Νέα

Νίκος Αλέφαντος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alphonso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 334
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Το κακό είναι ότι πέρα από τον τομέα της τηλεόρασης τα πουσταριά έχουν αρχίσει να εξαπλώνονται και σε πόστα στα νυχτερινά μαγαζιά και τις καφετέριες! Αυτό κυρίως λόγω γνωριμιών με μουνιά και ψευτοκοινωνικότητας! Στα πουτσο-Σέρρας πάντως παίζει πάρα πολύ αυτό καθώς κάθε μαγαζί σχεδόν έχει έναν πούστρα σε κάποιο πόστο!
αφου ο Παπας του χωρου Σαπ απο εκει ειναι τι περιμενες δηλ??? :zfuck:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ρε αδερφέ,εσύ που άνοιξες το θέμα,κάθεσαι και παιρνεις στα σοβαρά τις μαλακιες που λέει ο ανισορροπος Αλέφαντος και θέλεις και τη γνώμη μας η απλά γελάς μαζί του? Απορία...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
στην εκπομπη της Ντορεττας το πρωι στο πρωην καναλι ελεγαν καποιοι οτι η λεξη ανωμαλος που χρησιμοποιειται για τους πουστηδες πρεπει να ποινικοποιηθει και να λογοδοτουν στην δικαιοσυνη οσοι το κανουν.Που φτασαμε Θεε μου
Εμ βέβαια! Το νέο μήνυμα:
"Ιτς κουλ του μπι πούστης!"

Και σιγά-σιγά θα "κανονικοποιήσουμε" και τα αίσχη!
Ποια σκατοκαριόλα είχε πει ότι οι παιδέρες έχουν απλά άλλο σεξουαλικό προσανατολισμό;
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Τα περί ανωμάλων είναι υβριστικά και αντιεπιστημονικα και μπορεί και τωρα όποιος τα λέει να δικαστεί με τον αντιρατσιαστικό νομο.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Τα περί ανωμάλων είναι υβριστικά και αντιεπιστημονική και μπορεί και τωρα όποιος τα λέει να δικαστεί με τον αντιρατσιστικό νομό.
Γιατί αντιεπιστημονικά;(όχι αντιεπιστημονική ρε!)
Έχει αποδειχθεί ότι είναι στην ουσία αρρώστια!
Η αρρώστια είναι κάτι ομαλό για εσένα;
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Γιατί αντιεπιστημονικά;(όχι αντιεπιστημονική ρε!)
Έχει αποδειχθεί ότι είναι στην ουσία αρρώστια!
Η αρρώστια είναι κάτι ομαλό για εσένα;
Που ζεις εσυ ρε?? Έχει σταματήσει να θεωρείται διαταραχή η αρρώστια εδώ και δεκαετίες. :headbang:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Τα περί ανωμάλων είναι υβριστικά και αντιεπιστημονικα και μπορεί και τωρα όποιος τα λέει να δικαστεί με τον αντιρατσιαστικό νομο.
σιγα μην του κανουμε και φαλαγγα ρε τυπε
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Που ζεις εσυ ρε?? Έχει σταματήσει να θεωρείται διαταραχή η αρρώστια εδώ και δεκαετίες. :headbang:

Άλλοι βαράνε το κεφάλι τους στον τοίχο!

Άλλοι μιλούν με επιχειρήματα:
"Chromosome linkage"
"Endocrine disruptor"
Δες τα...άμα θες στα κάνω Ελληνικά!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Άλλοι βαράνε το κεφάλι τους στον τοίχο!

Άλλοι μιλούν με επιχειρήματα:
"Chromosome linkage"
"Endocrine disruptor"
Δες τα...άμα θες στα κάνω Ελληνικά!
Δεν ξέρω τι είναι αυτά,ρίξε μια ματιά στη Wikipedia την ελληνική ή την ξένη για να μάθεις τι είναι ομοφυλοφιλία. Κακό δεν είναι να έχουμε άγνοια αλλά να νομίζουμε ότι τα ξέρουμε και όλα...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Τι, δεν είναι ομοφυλοφιλία το (λέμε τώρα) αρσενικό να συνευρίσκεται με αρσενικά;

Πρέπει να το επιβεβαιώσω στην εγκυλοπαίδεια;
Η άποψή σου περί μη-άγνοιας μάλλον θα είναι ενδιαφέρουσα!
Περιμένω...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Τι, δεν είναι ομοφυλοφιλία το (λέμε τώρα) αρσενικό να συνευρίσκεται με αρσενικά;

Πρέπει να το επιβεβαιώσω στην εγκυλοπαίδεια;
Η άποψή σου περί μη-άγνοιας μάλλον θα είναι ενδιαφέρουσα!
Περιμένω...Δεν καταλαβαίνεις καν τι λέω!  Εννοώ να μαθεις τι είναι η ομοφυλοφιλία επιστημονικά.Άστο φίλε μου...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
(διορθώνω την παράθεσή σου)
Δεν καταλαβαίνεις καν τι λέω!  Εννοώ να μαθεις τι είναι η ομοφυλοφιλία επιστημονικά.Άστο φίλε μου...
Σου έφερα παράδειγμα!
Δεν είναι αρκετά απλό για εσένα!;

Αν δεν μπορείς - μην σε κουράζω - να μιλήσουμε για μπάλα!

 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Σου έφερα παράδειγμα!
Δεν είναι αρκετά απλό για εσένα!;

Αν δεν μπορείς - μην σε κουράζω - να μιλήσουμε για μπάλα!
Ρε μεγάλε αφού δεν καταλαβαίνεις καν τι λέω και έχεις και άγνοια. Τι επιμένεις ? Τυπικός Ελληναρας...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Ρε μεγάλε αφού δεν καταλαβαίνεις καν τι λέω και έχεις και άγνοια. Τι επιμένεις ? Τυπικός Ελληναρας...
"Δεν ξέρω τι είναι αυτά" - δικές σου λέξεις όχι δικές μου!

Αποδεικνύεις ότι όχι μόνο εσύ είσαι ο αμαθής, αλλά και ανίκανος να το παραδεχθείς!

Εγώ σου έφερα παράδειγμα από αυτό που εσύ ισχυρίζεσαι ότι δεν ξέρω!

Εσύ το διόρθωσες; ΟΧΙ!
Το διέψευσες; ΌΧΙ

Ξέπεσες σε επίθετα: Ελληνάρας, κλπ!
Δεν σε λυπάσαι μωρέ;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Δεν ξέρω τι είναι αυτά,ρίξε μια ματιά στη Wikipedia την ελληνική ή την ξένη για να μάθεις τι είναι ομοφυλοφιλία. Κακό δεν είναι να έχουμε άγνοια αλλά να νομίζουμε ότι τα ξέρουμε και όλα...
Μια και επιμένεις, πάρε μια γεύση της δικής σου άποψης περί γνώσεως:
"Η ομοφυλοφιλία ορίζεται ως η ερωτική έλξη ή και σεξουαλική επαφή ατόμου προς άτομο του ιδίου φύλου."
(Από την Wikipedia)

Τώρα που είδες ότι ξέρω από Copy-Paste πληρώ τα κριτήριά σου περί μη-άγνοιας;
:2funny:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Μια και επιμένεις, πάρε μια γεύση της δικής σου άποψης περί γνώσεως:
"Η ομοφυλοφιλία ορίζεται ως η ερωτική έλξη ή και σεξουαλική επαφή ατόμου προς άτομο του ιδίου φύλου."
(Από την Wikipedia)

Τώρα που είδες ότι ξέρω από Copy-Paste πληρώ τα κριτήριά σου περί μη-άγνοιας;
:2funny:
Ρε χαζός είσαι η πουλάς τρελα? Εγώ σου είπα να μπεις στη wiki να δεις αν είναι αρρώστια η ομοφυλοφιλία κι'εσύ δεν καταλαβαίνεις καν τι λέω και επιμένεις να λες αλλά νταλλων!! Και θίχτηκες που σε είπα Ελληναρα? Άσε μας βραδιάτικα...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Ρε χαζός είσαι η πουλάς τρελα? Εγώ σου είπα να μπεις στη wiki να δεις αν είναι αρρώστια η ομοφυλοφιλία κι'εσύ δεν καταλαβαίνεις καν τι λέω και επιμένεις να λες αλλά νταλλων!! Και θίχτηκες που σε είπα Ελληναρα? Άσε μας βραδιάτικα...
Ε όχι και να θιχτώ από εσένα! Απλά σε λυπήθηκα!

Είπες να μπω να δω ΤΙ ΕΙΝΑΙ η ομοφυλοφιλία!
Οπότε εγώ όπως βλέπεις ούτε χαζός μάλλον ούτε τρελός.
(Μάλλον για κάποιον που δεν ξέρει τι έγραψε πριν από λίγο ταιριάζουν και τα δύο)

Αλλά αφού θες να μείνουμε στην πηγή σου:
1) Γονίδια:
"Έτσι, το σύνολό των αποτελεσμάτων δείχνουν ότι ενώ η γενετική είναι πιθανό να διαδραματίσει τον ρόλο της στην ομοφυλοφιλία, οι περιβαλλοντικοί παράγοντες συμβάλλουν επίσης στο σεξουαλικό προσανατολισμό"
2) Περιβάλλον:
"Έρευνες δείχνουν ότι υπάρχει μια συσχέτιση τοξικού περιβάλλοντος με την αύξηση της πιθανότητας ομοφυλοφιλίας σε ζώα και σε ανθρώπους."

Θες και άλλα ελληνάρα;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Επειδή σε αντίθεση με εσένα η ενημέρωσή μου δεν αρχίζει και τελειώνει στην wiki παραθέτω και από το scientificamerican:
"When the first blast of testosterone from the Y gene comes along at about the eighth week, the unisex brain has to morph into a male brain,"
Μιλάει για την αλλαγή στον αρσενικό εγκέφαλο που γίνεται στην όγδοη εβδομάδα με την επίδραση της τεστοστερόνης.
Στο ίδιο άρθρο και πολλά άλλα άρθρα, μιλάει για την παρεμβολή που κάνουν τα ξενοοιστρογόνα ενός τοξικού περιβάλλοντος μπλοκάροντας την αλλαγή και συνεπώς την αρρενοποίηση του εμβρυικού εγκεφάλου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom