Νέα

Ntora Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpap71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 421K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
Στο TS dating δηλωνει οτι μενει
Country: Cyprus
City: LEMESO.

 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μπορεί να είχε κάνει tour και να ξέχασε να το αλλάξει.
 

jk1982

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Από ποιόν κτηνίατρο πέρασε να του δώσουμε Νόμπελ;;;;
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
από τον ίδιο που πέρασε και ο Garfield.
 

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς που χάθηκε η Ντόρα;
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
πιθανότατα τα "έσπασε" με την διεύθυνση της Ιάκχου.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Την συναντησα προσφατα,σε ενα καινουργιο ανακαινισμενο χωρο,καθαρο περιβαλον ,και προδιαγραφες τεσσαρων αστερων,με κλειστες ντουζιερες και τετοια,στην περιοχη της ιερα οδου,η Ντορα απο κοντα θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλυτερη απο οτι στην καινουργια φωτογραφιση,μαλλον την χαλαει ο φακος,επισης εκτος οτι ειναι ενας γλυκος ανθρωπος ειναι και ευχαριστος χαρακτηρας,πολυ  καλα προσοντα και κατεχη θα ελεγα την τεχνη στο sex γιατι ηταν πολυ καλη σε ολους τους ρολους,και απο τιμες jumpo,αλλα το πιο σημαντικο το αφησα στο τελος.....ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ.....πολυ σημαντικο!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Την συναντησα προσφατα,σε ενα καινουργιο ανακαινισμενο χωρο,καθαρο περιβαλον ,και προδιαγραφες τεσσαρων αστερων,με κλειστες ντουζιερες και τετοια,στην περιοχη της ιερα οδου,η Ντορα απο κοντα θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλυτερη απο οτι στην καινουργια φωτογραφιση,μαλλον την χαλαει ο φακος,επισης εκτος οτι ειναι ενας γλυκος ανθρωπος ειναι και ευχαριστος χαρακτηρας,πολυ  καλα προσοντα και κατεχη θα ελεγα την τεχνη στο sex γιατι ηταν πολυ καλη σε ολους τους ρολους,και απο τιμες jumpo,αλλα το πιο σημαντικο το αφησα στο τελος.....ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ.....πολυ σημαντικο!!!
όταν λες κλειστές ντουσιέρες... ειχαν χαλάσει και τις είχε κλείσει ? απ ότι κατάλαβα δεν θα ξαναπας με άλλη τρανς ε ?
 

asspussakias

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
τελικά οι κλειστές ντουζιέρες τι είναι ? καλόπιστα ρωτώ γιατί δεν ξέρω


Να σου απαντήσω εγώ που δεν έχω πάει σπίτι της "κοπέλλας", αλλά σε ξενοδοχείο στο εξωτερικό (και στην Ελλάδα θα έχει σίγουρα!!)....
Λοιπόν..κλειστές ντουζιέρες..... μη φανταστείς μπανιέρα με πλαστικές κουρτίνες μπάνιου που κλείνουν από τη μία πλευρά....
Είναι όρθιες, ψηλές σχετικά,γυάλινες κυρίως, κάποιες είναι διάφανες, άλλοι κατασκευαστές έχουν φτιάξει μη διάφανα γυάλινα τοιχώματα. Είναι φτιαγμένες έτσι ώστε να κλείνουν ερμητικά και δεν βγαίνει σταγόνα νερού έξω.... είναι βολικές και δεν πιάνουν χώρο.... .. Από κόστος δεν ξέρω, γιατί απλά έχω κανονική μπανιέρα!!!  :grin:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μήπως μιλάς για καμπίνες ντουζιέρες
thumb_prod.php
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Απο ντόρα ξεκίνησε σε κα μπινέ σε ντουζιέρα κατέληξε!!!  :headbang:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μου αρέσει που κτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο επειδή εκτροχιαστήκαμε. Εδώ έχεις μαμήσει όλα τα θρεντς με τα άσχετα που γράφεις. Απίστευτιble  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom