Νέα

Ντέζυ Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klklk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 764
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Δεν απανταει με τιποτα παρολο που ειναι ανοιχτο
Συνάντηση προχτές με Ντέζη....την πήρα τηλέφωνο νωρίς το απόγευμα, απάντησε με το κλασσικό ¨έλα κάβλα...¨ και το ραντεβού κλείστηκε εύκολα....είπα να γράψω κριτική αλλά είδα πως είμαι ο τελευταίος που έγραψε για τη Ντέζη και δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι...το άτομο είναι σουπερ...αυτό που κανει το γουστάρει και το κάνει πολύ καλά...γλωσσόφιλα, στοματικό, εναλλαγή ρόλων, αμοιβαίο χύσιμο.... απ΄όλα είχε το μενού..σε διαμέρισμα καθαρότατο.. αν είχε και  :tits: θα ήταν το απόλυτο στανταράκι για μένα....μου είπε ότι από αρχές Δεκεμβρίου θα φύγει ταξίδι για ένα δίμηνο.... οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε... ;)
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Συνάντηση προχτές με Ντέζη....την πήρα τηλέφωνο νωρίς το απόγευμα, απάντησε με το κλασσικό ¨έλα κάβλα...¨ και το ραντεβού κλείστηκε εύκολα....είπα να γράψω κριτική αλλά είδα πως είμαι ο τελευταίος που έγραψε για τη Ντέζη και δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι...το άτομο είναι σουπερ...αυτό που κανει το γουστάρει και το κάνει πολύ καλά...γλωσσόφιλα, στοματικό, εναλλαγή ρόλων, αμοιβαίο χύσιμο.... απ΄όλα είχε το μενού..σε διαμέρισμα καθαρότατο.. αν είχε και  :tits: θα ήταν το απόλυτο στανταράκι για μένα....μου είπε ότι από αρχές Δεκεμβρίου θα φύγει ταξίδι για ένα δίμηνο.... οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε... ;)

τυχερε
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
τώρα είναι που θα σπάσουν τα τηλέφωνα , ευτυχώς έχω πάρει χαρτάκι αναμονής με ραντεβού για τις 20 Νοεμβρίου ;)




....μου είπε ότι από αρχές Δεκεμβρίου θα φύγει ταξίδι για ένα δίμηνο.... οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε... ;)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Η Νταίζυ στο παρελθόν είχε υπάρξει ολοκληρωμένη transexual και μάλιστα πολύ καλή :-*, μπορεί η φωτογραφία να ανήκει στο τότε.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
Συνάντηση προχτές με Ντέζη....την πήρα τηλέφωνο νωρίς το απόγευμα, απάντησε με το κλασσικό ¨έλα κάβλα...¨ και το ραντεβού κλείστηκε εύκολα....είπα να γράψω κριτική αλλά είδα πως είμαι ο τελευταίος που έγραψε για τη Ντέζη και δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι...το άτομο είναι σουπερ...αυτό που κανει το γουστάρει και το κάνει πολύ καλά...γλωσσόφιλα, στοματικό, εναλλαγή ρόλων, αμοιβαίο χύσιμο.... απ΄όλα είχε το μενού..σε διαμέρισμα καθαρότατο.. αν είχε και  :tits: θα ήταν το απόλυτο στανταράκι για μένα....μου είπε ότι από αρχές Δεκεμβρίου θα φύγει ταξίδι για ένα δίμηνο.... οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε... ;)
Τζον, είσαι απο τους τυχερούς που απαντάει.. δεν απαντάει σε όλους για τους δικους της λογους.. εχει επιλεξει ποιους θελει για πελατες απο τους παλιους. ισως απανταει και σε καινουργιους..
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ΓλυκοΜούτσουνε, πώς τους έχει καταχωρήσει στο κινητό της αυτούς που θέλει να ξαναβρεθεί και πως αυτούς που δεν θέλει να τους ξαναδεί ?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
σωστό, έχει βάση. όχι όμως ως "έλα καύλας" , αλλά "καύλας 1" για να χωρέσουν οι υπόλοιποι.
Οπότε έχουμε στον Μαρίκο απάντηση "έλα καύλα 1, εδώ Νταίζη".
Παίρνω εγώ , φαίνεται στο κατράν της "φίλος γλυκομούτσουνου 3",
σκέψη Νταίζης πω πω, δεν μπορώ τόση καύλα με τους φίλους του γλυκομούτσουνου και δεν το σηκώνω.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(Νταίζυ, είσαι Νο1 forever).



ο john marikos πάντως είναι καταχωρημένος ως "έλα καύλας" !!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
χαχαχα
παντως οταν το σηκωνε και σε μενα με την ιδια προσφωνηση απαντουσε
ειναι γενικα της καυλας

ελα ομως που ουτε στον γλυκοτσουτσουο το σηκωνει (το τηλεφωνο)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
χαχαχα
παντως οταν το σηκωνε και σε μενα με την ιδια προσφωνηση απαντουσε
ειναι γενικα της καυλας

ελα ομως που ουτε στον γλυκοτσουτσουο το σηκωνει (το τηλεφωνο)
πάρτε το απόφαση παίδες.. ο Μαρίκος πρεπει να ειναι παιδαρας γι αυτό και του το σηκωνει.. και το τηλεφωνο κι ολα τα αλλα..
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
Η Νταίζυ στο παρελθόν είχε υπάρξει ολοκληρωμένη transexual και μάλιστα πολύ καλή :-*, μπορεί η φωτογραφία να ανήκει στο τότε.
Απολυτα Ναι...αλλα τωρα ειναι 40++...Αρα τελειωμενη,οικονομημενη,προβληματικη φαση! Αρα μαλλον μακρυα!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
Eλληνικα δεν ξερεις?
μια χαρά.. εγώ δεν ρώτησα τι εννοείς... ρώτησα πως το εβγαλες το συμπερασμα οτι ειναι προβληματική φάση; απ το οτι ειναι 40αρα;; λέω ότι ο συλλογισμός σου δεν στέκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom