Νέα

Νταβατζήδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RISK
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδη εσύ είσαι της άποψης ότι από το να αρπάξω παραπληροφόρηση καλύτερα να μη ρωτήσω καθόλου;;; Σοβαρά μιλάω. Προτιμώ να ανοίξω το θέμα και ας δω διάφορα. Άλλωστε ανοικτή συζήτηση είναι. Τι να κάνω.
φοιτητης εισαι?
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Σοβαρα θεματα σε απασχολουν και σου διαφευγει η ουσια.....και η ουσια ειναι οτι οι μοναδικοι νταβατζηδες σημερα, που σκεπαζουν ολους τους αλλους...... ειναι αυτοι που εξουσιαζουν τις τυχες των κρατων στην ανθρωποτητα και σκορπιζουν την δυστυχια στους λαους και στην νεολαια!!!


Αυτο ειναι αναμασημα και γνωστο που λες,δεν εξαλλειφεται ποτε ομως
λογω οτι και εμεις συμμετεχουμε,εγω ας πουμε τωρα αν ερθει ενας και μου σκασει
μια θεσουλα καλη με πολλα ευρωπουλα μαλλον θα την κανω και μαλιστα θα πω και ευχαριστω ξεχνοντας
τι ελεγα και λεω τοσα χρονια για τους αλλους που κοιμουνται στα γραφεια τους.

Γιατι;οχι επειδη το αξιζω αλλα επειδη το θελω και δεν το θελω μονο εγω!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εντάξει δεν εννοώ αυτούς! έχω περάσει κι απο κει!

Εννοώ τους κλασσικούς εσώκλειστους των στούντιο/μπουρδέλων. πόση εξουσία έχουν σε κάθε μπορδέλο, πόσο ιδιοκτήτες είναι , πόσο μερίδιο παίρνουν από τα έσοδα; Είναι το εκτελεστικό αφεντικό ή απλά πιόνι ενός μεγαλοιδιοκτήτη που μπορεί να τους χρησιμοποιεί και για άλλες δουλειές (νόμιμες και/ή μη)
 


 ξερω τι σου λεω .  κανε  κονε  με  καποιες εργαζομενες, τις τσατσες  και θα μαθεις παρα πολλα.  σε παρα πολλες τους αρεσει να κελαηδουν.  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τι δεν εννοεις αυτους ρε μεγαλε ,αυτοι ηταν οι γαματοι...50ρηδες με κοιλουμπα,καραφλα και στιλλετο να φαινεται...τρουμπα φαση ...

κοιτα αμα δε μαλακιζεσαι και μιλας σοβαρα,μη περιμενεις να ακουσεις κατι που να ισχυει απο δω μεσα...που να ξερει ο αλλος τι ποσοστα παιρνει ο νταβας και ποιο ειναι το αφεντικο κτλ...να σοβαρευτουμε λιγο...
 

  εσυ τι λες drmmer ?  να  σοβαρολογει ?  ολα αυτα δεν μαθαινονται με ερωτησεις απο εδω μεσα. 
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
 

  εσυ τι λες drmmer ?  να  σοβαρολογει ?  ολα αυτα δεν μαθαινονται με ερωτησεις απο εδω μεσα. 
εγω το ξερω  οτι αυτα τα πραγματα δε μαθαινονται ετσι...απλα λεω μηηηηπως ο τυπος ειναι κανας φοιτητης και ψαχνεται για καμμια εργασια...αν δε τρολλαρει εννοω...
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
URL]]
 
OP
OP
R

RISK

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
παίδες το θέμα είναι απλό. Έκανα μία ερώτηση και όσοι μπορούν και θέλουν (είτε μπορούν είτε όχι) απαντάνε. Τώρα τα περι τρολ και τρόλλευ , τι να σας πω. Αν πω ότι δε τρολάρω θα έχει σημασία; Ή θα έχει σημασία αν πω ότι όντως είμαι φοιτητής; Σημασια έχει η ουσία δηλαδή η ερώτησή μου. Κατάλαβα πάντως τι λέτε για το αν μαθαίνονται εδώ μέσα , όμως δε με πειράζει , εγώ θέλω να ακούσω απόψεις και ότι πάρω αφού όπως είπα είμαι άσχετος από το θέμα. Και ναι , είναι πολύ καλό θέμα για μία έρευνα.
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
παίδες το θέμα είναι απλό. Έκανα μία ερώτηση και όσοι μπορούν και θέλουν (είτε μπορούν είτε όχι) απαντάνε. Τώρα τα περι τρολ και τρόλλευ , τι να σας πω. Αν πω ότι δε τρολάρω θα έχει σημασία; Ή θα έχει σημασία αν πω ότι όντως είμαι φοιτητής; Σημασια έχει η ουσία δηλαδή η ερώτησή μου. Κατάλαβα πάντως τι λέτε για το αν μαθαίνονται εδώ μέσα , όμως δε με πειράζει , εγώ θέλω να ακούσω απόψεις και ότι πάρω αφού όπως είπα είμαι άσχετος από το θέμα. Και ναι , είναι πολύ καλό θέμα για μία έρευνα.


Εγω παντως σου απαντησα σε οτι ηξερα και πιστευω,εδω μεσα το θεμα ειναι μονιμως ποσα παιρνουν και αν θελουν
η οχι οι πουτανες,χαλας το σερι....... :2funny: γι αυτο δεν πηρες και απαντησεις καλες.

Αυτα που ρωτας δεν τα ξερει κανεις παντως.Ξεκινα να το ερευνησεις,μια που σε νοιαζει γραψε ομως και για καμια πουτανα κατι.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
είναι αυτή τη στιγμή  :grin:
μάλιστα το ήθελε κι όλας, για να ξεπλυθούν κατά κάποιο τρόπο τα αμαρτήματά του μου είχε πει κάποτε...


ωραια θα του ξεπλυθει κ η κωλοτρυπιδα απο κανα ρουμανο αλβαναρα τωρα κ μπορει να φαει κ κανα σουβλι σε κανα ντου που γινεται κ καμια συριγκα με πρεζα στον καρυτζαφλο
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
παίδες το θέμα είναι απλό. Έκανα μία ερώτηση και όσοι μπορούν και θέλουν (είτε μπορούν είτε όχι) απαντάνε. Τώρα τα περι τρολ και τρόλλευ , τι να σας πω. Αν πω ότι δε τρολάρω θα έχει σημασία; Ή θα έχει σημασία αν πω ότι όντως είμαι φοιτητής; Σημασια έχει η ουσία δηλαδή η ερώτησή μου. Κατάλαβα πάντως τι λέτε για το αν μαθαίνονται εδώ μέσα , όμως δε με πειράζει , εγώ θέλω να ακούσω απόψεις και ότι πάρω αφού όπως είπα είμαι άσχετος από το θέμα. Και ναι , είναι πολύ καλό θέμα για μία έρευνα.

δεν ξεκινας  πρωτα απο πουτανα? απ'τα χαμηλα πας στα ψιλα  :fuck1: :tits2:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Επαγγελμα Νταβατζης....

Στο μυαλο μου το εχω σαν ενα επαγγελμα που γινεται με τροπο συνειδητο η ασυνειδητο ...
Συνειδητα με βρωμικο τροπο, ασυνειδητα με πλαγιο τροπο μεσω τριτων..... πχ κοπελα η αλλος μεσω συγκαληψης υπηρεσιων (δεν παει το μυαλο μου γιατι δεν με ενδιαφερει να μαθω, ουτε να ασχοληθω)

Το φανταζομαι απλα ως ενα "παιχνιδι" εκβιασμων, προστασιας, απειλων, με διαφορες προεκτασεις, οσον αφορα τον βρωμικο τροπο
Οσον αφορα τον συνειδητο τροπο μεσω της κοπελας αυτος παιζει αναλογα την περισταση και τον σκοπο.....

Οσα χρηματα κι αν εχει αυτο σαν επαγγελμα καλο ειναι να μην ασχοληθεις, γιατι οπως σου ειπε και ενα αλλο μελος, ολο αυτο παει αναλογα το ποσο διατεθιμενος εισαι να πας φυλακη και αυτο ειναι το ελαχιστο φανταζομαι, γιατι πιθανον παιζουν κι αλλα πολλα μεσα στην βρωμια .....

Πριν αποφασισεις να κανεις κατι τετοιο πρεπει πρωτα να ριξεις μια ματια στον καθρεπτη του σπιτιου σου και να ρωτησεις τον εαυτο σου κατα ποσον μπορει να εκμεταλλευτει ανθρωπινες ψυχες ως ψυχεμπορος  :sunglasses:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μιας και ρωτά ο φίλος , κάποια πραγματάκια ...
Αν βολτάρεις Μετάξι και Φυλής και είσαι αρκετά παρατηρητικός ,  θα καταλάβεις πολλά .  Συγκεκριμένα είναι ενας χαρακτηριστικός τύπος στη Φυλής ο οποίος έχει και κάμποσους παρατρεχάμενους τους οποίους κατευθύνει δεξιά αριστερά . Πηγαίνουν και φέρνουν τις κοπέλες , τσεκάρουν τα σπίτια , ελέγχουν για τυχόν προβλήματα κτλ..
Στο Μετάξι άκουσα την τσατσά να δίνει τηλεφωνικά αναφορά για το τι ώρα ήρθε η κοπέλα , αν είναι  εντάξει κτλ . Μετά από λίγη ώρα ήρθε και ο ίδιος ... δεν ήταν κάτι το ξεχωριστό αλλά μου φάνηκε πολύ περπατημένος .
Δυο σκηνικά  που μου έτυχαν  ...
Στην Κεραμεικού είχε μπει ενας ξένος και μάλλον υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την κοπέλα - ξαφνικά μπούκαραν δυο τύποι  εκ των οποίων (όπως εκτίμησα) ο ένας ήταν το αφεντικό και ο άλλος ο μπράβος ... έριξαν κάτι μπουνίδια στον τύπο και βγήκε έξω ξερνώντας αίμα και δόντια . Μιλάμε για τραγική σκηνή ....
Το άλλο περιστατικό  μου έτυχε  όταν ζήτησα πίσω τα λεφτά μου γιατί η πουτάνα ήταν απαράδεκτη . Μου έδωσε πίσω η γρια τα μισά και ταυτόχρονα μπήκε στο σαλόνι ενας αλβανός και μου ζήτησε το λόγο .  Αφού του εξήγησα ωραία και καλά τι έγινε , άρχισε προκλητικά να λέει " πάρε τον πούλο και φύγε" .... "εξαφανίσου"  και να με σπρώχνει ... Τότε άρχισα να τα βλέπω όλα κόκκινα μπροστά μου και του σκάω μια κουτουλιά στην κεφάλα του που έφυγε  κουτρουβαλώντας προς τα πίσω.
Εντελώς πωρωμένος σηκώθηκα και έφυγα πριν έχουμε χειρότερα.  Εξω που βγήκα την κοπάνησα τρέχοντας.
Το περιστατικό συνέβη στη Λιοσίων .
 

ready4love

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε RISK,
εάν δεν το έχεις ήδη πάρει χαμπάρι, σου προτείνω να διαβάσεις τις τελευταίες σελίδες από το θρεντ της Evita 21 (βρίσκεται στο Forum/Call-girls Αθήνα) και από το Eva's spa massage (Forum>Μασάζ>Μασατζίδικα Αθήνα).
Νομίζω ότι και μόνο η τελευταία σελίδα από το πρώτο (192) αρκεί...

Θα μάθεις τότε για ένα (ανάμεσα στα πολλά που υπάρχουν) είδος νταβατζή...
Και, μάλιστα, σύγχρονο, της ιντερνετικής εποχής μας!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Το άλλο περιστατικό  μου έτυχε  όταν ζήτησα πίσω τα λεφτά μου γιατί η πουτάνα ήταν απαράδεκτη . Μου έδωσε πίσω η γρια τα μισά και ταυτόχρονα μπήκε στο σαλόνι ενας αλβανός και μου ζήτησε το λόγο .  Αφού του εξήγησα ωραία και καλά τι έγινε , άρχισε προκλητικά να λέει " πάρε τον πούλο και φύγε" .... "εξαφανίσου"  και να με σπρώχνει ... Τότε άρχισα να τα βλέπω όλα κόκκινα μπροστά μου και του σκάω μια κουτουλιά στην κεφάλα του που έφυγε  κουτρουβαλώντας προς τα πίσω.

καλά του 'ξηγήθηκες του πούστη.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
ποτε δε ζητησα λεφτα πισω σε οικο ανοχης...ακομη κ στις χειροτερες περιπτωσεις καταθεσεων,σηκωνομουν κ εφευγα...το πολυ-πολυ να εκραζα την τσατσα,οπως εχω κανει πλειστες των περιπτωσεων...οπως επισης εχω βγει κ εχω προειδοποιησει πολλακις συναγωνιστες που περιμεναν στο σαλονι...αυτη ειναι η χειροτερη εκδικηση μου...
ποτε βεβαια δεν θα ξεχασω ασχημο σκηνικο πριν χρονια επι της Προμηθεως (Θεσ/κη),οπου εκτος το οτι η πουτανα ηταν απαραδεκτη,στο τελος επειδη της την ειπα,αρχησε να με βριζει...ακομη κ για την μανα μου ειπε...το αποτελεσμα ηταν να εξελθω σαν μαινομενος ταυρος απο το δωματιο (αφου ντυθηκα) κ η τσατσα να κανει τον διαιτητη αναμεσα σε μενα κ την πουτανα...τραγικες καταστασεις...πλακωσε κ ενας μπαρμπας γυρω στα 50 (νταβατζης?) ο οποιος πηγε να μου το παιξει ιστορια,αλλα ειδε οτι δεν αστειευομουνα σε κεινη την χρονικη στιγμη...τελικα δε χυθηκε αιμα...εφυγα αφου ξεσπασαμε σε βρισιδια κ σιχτιρισματα...μεχρι την Μοναστηριου ειχαμε ακουστει...σημερα που το σκεφτομαι δεν θα το εκανα με τιποτα,τοτε ημουν 20 κ κατι κ εβραζε το αιμα ,μαζι κ τα νευρα...
 
OP
OP
R

RISK

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Άρα με λίγα λόγια, ο νταβας δεν είναι απλά κάποιος αυτοφοράκιας, αλλά χρησιμοποιεί και βία, δηλαδή είναι μπράβος! Αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι το εξής... Είναι ένας μπράβος ελεύθερος; Δηλαδή δικό του το μπουρδέλο και κάνει ότι γουστάρει; Ή, στην περίπτωση που δουλεύει για άλλους, μπορεί να δουλεύει ελεύθερα για όποιον θελει;    Ή, είναι ένας μπράβος που όπως και η πουτάνα , ανήκει στον από πάνω και κάνει δουλειές μόνο γι αυτόν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom