Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.611
Like
21.558
Πόντοι
5.506
Το ότι ένας οργανισμός άντεξε τον κορόνα δεν σου λέει τίποτα ότι μπορεί να τον αντέξει άλλες 156886533678 φορες ενώ ο εμβολιασμένος θα κληθεί να τον πολεμήσει πρώτη φορά και δεν ξέρει που θα πάει?


Αλλά κάποιος που τον πέρασε σαν γρίπη ελαφρά δεν θα έπρεπε να παίρνει απαλλαγή εμβολιασμού για μερικά χρονάκια να γίνει και οικονομία στα κρατικά έξοδα?
Και ποιός σου λέει εσένα οτι κάποιος που το πέρασε σαν ελαφριά γρίπη θα το ξαναπεράσει έτσι και την επόμενη φορά;
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.899
Πόντοι
1.756
Και ποιός σου λέει εσένα οτι κάποιος που το πέρασε σαν ελαφριά γρίπη θα το ξαναπεράσει έτσι και την επόμενη φορά;
και εσενα ποιος σου λεει οτι θα το περασει βαρυτερα την επομενη φορα τυπε?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.611
Like
21.558
Πόντοι
5.506
Η ίδια η φύση και η σοφή επιλογή της :smitten: :smitten: :smitten:
Καλά, πες το ίδιο και σε κάποιον που πέρασε τον καρκίνο την πρώτη φορά και το ξεπέρασε οτι η φύση θα τα τακτοποιήσει όλα και την επόμενη φορά.
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
Παντως μη κανεις εμβόλιο και χαλασει το dna

Παντως το να χειροκροταμε που ανοιγει στην ελλαδα η Αμαζον και ο Μαικροσοφτ μαγαζι,την στιγμη που παρακαλαμε να κλεισει ο μπαρμπαμητρος το κωλομαγαζο του γιατι δεν εκοψε αποδειξη με παζαρια που του καναμε,το χρωσταμε στον κορωνα πιστευω και στην αγια κουλιτιδα
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μια επενδυση ειτε μικρη ειτε μεγαλη θα πρέπει να θεωρειεται επιτυχια της κυβερνησης??
Επειδη καποιοι μυριστηκαν χρημα και εκμετάλλευση στη χωρα σηναινει οτι η κυβερνηση τα εκανε καλα??τοτε κατω στην αφρικη στο μπαγκλαντες ινδια κλπ εχουν τη καλυτερη κυβερνηση με τα δεδομενα των νδ.
Περιμενω τα τσιρακια να αντιλογησουν
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.899
Πόντοι
1.756
Καλά, πες το ίδιο και σε κάποιον που πέρασε τον καρκίνο την πρώτη φορά και το ξεπέρασε οτι η φύση θα τα τακτοποιήσει όλα και την επόμενη φορά.
δεν ηξερα οτι ο καρκινος ειναι ιος! τι μαθαινει κανεις στο μπου!!!!!
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Καλά, πες το ίδιο και σε κάποιον που πέρασε τον καρκίνο την πρώτη φορά και το ξεπέρασε οτι η φύση θα τα τακτοποιήσει όλα και την επόμενη φορά.
Αν συγκρίνεις έναν ιό με τον καρκίνο να συγκρίνω κι εγώ το Leon με το παπί? :headbaning1: :headbaning1::headbaning1:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.211
Κριτικές
1
Like
30.936
Πόντοι
8.006
Ναι, θα προσέχω μην κατηγορήσω καμιά καινούρια τεχνολογία και σαμποταριστεί η θεραπεία για τον καρκίνο. Αν είναι να βγει κάτι επιτυχημένο θα βγει ανεξαρτήτως από το τι λέω εγώ.
(περαστικά εύχομαι στον άνθρωπο σου)
Δεν αναφερομουν σε δικο μου ανθρωπο, μολαταυτα σε ευχαριστω, ηταν ευγενικο εκ μερους σου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.611
Like
21.558
Πόντοι
5.506
δεν ηξερα οτι ο καρκινος ειναι ιος! τι μαθαινει κανεις στο μπου!!!!!
Αν αυτό κατάλαβες απλά επιβεβαιώνεις την εντύπωση που υπάρχει για την αντιληπτική σου ικανότητα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν συγκρίνεις έναν ιό με τον καρκίνο να συγκρίνω κι εγώ το Leon με το παπί? :headbaning1: :headbaning1::headbaning1:
Τον κατσαπλιά τι τον έχεις, δευτεροξάδερφο;
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δλδ εσυ τωρα δςν εισαι επαναστατης? Και μαλιστα απο τους χειροτερους .. τι λες ? Εχασες το μετρο ..πως σκεφτεσαι ετσι ? Εκανες το εμβολιο γιατι ετσι ηθελες γιατι πιστευεις την επιστημη και οπου αλλου γουσταρης .. γιατι βγαζεις τοσο κακια με καποιον που δεν γουσταρει ρε συ να παει να το κανει .. γνωριζεις ο φιλο σου που για να βγει μαζι σου για ενα κωλο καφε επρεπε να παει να πληρωσει εξτρα ραπιν να κατσει και αυτος εξω στο κρυο για να πιει με σενα καφε αν του αρεσει ολο αυτο ? Θα ηθελες να ακουγες τα μπινελικια που ξεστομισες και καταριεσαι να ψοφισουν ολοι αυτοι που δεν εκαναν εμβολιο ? Και θεωρεις αυτα τα ατομα που εχουν αντιθετη γνωμη πιστη αποψη παρτο οπως νιωθεις .. οτι ειναι ανεγκεφαλοι ... ? Κα να ζησουν δλδ μονο οαοι κανουν το εμβολιο να τελειωνουμε με αυτη την ιστορια ..μου θυμιζεις το χιτλερ ...
Έχω παρατηρήσει ότι με ένα τέτοιο συντακτικό και ορθογραφία γράφουν όλοι οι ψεκασμένοι. Τυχαίο;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.611
Like
21.558
Πόντοι
5.506

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Ναι ναι, γράφετε μαλακίες εσείς τα ψέκια εδώ μέσα, οι βάρδιες σας πείραξαν.
Αν το φιλοσοφήσεις βαθιά κι εγώ μαζί σας είμαι :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Αφού με εμάς εφαρμόζεται άτυπα το τέλειο Σουηδικό μοντέλο, μεταξύ σας φαγωθείτε ελεύθερα σε κορονοψεκια και σκέτα ψεκια:wanker::wanker::wanker:
Οπότε ???
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.899
Πόντοι
1.756
Αν αυτό κατάλαβες απλά επιβεβαιώνεις την εντύπωση που υπάρχει για την αντιληπτική σου ικανότητα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τον κατσαπλιά τι τον έχεις, δευτεροξάδερφο;
εσυ τι με εχεις? μπαμπα?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ο τζχονυ ο τραμουντανας ο λακης που χαθηκανε ρε παιδια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom