Νέα

Νέο τσοντοσινεμά στην πιάτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aaa+
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
ειναι ευκολο να δωσουμε την σελιδα στο fb γιατι δεν την βρισκω?ευχαριστω...
 
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Το βλέπω αρκετό καιρό κλειστό εύχομαι να μην είναι θύμα της κρίσης
 

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
μμμαλιστα! καμια νεα ενημερωση εχουμε??? και ηρακλη μη κωλωνεις καλα κανεις και ενημερωνεις οσο πιο αναλυτικα μπορεις
 

aunanas

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες λειτουργεί το σινεμά? Έχουμε κανα νέο???
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καμία σχέση με την επιχείρηση παρότι θα το ήθελα.
Όμως αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι σε κάνει να το πιστεύεις αυτό? Σαν νέος (στο site όχι ηλικιακά) δεν έχω το δικαίωμα να ποστάρω κάτι? Εάν εσείς σαν πιο παλιοί δεν αφήνετε τους νεώτερους στο site να πάρουν βήμα τότε τι κίνητρο να έχει κάποιος να γράψει κάτι. Όπως επίσης την πρώτη μέρα που το έγραψα κάποιος king_ με ρώτησε για αυτό και του απάντησα ότι θα ενημερώσω πάραυτα σύντομα και έκτοτε διέγραψε τις ερωτήσεις του και φάνηκε σαν να κάνω μονόλογο. Εγώ σέβομαι όλα τα μέλη και ειδικά τους παλαιότερους και ποτέ δεν θα δεις ούτε εσύ ούτε κανένας εδώ μέσα προσωπικές επιθέσεις από εμένα.
Με σεβασμό προς όλους σας και εάν κάτι έκανα λάθος απλά πέστε το μου.
Κανενα λαθος. Εισαι πολυ σωστος φιλε μου
 

Επισκέπτης

Εδώ και πολύ καιρό πάει το συγκεκριμένο σινεμαδάκι.

Αιωνία του η μνήμη  :priest:
 

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
52
Like
76
Πόντοι
0
Δυστυχώς πριν λίγες μέρες που πήγα μετά από χρόνια, είδα ότι έκλεισε κι αυτό το σινεμά...! Όπως και το άλλο στο Σταθμό Λαρίσης κοντά...! Αρχίζουν και λιγοστεύουν οι επιλογές...!
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Περιστασιακά αξίζει να επισκεφθεί κάποιος ένα ανάλογου είδους σινεμά, με την συγκεκριμένη θεματολογία και το συγκεκριμένο πεδίο δράσης των θαμώνων, δηλαδή μέσα στα χρονικά όρια του ενός χρόνου, αξίζουν 3-4 επισκέψεις καθώς ως ένα μεγάλο μέρος αποτελεί χάσιμο χρόνου και κυρίως χρημάτων, ειδικά τα νέα καταστήματα στην περιοχή του Κεραμεικού, Μεταξουργείου και Πειραιά είναι τραγική η κατάσταση που επικρατεί μέσα όσο αναφορά την δράση των πελατών και τις επιλογές που έχουν γενικότερα εντός ενός τέτοιου χώρου.
Με τα λείπεις το κλασικό στο είδος σινεμά ονόματι ''ΟΡΦΕΟ'' είναι κλειστό χωρίς καν πινακίδες που να το θυμίζουν απ' έξω, είναι λογικό καθώς τι εισιτήρια να κόψει ένας τέτοιος χώρος πλέον; Βέβαια ο χώρος είναι αρκετά μεγάλος και θα ήταν μια καλή λύση προς ενοικίαση ή και αγορά για μελλοντικές χρήσεις, αισθησιακές ή και κατά την κοινή ορολογία φυσιολογικές (πχ supermarket).
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καμία σχέση με την επιχείρηση παρότι θα το ήθελα.
Όμως αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι σε κάνει να το πιστεύεις αυτό? Σαν νέος (στο site όχι ηλικιακά) δεν έχω το δικαίωμα να ποστάρω κάτι? Εάν εσείς σαν πιο παλιοί δεν αφήνετε τους νεώτερους στο site να πάρουν βήμα τότε τι κίνητρο να έχει κάποιος να γράψει κάτι. Όπως επίσης την πρώτη μέρα που το έγραψα κάποιος king_ με ρώτησε για αυτό και του απάντησα ότι θα ενημερώσω πάραυτα σύντομα και έκτοτε διέγραψε τις ερωτήσεις του και φάνηκε σαν να κάνω μονόλογο. Εγώ σέβομαι όλα τα μέλη και ειδικά τους παλαιότερους και ποτέ δεν θα δεις ούτε εσύ ούτε κανένας εδώ μέσα προσωπικές επιθέσεις από εμένα.
Με σεβασμό προς όλους σας και εάν κάτι έκανα λάθος απλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom