Νέα

Ntora Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpap71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 421K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
σε ποια περιοχη σε βρισκουμε;
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
αχ παναθεμα σε σαν  τον Νετο εισαι....
ποια ειναι αυτη στα αριστερα που κανεις οτι της τον δινεις;
 

Συνημμένα

  • full_29a44f8911202a1929e32486e1784c8b.jpg
    full_29a44f8911202a1929e32486e1784c8b.jpg
    138 KB · Εμφανίσεις: 1.171
  • full_955b48218c4925120059ccddd8df3b13.jpg
    full_955b48218c4925120059ccddd8df3b13.jpg
    113,1 KB · Εμφανίσεις: 1.316

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
αχ παναθεμα σε σαν  τον Νετο εισαι....
ποια ειναι αυτη στα αριστερα που κανεις οτι της τον δινεις;

Κι εγω για αυτη στ αριστερα ενδιαφερομαι(αν δεν ειναι 'αυτη' και ειναι 'αυτος' ακυρο)  :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αχ παναθεμα σε σαν  τον Νετο εισαι....
ποια ειναι αυτη στα αριστερα που κανεις οτι της τον δινεις;
Κι εγω για αυτη στ αριστερα ενδιαφερομαι(αν δεν ειναι 'αυτη' και ειναι 'αυτος' ακυρο)  :2funny:

Και εγώ θέλω να  :zfuck: :fuck1: :fuck2: την Αριστερά!!! :rockon:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ρε τι μαλακιες ειναι αυτες?μην τα γραφετε ετσι γελαει ο κοσμος :2funny: :2funny:
αυτη η τυπισσα οπως εχω διαβασει στο σαιτ τις
στις υπηρεσιες που προσφερει πλην του παθητικου που δεν κανω ειναι κωμενει και ραμενει για τον αλεφαντο αν περνουσε απο θεσ/νικη μερια θα αλλαζε φιλοσοφια στο στο σεχ να πουμε και δεν θα εγραφε τετοιες παπαριες
αλλα τωρα αλεφαντος εχει καταθεση τα διπλωματα λογου τεραστιου ερωτα :smitten: :smitten:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
ρε τι μαλακιες ειναι αυτες?μην τα γραφετε ετσι γελαει ο κοσμος :2funny: :2funny:
αυτη η τυπισσα οπως εχω διαβασει στο σαιτ τις
στις υπηρεσιες που προσφερει πλην του παθητικου που δεν κανω ειναι κωμενει και ραμενει για τον αλεφαντο αν περνουσε απο θεσ/νικη μερια θα αλλαζε φιλοσοφια στο στο σεχ να πουμε και δεν θα εγραφε τετοιες παπαριες
αλλα τωρα αλεφαντος εχει καταθεση τα διπλωματα λογου τεραστιου ερωτα :smitten: :smitten:
H NTORA Ο ΠΡΩΤΑΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μιλάμε για γεγονός!!
Εχει γίνει πολύ μεγάλος Ντόρος!!!  :2funny: :2funny:
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
732
αγορια δεν γινετε να αρεσω σε ολους, καλη καρδια
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Kai ομως παιδεσ το ντορακι ειναι πολυ σπεσιαλ..διαβασα το στορυ και ξαναζησα στο μυαλο μου την πρωτη μου επισκεψη οταν βρισκοταν στη σπυρου πατση.δεν ειμαι ο μελαχρινοσ παιδαροσ αλλα τα ιδια καναμε και νιωσαμε πιστευω...μπορει να μην εχει την τοσο θυλικη εμφανιση που εχουν αλλα μωρακια τρανσ που εχω παρει κατα καιρουσ.αλλα το ζει κανονικοτατα και ενεργητικα και παθητικα.τησ βαζω 10 και στα δυο.ειναι ψηλη και νταρντανα που λεμε αλλα ναζιαρα και προθυμη για ολα.3 η 4 φορεσ ειχα παει απο'τι θυμαμαι και ολεσ ηταν το ιδιο σουπερ.διαφημιση δεν κανω αλοστε ειναι θεμα γουστου αυτα τα πραγματα και εχω παει και με πολλεσ αλλεσ πιο 'θυλικεσ' τρανσ στο παρελθον οποτε εχω εμπειρια..αλλα πολυ λιγεσ εξ αυτων λειτουργουσαν και ενεργητικα οπωσ ελεγαν για να μαζευουν πελατεσ...τωρα για οσουσ πανε με τρανσ και ταχα μου δεν τουσ ενδοιαφερει το εργαλειο απο τουσ 100 οι 90 ειναι ψευτεσ...υπαρχουν αλωστε χιλαδεσ πουτανεσ στην πιατσα απο 10-15-20 ευρουλακια και δινουν και μουνακι και κολαρακι....ολα ειναι γουστα.αναλογα τη φαση που βρισκομαστε και το τι γουσταρουμε καθε φορα
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
η θεωρία είναι ως εξής.. γουστάρω μια γκόμενα με καυλί :rockon: αυτό ειναι το "twist" όλα τα άλλα είναι υποκατάστατα σε homo-δρόμους

Kai ομως παιδεσ το ντορακι ειναι πολυ σπεσιαλ..διαβασα το στορυ και ξαναζησα στο μυαλο μου την πρωτη μου επισκεψη οταν βρισκοταν στη σπυρου πατση.δεν ειμαι ο μελαχρινοσ παιδαροσ αλλα τα ιδια καναμε και νιωσαμε πιστευω...μπορει να μην εχει την τοσο θυλικη εμφανιση που εχουν αλλα μωρακια τρανσ που εχω παρει κατα καιρουσ.αλλα το ζει κανονικοτατα και ενεργητικα και παθητικα.τησ βαζω 10 και στα δυο.ειναι ψηλη και νταρντανα που λεμε αλλα ναζιαρα και προθυμη για ολα.3 η 4 φορεσ ειχα παει απο'τι θυμαμαι και ολεσ ηταν το ιδιο σουπερ.διαφημιση δεν κανω αλοστε ειναι θεμα γουστου αυτα τα πραγματα και εχω παει και με πολλεσ αλλεσ πιο 'θυλικεσ' τρανσ στο παρελθον οποτε εχω εμπειρια..αλλα πολυ λιγεσ εξ αυτων λειτουργουσαν και ενεργητικα οπωσ ελεγαν για να μαζευουν πελατεσ...τωρα για οσουσ πανε με τρανσ και ταχα μου δεν τουσ ενδοιαφερει το εργαλειο απο τουσ 100 οι 90 ειναι ψευτεσ...υπαρχουν αλωστε χιλαδεσ πουτανεσ στην πιατσα απο 10-15-20 ευρουλακια και δινουν και μουνακι και κολαρακι....ολα ειναι γουστα.αναλογα τη φαση που βρισκομαστε και το τι γουσταρουμε καθε φορα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
μη την πέφτεις στην Ντόρα μεγάλε γιατί ο Αλέφαντος πρέπει να είναι δίκαιος. Δεν έγραψε αυτή βλακείες.
δεν σηκωνει φιλε ο αλεφαντος δεν ειναι σε τετοιο χαρακτηρα απλουστατα λεω την αληθεια
ακου να σου δωσω να καταλαβεις
την ντορα απο τις φωτο που ειδα και απο τις υπηρεσιες που διαβασα οτι προσφερει αλλα και απο συναγωνιστες εχω καταλαβει και ειμαι πεπισμενος οτι στο κρεββατι κανει παπαδες πρεπει να ειναι κροτιδα μεγαλη τι να λεμε τωρα
και αν την βγαλει απο θεσ/νικη ο δρομος καμια φορα θα ειμαι ο πρωτος που θα παω και θα την τιμισω
αλλα τωρα δεν μπορει να εκτιθεται ετσι να γραφει τετοιες βλακειες γελα ο κοσμος τωρα
αυτα να στο πω εγω τα κανουν κατι χασομεριδες που δεν εχουν τι να κανουν κα φανταζονται ιστοριες τις γραφουν και νομιζουν κατι κανουν
και βεβαια αλεφαντος παντα ειναι δικαιος απλως εγω εξεταζω παντα την καθε περιπτωση σε καθε συνευρεσει
σημερα εισαι χαλια το λεω αυριο κανεις παπαδες σε απογειωνω την αλλη μου τα χαλας ξανα κραξιμο βημα βημα δεν μπορω να κανω συνολικη κριτικη
 

kots1314

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η δική μου πρόσφατη εμπειρία δεν ήταν τόσο καλή, την είχα δει σε φωτο από τη σελίδα της αλλά έχει ρίξει πολύ φωτοσόπ. Επίσης από αυτά που υπόσχεται δεν έκανε ούτε τα μισά, ξεπέτα ήταν  >:(
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η δική μου πρόσφατη εμπειρία δεν ήταν τόσο καλή, την είχα δει σε φωτο από τη σελίδα της αλλά έχει ρίξει πολύ φωτοσόπ. Επίσης από αυτά που υπόσχεται δεν έκανε ούτε τα μισάξεπέτα ήταν  >:(

Aχά! Κρίμα τα εξοδα για τα  :tits: !

Χμμμμ όμως λίγο ύποπτο το μυνημά σου ακόμη δεν μπήκες και αμέσως να την πείς με το πρώτο σου πόστ.
Ημερομηνία εγγραφής:  σήμερα 3-2-2012 στις 10:56:53
Αλλα για να σε δούμε παρακάτω αν θα λές και τα θα πείς για  αλλες και σε άλλα!  :grin: >:(
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Aχά! Κρίμα τα εξοδα για τα  :tits: !

Χμμμμ όμως λίγο ύποπτο το μυνημά σου ακόμη δεν μπήκες και αμέσως να την πείς με το πρώτο σου πόστ.
Ημερομηνία εγγραφής:  σήμερα 3-2-2012 στις 10:56:53
Αλλα για να σε δούμε παρακάτω αν θα λές και τα θα πείς για  αλλες και σε άλλα!  :grin: >:(
εγω την εχω παρει περυσι. συνενοηση ευκολη.χωρος καθαρος καλη πιπα υγρη. κωλαρα για πολλα γαμησια και δεκτικη εαν δεν κοτεψεις να της βγαλεις γουστα.πηγε να κανει νυξη για αυταρχικο που της αρεσει αλλα της αναστεναξα τον κωλο και το ξεχασε..... :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom