Νέα

Νέο τσοντοσινεμά στην πιάτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aaa+
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
την εποχή εκείνη ήταν και ένας τρίο από Αργετινή 1 άνδρας + 2 γυναίκες. Το Ελίτ είχε 2 παραστάσεις. Παρακολούθησα την απογευματινή. Ο τύπος λοιπόν τελείωσε 3 φορές. Στην βραδινή δεν ξέρω τι έκανε. Μετά από μέρες ήρθε η αστυνμία και τους πήγε αυτόφωρο.


Όσο αφορά την φυλής μάλλον κάνεις λάθος, ας συμπληρώσουν κάποιοι άλλοι , γιατί εγώ πήγαινα Πιπίνου και στα πέριξ αυτής.



είμαι παιδί του Ελίτ και μάλιστα επί εποχής του μεγάλου Γκουσγκούνη που έκανε τα live και γινόταν ο χαμός, και μετά κλασσικά μπουρδελότσαρκα στο Μεταξουργείο τότε δεν υπήρχε ακόμα η φυλής σαν πιάτσα.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

απορώ πώς βγάζουν τα λειτουργικά τους έξοδα αυτά τα σινεμά όσο χαμηλά και να είναι, κόβουν άραγε τόσα εισιτήρια; :P
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
απορώ πώς βγάζουν τα λειτουργικά τους έξοδα αυτά τα σινεμά όσο χαμηλά και να είναι, κόβουν άραγε τόσα εισιτήρια; :P
Και εγω την ιδια απορία εχω τι να πει κανείς...
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Οι ιδιοκτήτες πρέπει να κάνουν και άλλη δουλειά. Αλλιώς δεν βγαίνουν. Εδώ ένας χάρτης. Εκεί που σημειώνω την λέξη Cinema με κόκκινο πρέπει να βρίσκεται.




 

Συνημμένα

  • CinemaXXXjpg.jpg
    CinemaXXXjpg.jpg
    126,5 KB · Εμφανίσεις: 83

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/imagecache/node_image660/drug-dealing-660.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μπα δεν νομίζω στην προκειμένη περίπτωση  γιατί είδα ένα φορτηγάκι με αυτόματους πωλητές απέξω. Τώρα που κολλάει δεν ξέρω και δεν ήταν άσχετο με την επιχείρηση.
Μπορεί ο ιδιοκτήτης να το είχε τρέλλα να ανοίξει τσοντοσινεμά όπως ο ιδιοκτήτης του ΟΡΦΕΟ που έχει πει σε συνέντευξη σε εφημερίδα. ¨Ότι η οικογένεια του μετά από πολλές όχι και τόσο επιτυχημένες επαγγελματικές προσπάθειες αφού είχε κλείσει το παλιό ΑΝΤΙΝΕΑ που ήταν δικό τους στην Λιοσίων παλιά, ξάνα άνοιξαν τσοντοσινεμά οικογενειακώς¨.
Δεν μπορούμε να ξέρουμε πως σκέπτεται ο κάθε επιχειρματίας.

:jerking:

 

ath-gumnos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πότε πήγατε ρε παιδιά τελευταία φορά; Εγώ σήμερα πάντως που είπα να επισκευτώ το μέρος, ήταν κλειστό με ένα μεγάλο λουκέτο στην πόρτα. Ξέρει κανείς τίποτα; 
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Το 15 Αύγουστο είχα περάσει χωρίς να μπω μέσα. Ήταν ανοιχτό αλλά δεν μπήκα μέσα. Ίσως οι δουλειές να μην πηγαν και τόσο καλά.
 

aunanas

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Οι ιδιοκτήτες πρέπει να κάνουν και άλλη δουλειά. Αλλιώς δεν βγαίνουν. Εδώ ένας χάρτης. Εκεί που σημειώνω την λέξη Cinema με κόκκινο πρέπει να βρίσκεται.

Thanks, δεν εμφανίζεται όμως, βγάζει σφάλμα πως δε βρέθηκε... Παίζουν συντεταγμένες google maps?
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τι δεν εμφανίζεται; ο χάρτης; Πάτα πάνω στον χάρτη.

 

Συνημμένα

  • CinemaXXXjpg.jpg
    CinemaXXXjpg.jpg
    126,5 KB · Εμφανίσεις: 78
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Πότε πήγατε ρε παιδιά τελευταία φορά; Εγώ σήμερα πάντως που είπα να επισκευτώ το μέρος, ήταν κλειστό με ένα μεγάλο λουκέτο στην πόρτα. Ξέρει κανείς τίποτα; 
Μήπως άλλαξε ωράριο λειτουργίας? Τι ώρα πήγες?
 

ath-gumnos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα και χτες Σάββατο και όλα οκ. Μου είπαν οτι έκαναν κατι επισκευες την περασμένη βδομαδα γι αυτο ήταν κλειστα.
Το 24ωρο Παρασκευή και Σάββατο μας τέλειωσε. Μέχρι τις 3 το ωράριο.
Ωραίος χώρος έτσι όπως τον περιεγραψε ο Ηρακλης. Ελπίζω να το μάθει γρήγορα ο κόσμος γιατι η μοναχική :bigdick: είναι βαρετή
 

group1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
10
ας μπει το cinema στη λίστα με τα υπόλοιπα να μπουν οι κριτικές να το μάθουν σιγα σιγα όσοι ασχολούνται με τσοντοσινεμά.
το πρόβλημα του είναι η έλλειψη κόσμου φαντάζομαι...δε καταλαβαίνω γιατί το έκανε εκεί. περιμένει να πιάσει κόσμο από τα κτελ? το βράδυ η περιοχή είναι επικίνδυνη? θα περάσω να το τσεκάρω σύντομα. ευχαριστούμε τους φίλους για την ενημέρωση
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Λοιπόν αυτό το νέο σινεμά βρίσκεται στην πίσω μεριά των ΚΤΕΛ παραδίπλα από τα εκδοτήρια εκεί είναι και το κεντρικό πάρκινγκ του σταθμού για τα Ι.Χ η διεύθυνση είναι δράκοντος 74 αλλά αυτό είναι λίγο ασαφές γιατί κατ' ουσία είναι στο ύψος της δράκοντος 74 και όχι ακριβώς σε αυτό το νούμερο. Πάντως σαν επιχείρηση αυτοί λένε Δράκοντος 74 και Παππού (έλα στο παππού σσσ.. λαϊκών άσμα). Από έξω έχει αυτοκόλλητα κόκκινα με επαναλαμβανόμενη γραφή XXXmovies-XXXdvd. Το σημείο διακριτικό την νύχτα και μετά τις 10,30 που το επισκέφτηκα άπλετος χώρος για στάθμευση εάν και τις εργάσιμες ώρες είδα τους τιμοκαταλόγους των πάρκινγκ ότι η στάθμευση είναι 1,00 ευρώ για 3 ώρες στο ένα πάρκινγκ και 1,80 στο άλλο το οποίο όμως μετά τις 10,00 που κλείνει μπορείς και παρκάρεις ελεύθερα μέσα. Επίσης το σινέ έχει μπροστά στην είσοδο μια πρασιά που είναι χώρος στάθμευσης των πελατών αλλά εγώ δεν θα το έβαζα ποτέ εκεί για ευνόητους λόγους. Τώρα στα ενδότερα μια άχρωμη μάλλον θα έλεγα είσοδο με αρκετά dvd στους τοίχους περιμετρικά. Η υπάλληλος του ταμείου μια πολύ ευγενική κοπέλα (με πολύ ωραία μάτια) και μάλλον έπεσα στην αλλαγή βάρδιας γιατί ήταν και ένας κύριος μαζί τον οποίο τον είδα και μετά φεύγοντας. Το εισιτήριο 5 ευρώ αλλά για φαντάρους, άνεργους, και φοιτητές είναι 3 ευρώ!!! Περνώντας μέσα υπάρχει ένας διάδρομος μακρύς και στα αριστερά 2 αίθουσες η μία μετά την άλλη όπου η μία έπαιζε str ταινία και η άλλη gay. Στο τέρμα του διαδρόμου τουαλέτες και ακριβώς δίπλα από τις τουαλέτες είσοδο προς dark room. Η μια αίθουσα είναι μικρή αλλά ζεστή με 2 ωραίες καβάντζες  :bigdick:  :pipa1: και η άλλη αρκετά μεγαλύτερη με πάρα πολύ χώρο για παιχνίδι :knockinb: :2on1: :fuck2: :pipa3: στην γαλαρία. Η προβολή αρκετά καλή και ο φωτισμός ιδανικός. Το dark room έχει επίσης ένα ωραίο διακριτικό μπλε φωτισμό και περνάς από ένα λαβύρινθο για να μπεις μέσα και αυτό σε φτιάχνει πλην όμως με χάλασε ο χώρος που ήταν άδειος και αρκετά μεγάλος. Μέσα στο σινέ ήμασταν όλοι και όλοι 2 άτομα και φυσικά φεύγοντας ρώτησα πότε άνοιξε και μου είπε ο ταμίας ότι είναι εντελώς καινούργιο οπότε έτσι εξηγείται ότι ήμασταν 2 άτομα όπως επίσης ρώτησα το ωράριο και μου είπε καθημερινά 10.00 με 1.00 και Παρασκευή, Σάββατο Κυριακή 24ωρο!!! Πάντως οι εντυπώσεις ήταν αρκετά καλές και νομίζω ότι λόγω του σημείου θα διαφοροποιηθεί και σε κόσμο. Στα hot spot για εμένα είναι το 3ευρώ το 24ώρο και οι 2 αίθουσες.
Αν και δεν ειμαι φαν τους τσοντοσινεμα,μπορω να ομολογησω ομως οτι εκανες αψογη περιγραφη :thumbsup: .
Καλως ορισες στο site των μπουρδελοερευνων-πορνοενημερωσης και πρακτικης-κριτικης :fuck2:
;)
 

group1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
10
Επισκέφτηκα και γω σήμερα το νέο αυτό σινεμά. Σαν χώρος είναι αρκετά καλός και φυσικά καθαρός. Είναι καλό ότι έχει 2 ξεχωριστές αίθουσες και μπορεί να το χρησιμοποιήσει οργανώνοντας θεματικές βραδιές (π.χ στη μια αιθουσα ζευγάρια και στην άλλη άντρες κτλ). Ακόμα βέβαια δεν έχει πιάσει και δε ξέρω πόσο υπομονή θα κάνει. Καθησα μια ώρα και ήμουν παντελώς μονος. Ζήτημα να μπαίνουν 1-2 την ημέρα. Νομίζω ότι πρέπει αμεσα να το διαφημίσει λίγο. Μια σελίδα στο ίντερνετ, στο φεισμπουκ. Προς το παρόν αν γκουγκλάρεις σινε Κηφισός δε βγάζει τίποτα. Και επειδή δυσκολα όσοι ήδη έχουμε πάει θα ξαναπάμε αφού πιο πιθανό είναι να σου πέσει το λόττο παρά να βρεις δεύτερο άτομο στο μαγαζί καλό θα ήταν να βγάλει κάποιες ημερομηνίες με θεματικές ημέρες ώστε όσοι είναι να πάνε να πάνε την ίδια μέρα και να κινηθεί το μέρος και να μαθευτεί.
Εναλλακτικά κάποιος θα μπορούσε να το χρησιμοποιήσει και ως ξενοδοχείο αφού το πιθανότερο είναι να είναι μονος του με το φίλο του ή τη φίλη του σε όλο το σινεμα.
 

group1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
10
από αυτά που αναρτώνται στη σελίδα στο facebook του Video show που είναι στην πλατεία Κοτζιά κατάλαβα ότι και το σινε Κηφισός είναι παράρτημα του Video show. Μαλιστα επειδή έχει βαρεθεί να βαράει μύγες από τότε που άνοιξαν, αναμένεται να οργανωθούν prive sex parties με γυναίκες ή και ζευγάρια. σε πρωτη φάση ανακοινώθηκε χθες ότι το Σαββατο 2/11 στις 17.30 μας περιμένουν για να δούμε το καινούργιο αυτό χώρο. Ουσιαστικά όποιος ενδιαφερεται να επισκεφτεί το χώρο καλό είναι να πάει τη συγκεκριμένη μερα-ώρα γιατί οποιαδήποτε άλλη στιγμή θα είναι παντελώς μόνος. Πιστεύω μόνο έτσι θα προσελκύσει κόσμο και επειδή εχω πάει μια φορά ο χωρος δεν είναι κακός και μπορεί να οργανωθούν και φασεις με ζευγάρια και γυναίκες. Ραντεβού το Σαββατο λοιπόν...
 

group1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
10
ανακοίνωσαν στα fb ότι αύριο Παρασκευή 15/11 από τις 18.00 και μετά περιμένουν εκπλήξεις όποιον επισκεφτεί το σινέ κηφισός...για να δούμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom