Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Ναι ναι, γράφετε μαλακίες εσείς τα ψέκια εδώ μέσα, οι βάρδιες σας πείραξαν.
Αν το φιλοσοφήσεις βαθιά κι εγώ μαζί σας είμαι :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Αφού με εμάς εφαρμόζεται άτυπα το τέλειο Σουηδικό μοντέλο, μεταξύ σας φαγωθείτε ελεύθερα σε κορονοψεκια και σκέτα ψεκια:wanker::wanker::wanker:
Οπότε ???
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Αν αυτό κατάλαβες απλά επιβεβαιώνεις την εντύπωση που υπάρχει για την αντιληπτική σου ικανότητα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τον κατσαπλιά τι τον έχεις, δευτεροξάδερφο;
εσυ τι με εχεις? μπαμπα?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ο τζχονυ ο τραμουντανας ο λακης που χαθηκανε ρε παιδια?
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Να τα αποτελέσματα
 

Συνημμένα

  • IMG-0a767d2c1da42c23f1fc9ed09e04aef8-V.jpg
    IMG-0a767d2c1da42c23f1fc9ed09e04aef8-V.jpg
    33,7 KB · Εμφανίσεις: 42

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Η τρομοκρατία πάντως σχετικά με την νέα μετάλλαξη έχει ξεκινήσει ήδη στα κανάλια , απο το λίγο που έχω παρακολουθήσει δηλάδή γιατί δεν βλέπω σχεδόν καθόλου τηλεόραση.

Οπότε εσυ λές οτι η ανοσία του εμβολίου είναι καλύτερη απο την φυσική , εγω πιστεύω το αντίθετο , άρα ένας απο τους δυό μας έχει δίκιο :)
Θα φανεί…. πάντως εγώ προσωπικά δεν ασχολούμαι με τα κανάλια να σου πω την αλήθεια…..
Απλά μίλησα συγκεκριμένα για την όμικρον και τις μέχρι τώρα ενδείξεις……
Αλλά αν το δεις και εκ του αποτελέσματος… ξαφνικά εν μια νυκτί πήραν απόφαση το 6μηνο να το κάνουν 3μηνο…. δλδ οκ, τυχαία δεν έγινε …. (εξαιρώ του μ@λ@κες που θα βγουν να πούνε ότι γίνεται για να βγάλει ο Κούλης παραπάνω λεφτά. Αυτοί είναι για δούλεμα….)
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Έχω παρατηρήσει ότι με ένα τέτοιο συντακτικό και ορθογραφία γράφουν όλοι οι ψεκασμένοι. Τυχαίο;
Αααα κανεις και στατιστηκες !!!χχμμμμ Τρως αρκετο χρονο τοτε ρε αγορι για το τιποτα !!! Ψιτ .. εβαλες το εμβολιο ? Εκανες αυτο που απαιτουν με καθε τροπο? ....βεβαια εσυ εισαι πιο εξυπνος ..πιο μορφωμενος !!δεν εισαι ψεκασμενος... και πανω απο ολα λογω οτι γνωριζεις .. σε εκανε να γινεις πιο απλος και ευγενικος ... τουλαχιστον φροντησε να μην χασεις τους φιλους σου ...
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Τι μας λες ρε γκιαούρη? Τι σύγκριση πας να κάνεις?
Το ότι ένας οργανισμός άντεξε τον κορόνα δεν σου λέει τίποτα ότι μπορεί να τον αντέξει άλλες 156886533678 φορες ενώ ο εμβολιασμένος θα κληθεί να τον πολεμήσει πρώτη φορά και δεν ξέρει που θα πάει? Αλλιώς δεν θα είχαμε εμβολιασμένους στα νοσοκομεία και ακόμα χειρότερα κάποιους ΤΕΖΑ .
Και στη τελική να δεχτούμε πως κάποιοι που εξήλθαν από ΜΕΘ μετά από καιρό ή τους ζόρισε πολύ, να πάνε να το κάνουν.
Αλλά κάποιος που τον πέρασε σαν γρίπη ελαφρά δεν θα έπρεπε να παίρνει απαλλαγή εμβολιασμού για μερικά χρονάκια να γίνει και οικονομία στα κρατικά έξοδα?
Να μου απαντήσουν λογικά γιουνάνια και όχι τα κορονοψεκια :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Λες ένα κάρο βλακείες.. νομίζεις πως το πέρασες και είσαι και γαμώ τους οργανισμούς… ΦΟΡΤΙΟ ΝΟΣΟΥ βλήμα… ψάξε λίγο τι σημαίνει. Το ότι το πέρασε ελαφρά μια φορά δεν σημαίνει απολύτως τίποτα. Αλλά το πιο βασικό ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΛΑΦΡΙΑ. Θα βασίζεσαι στην τύχη δλδ? πλάκα μας κάνεις?
Έτυχε να περάσεις COVID χαλαρά και το παίζεις μάγκας και γνώστης… την τύφλα σου δεν ξέρεις και να παρακαλάς τον Αλαχ σου και το κοράνι σου να είσαι έτσι και τη δεύτερη φορά.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.454
Πόντοι
8.530
Η ίδια η φύση και η σοφή επιλογή της :smitten: :smitten: :smitten:
Η φύση δεν σε εξασφαλίζει...έχοντας ήδη πληγεί ο οργανισμός ,μια επανανοσηση μπορεί να περάσει πιο δύσκολα από την πρώτη φορά...ακριβώς το ίδιο με τον ΣΥΡΙΖΑ:δεν αντέχεται δεύτερη φορά γιατί θα σποτελειωσουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.454
Πόντοι
8.530
Λες ένα κάρο βλακείες.. νομίζεις πως το πέρασες και είσαι και γαμώ τους οργανισμούς… ΦΟΡΤΙΟ ΝΟΣΟΥ βλήμα… ψάξε λίγο τι σημαίνει. Το ότι το πέρασε ελαφρά μια φορά δεν σημαίνει απολύτως τίποτα. Αλλά το πιο βασικό ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΛΑΦΡΙΑ. Θα βασίζεσαι στην τύχη δλδ? πλάκα μας κάνεις?
Έτυχε να περάσεις COVID χαλαρά και το παίζεις μάγκας και γνώστης… την τύφλα σου δεν ξέρεις και να παρακαλάς τον Αλαχ σου και το κοράνι σου να είσαι έτσι και τη δεύτερη φορά.
Μωραινει Κύριος ων βουλεται απωλεσαι....αυτοί που νομίζουν ότι θα την περάσουν εύκολα ίσως να μην είναι τόσο τυχεροί.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom