Νέα

Ντέζυ Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klklk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 764
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
πάρτε το απόφαση παίδες.. ο Μαρίκος πρεπει να ειναι παιδαρας γι αυτό και του το σηκωνει.. και το τηλεφωνο κι ολα τα αλλα..
ευχαριστώ για τα καλά λόγια γλυκοτσούτσουνε  :grin: :grin:.... πάντως νομίζω πως απλά ήμουν τυχερός και το σήκωσε..έχουμε πολύ καλή χημεία μαζί αλλά φαντάζομαι θα συμβαίνει και με άλλους....σίγουρα διαλέγει το πότε θα δουλέψει , αλλά το με ποιους δεν είμαι σίγουρος...
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Η Νταίζυ στο παρελθόν είχε υπάρξει ολοκληρωμένη transexual και μάλιστα πολύ καλή :-*, μπορεί η φωτογραφία να ανήκει στο τότε.
κρίμα που δεν την ήξερα πιο παλιά....μου είχε πει πως για κάποιο διάστημα κατέβαινε και Συγγρού...
 

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστώ για τα καλά λόγια γλυκοτσούτσουνε  :grin: :grin:.... πάντως νομίζω πως απλά ήμουν τυχερός και το σήκωσε..έχουμε πολύ καλή χημεία μαζί αλλά φαντάζομαι θα συμβαίνει και με άλλους....σίγουρα διαλέγει το πότε θα δουλέψει , αλλά το με ποιους δεν είμαι σίγουρος...
Νομίζω ότι είναι θέμα ώρας κυρίως όπως λέει ο συναγωνιστής. Μεσημέρι είναι γυμναστήριο. Συνήθως λίγο μετά έχει όρεξη. Νομίζω ότι διαλέγει λιγάκι και με ποιους.
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Απολυτα Ναι...αλλα τωρα ειναι 40++...Αρα τελειωμενη,οικονομημενη,προβληματικη φαση! Αρα μαλλον μακρυα!

Τι σχεση εχουν ολα αυτα οταν οποιοσ την επισκεπτεται μενει με το χαμογελο καρφωμενο, Η νταιζη ειναι ο ορισμος τησ επαγγελματια καθωσ δινει στον πελατη αυτο ακριβωσ που θελει χωρις να ζηταει τιποτα αλλο εκτοσ απο τα συμφωνηθεντα. Επιλεον να πω οτι οπωσ και σε ολα τα επαγγελματα περνωντασ τα χρονια δινεται η δυνατοτητα να διαλεγεις τι δουλειες θα κανεις και ποιουσ πελατες θα παρεις...εντιμο ειναι αυτο και οχι γνωρισμα τησ κονομημενης η της προβληματικης οπωσ λες. Αυτα και να κοιταμε και λιγο γυρω μασ πριν ανοιξουμε το στομα μασ και αρχισουμε να λεμε ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΑ για τον καθενα!
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
Τι σχεση εχουν ολα αυτα οταν οποιοσ την επισκεπτεται μενει με το χαμογελο καρφωμενο, Η νταιζη ειναι ο ορισμος τησ επαγγελματια καθωσ δινει στον πελατη αυτο ακριβωσ που θελει χωρις να ζηταει τιποτα αλλο εκτοσ απο τα συμφωνηθεντα. Επιλεον να πω οτι οπωσ και σε ολα τα επαγγελματα περνωντασ τα χρονια δινεται η δυνατοτητα να διαλεγεις τι δουλειες θα κανεις και ποιουσ πελατες θα παρεις...εντιμο ειναι αυτο και οχι γνωρισμα τησ κονομημενης η της προβληματικης οπωσ λες. Αυτα και να κοιταμε και λιγο γυρω μασ πριν ανοιξουμε το στομα μασ και αρχισουμε να λεμε ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΑ για τον καθενα!
Επιτρεπεις να εχω λιγο διαφορετικη αποψη? Το Απολυτα ναι....σημαινει οτι συμφωνω με τον Μαρικο για αυτα που λεει!! Τα υπολοιπα ειναι προσωπικες μου εκτιμησεις που πιστευω να μου επιτρεπεις να εχω....επειδη γνωριζω το ατομο απο 19 ετων!!
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Δεν μπορω να σου
Επιτρεπεις να εχω λιγο διαφορετικη αποψη? Το Απολυτα ναι....σημαινει οτι συμφωνω με τον Μαρικο για αυτα που λεει!! Τα υπολοιπα ειναι προσωπικες μου εκτιμησεις που πιστευω να μου επιτρεπεις να εχω....επειδη γνωριζω το ατομο απο 19 ετων!!
Το μονο που μπορω να σου πω οπωσ το θετεις ειναι οτι, ολεσ οι αποψεις ειναι σεβαστες.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
αστο σου λεω που ξερω γω τη θα αντιμετωπισω εκει
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
για την ιστορία, εγώ το είπα , όχι ο Μαρίκος  . Τώρα, σε κάθε περίπτωση, χρησιμοποιείς το
"τελειωμένη" ενώ όλοι καταθέτουν ότι δίνει και έχει πολλά να δώσει.

Επιτρεπεις να εχω λιγο διαφορετικη αποψη? Το Απολυτα ναι....σημαινει οτι συμφωνω με τον Μαρικο για αυτα που λεει!! Τα υπολοιπα ειναι προσωπικες μου εκτιμησεις που πιστευω να μου επιτρεπεις να εχω....επειδη γνωριζω το ατομο απο 19 ετων!!
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
για την ιστορία, εγώ το είπα , όχι ο Μαρίκος  . Τώρα, σε κάθε περίπτωση, χρησιμοποιείς το
"τελειωμένη" ενώ όλοι καταθέτουν ότι δίνει και έχει πολλά να δώσει.

[/quote Up to them....Aλλα αφου το εγραψες εσυ,και σορρυ για το λαθος,το λες και μονος σου... ηταν η πιο ολοκληρωμενη κλπ επισης ,λετε δεν σηκωνει τα τηλεφωνα....αυτο δεν ειναι ατομο προβληματικο?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
εδώ σε υπηρεσίες του δημοσίου δεν σηκώνουν τα τηλέφωνα. Αυτή έχει βάλει 50 άτομα στα αγαπημένα και προχωρά. Οι λοιποί είναι persones non grata
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
τι σου κάνει εντύπωση; προφανώς δεν έχει ανάγκη για μεγάλη πελατεία και τώρα πια κάνει το κέφι της με αντρες που γουστάρει.. που είναι το κακό;
Βρε μαλακομουτσουνε ...τι να μου κανει εντυπωση?Εγω απο αυτους που αναφερεις ειμαι ο πρωτος που γουσταρει η συγκεκριμενη...απλα αναφερω την πραγματικοτητα  για το ατομο αυτο!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Βρε μαλακομουτσουνε ...τι να μου κανει εντυπωση?Εγω απο αυτους που αναφερεις ειμαι ο πρωτος που γουσταρει η συγκεκριμενη...απλα αναφερω την πραγματικοτητα  για το ατομο αυτο!!
παπαρίκο μου κι εγώ τη γουστάρω.. απλά δεν κατάλαβα τη χειρονομία σου..
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
που γουσταρει η συγκεκριμενη.Oxi που γουσταρω μονο εγω...υπαρχει διαφορα! επαναλαμβανω μαλακομουτσουνε...γιατι εισαι και θρασυς!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom