλ ακους?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.773
Κριτικές
6
Like
9.034
Πόντοι
1.686
Δεν φοβούνται Πουστοπικυρούλα! Μια χαρά γαμιώνται με εμάς!

Απλώς δεν βρίσκουν λόγο να ασχοληθούν με τα ψυχολογικά προβλήματα ενός κακάσχημου φτωχομπινέ  ρουφιάνου, που ενώ είναι κωλομπίνα από κούνια, καμώνεται τον πολλά βαρύ φαλλοκράτη και τους πρίζει τα βυζόμπαλα με παπαρονόμους που κατασκευάζει για να κρύψει την ομοφυλοφιλία του.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πικεράκο, είσαι κούκλος !  :2funny:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ειναι τοσο κακο να εχει καποιες φαντασιωσεις ο Πικερ; Εδω αλλοι βρισκουν αραπη για τη γυναικα τους και μετα καθονται να τους γαμησει κι αυτους.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Πικερ γιατι ειχες βγαλει βρωμα οτι ο Φανουρης ειναι ο Γκουινο;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.773
Κριτικές
6
Like
9.034
Πόντοι
1.686


Πικεράκο , πήγαινε να δεις την Ντιάνα, Διδύμου 8 απόγευμα
ισόγειο, και να γράψεις εντυπώσεις ! :rockon:

Δεν χρειάζεται να πληρώσεις, γράψε τη γνώμη σου
με βάση την πείρα σου και την παρατήρηση.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γελοίο υποκείμενο, εσύ που έγραψες την κριτική με τίτλο «Περί ναυαγίου Πίκερ και άλλων δεινών», ευχαριστώ που αποδεικνύεις κι εσύ πόσο μεγάλο όνομα είμαι στο site. Ακόμα κι όταν πάτε να γαμήσετε εμένα σκέφτεστε ρε μαλάκες!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στο σημείο αυτό θα επιστρέψω πάλι στην πνευματικότητα και στο Θεό. Είμαι σίγουρος ότι η έμφυτη ηθική μου είναι θεόσταλτη και δεν θα πάει χαμένη. Τα λαμόγια και οι ψεύτες θα καούν μαρτυρικά στην κόλαση όταν πεθάνουν και η κατάρα του Θεού θα τους κυνηγάει για 3-4 γενιές. Ο Θεός τα βλέπει όλα και δεν συγχωρεί!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom