Νέα

Νταβατζήδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RISK
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • darkknight.gif
    darkknight.gif
    427,3 KB · Εμφανίσεις: 65

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Γενικά οι νταβατζήδες είναι άνθρωποι του υποκόσμου ;;;
 

Geomentoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2017
Μηνύματα
120
Like
258
Πόντοι
21
Kάτι μυστήριοι φουσκωτοί που γυρνούν στις περιοχές με τα μπουρδέλα είναι από μεγάλες ομάδες μπράβων [ Ο άλλος λέει ότι τους βαράει και τους τσακίζει :2funny: ] που τους πληρώνουν οι ιδιοκτήτες τον εν λόγω καταστημάτων να προσφέρουν τάξη και ασφάλεια. Δεν είναι νταβάδες και το μόνο μέλημα τους είναι να μην πειράζουν χτυπάνε και κλέβουν της εργαζόμενες. Οι διαχειριστές τον οίκων είναι οι πραγματικοί νταβάδες, είναι πάντα άφαντοι από την πίσω μεριά της παράστασης
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
[quote author=RISK link= ]Θέλω, ως άσχετος να κάνω μία ερώτηση:

Ποιό είναι το χαρακτηρηστικό δείγμα νταβατζή; είναι συγκεκριμένης εθνικότητας; με συγκεκριμένους τρόπους και στέκια; έχει πλουσιότερα αφεντικά πάνω από το κεφάλι του ή είναι "ελεύθερος επαγγελματίας". Τα λεφτά του τα επενδύει σε άλλες δραστηριότητες (παράνομες ή μη) ή είναι παλώς ένας κρίκος (πιο δυνατός) του συστήματος της πορνείας και τίποτα άλλο ; Γενικά διαφωτίστε με λίγο.

τα πράγματα είναι απλά φίλε.
παλιά όποιος έλαχε και ήθελε γινόταν νταβατζής.1+ κοπελίτσα και βουρ....
σήμερα τα πράγματα έχουν δυσκολέψει. πρέπει να τελειώσεις τη μεγάλη των νταβατζήδων σχολή.
από δω ξεκίνησε το κακό. εν έτη 1984

δύσκολη σχολή. λέγεται ότι το 80% δεν τα καταφέρνει. άγνωστη η τύχη τους...
φημολογείται πως μόνο τα sas και oi seals είναι ανάλογης δυσκολίας.
τέλος πάντων, ελπίζω να διαφωτισα...[/quote]
προμοτορα εφόσον παρομοιασες το νταβατζηλικι με τα sas seals εισαι αξιόπιστος.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
ποση άλλη ασυναρτησια θα πεις ρε προμοτορα.
για να γινεις νταβας χρειαζεται να εχεις από πισω σου 2 3 εως 100 ατομα για προστασια,εν συνεχεια να εχειςδημιουργησει ένα κύκλωμα το οποιο θα οφελειτε οικονομικα όπως π.χ προστασια μαγαζιων τζόγος,πορνεια και το κάθε ένα εχει το δικο του τροπο.
προσοχη στον ανταγωνισμο μιας και το ένα κύκλωμα προσπαθει να ξεμπερδεψει το άλλο για να εχει μονοπωλιο.
επισης τελος θα πρεπει να διατηρεί και καλες επαφες με την εξουσια με πολιτικους υπουργος κλπ.
διαφωνεις προμοτορα?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
[quote author=RISK link= ]Θέλω, ως άσχετος να κάνω μία ερώτηση:

Ποιό είναι το χαρακτηρηστικό δείγμα νταβατζή; είναι συγκεκριμένης εθνικότητας; με συγκεκριμένους τρόπους και στέκια; έχει πλουσιότερα αφεντικά πάνω από το κεφάλι του ή είναι "ελεύθερος επαγγελματίας". Τα λεφτά του τα επενδύει σε άλλες δραστηριότητες (παράνομες ή μη) ή είναι παλώς ένας κρίκος (πιο δυνατός) του συστήματος της πορνείας και τίποτα άλλο ; Γενικά διαφωτίστε με λίγο.

τα πράγματα είναι απλά φίλε.
παλιά όποιος έλαχε και ήθελε γινόταν νταβατζής.1+ κοπελίτσα και βουρ....
σήμερα τα πράγματα έχουν δυσκολέψει. πρέπει να τελειώσεις τη μεγάλη των νταβατζήδων σχολή.
από δω ξεκίνησε το κακό. εν έτη 1984

δύσκολη σχολή. λέγεται ότι το 80% δεν τα καταφέρνει. άγνωστη η τύχη τους...
φημολογείται πως μόνο τα sas και oi seals είναι ανάλογης δυσκολίας.
τέλος πάντων, ελπίζω να διαφωτισα...
προμοτορα εφόσον παρομοιασες το νταβατζηλικι με τα sas seals εισαι αξιόπιστος.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
ποση άλλη ασυναρτησια θα πεις ρε προμοτορα.
για να γινεις νταβας χρειαζεται να εχεις από πισω σου 2 3 εως 100 ατομα για προστασια,εν συνεχεια να εχειςδημιουργησει ένα κύκλωμα το οποιο θα οφελειτε οικονομικα όπως π.χ προστασια μαγαζιων τζόγος,πορνεια και το κάθε ένα εχει το δικο του τροπο.
προσοχη στον ανταγωνισμο μιας και το ένα κύκλωμα προσπαθει να ξεμπερδεψει το άλλο για να εχει μονοπωλιο.
επισης τελος θα πρεπει να διατηρεί και καλες επαφες με την εξουσια με πολιτικους υπουργος κλπ.
διαφωνεις προμοτορα?

ζαν δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου. μου είσαι συμπαθής φυσιογνωμία κατά βάθος...
μπιτ χαζός αλλά συμπαθής :( [/quote]

ρε προμοτορα ελπιζω να μην διαφωνεις γιατι αλλιως θα εκτεθείς παλι.
αν συμφωνούσες και τοτε μαζι μου που ξεβρακωνα το λευτερη τωρα θα είμασταν φιλοι
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Kάτι μυστήριοι φουσκωτοί που γυρνούν στις περιοχές με τα μπουρδέλα είναι από μεγάλες ομάδες μπράβων [ Ο άλλος λέει ότι τους βαράει και τους τσακίζει :2funny: ] που τους πληρώνουν οι ιδιοκτήτες τον εν λόγω καταστημάτων να προσφέρουν τάξη και ασφάλεια. Δεν είναι νταβάδες και το μόνο μέλημα τους είναι να μην πειράζουν χτυπάνε και κλέβουν της εργαζόμενες. Οι διαχειριστές τον οίκων είναι οι πραγματικοί νταβάδες, είναι πάντα άφαντοι από την πίσω μεριά της παράστασης

Εγώ δεν έχω δει ποτέ τέτοιον,αν και κάποιες φορές κάνω γύρους,μιας και είναι κοντά στη σχολή μου,για την ακρίβεια 4-5 λεπτά απόσταση..

Μπράβοι σαν αυτούς στα νυχτερινά κέντρα ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom